Práce v oboru Administrativa (1910) - strana 4

Administrativa
Specialista bankovních služeb a servisní specialista
Brno - Bystrc
včera
Práce na IČO či HPP dle dohody Benefity v podobě telefonu, notebooku a bezplatného vzdělávání Práce v příjemném kolektivu, v... zobrazit nabídku»
Firemní recepční - part time
Radlická 117, 158 00, Praha 5 (Nové Butovice)
včera
Individuální přístup k Vaší profesní kariéře s možností další spolupráce Obohacení Vašich dosavadních zkušeností o... zobrazit nabídku»
Je Vám 50 a více?! To jste náš člověk! Telefonní specialista
Praha 7, Dělnická 12
včera
Co nabízíme? - fixní mzda + bonusy ve formě provizí z uzavřených objednávek - průměrný výdělek 150 Kč/hod - možnost výběru směn -... zobrazit nabídku»
Sales Support Expert - 4287
Praha
včera
Jste typ, který rád řeší úkoly a odměnou vám je zadostiučinění, že jste kolegům či zákazníkům pomohl/a? Chcete mít práci, která... zobrazit nabídku»
Nákupčí s němčinou - junior
Mladá Boleslav
včera
- zajímavé pracovní uplatnění - pestrost zakázek a projektů (např. pro Škodovku) - vynikající platové ohodnocení - záleží nám na... zobrazit nabídku»
Specialista vzduchotechniky
Praha
včera
- zajímavé platové ohodnocení - příspěvek na stravování - práci v mladém kolektivu - moderní pracoviště - možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor – servisní linka – bez prodeje
Pardubice
včera
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Koncipient VIP Consulting Office
Zlín
včera
Know How získané dlouholetou praxí v oboru finančního poradenství Pracovní různorodost díky šíři nabízených služeb Práci v kolektivu... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb
Turnov
včera
Práce na IČO i HPP dle dohody Zázemí renomované společnosti Různorodá činnost napříč finančním trhem Fixní plat + motivující... zobrazit nabídku»
Samostatná hlavní účetní.
Mladá Boleslav
včera
možnost podílet se na rozvoji firmy a příležitost širokého uplatnění vlastních nápadů a řešení mladý přátelský... zobrazit nabídku»
Asistentka jednatelů společnosti
Blovice
včera
Pro našeho klienta, zahraniční společnost zabývající se výrobou zařízení pro chemické hospodářství a úpravu vody, hledáme z důvodu... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení potravin, Kaufland
Mariánské Lázně
včera
pracovní smlouvu na dobu neurčitou dva dny v týdnu volné motivující mzdové ohodnocení, nadstandardní příplatek za noční směnu až 5... zobrazit nabídku»
Odborný/á referent/ka - Nákup Food, Kaufland,
Praha
včera
pracovní smlouvu na dobu určitou – zástup za MD/RD, motivující mzdové ohodnocení, až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu),... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznické linky-helpdesk
Praha
včera
Pro našeho klienta, silnou prosperující mezinárodní společnost zabývající se stavbou a servisem čerpacích stanic, hledáme komunikativního... zobrazit nabídku»
Asistentka technického oddělení
Praha
včera
Stavební společnost přijme do svého týmu asistentku na hlavní pracovní poměr. Zkušenost v oboru stavebnictví výhodou, nikoli podmínkou. ... zobrazit nabídku»
Specialista(ka) obchodního oddělení
Brno
včera
Pro našeho klienta, společnost, která je členem nadnárodní skupiny SPP a je významným dodavatelem energií českým a slovenským... zobrazit nabídku»
Samostatný/á účetní - Praha
Praha
včera
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní služby v oblastech auditu, daní, účetnictví, mezd a podnikového poradenství,... zobrazit nabídku»
Účetní
Náchodsko
včera
- zapracování odcházející pracovnicí - perspektivní zaměstnání - odpovídající platové podmínky - firemní benefity - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Telefonní specialista/ka - věk není rozhodující! - i 150 Kč/hod
Praha 5
včera
- jistotu fixního výdělku - provize a bonusy již od první minuty - průměrné výdělky 20.000 Kč/měsíc - flexibilní volbu směn - délka... zobrazit nabídku»
Operátor zákaznického servisu - 4283
Praha
včera
Jste komunikativní a baví Vás se s lidmi spíše bavit, než "datlovat data do počítače"? Pro našeho klienta - výrobce jedné z... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace