Práce v oboru Administrativa (1964) - strana 32

Administrativa
Asistent/ka s AJ (120 - 140 Kč / hodinu)
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost sídlící na Praze 10, hledáme vhodné časově... zobrazit nabídku»
Referent/ka zákaznického servisu - administrativa
Praha 9
před týdnem
Naším klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
Recruitment and HR Administrator - HK
Hradec Králové
před týdnem
* Samostatnou a zajímavou pracovní pozici * Prostor pro Váš další profesní rozvoj v oblasti personalistiky, náboru a mezd * Stabilní... zobrazit nabídku»
Process Engineer - injection molding
Tábor
před týdnem
* Zázemí stabilní expandující společnosti * Motivační ohodnocení + prémie v závislosti na výkonu * Možnost zaškolení * Možnost... zobrazit nabídku»
Asistentka vedení, příležitost pro absolventy vš, nástup ihned
Praha
před týdnem
Můžete se těšit na: HPP, po prvním roce smlouvu na dobu neurčitou možnost odstartovat svoji kariéru ve financích/ bankovnictví získání... zobrazit nabídku»
HR specialista
Liberec
před týdnem
Máte zkušenosti z pozice HR? Administrativu nepovažujete jen za nutné zlo? Disponujete komunikativní angličtinou? Pokud se navíc vyznáte v... zobrazit nabídku»
Personální manažer(ka) s AJ
Třebíč
před týdnem
Jste personální manažer(ka) či ředitel(ka) a hledáte novou příležitost, jak uplatnit znalosti a zkušenosti? Angličtinu používáte na... zobrazit nabídku»
Project Manager s AJ
Třebíč
před týdnem
Máte zkušenosti v projektovém řízení v automotive? Domluvíte se anglicky a chcete posunout svou kariéru opět o krok výš? Tak zde je... zobrazit nabídku»
Fakturant(ka) s NJ
Třebíč
před týdnem
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti účetnictví a domluvíš se německy, tak... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora - práce s daty od dodavatelů
Třebíč
před týdnem
Chcete podpořit oddělení kvality a získat praxi? Umíte anglicky, jste pečlivý a baví Vás administrativa a práce s interním SW? Pak se... zobrazit nabídku»
Asistentka na personální oddělení s NJ či AJ
Třebíč
před týdnem
Umíte mluvit i psát německy či anglicky a chcete získat zajímavou praxi v oblasti personalistiky a administrativy? Máte aktivní přístup k... zobrazit nabídku»
Referent nákupu - vhodné pro absolventy
Třebíč
před týdnem
Chcete pracovat v oblasti nákupu? Domluvíte se anglicky? Máte za sebou aspoň min. praxi ve výrobní společnosti? Pak se přihlaste! -... zobrazit nabídku»
Administrativa, až 19.500Kč/měs.
Hradec Králové
před týdnem
Hledáte práci v administrativě a ovládáte práci s PC? Chcete získat pracovní zkušenost v nadnárodní společnosti? Pak se nám neváhejte... zobrazit nabídku»
HR business partner
Královéhradecký
před týdnem
HLEDÁME osobnost se zkušenostmi a zájmem o lidský potenciál. HLEDÁME člověka, co spojí kariéru s perspektivou automobilového průmyslu.... zobrazit nabídku»
Osobní asistent/ka pro majitele společnosti
Praha
před týdnem
Máte zkušenosti na pozici Osobní asistent/ky? Patříte mezi organizované, empatické a komunikativní osobnosti, zvládáte dobře... zobrazit nabídku»
Týmová účetní - vhodné pro absolventy
Moravskoslezský
před týdnem
Baví Tě oblast účetnictví, máš ekonomické vzdělání, ale nemáš dostatek praxe? Nabízíme Ti možnost se v této oblasti posunout dále!... zobrazit nabídku»
HR administrator - attractive benefits, start upon agreement
Praha
před týdnem
Job description - maintenance HR data - administrative support related to HR - cooperation on different processes - close cooperation with HR... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznické linky-helpdesk
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, silnou prosperující mezinárodní společnost zabývající se stavbou a servisem čerpacích stanic, hledáme komunikativního... zobrazit nabídku»
Asistentka technického oddělení
Praha
před týdnem
Stavební společnost přijme do svého týmu asistentku na hlavní pracovní poměr. Zkušenost v oboru stavebnictví výhodou, nikoli podmínkou. ... zobrazit nabídku»
Specialista(ka) obchodního oddělení
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je členem nadnárodní skupiny SPP a je významným dodavatelem energií českým a slovenským... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace