Práce v oboru Administrativa (1994) - strana 38

Administrativa
Specialista prodeje se slovenštinou
Ostrava
před 14 dny
- motivující platové ohodnocení (fixní plat až 19 000 Kč+ bonusové ohodnocení závislé na dosažených výsledcích) - zázemí silné... zobrazit nabídku»
Specialista kvality zákazníků
Český Krumlov
před 14 dny
Nabízíme:  zázemí mezinárodní expandující společnosti  odpovídající mzdové ohodnocení  možnosti dalšího vzdělávání... zobrazit nabídku»
Majetková účetní
Moravskoslezský kraj
před 14 dny
* zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnosti * finanční ohodnocení odpovídající významu pozice a výsledkům * podporu... zobrazit nabídku»
Fakturant/ka s NJ
Ostrava
před 14 dny
- Zázemí stabilní společnosti - Profesní příležitost pro absolventy - Odpovídající zaškolení - Zaměstnanecké benefity - Možnost... zobrazit nabídku»
Nákupčí s NJ a AJ
Ostrava
před 14 dny
- zázemí mezinárodní společnosti - možnost profesního i osobního růstu - systém zaškolení, dalšího vzdělávání - variabilní... zobrazit nabídku»
HR & sales consultant
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti obchodu a personalistiky? Ovládáte anglický jazyk a... zobrazit nabídku»
HR & sales consultant
Praha
před 14 dny
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti obchodu a personalistiky? Ovládáte anglický nebo... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního místa - Říčany
Říčany
před 14 dny
Týden dovolené nad rámec zákona Cafeteria systém - flexibilní zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na stravování, penzijní... zobrazit nabídku»
Personalistka - možno i pro absolventy
Tachov
před 14 dny
Personalistika Vás baví a chcete mít příležitost podílet se na rozvoji zaměstnanců ? Buďte pravou rukou HR Manažera a podílejte se na... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/ Personalista
Klášterec nad Ohří
před 14 dny
Máte několikaletou praxi v oblasti mzdového účetnictví? Hledáme pro našeho klienta do oblasti Klášterce nad Ohří novou mzdovou účetní s... zobrazit nabídku»
Vedoucí správy budov
Vysočina
před 14 dny
Máte zkušenosti na pozici MANAŽER SPRÁVY OBJEKTU a rádi byste změnili zaměstnání? Máte zkušenosti s technickou správou výrobních... zobrazit nabídku»
Administrátor servisních zakázek
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, autorizovaný servis dodávkových a nákladních vozidel, hledáme vhodného kandidáta na pozici administrátora servisních... zobrazit nabídku»
Asistentka - Praha 4
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se vydavatelskou činností, reklamou a polygrafií, exportem hledáme novou kolegyni na pozici... zobrazit nabídku»
Asistent/ka nákupu a logistiky
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Stabilní a perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti a možnost dalšího profesního i osobního... zobrazit nabídku»
Accountant with spanish or french (#8036350) (Praha, CZ)
Praha
před 14 dny
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accountant! Would you like to to be part of a start up company? Do you... zobrazit nabídku»
General Ledger Accountant (#7977388) (Praha, CZ)
Praha
před 14 dny
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accountant! Would you like to to be part of a start up... zobrazit nabídku»
Koordinátor kvality, BOZP a PO
Bor u Tachova
před 14 dny
- zázemí silné zahraniční společnosti - příspěvky na stravování - 25 dní dovolené - možnost kariérního růstu - dlouhodobá... zobrazit nabídku»
Provozní účetní - referentka
Brno
před 14 dny
- pestrou pracovní náplň a práci se zajímavými produkty - příjemný kolektiv - nadšenci pro přírodní produkty - nákup kosmetický... zobrazit nabídku»
Odborník na technickou dokumentaci
Olomoucký kraj
před 14 dny
Poohlížíte se momentálně po zaměstnání, kde Vám pomohou realizovat Vaši touhu po profesním rozvoji a ocení Vaše zkušenosti a zapálení?... zobrazit nabídku»
HR Generalist
Liberecký kraj
před 14 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace