Práce v oboru Administrativa (1922) - strana 41

Administrativa
Podpora zákazníkům - banka (až 30.000,- Kč)
Brno
minulý měsíc
- Motivační bonusový systém složený z fixní a provizní složky - Zázemí stabilní mezinárodní dobře zavedené společnosti - Možnost... zobrazit nabídku»
Klientské centrum - pasivní linka
Brno
minulý měsíc
Motivační bonusový systém složený z fixní a provizní složky Zázemí stabilní mezinárodní společnosti Možnost kariérního... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis - banka
Brno
minulý měsíc
- Motivační schéma odměňování, fixní a provizní složka - Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, systém zaškolení - Balíček... zobrazit nabídku»
Skvělá mzda, dynamický rozvoj, profesionálem za pár měsíců!
Ostrava, Opava, Karviná
minulý měsíc
O co vlastně jde? Společnost RWE hledá nové šikovné kolegy, kteří budou pracovat na příchozí lince callcentra a starat se o volající... zobrazit nabídku»
HR specialist
Znojmo
minulý měsíc
Mezinárodní společnost hledá pro svůj závod na jihu Moravy personalistu. Jeho náplní práce bude: * řízení, organizace a kontrola... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby
Zlínský
minulý měsíc
Hledáte novou pracovní příležitost? Máte zkušenosti s výrobním a skladovým provozem a optimalizací procesů? Máte alespoň základní... zobrazit nabídku»
Specialista pro emailovou komunikaci se zákazníky
Ostrava
minulý měsíc
NABÍZÍME: práci na HPP pro nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí a jistou budoucností nejvyšší nástupní mzdu v regionu na... zobrazit nabídku»
Referent(ka) plánování výroby (-kmbř-)
okr. Břeclav
minulý měsíc
- zajímavá práce pro stabilního zaměstnavatele - kvalitní platové ohodnocení - pracoviště v jižním okolí Brna - výborná dopravní... zobrazit nabídku»
Referentka obchodního oddělení (-mpp-)
okr. Přerov
minulý měsíc
- zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě - možnost dalšího vzdělávání - možnost čerpání firemních výhod - odpovídající... zobrazit nabídku»
Assistant Technical writer
Praha
minulý měsíc
* Dynamic and successful working environment in an international group with flat hierarchy * Attractive training program abroad (Germany, Belgium,... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora sales dpt. - etablované #1 na trhu
Praha
minulý měsíc
- kompletní zaškolení - příspěvek na stravování - flexi passy - příspěvek na sportovní aktivity / fitness - občerstvení na pracovišti -... zobrazit nabídku»
Manažer zakázek
UHERSKOHRADIŠŤSKO
minulý měsíc
Velmi zajímavá pracovní nabídka pro zkušené němčináře. Uvažujete o změně zaměstnání, máte rádi, když má Vaše práce smysl a... zobrazit nabídku»
Specialista bozp - Tachovsko
Plzeň - město
minulý měsíc
Vaším úkolem bude: - zpracování interních předpisů BOZP - identifikace rizik - práce se statistickými daty a návrhy změn pracovních... zobrazit nabídku»
Skvělá mzda, dynamický rozvoj, profesionálem za pár měsíců! rwe!
Karviná
minulý měsíc
Co od nás můžeš čekat? - práci na hlavní pracovní poměr pro nadnárodní společnost, která má své místo na trhu jisté - skvělou... zobrazit nabídku»
Administrativní referent/ka
Chebsko
minulý měsíc
jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového projektu samostatnou a odpovědnou práci, možnost seberealizace v oblasti... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje Praha 1
PRAHA 1
minulý měsíc
- zajímavé platové podmínky 80,-Kč/hod. + bonusy - bonusový systém - možnost volby jednotlivých směn - příjemné a přátelské... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí | R&D | automotive
Liberec
minulý měsíc
Máte zkušenosti z projektového nebo vývojového managementu? Zajímá Vás oblast strojírenství a orientujete se ve výrobních technologiích?... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ
minulý měsíc
Rádi byste pracovali v automotive společnosti, která rozšiřuje svou výrobu? Máte zkušenost v oblasti projektů a hovoříte anglickým či... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
Jirkov
minulý měsíc
Hledá se samostatný projektový inženýr pro menší rodinnou společnost. Budete si sám řídit úplně celý projekt. Rozvíjet spolupráci se... zobrazit nabídku»
Call centrum louny - business zákazníci
Louny
minulý měsíc
Začátek září a vy stále hledáte zaměstnání? My hledáme proaktivní a schopné pracovníky do call centra v Lounech! Nabíráme i na... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace