Práce v oboru Administrativa (1958) - strana 38

Administrativa
Projektový manažer - junior
Turnov
minulý měsíc
Máte praxi v automobilovém průmyslu a láká Vás vedení vlastního projektu? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete se ve svém oboru dále... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s angličtinou - recepční
Liberec
minulý měsíc
Chcete denně komunikovat anglicky? Rozumíte si s počítačem? Baví Vás administrativa a komunikace s lidmi? Pokud k tomu všemu máte ještě... zobrazit nabídku»
Asistentka vedení společnosti
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Hledáme ASISTENTKU VEDENÍ SPOLEČNOSTI! Předpokladem je praxe z obdobné pozice a znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem. Jedná se o... zobrazit nabídku»
Projektový manager
Jablonec nad Nisou
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením projektů v automobilovém průmyslu? K tomu technické vzdělání a komunikativní znalost cizího jazyka? HLEDÁME:... zobrazit nabídku»
Asistent / ka technického teamu s NJ
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Nevíte, kam se vrtnout po škole? Hledáte pozici pro rozjezd profesní kariéry? Máme pro Vás pozici! Nejmodernější prostředí, mladý... zobrazit nabídku»
Project Manager | Vývojové centrum
Liberec
minulý měsíc
Máte zkušenost s řízením výrobních projektů? Láká Vás práce ve společnosti s mezinárodním zázemím a silným know-how? Reagujte na... zobrazit nabídku»
Projektový technolog
Liberec
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vytvářením technologických postupů v rámci projektu? Láká Vás práce ve společnosti s mezinárodním zázemím a silným... zobrazit nabídku»
Projektový manager - junior
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Pokud Vás zajímá automotive, oblast vývoje a elektroniky a rád byste časem vedl vlastní projekt, nabízíme Vám pozici PROJEKTOVÝ MANAGER –... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr pro absolventy - 30.000 CZK
Liberec
minulý měsíc
Jedinečná příležitost pro absolventy technických oborů a praxí z výrobní společnosti (během studia). Pokud se chcete stát během jednoho... zobrazit nabídku»
HR manažer/ka
Vsetín
minulý měsíc
Pro zkušené HR MANAŽERY/KY je zde nová příležitost v oblasti lidských zdrojů. Jsme strojírenská společnost, naše srdce tepe na mnoha... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického centra pro Německo
Zlín
minulý měsíc
Máte pokročilou znalost německého jazyka a hledáte nové pracovní uplatnění? Pak je zde šance právě pro Vás. Pro našeho významného... zobrazit nabídku»
Customer service specialist- French + Czech
Vsetín
minulý měsíc
For our client - successful international company - we are looking for the right candidate for the position of CUSTOMER SERVICE SPECIALIST - FRENCH +... zobrazit nabídku»
Personální referent/ka
Bor
minulý měsíc
Chcete nastartovat svoji kariéru v HR u významné mezinárodní společnosti? Domluvíte se německy? Pak je tu nabídka pro Vás! Náplň... zobrazit nabídku»
Referent obchodního oddělení
Pilsen
minulý měsíc
- administrativní práce v obchodním oddělení - zadávání a zpracovávání zakázek v interním systému - komunikace se zahraničními klienty... zobrazit nabídku»
Administrativa reklamací s angličtinou
Pilsen
minulý měsíc
Co byste řekli administrativě, zpracovávání reklamací a financím? Máte dobrou angličtinu (úroveň B1/B2) a chuť pracovat v zákaznickém... zobrazit nabídku»
Konzultant služeb zákazníkům - business
Louny
minulý měsíc
Poohlížíte se po nové práci? Hledáme proaktivní a schopné pracovníky do call centra v Lounech na pozici Konzultant služeb zákazníkům -... zobrazit nabídku»
Obchodně – Projektový manažer
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Zajímají Vás nové technologie a rádi byste se stali součástí rozjíždějící se společnosti? Máte manažerské schopnosti a dokážete... zobrazit nabídku»
Referent zákaznické kvality
Prachatice
minulý měsíc
Pozice je ideální pro kandidáty, které baví práce s čísly, jsou pečliví, samostatní a mají rádi přesnost a práci s daty. U této... zobrazit nabídku»
Vedoucí call centra, Písek
Písek
minulý měsíc
Hledáte práci ve stabilní společnosti? Jste zodpovědný a máte zkušenost s vedením a motivováním lidí? Zvládáte stresové situace a... zobrazit nabídku»
Osobní asistent/KA, angličtina
Veselí nad Lužnicí
minulý měsíc
Máme skvělou nabídku pro cílevědomé a organizačně schopné kandidáty. Ředitel závodu mezinárodní společnosti hledá vhodné kandidáty... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace