Práce v oboru Administrativa (1942) - strana 41

Administrativa
Junior datový analytik v oblasti automotive
Praha
minulý měsíc
Co Vám společnost na oplátku může nabídnout? - možnost uplatnit se v mezinárodní společnosti v multikulturním prostředí - zajímavou... zobrazit nabídku»
Finanční Analytik – oblast Real Estate
Praha
minulý měsíc
Co Vám společnost může na oplátku nabídnou? - práci ve stabilní společnosti s neformální firemní kulturou - možnost získat komplexní... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/zákaznický servis
České Budějovice
minulý měsíc
Pojďte pracovat pro prosperující firmu, která právě nabízí ADMINISTRATIVNÍ pozici REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU! V případě, že... zobrazit nabídku»
Inženýr výroby, od 30 000 Kč
Hradec Králové
minulý měsíc
Specialista výrobního procesu - nová pracovní příležitost v Hradci Králové pro zaměstnavatele, který je dodavatelem i do... zobrazit nabídku»
Asistent/ka ředitele
Frýdek-Místek
minulý měsíc
Správná asistentka musí mluvit výborně anglicky, reprezentativně vystupovat a především efektivně řešit všechny úkoly, které si vedení... zobrazit nabídku»
Asistent/ka ředitele s AJ
Praha Západ (dostupnost MHD do 20 min. z okraje Prahy)
minulý měsíc
Máte perfektní organizační schopnosti a jste člověk, který si vždy se vším poradí a umí si sám určit priority? Chtěli byste tyto Vaše... zobrazit nabídku»
Péče o zákazníka
Turnov
minulý měsíc
Pro našeho významného automotive klienta v Turnově hledáme kandidáta/kandidátku na pozici: PÉČE O ZÁKAZNÍKA Požadujeme: - VŠ nebo... zobrazit nabídku»
Process Management č. 69
Bělá nad Radbuzou
minulý měsíc
Náplň práce: Přímá komunikace se zákazníkem, odsouhlašení plánu dodávek se zákazníky, dodavateli, výrobou, komunikace problémů s... zobrazit nabídku»
Administrativní výpomoc s nástupem v srpnu od 100Kč/hod
Plzeň
minulý měsíc
- místo výkonu práce: Klatovy - nástup SRPEN/ ZÁŘÍ (do cca listopadu) - dohoda o pracovní činnosti - zajímavé finanční ohodnocení 100... zobrazit nabídku»
Ak slová ako „hlavná kniha, rekonciliace a závěrky“ nie sú pre Teba cud...
Praha
minulý měsíc
Chceš pracovať vo firme, ktorá sa o svojich zamestnancov stará? Náš klient vie, že jeho zamestnanci sú jeho veľkou prednosťou. Každý rok... zobrazit nabídku»
Kvality inženýr, junior
Pardubicko
minulý měsíc
- nástup IHNED - HPP na dobu neurčitou - práce v moderním a čistém prostředí - možnost kariérního a odborného růstu - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Senior kvality inženýr
Pardubicko
minulý měsíc
- nástup IHNED - HPP na dobu neurčitou - práce v moderním a čistém prostředí - možnost kariérního a odborného růstu - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Koordinátor registrace léčiv s AJ, vhodné i pro absolventy
Praha
minulý měsíc
Spolupráce v menším týmu s rodinnou atmosférou Zaškolení ve Francii Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů (např.... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/pracovnice s maďarštinou
Brno
minulý měsíc
- Práci v týmu - Mzda 20.000-25.000Kč - 22 dní dovolené, po roce 25 dní - Sick days - Multisport karta - Stravenky - Zaměstnanecké slevy na... zobrazit nabídku»
Projektový manažer, až 40 000 Kč
Nový Bydžov
minulý měsíc
Chcete pracovat v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou? Preferujete příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a... zobrazit nabídku»
HR director - IT
Hradec Králové
minulý měsíc
Jste profesionál v oblasti lidských zdrojů? Pracoval jste v minulosti v IT společnosti? Jste týmový hráč a zároveň výborný... zobrazit nabídku»
Skladový manipulant - bez VZV, práce s PC / 2 směny
Plzeň
minulý měsíc
* práce na HPP - ranní a odpolední směny * základní hodinová mzda 100,-Kč/hod * výkonnostní bonusy 10-40Kč/hod * přítomnostní bonus... zobrazit nabídku»
Kontrola kvality - nástupní bonus 1000,-Kč a mnohé další…
Plzeň
minulý měsíc
* HPP s možností přestupu do kmenového stavu klienta * mzda 100,- Kč/hod * bonus až 40,- Kč/hod * docházkový bonus 20,-Kč/hod... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu, až 26500Kč
Plzeň
minulý měsíc
* smlouvu na HPP * nástupní bonus 1000,-Kč * mzda 100,-Kč/hod * bonus 10-40,-Kč/hod * docházkový bonus 20,-Kč/hod (srpen-listopad) *... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení kvality
okr. Prachatice
minulý měsíc
Zázemí moderní mezinárodní společnosti Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Pravidelné školení a kurzy Možnost osobního... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace