Práce v oboru Administrativa (1958) - strana 35

Administrativa
Projektový manažer
Krupka
před 14 dny
Cítíte se na manažerskou pozici v oblasti projektů? Baví Vás vést lidi? Jste organizačně schopný/á? Máte perfektní němčinu? Pokud... zobrazit nabídku»
Konzultant pasivní linky bez AJ
Brno
před 14 dny
- 28 dní dovolené - stravenky - penzijní pojištění - firemní akcie - cafeteria - příjemné prostředí a milý kolektiv zobrazit nabídku»
Pokladní / Administrativní pracovník Möbelix Liberec
Liberec
před 14 dny
- částečný pracovní úvazek 20h týdně - firemní benefity - důkladé zaškolení - možnost dalšího rozvoje a profesního růstu -... zobrazit nabídku»
Pokladní xxxlutz Brno
Brno
před 14 dny
- stabilní zaměstnání v nově expandující společnosti na plný úvazek - příjemné pracovní prostředí - možnost kariérního růstu -... zobrazit nabídku»
Nákupčí s technickým vhledem
Plzeň
před 14 dny
13. plat a další benefity příspěvky na dojíždění a stravování podpora kultury, zdraví a sportu příspěvky na penzijní a životní... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka bytových doplňku Plzeň (textil, domácí potřeby atd.)
Plzeň
před 14 dny
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr zaměstnanecké benefity (stravenky, slevy na prodávaný sortiment) zajímavé... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí
Plzeň
před 14 dny
- zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru - značná možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
Vývojový manažer - zcela nový projekt
Blovice
před 14 dny
Exkluzivní společnost, která je lídrem svého oboru, otevírá zcela novou pozici pro člověka, který se vyzná v technologii úpravy vody,... zobrazit nabídku»
Asistentka v oddělení controllingu
Žebrák
před 14 dny
Jste čerstvým absolventem Ekonomické fakulty? Máte rádi práci s čísly a daty? Možná právě odvětví controllingu je dobrá volba, kde... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - automotive
Žebrák
před 14 dny
Máte zkušenosti s projektovým řízením nejlépe v oblasti automotive? Hovoříte plynně anglicky? Záleží vám jak na kariérním, tak i... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodního oddělení s NJ nebo AJ | Jihlava
Jihlava
před 14 dny
Rád/a komunikuješ, umíš si práci dobře zorganizovat a chceš němčinu (angličtinu) používat každý den při své práci? Staň se členem... zobrazit nabídku»
Sales Support Administrator
Příbor
před 14 dny
Mluvíš plynně anglicky a máš zkušenost s jednáním se zákazníky, rád pracuješ s čísly a chtěl bys být součástí týmu ve výrobní... zobrazit nabídku»
Customer service - Client Services
Plzeň
před 14 dny
- Dotované stravování v objektu (55% ceny teplého jídla) - Mobilní telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Pracovník/pracovnice zákaznického servisu
Plzeň
před 14 dny
- zázemí stabilní společnosti - možnost kariérního růstu - příspěvky na stravování - dovolená navíc - zvýhodněné mobilní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka servisního oddělení
Brandýs nad Labem
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dodávkami komplexních řešení v oblasti stavebních výplní, oken a dveří a svým... zobrazit nabídku»
Vedoucí kancelářského centra
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je největším českým poskytovatelem plně vybavených a servisovaných kancelářských prostor v šesti... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní – vedoucí ekonomického úseku
Pardubický, Vysočina
před 14 dny
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí šj-aj
Jihomoravský, Vysočina
před 14 dny
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli buď ve francouzštině a... zobrazit nabídku»
Referent/referentka účetní
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, organizační složku státu, jejímž cílem je, zabezpečovat úkoly vyplývající ze zákonů České republiky... zobrazit nabídku»
Mzdový/á účetní
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výstavbou a rekonstrukcemi inženýrských sítí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mzdový/á... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace