Práce v oboru Administrativa (1988) - strana 39

Administrativa
Personalista pro výrobní společnost
Mladá Boleslav
před 14 dny
Chceš být HR Business Partnerem? Reaguj na tuto pozici. Jako personalista budeš mít následující kompetence: * řídit náborové aktivity pro... zobrazit nabídku»
HR Manager
Liberecký
před 14 dny
Pracujete již řadu let na vysoké HR pozici a hovoříte velmi dobře anglicky? Jste silní v argumentaci a vyjednávání s managementem?... zobrazit nabídku»
Personalista s AJ
okr. Olomouc
před 14 dny
zázemí stabilní mezinárodní společnosti možnost profesního růstu 5 týdnů dovolené odborné vzdělávání a rozvoj příspěvek na... zobrazit nabídku»
Kontrolor kvality ve výrobě
okr.Beroun
před 14 dny
- zajímavou práci plnou výzev - uplatnění vašich znalostí a kariérní růst - jistota stabilního zaměstnání u prosperující firmy -... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní s AJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost sídlící v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici: MATERIÁLOVÁ... zobrazit nabídku»
Finance support with SAP - UP TO 36 000 CZK
Praha
před 14 dny
Job description - communication with clients and solving their requests - verification of POs - cooperation on invoice processes - data maintanance -... zobrazit nabídku»
Zákaznický specialista s AJ, NJ, FJ, holandštinou
Plzeňský
před 14 dny
Chcete být součástí převážně mladého kolektivu a mít možnost ve velké míře využívat cizí jazyky? Láká Vás mezinárodní... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník s AJ, NJ, FJ, holandštinou
Plzeňský
před 14 dny
Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti z oblasti administrativy a hledáte práci v Plzni? Chcete v práci... zobrazit nabídku»
Manažer logistiky
Písecko
před 14 dny
- Zázemí stabilní mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Možnost důkladného zaškolení - Podpora... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů - investice
Jihočeský
před 14 dny
Zázemí dynamické, perspektivní mezinárodní výrobní společnosti Motivační finanční ohodnocení Příležitost k profesnímu i osobnímu... zobrazit nabídku»
Assistant - Project Manager Junior
Středočeský
před 14 dny
- Práce v mladém kolektivu pro špičku v oboru - Fixní plat plus pohyblivý bonus - Služební automobil i k osobním účelům zobrazit nabídku»
Asistentka
Vsetín
před 14 dny
Máte rádi rozmanitou agendu a organizace čehokoliv je Vaší silnou stránkou? Pro stabilní společnost se sídlem ve Vsetíně hledáme... zobrazit nabídku»
Design engineer, Lucembursko
Jihočeský
před 14 dny
Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti konstrukcí průmyslových budov, hledáme kandidáty na pozici Design Engeer.... zobrazit nabídku»
HR administrátor s AJ, zkrácený úvazek
Jičín
před 14 dny
Užíváte si rodičovskou dovolenou, ale chcete si udržet krok v oblasti HR? Jsi student, který potřebuje příjem a zároveň chce začít... zobrazit nabídku»
Senior accountant - UP TO 50 000 CZK
Praha
před 14 dny
Job description - month-end closing activities - accounts reconciliations - reporting - provisions and accruals - analyse financial statements -... zobrazit nabídku»
Referent/ka zákaznického servisu - administrativa
Praha 9
před 14 dny
Naším klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Účetní s AJ... zobrazit nabídku»
Coordinator in FMCG company with English and Romanian
Praha
před 14 dny
Introduction of our client / job offer Our partner, one of the biggest FMCG international company, is searching for new coleagues, who will be... zobrazit nabídku»
Coordinator with English + German/French/Nordic
Praha
před 14 dny
Introduction of our client For our client, international company, we are looking for candidates with English and another European language - one of... zobrazit nabídku»
Team leader nákupních analytiků
Brno
před 14 dny
Práce v příjemném mladém kolektivu Možnost kariérního i osobního růstu Motivační finanční ohodnocení Řada zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace