Práce v oboru Administrativa (2150) - strana 39

Administrativa
Operátor/ka zákaznické linky, Písek
Písek
před 14 dny
Rádi komunikujete s lidmi? Ovládáte práci na PC a prodeje po telefonu Vám nejsou cizí? Nabízíme zajímavou pracovní nabídku pro nově... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora HR - poloviční úvazek
Brno
před 14 dny
Hledáme vhodné kandidáty na pozici ADMINISTRATIVNÍ PODPORA HR Náplň práce: - příprava smluv - aktualizace dat v interním systému -... zobrazit nabídku»
Recepční s AJ
Praha
před 14 dny
Představení našeho klienta: Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost známou po celém světě, hledáme vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»
Asistentka
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, vedoucí společnost ve výstavbě potravinářských provozů, chladíren, mrazíren a průmyslových hal, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Asistent/ka marketingu
Praha
před 14 dny
práci v rostoucí mezinárodní společnosti s novými kancelářemi v centru Prahy prostor pro kreativní smýšlení a realizaci vlastních... zobrazit nabídku»
Specialista správy budov, TZB a BOZP
Český Krumlov
před 14 dny
zázemí mezinárodní expandující společnosti různorodou, zajímavou a perspektivní práci atraktivní mzdové ohodnocení smlouvu na... zobrazit nabídku»
Personální konzultant
Liberec
před 14 dny
nadstandardní odměňování odborné zaškolení pružnou pracovní dobu práci v týmu i samostatně možnost profesního růstu zázemí... zobrazit nabídku»
Podpora kvality vývoje - částečný úvazek
Jihomoravský
před 14 dny
Chcete získat praxi? Umíte anglicky? Potřebujete práci na částečný úvazek? Jste člověk, který je schopen komunikovat napříč týmu a... zobrazit nabídku»
Asistent/ka nákupu - Praha 4
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, českou strojařskou společnost, hledáme slušného a pracovitého člověka na pozici Asistent/ky nákupu. Požadujeme: ... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu zákaznického servisu
Praha
před 14 dny
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)... zobrazit nabídku»
Vedoucí mzdové účtárny
Brno
před 14 dny
Nabízíme Vám Stabilní podmínky zaměstnání, smlouva na HPP spravedlivé finanční ohodnocení zohledňující kvalifikaci a zkušenost... zobrazit nabídku»
Administrativa v callcentru, až 30 000 Kč, nástup ihned
Praha
před 14 dny
práce na hlavní pracovní poměr základní plat 26 000Kč plus bonusy pracovní doba 8:00-17:00 prostředí významné nadnárodní... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele
Plzeň - jih
před 14 dny
- stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, nové moderní pracovní prostředí, nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Operátor skladu - pracovník vydávání náhradních dílů Brno
Brno
před 14 dny
- výborné finanční ohodnocení - zaučení probíhá v rámci 3 směnného provozu (ranní, odpolední a noční směny) s možností přechodu... zobrazit nabídku»
Podpora obchodníka s němčinou
Nový Bydžov
před 14 dny
- zajímavé firemní prostředí - uvolněná atmosféra - možnost podílet se na zajímavých projektech - zajímavé finanční ohodnocení -... zobrazit nabídku»
HR manager
Liberec
před 14 dny
Máte již několikaletou zkušenost na pozici HR managera, business partnera nebo HR Specialisty a hledáte kariérní posun? Nabízíme... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - nový projekt (automotive)
Pilsen
před 14 dny
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů v nově plánovaném vývojovém centru ( ve výrobní společnosti ) v Plzni... zobrazit nabídku»
Personalistka (HR specialista)
Kladruby
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti HR? Motivuje Vás pracovat ve společnosti, která nabízí řadu benefitů? V případě, že se nebojíte komunikovat v... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme vhodného kandidáta na pozici technické podpory prodeje. Máte vzdělání z oboru elektrotechniky a zkušenosti se vzduchotechnikou? Máte... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace