Práce v oboru Administrativa (2036) - strana 39

Administrativa
Vedoucí projektu v konstrukci | až 50 000 Kč
Mladá Boleslav
před 14 dny
Pavažujete se za zkušeného konstruktéra a cítíte, že nastal čas na profesní postup? nabízíme právě Vám pozici VEDOUCÍ PROJEKTŮ V... zobrazit nabídku»
Kalkulant, Humpolecko, 25 - 35 000 Kč
Vysočina
před 14 dny
Kdo jsme? Jedna z největších tiskáren na Vysočině! Pro koho děláme? Pro ty největší hráče na trhu - banky, operátoři atd. Jsme dobří,... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - strojírenství (20.000 - 28.000 Kč)
Olomoucký
před 14 dny
Hledáme komunikativní obchodní zástupce pro firmu s dlouholetou tradicí ve strojírenství. Požadujeme aktivní znalost německého nebo... zobrazit nabídku»
Back office s finštinou nebo švédštinou - vhodné pro absolventy
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? Dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností Odborná školení Příjemný kolektiv a... zobrazit nabídku»
Back office s angličtinou
Moravany u Brna
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením profesní zaškolení a možnost... zobrazit nabídku»
Mezinárodní účetní s angličtinou
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností odborná školení ... zobrazit nabídku»
HR specialista
Praha
před 14 dny
Rádi byste se pohybovali v mezinárodním prostředí a využívali anglický jazyk i v práci? Vystudovali jste vysokou školu se zaměřením na... zobrazit nabídku»
Analytik dat/podpora marketingového oddělení
Ostrava
před 14 dny
Co Vás bude čekat: platové ohodnocení závislé na Vašich zkušenostech zázemí stabilní mezinárodní firmy super tým a možnost osobního... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality | Česká lípa
Česká Lípa
před 14 dny
Jste komunikativní a máte dobrou úroveň anglického jazyka? Výrobní společnost se sídlem na Českolipsku obsazuje pozici INŽENÝR... zobrazit nabídku»
Black belt - inženýr/ka trvalého zlepšování
Česká Lípa
před 14 dny
Jste komunikativní a máte dobrou úroveň anglického jazyka? Výrobní společnost se sídlem na Českolipsku aktuálně obsazuje pozici... zobrazit nabídku»
Právník s AJ - junior | Pelhřimovsko
Humpolec
před 14 dny
Dali jste se na práva a chcete získat zkušenosti v rámci korporátu? Jsme developerská společnost a v současné době hledáme juniorní posilu... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele
Frýdek-Místek
před 14 dny
Správná asistentka musí mluvit výborně anglicky, reprezentativně vystupovat a především efektivně řešit všechny úkoly, které si vedení... zobrazit nabídku»
Office Manager
Jihomoravský
před 14 dny
Společnost podnikající na finančním trhu hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Office Manager. * účast na projektech našich klientů z... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora Aj+Nj
Jihomoravský
před 14 dny
Job Description Pro velkou mezinárodní společnost v Brně, hledáme zaměstnance na pozici: Administrativní podpora AJ+NJ Práce je vykonávána... zobrazit nabídku»
Konzultant pasivní linky bez AJ
Brno
před 14 dny
- 28 dní dovolené - stravenky - penzijní pojištění - firemní akcie - cafeteria - příjemné prostředí a milý kolektiv zobrazit nabídku»
Asistentka v zákaznickém servisu
Tuchoměřice
před 14 dny
Nabízíme: HPP, plný úvazek Lokalita Tuchoměřice Moderní a přátelské prostředí Mzda dle domluvy a motivační složka Stravenky,... zobrazit nabídku»
Vedoucí zákaznického servisu
Litoměřice
minulý měsíc
práce v zavedené nadnárodní společnosti odpovídající platové ohodnocení zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Mistr výroby / 2 směny - 35 000 Kč
Kaplice
minulý měsíc
- Zázemí dynamické zahraniční společnosti - Účast na různorodých projektech - Možnost  dalšího vzdělávání v rámci společnosti -... zobrazit nabídku»
Jednička v oblasti HR hledá specialistu náboru s bulharštinou
Praha
minulý měsíc
Čím Vás chceme zaujmout? Za Vaši práci a čas Vás odměníme zajímavou finanční odměnou, ke které náleží bonusy za domluvené schůzky s... zobrazit nabídku»
Disponent / ka výroby
Kaplice
minulý měsíc
Zázemí mezinárodní expandující společnosti Příjemné pracovní prostředí Různorodou a perspektivní práci Možnost seberealizace a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace