Práce v oboru Administrativa (2152) - strana 40

Administrativa
Obchodní referent / Asistentka obchodního oddělení
Praha
před 14 dny
Co může společnost nabídnout Vám? - zázemí mladé společnosti s transparentními procesy - přátelský kolektiv - zodpovědnou práci, ve... zobrazit nabídku»
☙MÓDNÍ řetězec hledá vedoucího odd. pokladen❧
Praha
před 14 dny
Co společnost může nabídnout? Kromě zázemí mezinárodně uznávané módní značky a příjemného pracovního kolektivu může společnost... zobrazit nabídku»
☙MÓDNÍ řetězec hledá recepční s nj❧
Praha
před 14 dny
Co společnost může nabídnout? Kromě zázemí mezinárodně uznávané módní značky a příjemného pracovního kolektivu může společnost... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu
Jihomoravský
před 14 dny
Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme? · Zajímavé finanční ohodnocení · Stravenky a 25 dní dovolené · Vzdělávací kurzy,... zobrazit nabídku»
Office & HR assistant
Praha
před 14 dny
* Dlouhodobou spolupráci v mezinárodní společnosti * Pestrou a různorodou práci, ve které se nebudete nudit * Příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Brno - město
před 14 dny
Strojírenská společnost zabývající se vývojem a výrobou elektromotorů hledá šikovné uchazeče na pozici Vývojový konstruktér. Budete... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr - Moravská třebová
Moravská Třebová
před 14 dny
příprava a vedení projektu, zavádění výrobku přímá technická podpora výroby řešení neshod a technických problémů spolupráce s... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr s AJ
Šumperk
před 14 dny
Jste připraven se dále rozvíjet v oblasti procesního inženýrství? Jste odborník, který by rád uplatnil své bohaté znalosti? Mátě chuť... zobrazit nabídku»
Projektový manažer | nadzávodová pozice
Liberec
před 14 dny
Poradíte si s vedením výrobních projektů v automotive? Cítíte, že potřebujete další profesní postup? Nabízíme Vám perspektivní pozici... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor/náborář
Pilsen
před 14 dny
Rád pracuješ s lidmi, nebojíš se je oslovit a nabídnout jim třeba práci? Orientuješ se na polském trhu a umíš perfektně polsky? Hledáme... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů, Jihlava, 35 - 60 000 Kč
Jihlava
před 14 dny
Rozrůstající se a velmi stabilní společnost, která má již mnoho let stabilní tým spokojených zaměstnanců, hledá projektového... zobrazit nabídku»
Vedoucí dílenské kvality, Jihlava, 35 - 40 000 Kč
Jihlava
před 14 dny
Pohybujete se už nějakou dobu v kvalitě a hledáte uplatnění ? Domluvíte se jedním cizím jazykem? Pak můžete získat tuto zajímavou práci... zobrazit nabídku»
Zubní asistentka
Liberec
před 14 dny
- Práce v zavedené stomatologické ordinaci. - Příjemné pracovní prostředí. - Práce na 1 směnu. - Zajímavé finanční ohodnocení. zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Slavkov u Brna
před 14 dny
- práci v mezinárodní společnosti - motivující příjem - zajímavou a perspektivní práci - možnost osobního rozvoje - a další... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/Personalista
Stříbro
před 14 dny
- motivující práci ve stabilní prosperující společnosti - velmi dobré mzdové ohodnocení + roční bonus na dovolenou a Vánoce -... zobrazit nabídku»
Koordinátor dodavatelských změn
Plzeňský
před 14 dny
Pro rozšiřující se tým silné mezinárodní společnosti hledáme kandidáta na pozici Koordinátor dodavatelských změn. Pokud máte technické... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
České Budějovice
před 14 dny
Zajímavou práci v oblasti výrobního plánování Motivační mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel - potravinářství
Tábor
před 14 dny
- Zázemí silné výrobní společnosti - Pozici přímo podřízenou jednateli společnosti - Velmi dobré mzdové ohodnocení + bonusová... zobrazit nabídku»
Asistent/-ka v technické firmě
Lovosice
před 14 dny
- práci, ve které se nebudete nudit - týden dovolené navíc - jazykové kurzy - různé druhy bonusů, prémií apod. - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Asistentka, němčina nutná
Český Krumlov
před 14 dny
Co budete dělat? zajišťovat kompletní podporu managementu výrobního závodu připravovat reporty zpracovávat pravidelné přehledy na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace