Práce v oboru Administrativa (2164) - strana 45

Administrativa
Finanční účetní
Praha
tento měsíc
Co Vám můžeme Adecco nabídnout: * Samostatnou a odpovědnou pracovní pozici * Možnost dalšího profesního rozvoje * Zázemí a stabilitu... zobrazit nabídku»
Personalista
Karlovarský, Ústecký
tento měsíc
Máte již zkušenosti v oblasti HR, které by jste rádi uplatnili v silné a stabilní společnosti? Jestliže se chcete aktivně podílet na... zobrazit nabídku»
Personání asistent/ka
Kladno
tento měsíc
- práci plnou výzev - jistota stabilního zaměstnání u prosperující zahraniční firmy - příjemné pracovní prostření a přátelský... zobrazit nabídku»
Operátor asistenční centrály
Praha
minulý měsíc
Fixní plat 20.000Kč + variabilní složka 4 000 – 5 000Kč! Bohatý systém benefitů Atraktivní pracoviště - Na Pankráci, Praha –... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky s NJ
Hrádek nad Nisou
minulý měsíc
Zázemí stabilní výrobní společnosti Atraktivní finanční ohodnocení Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky,... zobrazit nabídku»
Montér
celý svět
minulý měsíc
 - cestování po celém světě (EU, Saudská Arábie, Angola, Rusko, USA a další)  - motivující finanční ohodnocení  - stravné, kapesné... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor - 33,Bor Nová Hospoda
CTP Bor Nová Hospoda
minulý měsíc
Nabízíme: 28.000Kč-30.000Kč/měs. zobrazit nabídku»
Recruiter pro výrobní firmy
Olomoucký
minulý měsíc
Jsi typ člověka, který o sobě tvrdí, že se rychle učí a zvládne vstřebat hodně informací a naplánovat si více aktivit tak, aby všechny... zobrazit nabídku»
Specialista registrací dodavatelů s AJ a NJ
Praha
minulý měsíc
Nabízíme Vám: · 5 týdnů dovolené · 3 dni volna navíc · Příspěvek na stravování · Možnost práce z domova · Flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Šance pro jazykově nadané juniory (aj+nj)
Praha
minulý měsíc
Jedná se o americkou společnost, takže Vás čeká mzda nezvyklá našim poměrům + propracovaný systém zaměstnaneckých výhod (finanční... zobrazit nabídku»
Nepostradatelný kolega do obchodního odd.
Praha
minulý měsíc
Co u nás získáš: - Práci plnou nových výzev a nekonečných možností - Zkušenosti v profesionálním mezinárodním prostředí - Osobní a... zobrazit nabídku»
Obchodní a marketingová asistentka
Brno
minulý měsíc
Mladá expandující společnost s unikátním technickým produktem hledá administrativní podporu svého obchodního týmu. Vaším úkolem... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
Přerov
minulý měsíc
- akviziční činnost - nákup materiálu - práce s technickou dokumentací - prace s ERP systémem - komunikace se zahraničními dodavateli zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Poličsko
minulý měsíc
Chcete pracovat pro strojírenskou společnost působící na mezinárodním trhu? Chcete profesně růst a mít na starosti samostatný projekt?... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti s nákupem a procesy v logistice? V prostředí aftermarketu se velmi dobře vyznáte? Umíte slušně anglicky? Chcete se podílet... zobrazit nabídku»
HR manažer - auto pro soukromé účely
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti na vedoucí pozici v oblasti HR z nadnárodní společností? Pokud nastala právě doba, kdy se poohlížíte po nové výzvě,... zobrazit nabídku»
Personalista specialista
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte již zkušenosti z interního HR a zároveň jste analytický typ?Máte zkušenosti s reporty? Pošlete nám své CV!! Nadnárodní výrobní... zobrazit nabídku»
Disponent - expedient
okr. Strakonice
minulý měsíc
* Zázemí silné a expandující mezinárodní společnosti  * Zodpovědnou práci s možností dalšího karierního růstu * Platové a osobní... zobrazit nabídku»
Hledáme nováčky do týmu operátorů call centra - práce pouze na ranní sm...
Ostrava
minulý měsíc
Co Vám nabízíme? - smysluplnou práci (voláte produkty největších společností ve svém oboru a prodáváte jejich akční produkty,... zobrazit nabídku»
Personalista / KA s NJ
okr. Strakonice
minulý měsíc
Zázemí mezinárodní expandující společnosti Příjemné pracovní prostředí Různorodou a perspektivní práci Možnost seberealizace a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace