Práce v oboru Administrativa (1967) - strana 38

Administrativa
HR specialista (25 000 Kč - 35 000 Kč)
Šternberk
před 14 dny
zázemí zahraniční výrobní společnosti zajímavá práce na HR oddělení zaměstnanecké benefity možnost profesního rozvoje, jazykové... zobrazit nabídku»
Specialista správy budov, TZB a BOZP
Český Krumlov
před 14 dny
zázemí mezinárodní expandující společnosti různorodou, zajímavou a perspektivní práci atraktivní mzdové ohodnocení smlouvu na... zobrazit nabídku»
Podpora zákazníků pro začátečníky i pokročilé - až 35.000,-
Praha
před 14 dny
Co můžete očekávat Vy? - příjemné pracovní prostředí v kolektivu zhruba o 15 lidech - úzké, přátelské vazby - občerstvení na... zobrazit nabídku»
Hledáme nováčky do týmu operátorů call centra - práce pouze na ranní sm...
Ostrava
před 14 dny
Co Vám nabízíme? - smysluplnou práci (voláte produkty největších společností ve svém oboru a prodáváte jejich akční produkty,... zobrazit nabídku»
Specialista pro interní vzdělávání
Prostějov
před 14 dny
Mezinírodní firma hledá do svého týmu Specialistu na interní vzdělávání: Vaší pracovní náplní bude: - zajištění vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Zkušený/Á účetní – teamleader s AJ
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností Odborná školení Příjemný kolektiv a... zobrazit nabídku»
Mezinárodní účetní s NJ nebo FJ
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností Odborná školení Příjemný kolektiv a... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis v oddělení distribučních služeb!
Plzeň
před 14 dny
práci v přátelském kolektivu s flexibilní pracovní dobou (od 9 do 15:30) vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Asistent předsedy představenstva
Plzeňský
před 14 dny
Popis pozice Celosvětově významná tradiční česká společnost, která je špičkou v oboru dopravního strojírenství, současné době hledá... zobrazit nabídku»
Recepční s aj/office Manager
Středočeský
před 14 dny
Představení našeho klienta: Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost známou po celém světě, hledáme vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»
Operátor/ka zákaznického servisu
Jihlava
před 14 dny
* HPP od 14 000,- Kč * Nástupní bonus 10 000,- Kč * Věrnostní bonus 2 000,- Kč * Příspěvek na dopravu * Příspěvek na školku *... zobrazit nabídku»
Stáž pro společnost Adecco Plzeň
Plzeň
před 14 dny
- neplacenou stáž pro jednu z největších personálních společností na světě - příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv... zobrazit nabídku»
HR Manager
Most
před 14 dny
Chcete se stát součástí nově vznikajícího projektu na Mostecku? Není pro Vás problém se v začátcích dočasně relokovat do Německa?... zobrazit nabídku»
Specialista administrativy - řešení vnitřních záležitostí
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zájem denně mluvit anglicky a láká Vás působení v mezinárodní společnosti, která nabízí zajímavé benefity? Pokud již máte praxi... zobrazit nabídku»
Fakturantka do stavební společnosti (od 20.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Pracovní nabídka pro šikovné fakturantky z okolí Ivančicka/ Rosicka, stavební společnost, která působí v západní části Brna hledá... zobrazit nabídku»
Účetní (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme šikovnou účetní, zejména pro účtování přijatých a vydaných faktur, včetně pozastávek. Pokud ti nevadí dojíždět 10 min... zobrazit nabídku»
Prodejce pro partnerskou prodejnu Vodafone (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Partner společnosti Vodafone Czech Republic a.s. hledá nové posily do svého kolektivu na pozici Prodejce partnerské prodejny Vodafone. Nabízíme... zobrazit nabídku»
Prodejce pro partnerskou prodejnu Vodafone (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Vodafone hledá kolegy na pozici Prodejce partnerské prodejny Vodafone do atraktivní prostředí obchodního centra ve středu Brna. Jsi nadšenec... zobrazit nabídku»
Finance controller - 55 - 70 000 CZK
Praha
před 14 dny
Job description - Analyze monthly results vs budget and previous year - Controlling tasks - Forecasting, budgeting - Audit support - Financial... zobrazit nabídku»
Konstruktér - administrátor (vhodné pro absolventy SŠ)
Kadaň
před 14 dny
Stravenky Bonusy/prémie za čtvrtletí Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na dopravu Dovolená 5 týdnů ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace