Práce v oboru Administrativa (2128) - strana 39

Administrativa
Telefonní specialista
Praha
před týdnem
vstupní zaškolení a průběžná školení nadstandardní provize z prodeje možnost práce z domova možnost dlouhodobé spolupráce... zobrazit nabídku»
Asistentka – Operátor pro plánování diáře nebo call centrum
Praha
před týdnem
práci v kanceláři Praha Libeň volná pracovní doba, svobodný kolektiv zázemí silné české společnosti mzda je tvořena fixní složkou a... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele (20.000 - 30.000 Kč)
Středočeský, Praha
před týdnem
Chceš se podívat do Las Vegas? Domluvíš se bez problémů anglicky? Jsi komunikativní a samostatná? Zahraniční společnost s tradicí hledá... zobrazit nabídku»
Nákupčí [automotive]
Louny
před týdnem
- zaměstnání v expandující mezinárodní výrobní společnosti - měsíční bonusy v návaznosti na plnění cílů závodu i individuálních... zobrazit nabídku»
Sales Order Administrator s německým jazykem
Plzeň - jih, Plzeň, Plzeň - sever
před 14 dny
práci v centru plzně zázemí velké mezinárodní společnosti roční bonus přátelský kolektiv pozitivní firemní kulturu... zobrazit nabídku»
Payroll support (15-20 hodin/týden)
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na... zobrazit nabídku»
HR Assistant
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Hlavní hráč na trhu maloobchodního prodeje v cestovním ruchu hledá v současné chvíli do svého kolektivu... zobrazit nabídku»
Asistent/ka marketingu
Praha
před 14 dny
Tekro, spol. s r.o., významný výrobce petfood a krmiv pro hospodářská zvířata v ČR, přijme na plný nebo částečný úvazek pro... zobrazit nabídku»
Recruiter s AJ
Plzeňský
před 14 dny
Máš zkušenosti s vyhledáváním a náborem zaměstnanců? Baví tě pracovat se sociálními sítěmi a LinkedIn Recruiter? Hovoříš... zobrazit nabídku»
Specialista pro nábor
Plzeňský
před 14 dny
Myslíš si o sobě, že dokážeš lidi zaujmout a nadchnout? Rád/a komunikuješ, jsi aktivní na sociálních sítích a máš zkušenosti v... zobrazit nabídku»
Programový nákupčí
Praha
před 14 dny
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru; systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů; využití... zobrazit nabídku»
IT správce
Hořovice
před 14 dny
- práci pro mezinárodní společnosti - uplatnění Vašich znalostí a kariérní růst - příjemné pracovní prostředí - velmi dobré... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Hořovice/Praha
před 14 dny
- práci pro mezinárodní společnosti - uplatnění Vašich znalostí a kariérní růst - příjemné pracovní prostředí - velmi dobré... zobrazit nabídku»
Fakturant/ka s německým jazykem (23.000 - 27.000,- Kč)
Brno
před 14 dny
- Místo kde pojem "přátelský kolektiv" není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností se profesně rozvíjet -... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky – šance pro absolventy!
Plzeň
před 14 dny
roční odměny do výše jedné mzdy dotované stravování v objektu příspěvek na penzijní připojištění pozitivní firemní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka pro obchod a administrativu
Břeclav
před 14 dny
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce - Mzda: nástup 15 000 - 25 000 Kč (dle zkušeností a praxe), po uplynutí ... zobrazit nabídku»
Personalistka
Praha
před 14 dny
- zázemí největší společnosti v ČR ve svém oboru - samostatná práce v dynamické společnosti - zajímavé finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Asistent/ka
Praha
před 14 dny
Představení našeho klienta: Pro našeho významného klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost známou po celém světě, hledáme... zobrazit nabídku»
Trainee - Správa budov
Mnichovo Hradiště
před 14 dny
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Závodní stravování zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
Písek
před 14 dny
- Zajímavou, perspektivní pracovní pozici - Zázemí nadnárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Možnost dalšího... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace