Práce v oboru Administrativa (1940) - strana 39

Administrativa
Referent obchodního oddělení
Pilsen
minulý měsíc
- administrativní práce v obchodním oddělení - zadávání a zpracovávání zakázek v interním systému - komunikace se zahraničními klienty... zobrazit nabídku»
Administrativa reklamací s angličtinou
Pilsen
minulý měsíc
Co byste řekli administrativě, zpracovávání reklamací a financím? Máte dobrou angličtinu (úroveň B1/B2) a chuť pracovat v zákaznickém... zobrazit nabídku»
Obchodně – Projektový manažer
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Zajímají Vás nové technologie a rádi byste se stali součástí rozjíždějící se společnosti? Máte manažerské schopnosti a dokážete... zobrazit nabídku»
Referent zákaznické kvality
Prachatice
minulý měsíc
Pozice je ideální pro kandidáty, které baví práce s čísly, jsou pečliví, samostatní a mají rádi přesnost a práci s daty. U této... zobrazit nabídku»
Vedoucí call centra, Písek
Písek
minulý měsíc
Hledáte práci ve stabilní společnosti? Jste zodpovědný a máte zkušenost s vedením a motivováním lidí? Zvládáte stresové situace a... zobrazit nabídku»
Osobní asistent/KA, angličtina
Veselí nad Lužnicí
minulý měsíc
Máme skvělou nabídku pro cílevědomé a organizačně schopné kandidáty. Ředitel závodu mezinárodní společnosti hledá vhodné kandidáty... zobrazit nabídku»
HR generalist, Písek
Písek
minulý měsíc
Pokud hledáte příležitost posunout se v kariéře, máme pro Vás výbornou příležitost. Výrobní společnost s velmi dobrou pověstí hledá... zobrazit nabídku»
Operátor/ka zákaznické linky, Písek
Písek
minulý měsíc
Rádi komunikujete s lidmi? Ovládáte práci na PC a prodeje po telefonu Vám nejsou cizí? Nabízíme zajímavou pracovní nabídku pro nově... zobrazit nabídku»
HR specialista
Písek
minulý měsíc
Lidské zdroje a personalistika jsou nesmírně zajímavým oborem a právě z této oblasti hledáme kandidáty, kteří mohou nabídnout zkušenosti... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů, Jihlava, 35 - 60 000 Kč
Jihlava
minulý měsíc
Rozrůstající se a velmi stabilní společnost, která má již mnoho let stabilní tým spokojených zaměstnanců, hledá projektového... zobrazit nabídku»
Specialista náboru, Třebíčsko, 22 - 25 000 Kč
Třebíč
minulý měsíc
Pohybuješ se rád mezi lidmi? Rád poznáváš jejich potřeby? Jsi člověk, který rád hledá jehly v kupce sena? Pojď to k nám zkusit jako... zobrazit nabídku»
Právník | korporátní sféra
Jihlava
minulý měsíc
Máte vystudovaná práva a v praxi máte zaměření na obchodní právo? Cesta advokacie, notařiny ani soudcovství Vás neláká? Jsme významná... zobrazit nabídku»
Příležitost pro absolventy technických VŠ
Královéhradecký
minulý měsíc
Vystudoval jste technickou školu a přemýšlíte co dál? Chcete možnost pracovat ve společnosti, kde se budete moci dále profilovat a... zobrazit nabídku»
Project engineer, vhodné i pro absolventy
Pardubický
minulý měsíc
Chcete se rozvíjet v oblasti project managementu? Ovládáte AJ a NJ na středně komunikativní úrovni? Pak rozhodně čtěte dál! Pro... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - kalkulace
Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Pro dynamickou, rozvíjející se společnost z oblasti strojírenství hledáme kandidáty na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER -KALKULACE. Jaká bude... zobrazit nabídku»
Manažer strojírenských projektů v automotive
Přelouč
minulý měsíc
Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme zkušeného MANAŽERA STROJÍRENSKÝCH PROJEKTŮ. Co Vás čeká? - vedení... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - transfer výroby
Trutnov
minulý měsíc
Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta do týmu Produktového inženýringu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER Co bude na této pozici... zobrazit nabídku»
HR business partner|až 50 000 KČ|
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme zkušené kandidáty a kandidátky, kteří mají praxi v oblasti personalistiky, náboru zaměstnanců a také praxi s vedením HR... zobrazit nabídku»
Projektový manažer|služební vozidlo K dispozici|až 60 000 KČ|
Ostrava
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti výroby a baví Vás řízení projektů spolu s komunikací v anglickém nebo německém jazyce? Pokud ano, právě nyní... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu - elektro vývoj|až 50 000 KČ|
Ostrava
minulý měsíc
Práce v moderním prostředí mezinárodní společnosti, která patří ke špičkám ve svém oboru a řadí se mezi přední světové... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace