Práce v oboru Administrativa (2166) - strana 38

Administrativa
Asistentka společnosti Hradec Králové od 120,-/hod
Hradec Králové
před týdnem
práci na poloviční úvazek - motivující finanční ohodnocení - zázemí silné, mezinárodní společnosti - moderní prostory - firemní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka ředitele
Ostrava
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se obchodní činností se zaměřením na zahraničí, hledáme organizačně zdatného... zobrazit nabídku»
Konzultant odchozí zákaznické linky_přímo do kmene za vyšší mzdu
Zlín
před týdnem
*nástup přímo do kmenového stavu společnosti *propracovaný tréninkový plán se špičkami v oboru *mzdu ve výši až 23800-35000,-Kč +... zobrazit nabídku»
Recruiter na infolince - CC, Praha, 120,-/hod
Praha
před týdnem
* získat zkušenosti v HR v mezinárodní personální agentuře * příjemné a moderní pracovní prostředí /pracoviště u metra Hradčanská/... zobrazit nabídku»
Konzultant příchozí zákaznické linky Innogy_za vyšší mzdu!
Ostrava
před týdnem
Nástup přímo do kmene! Práci na HPP v zákaznickém centru společnosti Innogy Školení vedené opravdovými profesionály v oboru ... zobrazit nabídku»
Operations Specialist – asistent/ka obchodního oddělení
Praha 8 - Libeň
před týdnem
Pro našeho klienta, specialistu na průmyslovou automatizaci, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Operations Specialist – asistent/ka... zobrazit nabídku»
Personální konzultant se znalostí rumunštiny
Ostrava
před týdnem
- dlouhodobá a stabilní práce - motivující mzda - fixní mzda + bonusy - práce z domu a v teréne - prostor pro seberealizaci - firemní... zobrazit nabídku»
Všeobecná účetní s NJ
Slavkov u Brna
před týdnem
Nabízíme - práci v mezinárodní společnosti - motivující příjem - zajímavou a perspektivní práci - možnost osobního rozvoje - a... zobrazit nabídku»
Kalkulant
Jičín
před týdnem
Nabízíme: Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy, služební telefon ... zobrazit nabídku»
Nákupčí [automotive]
Liberec
před týdnem
- roční bonus při splnění kritérií - příspěvek na penzijní připojištění nebo ŽP - odborné vzdělávání - práci v silné... zobrazit nabídku»
Personální konzultant
Ústí nad Labem
před týdnem
zázemí stabilní společnosti, složené z profesionálů vstupní a průběžná školení každodenní podporu personálního manažera ... zobrazit nabídku»
Back office s angličtinou
Moravany u Brna
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením profesní zaškolení a možnost... zobrazit nabídku»
Senior účetní s angličtinou
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností odborná školení ... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Brno
před týdnem
Nabízíme - zajímavé platové ohodnocení - příspěvek na pojistné - příspěvek na stravování - firemní akce - ... zobrazit nabídku»
Personální konzultantka
Praha 2
před týdnem
Jsi maminka na rodičovské dovolené a láká Tě oblast personalistiky a HR? Pak je to příležitost i pro Tebe! Jsme ryze česká personální... zobrazit nabídku»
Personální konzultant/ka
Praha 2
před týdnem
Hledáš brigádu a láká tě oblast personalistiky? Tak pojď pracovat pro nás! Naše firma PŘEDVÝBĚR.CZ je ryze českou společností, která... zobrazit nabídku»
Provozní technik
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje komplexní správu nemovitostí od jednotlivých domů až po rozsáhlá bytová družstva,... zobrazit nabídku»
Junior recruiter
Praha
před týdnem
Chceš nastartovat svoji kariéru v oblasti recruitmentu? Láká Tě spojení personalistiky a IT? Dohovoříš se anglicky? Pokud jsi v duchu... zobrazit nabídku»
Backoffice specialist
Třebíčsko
před týdnem
dovolená navíc stabilní pracovní pozice využití cizích jazyků + jejich zdokonalení příspěvky na pojištění zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby v oblasti auditu, daní, účetnictví, ekonomického poradenství a mezd, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace