Práce v oboru Administrativa (2188) - strana 35

Administrativa
Logistik [13. plat]
Ústí nad Labem
před týdnem
- Akcionářský program (= finanční odměna za celkový odpracovaný čas u společnosti; 50% vypláceno každý rok) - 13. plat dle... zobrazit nabídku»
Prodejce letenek
Praha, Brno
před týdnem
Hledáme LETENKÁŘE - PRODEJCE LETENEK Láká Vás prostředí cestovního ruchu? Chcete využít angličtinu? A jako bonus čerpat letenky a... zobrazit nabídku»
Obchodní administrátor/Junior obchodník
Praha
před týdnem
Do našeho týmu hledáme administrativně zdatné kandidáty na pozici Obchodní administrátor/Junior obchodník. Nabízíme Vám: Práci na HPP... zobrazit nabídku»
HR Generalist
Liberecký kraj
před týdnem
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Pracovník plánování odbytu
Středočeský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost se sídlem v Mladé Boleslavi, která vyrábí automobily, hledáme kandidáta na výše... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora - Liberec
Liberecký
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro naší personální společnost hledáme kandidáta či kandidátku se zájmem o dlouhodobé zaměstnání v... zobrazit nabídku»
Pracovník projektové podpory
Středočeský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klieta se sídlem v Mladé Boleslavi, který vyrábí automobily, hledáme kandidáta na... zobrazit nabídku»
Obchodní referent - objednávky + logistika
Praha
před týdnem
- motivující finanční ohodnocení - bonus při plnění celopodnikového plánu - mobilní telefon (vč. soukromých volání v ČR) - notebook... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu s něměckým/anglickým jazykem|až 35 000 K...
Ostrava
před týdnem
Hovoříte aktivně německy nebo anglicky a rádi byste využívali svůj německý či anglický jazyk při komunikaci se zákazníky? Ať už máte... zobrazit nabídku»
Manažer zaměstnaneckých vztahů, osobní automobil
Frýdek-Místek
před týdnem
Vyznáte se v pracovně právní problematice? Empatie Vám není cizí a máte výborné vyjadřovací schopnosti? Hledáme manažera se zkušeností... zobrazit nabídku»
Projektový manažer | nástup ihned | farmacie
Praha
před týdnem
Máte zkušenost z výrobní společnosti a vedením projektů? Máte zkušenosti s otvíráním/uzavíráním výrobních závodů a farmacie by byl... zobrazit nabídku»
Samostatná asistentka s komunikativní AJ a RJ, ŠJ výhodou - Praha (#9482381)...
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o.  hledá pro svého významného klienta, španělskou výrobní firmu, vhodnou osobnost na pozici: SAMOSTATNÁ ASISTENTKA S... zobrazit nabídku»
Specialista marketingu (27.000 - 35.000 Kč)
Vysočina
před týdnem
Máte zkušenosti s prací v marketingu a nezaleknete se komunikace v cizím jazyce? Nabízíme Vám zajímavou práci v dynamickém prostředí... zobrazit nabídku»
Senior účetní (35.000 - 48.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Chcete dělat pro jednu z největších obchodních společností na trhu s elektrospotřebiči? Máte finanční účetnictví v malíčku?... zobrazit nabídku»
AR / credit analyst with German - UP TO 40 000 CZK
Praha
před týdnem
Job description - allocate incoming payments - credit management - setting credit limits - communication and develop relationships with clients -... zobrazit nabídku»
HR Manažer náborář
Praha
před týdnem
základní mzda + osobní ohodnocení v závislosti na měsíčním výsledku náborů odměna po odpracování 2 měsíců každého nového... zobrazit nabídku»
Telefonní specialista
Praha
před týdnem
- vstupní zaškolení a průběžná školení - nadstandardní provize z prodeje - práce z domova - možnost dlouhodobé spolupráce... zobrazit nabídku»
Asistentka – Operátor pro plánování diáře nebo call centrum
Praha
před týdnem
- práci v kanceláři Praha Libeň - možnosti i volné pracovní doba, svobodný kolektiv - zázemí silné české společnosti - mzda je... zobrazit nabídku»
Service Desk Operátor
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je největším integrovaným poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu, hledáme... zobrazit nabídku»
Asistentka / referentka oddělení logistiky
Praha-východ, Říčany
před týdnem
Pevnou pracovní dobu od 7,30 – 16,00 Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Stravenky, 20 dní dovolené Velice... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace