Práce v oboru Administrativa (2010) - strana 44

Administrativa
Administrator s NJ /logistika/, Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
minulý měsíc
HPP, plný úvazek, pracovní smlouva 25 dní dovolené, stravenky další výhody dohodou nástup možný ihned Chcete se dozvědět víc? Zašlete... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka na oddělení kvality s NJ, Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
minulý měsíc
HPP, plný úvazek, pracovní smlouva 25 dní dovolené, stravenky další výhody dohodou nástup možný 1.3.2017   Chcete se dozvědět víc?... zobrazit nabídku»
USE your english skills, help people and earn great salary
Jihomoravský
minulý měsíc
What will you get for your work? Interesting salary basis - 24,500,- CZK Bonuses for exceptional English skills, technical skills and shifts Training... zobrazit nabídku»
Personalista
okres Děčín
minulý měsíc
Máte zkušenosti z oblasti personalistiky? Znáte dobře zákoník práce? Domluvíte se anglicky? A hledáte příležitost realizace v klidném... zobrazit nabídku»
HR Administrator - Dobrovíz
Dobrovíz
minulý měsíc
Samostatnou, zajímavou a zodpovědnou pozici Zázemí stabilní mezinárodní společnosti Práci v dynamické a moderní společnosti ... zobrazit nabídku»
Personalista
Karlovarský, Ústecký
minulý měsíc
Máte již zkušenosti v oblasti HR, které by jste rádi uplatnili v silné a stabilní společnosti? Jestliže se chcete aktivně podílet na... zobrazit nabídku»
Customer service specialist - French + Czech
Vsetínsko
minulý měsíc
For our client - successful international company - we are looking for the right candidate for the position of CUSTOMER SERVICE SPECIALIST - FRENCH +... zobrazit nabídku»
Personalistka
Tachov
minulý měsíc
Personalistika Vás baví a chcete mít příležitost podílet se na rozvoji zaměstnanců ? Buďte pravou rukou HR Manažera a podílejte se na... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí nákupu
Třebíčsko
minulý měsíc
Umíte vyjednávat podmínky a máte zkušenosti z oblasti nákupu ve strojírenství? Objednávky, smlouvy, cenové analýzy a komunikace s... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - automotive
Třebíčsko
minulý měsíc
Máte zkušenosti v projektovém řízení v automotive? Domluvíte se anglicky a chcete posunout svou kariéru opět o krok výš? Tak zde je... zobrazit nabídku»
Change manager
Liberec
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením projektů či programů v mezinárodním firemním prostředí? Sestavování projektových plánů a nastavování... zobrazit nabídku»
Recruiter
Liberec
minulý měsíc
Baví Vás práce s lidmi? Pohybujete se již nějakou dobu v oblasti personalistiky v automotive nebo výrobním průmyslu a máte zkušenosti s... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí
Plzeň - jih
minulý měsíc
Pracujte pro mezinárodní společnost, která má zajímavé produkty a ve svém odvětví je lídr na trhu. Vaším úkolem bude: - samostatné... zobrazit nabídku»
Projektový vedoucí - Plzeň
Plzeň - město
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením projektů? Dokážete implementovat nové projekty do výroby? Baví Vás koordinovat projektovou činnost? Mluvíte... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník
Plzeň - jih
minulý měsíc
Chcete se stát součastí společnosti, která je lídrem svého oboru? Baví Vás práce s daty a dokumenty? Ozvěte se nám! Práce... zobrazit nabídku»
Projektový manažer, nové projekty
Český Krumlov
minulý měsíc
Máte zkušenosti s projektovým managementem nebo z vedoucí pozice ve výrobě? Hovoříte plynule německy nebo anglicky? Chcete se stát... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/ce s NJ
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste absolventem/absolventkou střední nebo vysoké školy a hledáte své první zaměstnání? Domluvíte se bez problémů německy? Baví Vás... zobrazit nabídku»
Asistent/ka s dobrou němčinou
Královéhradecký
minulý měsíc
Jste absolventkou/absolventem střední školy, ideálně v obchodním oboru? Máte už jisté zkušenosti s prací v administrativě a vidíte v... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického centra Možnost týdenních záloh
Praha
minulý měsíc
- zajímavou brigádu v administrativě na DPČ - místo pracoviště: Praha 9 Kyje - mzdu 130 Kč/hod - pracovní doba: PO-PÁ 8:00-12:00 hod -... zobrazit nabídku»
Asistentka marketingového ředitele
Praha
minulý měsíc
Nabízíme: - přátelské a dynamické prostředí mezinárodní firmy - moderní pracovní prostředí - příspěvek na stravování - Multisport... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace