Práce v oboru Administrativa (2038) - strana 45

Administrativa
Finanční účetní
Turnov
tento měsíc
Nabízíme: - práce na HPP a smlouva na dobu neurčitou - motivující finanční ohodnocení - možnost volné pracovní doby - bonusový... zobrazit nabídku»
Specialista správy budov, TZB a BOZP
Český Krumlov
tento měsíc
zázemí mezinárodní expandující společnosti různorodou, zajímavou a perspektivní práci atraktivní mzdové ohodnocení smlouvu na... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis v oddělení distribučních služeb!
Plzeň
tento měsíc
práci v přátelském kolektivu s flexibilní pracovní dobou (od 9 do 15:30) vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování ... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent junior/senior
Praha
tento měsíc
- zajímavou práci ve stabilní české firmě - osobní vzdělávání a další zaměstnanecké výhody - výrazné slevy na tovar firmy... zobrazit nabídku»
Technical writer
Praha
tento měsíc
* Dynamic and successful working environment in an international group with flat hierarchy * Attractive training program abroad (Germany, Belgium,... zobrazit nabídku»
Elektrikář / elektrotechnik
okr. Český Krumlov
tento měsíc
- Zázemí mezinárodní stabilní společnosti - Motivační platové ohodnocení dle zkušeností + prémie za kvalitu a docházku - 13. a 14.... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Tachov
tento měsíc
* Účtování pokladních dokladů * Vedení bankovních účtů * Příprava platebních příkazů * Evidence a účtování stálých aktiv *... zobrazit nabídku»
Pozice do oblasti administrativy
Plzeňský
tento měsíc
Máte zkušenosti z administrativy? Hledáte možnost pracovat v mezinárodní společnosti a získat další praxi v oblasti administrativy ? Práce... zobrazit nabídku»
HR manažer
Vysočina
tento měsíc
Hledáme zkušeného HR manažera z automotive. Máte praxi na obdobné pozici? Domluvíte se bez problémů anglicky? Chcete mít na starosti celý... zobrazit nabídku»
Customer Care Representative
Moravskoslezský
tento měsíc
Dokážeš se domluvit anglicky a německy? Máš zkušenost s komunikací s klienty nejlépe v oblasti zákaznického servisu? Jsi komunikativní a... zobrazit nabídku»
HR specialista
Plzeňský
tento měsíc
Možnost realizovat sebe sama v mezinárodní společnosti Pozitivní firemní kultura založená na úctě k zaměstnancům a jejich práci Jazykové... zobrazit nabídku»
Asistent/ka managera
Středočeský
tento měsíc
Máte zkušenosti s administrativní podporou managementu? Vaše angličtina je na výborné úrovni a chcete ji i nadále používat na denní bázi?... zobrazit nabídku»
Recepční v mezinárodním prostředí
Jihomoravský
tento měsíc
Hledáte brigádu na květen? Máte reprezentativní vystupování a nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Chcete získat zkušenosti z... zobrazit nabídku»
Asistentka pro 2 IT manažery
Jihomoravský
tento měsíc
Jste organizačně schopná, máte pohodovou osobnost a umíte si poradit ve stresových situacích? Pokud se chcete realizovat ve firmě, kde si... zobrazit nabídku»
Konzultant kamenné prodejny – průměr 25 000 Kč – různé lokality
Ostrava, Krnov, Bruntál, Orlová, Kopřivnice, Třinec
tento měsíc
* práce v úspěšné a stabilní firmě * průměrná mzda 25 000 Kč (fixní 14 000 Kč + provize 10 000 - 20 000 Kč) * práce na HPP v... zobrazit nabídku»
Specialista na kvalitu dodavatelů
Český Krumlov
tento měsíc
zázemí mezinárodní expandující společnosti odpovídající mzdové ohodnocení možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy) ... zobrazit nabídku»
HR and sales consultant
Jihomoravský
tento měsíc
Do you like challenges? Would you like work in dynamic environment? Does not bother you stressful work? Do you like satisfied customers and... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní s AJ
Příbram
tento měsíc
- Zázemí stabilní mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení  - Týden dovolené navíc - Jazykové a odborné... zobrazit nabídku»
Technik přípravy výroby s NJ
Český Krumlov
tento měsíc
- Zázemí mezinárodní expandující společnosti - Dynamickou a různorodou práci - Motivační mzdové ohodnocení - Možnosti dalšího... zobrazit nabídku»
Projektant - elektro / strojní - absolventi vítáni
Jihočeský
tento měsíc
- Zázemí silné mezinárodní společnosti - Motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností - Různorodou a perspektivní práci -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace