Práce v oboru Administrativa (2188) - strana 40

Administrativa
Vedoucí - Supervizor v Nutričním centru
Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, HK, Praha
před 14 dny
2017 - Otevíráme a rozšiřujeme klientská centra zdraví a pohybu. Přijmeme ihned šikovné a spolehlivé kolegy, kolegyně. Zájem o... zobrazit nabídku»
Pracovník obchodního oddělení
Plzeň
před 14 dny
- Uplatnění na zajímavé administrativní pozici - Zázemí stabilní nadnárodní společnosti - Práce v příjemném kolektivu - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník
Hradec Králové
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Máte praxi v administrativě a dobré organizační schopnosti? Hledáte práci v klidném pracovním prostředí s... zobrazit nabídku»
Pracovník oddělení správy pohledávek
Praha
před 14 dny
Co Vám můžeme nabídnout? * Práci na HPP s možností prodloužení na dobu neurčitou * Podporu v rozvoji a růstu spolu s firmou * Aktivní... zobrazit nabídku»
Personální konzultant/ka na HPP
Praha
před 14 dny
Jsme ryze česká personální společnost a působíme na trhu již devátým rokem. V současné době rozšiřujeme svůj tým, a proto hledáme... zobrazit nabídku»
HR consultant
Ústecký
před 14 dny
Hledáme posilu do týmu se zájmem o personalistiku, se smyslem pro fair play!!! Rádi Vás všechno naučíme!!! * stabilní zázemí největší... zobrazit nabídku»
Recruiter specialist
Ústecký
před 14 dny
Hledáte uplatnění v personalistice? Jste komunikativní a zaměření na cíl?? Máte rádi výzvy? * stabilní zázemí největší české... zobrazit nabídku»
Pracovník back office Praha
Praha
před 14 dny
Máte alespoň krátkodobou praxi v administrativě v back office? Máte dobré organizační schopnosti a hledáte práci v klidném pracovním... zobrazit nabídku»
Operátor pro zákaznické centrum
Plzeňský
před 14 dny
*nástupní mzdu 16.000Kč *po zapracování až 4.000Kč osobní ohodnocení *příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu *stravenky,... zobrazit nabídku»
Facility manager, Českokrumlovsko
Český Krumlov
před 14 dny
Potřebujeme zkušeného FACILITY MANAGERA! Pokud máte více jak 2 leté zkušenosti na stejné pozici, jste ti praví do našeho týmu. Náš klient... zobrazit nabídku»
Asistenka manažera (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jste zodpovědná, dynamická osoba s výbornými organizačními schopnostmi? Chcete být součástí rostoucí české firmy? Pak jste pro nás... zobrazit nabídku»
Personální konzultant
Ostrava - Vítkovice
před 14 dny
práci ve stabilní mezinárodní společnosti prostor pro seberealizaci pružnou pracovní dobu firemní notebook a telefon místo... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektu kontroly kvality
okres Tachov
před 14 dny
- zázemí silné zahraniční společnosti - příspěvky na stravování - práci na zajímavých projektech - flexibilní pracovní doba zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník / koordinátor přeprav
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se mezinárodní kamionovou přepravou zboží renomovaných leteckých společností hledáme do teamu... zobrazit nabídku»
Nábor zaměstnanců pro mezinárodní společnosti
Praha
před 14 dny
Co Vám může Adecco nabídnout: *Samostatnou a zodpovědnou práci *Možnost profesního rozvoje v oblasti agenturního zaměstnávání a... zobrazit nabídku»
Specialista podpory prodeje
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost pohybující se v automobilové oblasti, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista podpory prodeje. ... zobrazit nabídku»
Koordinátor s NJ + AJ
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Stabilní mezinárodní společnost se sídlem v centru Prahy. Pracovní náplň * Denní komunikace se stabilními... zobrazit nabídku»
Coordinator with English + other language
Praha
před 14 dny
Introduction of our client / job offer International company, locality Prague center. Job description * Communication with customers * Supporting the... zobrazit nabídku»
HR konzultant / junior
Moravskoslezský
před 14 dny
Zajímáte se o oblast recruitmentu? Domluvíte se anglicky a hledáte práci ve stabilní společnosti, která Vám poskytne zázemí a možnost... zobrazit nabídku»
Personalista/THP pracovník
Ústecký
před 14 dny
Do našeho týmu hledámé novou posilu na pozici personalista. Baví Vás práce s lidmi je Vaše angliština na pokročilé úrovni? Tak pak je tato... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace