Práce v oboru Administrativa (1984) - strana 45

Administrativa
Účetní se znalostí AJ a portugalštiny
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli v angličtině a... zobrazit nabídku»
Asistentka projektového managera
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Tak tohle je opravdu skvělá příležitost pro absolventky VŠ / VOŠ, které mluví německy!!! Skvělý start a možnost nasbírat zkušenosti pro... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - pro absolventy
Chrastava
minulý měsíc
Chcete nastartovat svoji kariéru u jednoho z TOP zaměstnavatelů v kraji? Domluvíte se anglicky či německy? Staňte se členem nového... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/Personalistka
Plzeň - město
minulý měsíc
Vaším úkolem bude: * podpora při implementaci systému SAP a následně zpracování mezd v systému SAP * zajišťování povinností... zobrazit nabídku»
Administrativa na prodejně, 100 Kč/hod, Děčín
Děčín
minulý měsíc
Máte zájem o brigádu pro významnou telekomunikační společnost? Hledáte brigádu na pár hodin týdně ? Pro našeho klienta hledáme šikovné... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský, Moravskoslezský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, kreativní, dynamicky se rozvíjející poradenskou společnost, která nalézá individuální úsporná řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Administrativní výpomoc do výroby - částečný úvazek
Liberec
minulý měsíc
- 80 Kč na hod. - možnost dlouhodobé spolupráce,  - flexibilní pracovní dobu.   zobrazit nabídku»
Fakturant(ka) s NJ
Brno - město
minulý měsíc
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti účetnictví a domluvíš se německy, tak... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/Personalistka
Plzeň - město
minulý měsíc
Máte zkušenosti se zpracováním mezd ve výrobní společnosti? Máte částečnou zkušenosti s personalistikou? Umíte alespoň trochu anglicky?... zobrazit nabídku»
HR sourcer & Social Media expert
Chomutov
minulý měsíc
Baví vás sociální sítě? Máte praxi v social media všeobecně? Bavilo by Vás interně hledat zdroje nových kandidátů a starat se o interní... zobrazit nabídku»
Podnikový právník - vhodné i pro absolventy
Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy, a ve... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznické kvality s AJ
Žebrák
minulý měsíc
- Zajímavou komplexní práci ve stabilní nadnárodní společnosti - Uplatnění cizích jazyků a možnost jejich zdokonalení - Profesní... zobrazit nabídku»
Back Office Administrátor / Administrátor na burze - od 30.000,- CZK
Praha
minulý měsíc
- prostředí mezinárodní společnosti a možnost využití jazyků na denní bázi -  výborné platové podmínky -  širokou škálu... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní s AJ
Příbram
minulý měsíc
- Zázemí stabilní mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení  - Týden dovolené navíc - Jazykové a odborné... zobrazit nabídku»
Asistentka autoservisu s řidičským průkazem, Praha 4
Praha
minulý měsíc
HPP, smlouvu na dobu neurčitou Mladý přátelský kolektiv Příjemné pracovní prostředí, luxusní prostory, lokalita Praha 4 Zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
SAP key user
okr. Prachatice
minulý měsíc
- Zázemí stabilní a stále rostoucí mezinárodní výrobní společnosti - Odborné zaškolení, pravidelné vzdělávání - Práci v dynamickém... zobrazit nabídku»
Hledáme produktového manažera
Zlínský
minulý měsíc
Co pro Vás bude odměnou? - mzdové ohodnocení, které se bude odvíjet od Vašich zkušeností - zázemí férové společnosti, která si svých... zobrazit nabídku»
Technolog, Písecko
Jihočeský
minulý měsíc
Náš klient, významná zahraniční společnost se sídlem v jižních Čechách, hledá vhodné kandidáty na pracovní pozici Procesní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka zakázek s NJ
Český Krumlov
minulý měsíc
Rozšiřujeme tým specialistů zakázek ve výrobní strojařské společnosti. Vaším úkolem bude: - kontrola převzatých zakázek z... zobrazit nabídku»
HR manager
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenost z oblasti HR na vedoucí pozici? Dokážete komunikovat plynně anglicky, jste silná osobnost a dokážete si obhájit své... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace