Práce v oboru Administrativa (2204) - strana 32

Administrativa
Administrativa / Zákaznický servis
Pilsen
před týdnem
Ovládáte cizí jazyky a chcete mít jistotu, že je opravdu využijete? Potom nám pošlete svůj životopis a budete mít možnost. Vaším... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník pro Německo
Pilsen
před týdnem
Umíte výborně německy a chtěli byste využívat jazyk i v práci? Potom není na co čekat. Vaším úkolem bude: - Administrativní činnost... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník s polštinou
Pilsen
před týdnem
Umíte výborně polsky a chtěli byste využívat jazyk i v práci? Potom není na co čekat. Vaším úkolem bude: - Administrativní činnost v... zobrazit nabídku»
Kalkulant, České Budějovice
České Budějovice
před týdnem
Umíte číst z technické dokumentace? Máte zkušenosti na stejné nebo podobné pracovní pozici? Dokážete plynně komunikovat v anglickém... zobrazit nabídku»
Specialista operativního nákupu
Ostrava
před týdnem
Máš zkušenosti v oblasti nákupu a domluvíš se anglicky a německy? Právě nyní hledáme specialisty na pozici "SPECIALISTA OPERATIVNÍHO... zobrazit nabídku»
Podpora pro nákupní oddělení, home office
Ostrava
před týdnem
Máte zájem o oblast nákupu a domluvíte se německy? Nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici PODPORA PRO NÁKUPNÍ ODDĚLENÍ, home... zobrazit nabídku»
Podpora pro účetní oddělení s němčinou
Ostrava
před týdnem
Zajímá Vás oblast financí a účetnictví a domluvíte se německy? Hledáme absolventy i zkušené na pozici PODPORA PRO ÚČETNÍ ODDĚLENÍ S... zobrazit nabídku»
Projektový manažer, až 90 000 Kč
Ostrava
před týdnem
Máte zkušenosti s řízením projektů v oblasti konstrukce a domluvíte se anglicky a německy? Právě hledáme člověka na pozici PROJEKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní, 25 000 Kč
Nový Jičín
před týdnem
Máte zkušenosti v účetnictví a orientujete se v programu Pohoda? Právě nyní obsazujeme pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ. Náplní práce bude: *... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor změn
Ostrava
před týdnem
Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme... zobrazit nabídku»
Elektronik
Nový Jičín
před týdnem
Máte zkušenosti s novými projekty a pohybujete se ve světě elektroniky? Nyní obsazujeme pozici Elektronika, který se bude zaměřovat na nové... zobrazit nabídku»
Obchodník - firemní zákazníci
Ostrava
před týdnem
Jsi výřečný typ a rád komunikuješ se zákazníky? Na pozici OBCHODNÍKA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY budeš představovat produkty společnosti... zobrazit nabídku»
Sales representative s AJ a NJ
Ostrava
před týdnem
Domluvíš se anglicky a německy a máš zkušenosti s obchodním jednáním? Na pozici SALES MANAGER S AJ A NJ budeš mít na starost kromě... zobrazit nabídku»
Sales Support Administrator
Nový Jičín
před týdnem
Domluvíš se anglicky a německy? Máš zkušenost s jednání se zákazníky, rád pracuješ s čísly a chtěl bys být součástí týmu ve... zobrazit nabídku»
Technická podpora - autoopravárenství
Praha
před týdnem
Přední společnost působící v oblasti autoopravárenského průmyslu hledá posilu do týmu na pozici: TECHNICKÁ PODPORA Na pozici Vás... zobrazit nabídku»
Stücklisten vervalter | prag | schienenfahrzeuge
Praha 7
před týdnem
Wollen sie an der Entwicklung der besten Schienenfahrzeuge teilnehmen? Wollen Sie Ihre Karriere mit dem größsten Zughersteller verbinden? Haben Sie... zobrazit nabídku»
Asistentka majitele společnosti
Praha
před týdnem
finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a dosaženým výsledkům čtvrtletní prémie příspěvek na stravování příspěvky na... zobrazit nabídku»
Asistent / asistentka oddělení Importního managementu
Praha Čakovice
před týdnem
Nabízíme vám: Firemní kulturu, kterou musíte zažít. 13 výplat v jednom roce. V prvních 3 letech Vám dny dovolené narůstají, po 3... zobrazit nabídku»
Manažer&šéfbarman koktejlového baru v centru Prahy (Z16029)
Praha
před týdnem
Manažer & šéfbarman koktejlového baru v centru Prahy Nástupní plat 35 000 Kč/měsíčně Nabízíme: Vedení teamu Tvorba... zobrazit nabídku»
Prodejce personální inzerce (Z48010)
Ústí nad Labem
před týdnem
Hledáme vhodné uchazeče na pozici prodejce personální inzerce (inzerce práce v pracovních novinách), máme stálou klientelu, ale náplní je... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace