Práce v oboru Administrativa (1907) - strana 40

Administrativa
Samostatná účetní, 25 000 Kč
Nový Jičín
minulý měsíc
Máte zkušenosti v účetnictví a orientujete se v programu Pohoda? Právě nyní obsazujeme pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ. Náplní práce bude: *... zobrazit nabídku»
Koordinátor změn ve výrobě
Ostrava
minulý měsíc
Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme... zobrazit nabídku»
Elektronik - nové projekty
Nový Jičín
minulý měsíc
Máte zkušenosti s novými projekty a pohybujete se ve světě elektroniky? Nyní obsazujeme pozici ELEKTRONIK - NOVÉ PROJEKTY, který se bude... zobrazit nabídku»
Obchodník - firemní zákazníci
Ostrava
minulý měsíc
Jsi výřečný typ a rád komunikuješ se zákazníky? Na pozici OBCHODNÍKA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY budeš představovat produkty společnosti... zobrazit nabídku»
Asistentka jednatele společnosti
Plzeň
minulý měsíc
- Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti - 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění - Firemní... zobrazit nabídku»
Plánovač/-ka výroby
Ústí nad Labem
minulý měsíc
- zázemí stabilní výrobní společnosti - dobrou dopravní dostupnost z centra Ústí nad Labem - jazykové vzdělávání - týden dovolení... zobrazit nabídku»
Hledáme nové posily na pozici back office v automotive
Praha
minulý měsíc
Nabízíme Vám příjemné finanční ohodnocení 23.000,-Kč plus bonusy, kdy se pak mzda pohybuje v částce 25.000,-Kč. A navíc širokou... zobrazit nabídku»
Asistentka právního oddělení v TOP společnosti
Praha 4 - Chodov
minulý měsíc
A na co se můžete těšit? * Super pracovní prostředí v Praze a zázemí jedné z nejvíce inovativních společností na světě * Atraktivní... zobrazit nabídku»
Back office podpora - zaměřeno na smluvní dokumentaci
Praha
minulý měsíc
- Spolupráce minimálně do března 2018 - Flexibilní pracovní doba po-pá - Kanceláře hned u stanice metra B Stodůlky - Benefity ve formě... zobrazit nabídku»
Dispečer, České Budějovice, až 50 000 Kč
České Budějovice
minulý měsíc
Zvládáte práci pod tlakem a umíte rychle najít vhodná řešení? Domluvíte se bez problémů anglicky nebo německy? A chcete být za dobře... zobrazit nabídku»
Zajišťování chodu vrátnice a poskytování informací
Praha
minulý měsíc
Maďarský institut Praha přijme do osmihodinového pracovního poměru zaměstnance, jehož úkolem bude zajišťování chodu vrátnice a... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant s AJ/NJ
Hradec Králové
minulý měsíc
Skrýváš v sobě obchodní talent a hledáš práci, kde ho můžeš prodat? Chceš pracovat ve firmě, kde seberealizace není překážkou, ale... zobrazit nabídku»
Technická příprava výroby (21.000 - 25.000 Kč)
Vysočina
minulý měsíc
Příjemné prostředí, pružná pracovní doba, nenáročná práce, pohodový šéf a dobré finanční ohodnocení. Myslíte si, že taková... zobrazit nabídku»
Operátor-Inspektor (doba neurčitá)
Brno
minulý měsíc
- pracovní poměr v kmeni společnosti na dobu NEURČITOU - finanční ohodnocení dle zkušeností, po zaučení (po zkušební době) se navyšuje... zobrazit nabídku»
Účetní
Plzeň
minulý měsíc
- práci ve stabilní společnosti - měsíční bonusy - příspěvek na penzijní připojištění - závodní stravování zdarma - 5... zobrazit nabídku»
Konzultant junior – personální agentura
Hradec Králové
minulý měsíc
Láká Tě rozmanitá práce s možností ovlivnit si svůj výdělek? Umíš si jít za svým a jen tak něco Tě nerozhází? Domluvíš se anglicky... zobrazit nabídku»
Personalista/ka - HR administrace
Praha
minulý měsíc
Dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl - naším posláním je chránit a zlepšovat životy a zdraví lidí na celém světě Ohodnocení na... zobrazit nabídku»
Junior datový analytik v oblasti automotive
Praha
minulý měsíc
Co Vám společnost na oplátku může nabídnout? - možnost uplatnit se v mezinárodní společnosti v multikulturním prostředí - zajímavou... zobrazit nabídku»
Finanční Analytik – oblast Real Estate
Praha
minulý měsíc
Co Vám společnost může na oplátku nabídnou? - práci ve stabilní společnosti s neformální firemní kulturou - možnost získat komplexní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace