Práce v oboru Administrativa (2032) - strana 44

Administrativa
Manažer logistiky - automotive
Písek
minulý měsíc
Dynamickou, zajímavou práci v mezinárodní automobilové společnosti Odpovídající finanční ohodnocení Odborné zaučení v závodě v... zobrazit nabídku»
Produktový Manažer s NJ - chladírenství
České Budějovice
minulý měsíc
- Zázemí silné rostoucí společnosti - Různorodou a perspektivní práci v mezinárodním prostředí - Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Kalkulant, České Budějovice
České Budějovice
minulý měsíc
Umíte číst z technické dokumentace? Máte zkušenosti na stejné nebo podobné pracovní pozici? Dokážete plynně komunikovat v anglickém... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor změn
Ostrava
minulý měsíc
Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme... zobrazit nabídku»
Elektronik
Nový Jičín
minulý měsíc
Máte zkušenosti s novými projekty a pohybujete se ve světě elektroniky? Nyní obsazujeme pozici Elektronika, který se bude zaměřovat na nové... zobrazit nabídku»
Obchodník - firemní zákazníci
Ostrava
minulý měsíc
Jsi výřečný typ a rád komunikuješ se zákazníky? Na pozici OBCHODNÍKA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY budeš představovat produkty společnosti... zobrazit nabídku»
Sales representative s AJ a NJ
Ostrava
minulý měsíc
Domluvíš se anglicky a německy a máš zkušenosti s obchodním jednáním? Na pozici SALES MANAGER S AJ A NJ budeš mít na starost kromě... zobrazit nabídku»
Sales Support Administrator
Nový Jičín
minulý měsíc
Domluvíš se anglicky a německy? Máš zkušenost s jednání se zákazníky, rád pracuješ s čísly a chtěl bys být součástí týmu ve... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu s něměckým/anglickým jazykem|až 35 000 K...
Ostrava
minulý měsíc
Hovoříte aktivně německy nebo anglicky a rádi byste využívali svůj německý či anglický jazyk při komunikaci se zákazníky? Ať už máte... zobrazit nabídku»
Manažer zaměstnaneckých vztahů, osobní automobil
Frýdek-Místek
minulý měsíc
Vyznáte se v pracovně právní problematice? Empatie Vám není cizí a máte výborné vyjadřovací schopnosti? Hledáme manažera se zkušeností... zobrazit nabídku»
Specialista marketingu (27.000 - 35.000 Kč)
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti s prací v marketingu a nezaleknete se komunikace v cizím jazyce? Nabízíme Vám zajímavou práci v dynamickém prostředí... zobrazit nabídku»
Senior účetní (35.000 - 48.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete dělat pro jednu z největších obchodních společností na trhu s elektrospotřebiči? Máte finanční účetnictví v malíčku?... zobrazit nabídku»
Recruiter
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti obchodu a personalistiky? Ovládáte anglický jazyk a... zobrazit nabídku»
HR & sales consultant
Praha
minulý měsíc
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti obchodu a personalistiky? Ovládáte anglický nebo... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte obchodního ducha? Máme pro Vás velmi zajímavou pracovní nabídku s dynamickou náplní práce. Hledáme kolegu pro posilnění našeho... zobrazit nabídku»
Montér
celý svět
minulý měsíc
 - cestování po celém světě (EU, Saudská Arábie, Angola, Rusko, USA a další)  - motivující finanční ohodnocení  - stravné, kapesné... zobrazit nabídku»
Asistent/ka manažera s NJ a AJ
Praha
minulý měsíc
Hledáte práci, kterou můžete vykonávat převážně z home office? Hovoříte plynule německy a angličtinu máte na komunikativní úrovni?... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu reklamačního a nabídkového oddělení
Ostrava
minulý měsíc
Co od nás očekávat? - Hlavní pracovní poměr - Zázemí silné mezinárodní společnosti - Využití anglického jazyka - Příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Legal Business Partner
Praha
minulý měsíc
 Co Vám nabízíme?  Unikátní pracovní příležitost v prestižní mezinárodní společnosti Atraktivní finanční ohodnocení Motivující... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/ HR manager
Rokycany
minulý měsíc
Úspěšná společnost hledá zkušenou Mzdovou účetní/HR Managera. Vítáte mezinárodní prostředí, máte zkušenosti jako Mzdová účetní/... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace