Práce v oboru Administrativa (1949) - strana 35

Administrativa
Podpora obchodního oddělení
Třebíčsko
před 14 dny
výkonové prémie dovolená navíc stabilní pracovní pozice využití cizích jazyků + jejich zdokonalení příspěvky na pojištění... zobrazit nabídku»
Mps/siop Analyst (#8933918) (Humpolec, CZ)
Vysočina
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, strojírenskou výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici: MPS/SIOP Analyst Popis... zobrazit nabídku»
Method Engineer (#8933936) (Humpolec, CZ)
Vysočina
před 14 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, strojírenskou výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici: Method Engineer Popis... zobrazit nabídku»
Obchodní referentka / recepční
Praha - východ
před 14 dny
perspektivní zaměstnání v úspěšné české společnosti možnost osobního a profesního růstu práce na plný úvazek trvalý... zobrazit nabídku»
Nákupčí (až 40.000,-)
Pardubický kraj
před 14 dny
vzdělávací kurzy roční prémie dovolená navíc příspěvky na pojištění dotované stravování další firemní benefity zobrazit nabídku»
HR specialista
Plzeňský
před 14 dny
Jste již zkušeným člověkem z oblasti lidských zdrojů? Máte zkušenosti s náborem nižších i vyšších pracovních pozic ideálně ve... zobrazit nabídku»
HR specialista
Ústecký
před 14 dny
Mluvíte plynule anglicky a jste organizační typ, který má rád lidi? Zašlete nám Vaše CV ještě dnes!!! Mezinárodní výrobní společnost... zobrazit nabídku»
HR recruiter
Moravskoslezský
před 14 dny
Hledáš uplatnení na zajímavé pozici, kde bude hlavní náplní práce komunikace s lidmi? Láká Tě práce, ve které využiješ vlastní... zobrazit nabídku»
Jedinečná příležitost na pozici back office v automotive
Praha
před 14 dny
Co získáte: Nabízíme Vám příjemné finanční ohodnocení 23.000,-Kč plus bonusy, kdy se pak mzda pohybuje v částce 24.600,-Kč. A navíc... zobrazit nabídku»
Šance pro absolventy Back office administrativa s FJ (C1), Full/ Part time
Praha
před 14 dny
Zázemí velké mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv, firemní akce, pozitivní firemní kulturu založenou na vzájemném respektu 5... zobrazit nabídku»
HR specialist
Uherskobrodsko
před 14 dny
Usilujete o dlouholetou spolupráci v oblasti lidský zdrojů? Rádi byste využili možnosti budováním nového oddělení v rámci výrobní... zobrazit nabídku»
HR specialista-rozvoj zaměstnanců, 35 000 CZK
Rychnov nad Kněžnou
před 14 dny
NECHYBÍ VÁM NADŠENÍ, ENERGIE A VÁŠEŇ PRO HR? CHCETE VYTVÁŘET BEZVADNÉ VZTAHY UVNITŘ FIRMY? POKUD JSTE ZÁROVEŇ ČLOVĚK, KTERÝ MÁ V... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický manažer - Evropa a svět
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti s technickým obchodem ve stavebnictví, rád cestujete a jste otevřen novým výzvám? Hledáme zkušeného technického... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme kolegu pro posilnění našeho týmu. Jsme personální agentura se zaměřením na zprostředkování zaměstnání a hledáme konzultanta... zobrazit nabídku»
Personalista/náborář - Lovosice - poloviční úvazek
Ústecký
před 14 dny
Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve... zobrazit nabídku»
Administrativní výpomoc
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Jedná se o přední světovou plynařskou a inženýrskou společnost s přibližně 68 tisíci zaměstnanci ve více... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora managementu
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Hledáte dlouhodobou brigádu během studia? Jste časově flexibilní? Baví Vás aktivně komunikovat? ... pro... zobrazit nabídku»
Referent/ka zákaznického servisu - LU 287
Praha
před 14 dny
Našim klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
Koordinátor/ka logistiky
Brno
před 14 dny
Co nabízíme: - stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - motivační systém zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického servisu v logistice
Jihomoravský
před 14 dny
Job Description Pro společnost, která zajišťuje komplexní služby v oblasti, logistiky, přepravy a celního řízení, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace