Práce v oboru Administrativa (1930) - strana 35

Administrativa
Inside Sales Assistant
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je distributorem polovodičových výrobků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Inside Sales Assistant. ... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby v oblasti auditu, daní, účetnictví, ekonomického poradenství a mezd, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Referent materiálové logistiky
Most
před týdnem
zajímavá práce u silného zaměstnavatele možnost profesního růstu balíček zaměstnaneckých benefitů dotované... zobrazit nabídku»
Manažer výrobních projektů
Ústí nad Labem
před týdnem
Nabízíme: - perspektivní práci pro silnou společnost - nadprůměrné finanční ohodnocení - balíček dalších zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Accountant with intermediate French knowledge #7313893 (Praha, CR)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accountant! Would you like to to be part of a start up company? Do you... zobrazit nabídku»
Cash allocation team member with french part time/full time #8204355 (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha
před týdnem
Possibility of working as a PART TIME OR FULL TIME JOB. Do you speak FRENCH? Would you like to to be part of a start up company? Then People... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ - 65 - 75 000 CZK + finanční bonus
Praha
před týdnem
Job Description NÁPLŇ PRÁCE: - vedení účetnictví - účetní závěrky - realizace plateb, sledování cash flow - spolupráce s auditory -... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Administrativní pracovník (vhodné i pro absolventy) v Pohořelicích Hledáte pohodovou práci v mezinárodní společnosti?... zobrazit nabídku»
Senior accountant - UP TO 50 000 CZK + benefits,prague andel
Praha
před týdnem
Introduction of our client / job offer We are looking for SENIOR ACCOUNTANT for our client - well-known successful international company situated in... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Plzeň
před týdnem
- práce ve stabilní zahraniční společnosti - dobré platové podmínky přiměřené práci v mezinárodní společnosti - příspěvek na... zobrazit nabídku»
HR Business Partner
Ostrov u Stříbra
před týdnem
- práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu - firemní akce - intenzivní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka závodu
Ostrov u Stříbra
před týdnem
- práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu - firemní akce - intenzivní... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora E.ON - dlouhodobé dpč
Brno
před týdnem
- získání praxe ve stabilní společnosti E.ON Česká republika - odpovídající platové ohodnocení – 90 Kč/hod - příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Manažer projektů E.ON – dlouhodobé dpč
Brno
před týdnem
- Dlouhodobou brigádu na DPČ ve stabilní společnosti - Získání potřebné praxe při studiu - Odpovídající platové ohodnocení  -... zobrazit nabídku»
Recepční
Velká Bystřice
před týdnem
- Moderní pracovní prostředí v nově rekonstruovaném hotelu nedaleko Olomouce, přátelský kolektiv - Odpovídající mzdové ohodnocení vč.... zobrazit nabídku»
Asistent/ka ředitele
Ostrava
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se obchodní činností se zaměřením na zahraničí, hledáme organizačně zdatného... zobrazit nabídku»
Sales and Business Manager
Liberecký kraj, Česká Lípa
před týdnem
- Job for a strong and stable international company - Relevant financial remuneration and company benefits - The possibility of employment growth zobrazit nabídku»
Pracovník klientského servisu - možnost neomezeného výdělku
Brno
před týdnem
- Zázemí a perspektivu mezinárodní společnosti se sídlem v Brně - Práce na HPP - Zaškolení hrazené firmou - Pracovní doba Po-Pá -... zobrazit nabídku»
Nákupčí [automotive]
Louny
před týdnem
- zaměstnání v expandující mezinárodní výrobní společnosti - měsíční bonusy v návaznosti na plnění cílů závodu i individuálních... zobrazit nabídku»
Staňte se součástí úspěšného týmu zákaznického servisu innogy!
Zlín
před 14 dny
* Nástup přímo do kmene * NÁSTUPNÍ MZDA AŽ 21 000,- Kč * Fixní plat 15 000,- Kč + 6 000,- variabilní složka + neomezené provize z... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace