Práce v oboru Administrativa (2024) - strana 32

Administrativa
PPC administrátor
Kadaň
před týdnem
*Stravenky *Bonusy/prémie za čtvrtletí *Příspěvek na dopravu *Příspěvek na penzijní připojištění *Dovolená 5 týdnů *Pružná... zobrazit nabídku»
Export manažer - junior
Brno
před týdnem
- Stabilní a perspektivní práci v příjemném pracovním prostředí - Podporu týmu zkušených a dlouhodobých pracovníků - Zázemí... zobrazit nabídku»
TOP call centrum pro firemní klienty - HR služby
Praha
před týdnem
Za Vaši práci a čas Vás odměníme příjemnou finanční odměnou, dále bonusy za domluvené schůzky a dalšími složkami odměny (za... zobrazit nabídku»
Asistentka s AJ
Ústecký
před týdnem
· 5 týdnů dovolené · Stravenky + další benefity · Smlouvu na dobu určitou   Místo výkonu práce: Litvínov   Zaujala Vás naše nabídka?... zobrazit nabídku»
Change manager
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením projektů či programů v mezinárodním firemním prostředí? Sestavování projektových plánů a nastavování... zobrazit nabídku»
Recruiter
Liberec
před týdnem
Baví Vás práce s lidmi? Pohybujete se již nějakou dobu v oblasti personalistiky v automotive nebo výrobním průmyslu a máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Projektový manager - kvalita, automotive
Mladá Boleslav
před týdnem
Znáte perfektně nástroje kvality a procesy v automotive? Máte zkušenosti s vedením podřízených? Jste silná osobnost orientovaná na... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí
Plzeň - jih
před týdnem
Pracujte pro mezinárodní společnost, která má zajímavé produkty a ve svém odvětví je lídr na trhu. Vaším úkolem bude: - samostatné... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí - Plzeň
Plzeň - město
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením projektů? Dokážete implementovat nové projekty do výroby? Baví Vás koordinovat projektovou činnost? Mluvíte... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník
Plzeň - jih
před týdnem
Chcete se stát součastí společnosti, která je lídrem svého oboru? Baví Vás práce s daty a dokumenty? Ozvěte se nám! Práce... zobrazit nabídku»
Projektový manažer, nové projekty
Český Krumlov
před týdnem
Máte zkušenosti s projektovým managementem nebo z vedoucí pozice ve výrobě? Hovoříte plynule německy nebo anglicky? Chcete se stát... zobrazit nabídku»
Účetní - Praha 3
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, autorizované prodejní a servisní centrum, hledáme vhodného kandidáta na pozici Účetní Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Telefonický konzultant pro oblast zdravotnictví
Mělník
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem softwaru a prodejem a servisem výpočetní techniky pro zdravotnictví, hledáme do týmu... zobrazit nabídku»
Specialista(ka) obchodního oddělení
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je členem nadnárodní skupiny SPP a je významným dodavatelem energií českým a slovenským... zobrazit nabídku»
Specialista/ka pro oblast vzdělávání a komunikaci
Ostravsko/Novojičínsko
před týdnem
- práce na HPP - pracovní smlouva na dobu neurčitou - variabilní systém zaměstnaneckých výhod - perspektivní a stabilní zaměstnání -... zobrazit nabídku»
Specialista personálního oddělení
Ostravsko/Novojičínsko
před týdnem
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti - odborný a kariérní růst - zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
Specialista prodeje po telefonu se slovenštinou
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, skupinu, která je přední nezávislý světový poskytovatel firemních palivových karet, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Customer Service Specialist with Italian and German/French
Praha
před týdnem
For our client, company, which is the biggest provider of fuel cards and monitoring service of company cars, we are looking for suitable candidates on... zobrazit nabídku»
Účetní - senior
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta - obchodní společnost s technickými produkty se sítí poboček v České republice – hledáme Účetní – senior. ... zobrazit nabídku»
Dispečer mezinárodní dopravy
Děčín
před týdnem
- zajímavá práce v zavedené, prosperující společnosti - možnost významně ovlivnit výši svého příjmu - inspirativní pracovní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace