Práce v oboru Administrativa (2036) - strana 38

Administrativa
Asistentka zákaznické péče - atraktivní ohodnocení
Praha 5
před 14 dny
* práci v příjemném prostředí * reálná možnost profesního růstu * atraktivní finanční ohodnocení FIX + odměny * 25 dní... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
České Budějovice
před 14 dny
- Zázemí stabilní společnosti - Moderní pracovní prostředí nového areálu - Motivační finanční ohodnocení + prémiová složka mzdy dle... zobrazit nabídku»
Obchodní Asistent/ka zákaznického oddělení
Praha 4
před 14 dny
Co můžete očekávat Vy? - práce na HPP, zázemí prosperující mezinárodní firmy a velmi přátelské prostředí - atraktivní finanční... zobrazit nabídku»
Hr,marketing,back Office
Brno
před 14 dny
- zajištění kompletní HR administrativy a implementace legislativy - správa personální databáze společnosti - vytváření kandidátských... zobrazit nabídku»
Customer service specialist - Russian+ English
Vsetín
před 14 dny
For our client - successful international company - we are looking for the right candidate for the position of CUSTOMER SERVICE SPECIALIST. Job... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Karviná
před 14 dny
Máte zkušenosti se štíhlou výrobou? Zajímá Vás oblast procesního/průmyslového inženýrství? Hledáme kandidáty na pozici PROCESNÍ... zobrazit nabídku»
HR business partner
Karviná
před 14 dny
Hledáte stabilní praxi v mezinárodní společnosti? Cítíte se v oblasti lidských zdrojů jako ryba ve vodě? Domluvíte se anglicky? Pro... zobrazit nabídku»
Zákaznické centrum innogy hledá nové posily!
Karviná
před 14 dny
Nástup přímo do kmene! Práci na HPP v zákaznickém centru společnosti Innogy Školení vedené opravdovými profesionály v oboru ... zobrazit nabídku»
Personální konzultant/ka na HPP
Praha
před 14 dny
Jsme ryze česká personální společnost a působíme na trhu již devátým rokem. V současné době rozšiřujeme svůj tým, a proto hledáme... zobrazit nabídku»
Specialista on-line podpory
Kolín
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem a implementací systémů řízení výroby, hledáme nového kolegu na pozici Specialista... zobrazit nabídku»
HR business partner
Jihomoravský
před 14 dny
Máte již zkušenosti z interního HR a zároveň jste analytický typ?Máte zkušenosti s reporty? Pošlete nám své CV!! Nadnárodní výrobní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka projektového manažera, Letiště
Kladno
před 14 dny
Odměňování: - motivující měsíční mzda + prémie dle ohodnocení nadřízeným pracovníkem - další firemní benefity.   Zaujala Vás tato... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele
Holýšov
před 14 dny
- stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, nové moderní pracovní prostředí, nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Firemní recepční
Radlická 117, Praha 5 - Nové Butovice
před 14 dny
Zajímavou práci v týmu aktivních, příjemných a profesionálních lidí. Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních... zobrazit nabídku»
Marketing coordinator - výrobce zdrav. materiálu
Praha
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, prestižního výrobce zdravotnického materiálu se sídlem v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Nákupčí s technickým vhledem
Plzeň
před 14 dny
13. plat a další benefity příspěvky na dojíždění a stravování podpora kultury, zdraví a sportu příspěvky na penzijní a životní... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovnice/Pokladní Pardubice Möbelix
Pardubice
před 14 dny
- stabilní zaměstnání s možností profesního růstu - zajímavé platové ohodnocení + osobní ohodnocení a firemní benefity - práce na... zobrazit nabídku»
Recepční pro prestižní společnost
Praha
před 14 dny
Pracovní náplň Vyřizování telefonických hovorů, emailů, pošty, objednávání kurýrů, apod. Zajištění chodu recepce ... zobrazit nabídku»
Accountant - Praha
Praha
před 14 dny
Main tasks: Prepares balance sheets, profit and loss statements, and other financial reports. Analyzes trends, costs, revenues, financial... zobrazit nabídku»
Sales administrative support with en+cz
Praha
před 14 dny
Introduction of our client / job offer Strong FMCG company is currently searching for new colleague for sales department. You speak English and Czech,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace