Práce v oboru Administrativa (1958) - strana 35

Administrativa
HR & sales consultant
Jihomoravský
před týdnem
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti obchodu a personalistiky? Ovládáte anglický jazyk a... zobrazit nabídku»
HR & sales consultant
Praha
před týdnem
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti obchodu a personalistiky? Ovládáte anglický nebo... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního místa - Říčany
Říčany
před týdnem
Týden dovolené nad rámec zákona Cafeteria systém - flexibilní zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na stravování, penzijní... zobrazit nabídku»
Náborový specialista
Rokycany
před týdnem
Máte zkušenosti s HR? Chcete se stát součastí týmu ve stabilní společnosti? Pošlete své CV! zobrazit nabídku»
Personalistka - možno i pro absolventy
Tachov
před týdnem
Personalistika Vás baví a chcete mít příležitost podílet se na rozvoji zaměstnanců ? Buďte pravou rukou HR Manažera a podílejte se na... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/ Personalista
Klášterec nad Ohří
před týdnem
Máte několikaletou praxi v oblasti mzdového účetnictví? Hledáme pro našeho klienta do oblasti Klášterce nad Ohří novou mzdovou účetní s... zobrazit nabídku»
Vedoucí správy budov
Vysočina
před týdnem
Máte zkušenosti na pozici MANAŽER SPRÁVY OBJEKTU a rádi byste změnili zaměstnání? Máte zkušenosti s technickou správou výrobních... zobrazit nabídku»
Administrátor servisních zakázek
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, autorizovaný servis dodávkových a nákladních vozidel, hledáme vhodného kandidáta na pozici administrátora servisních... zobrazit nabídku»
Asistentka - Praha 4
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se vydavatelskou činností, reklamou a polygrafií, exportem hledáme novou kolegyni na pozici... zobrazit nabídku»
Asistent/Asistentka
Středočeský kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá mezinárodní kamionovou přepravou zboží renomovaných leteckých společností, hledá do... zobrazit nabídku»
Controller
Ústí nad Labem
před týdnem
- Zajímavá a perspektivní práce v nadnárodní společnosti - Výborné finanční ohodnocení - Zaměstnanecké výhody a bonusy, příspěvek... zobrazit nabídku»
Asistent/ka nákupu a logistiky
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní a perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti a možnost dalšího profesního i osobního... zobrazit nabídku»
Accountant with spanish or french (#8036350) (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accountant! Would you like to to be part of a start up company? Do you... zobrazit nabídku»
General Ledger Accountant (#7977388) (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accountant! Would you like to to be part of a start up... zobrazit nabídku»
Koordinátor kvality, BOZP a PO
Bor u Tachova
před týdnem
- zázemí silné zahraniční společnosti - příspěvky na stravování - 25 dní dovolené - možnost kariérního růstu - dlouhodobá... zobrazit nabídku»
Intralogistický konzultant
Praha, Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost poskytující služby komplexních řešení pro interní logistiku v České republice a na Slovensku, hledáme... zobrazit nabídku»
Obsluha sportovního centra
Prostějov
před 14 dny
Stabilní a příjemné pracovní prostředí Hlavní pracovní poměr Práci v přátelském kolektivu Mzdové ohodnocení je odpovídající... zobrazit nabídku»
Asistentka oddělení zahraničního obchodu - Praha
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, významnou výrobní a obchodní společnost se sídlem v centru Prahy, hledáme kandidátku na pozici asistentka. Vaše... zobrazit nabídku»
Logistic planner [13. plat]
Louny
před 14 dny
- zázemí silné nadnárodní společnosti - možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu - systém... zobrazit nabídku»
Administrátor zákaznic. ODD. (13.a14.plat)
Teplice
před 14 dny
- zázemí stabilní, nadnárodní společnosti - osobní rozvoj - bohaté benefity (13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, Cafitérie, Sick day,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace