Práce v oboru Administrativa (2038) - strana 45

Administrativa
Operátor pro zákaznické centrum
Plzeňský
minulý měsíc
*nástupní mzdu 16.000Kč *po zapracování až 4.000Kč osobní ohodnocení *příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu *stravenky,... zobrazit nabídku»
Facility manager, Českokrumlovsko
Český Krumlov
minulý měsíc
Potřebujeme zkušeného FACILITY MANAGERA! Pokud máte více jak 2 leté zkušenosti na stejné pozici, jste ti praví do našeho týmu. Náš klient... zobrazit nabídku»
Asistenka manažera (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zodpovědná, dynamická osoba s výbornými organizačními schopnostmi? Chcete být součástí rostoucí české firmy? Pak jste pro nás... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektu kontroly kvality
okres Tachov
minulý měsíc
- zázemí silné zahraniční společnosti - příspěvky na stravování - práci na zajímavých projektech - flexibilní pracovní doba zobrazit nabídku»
Nábor zaměstnanců pro mezinárodní společnosti
Praha
minulý měsíc
Co Vám může Adecco nabídnout: *Samostatnou a zodpovědnou práci *Možnost profesního rozvoje v oblasti agenturního zaměstnávání a... zobrazit nabídku»
HR konzultant / junior
Moravskoslezský
minulý měsíc
Zajímáte se o oblast recruitmentu? Domluvíte se anglicky a hledáte práci ve stabilní společnosti, která Vám poskytne zázemí a možnost... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Mladá Boleslav
minulý měsíc
 - firemní automobil - notebook - pracovní telefon - 25 dní dovolené - příspěvek na ubytování - mzda 35.000 Kč - 40.000 Kč + nárok na... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Nové Město nad Metují
minulý měsíc
- perspektivní zaměstnání, stabilitu a zázemí silné nadnárodní společnosti - příjemné pracovní prostředí - možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Dokumentarista/-ka
Plzeň
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní stabilní společnosti - systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti - pracovní doba 7,5... zobrazit nabídku»
Recruiter - zajímavé projekty přímo v Plzni
Plzeňský
minulý měsíc
Zajímá Tě oblast personalistiky a láká Tě hledat nové zaměstnance pro významné firmy v Plzeňském kraji? Jsi komunikativní a pečlivá/ý... zobrazit nabídku»
Junior HR konzultant Plzeň
Plzeňský
minulý měsíc
Nemáš za sebou pracovní zkušenosti, ale hledáš pracovní místo, kde to nebude nikomu vadit? Baví Tě práce s lidmi a k tomu máš i obchodní... zobrazit nabídku»
Hledáme nováčky do týmu operátorů call centra - práce pouze na ranní sm...
Ostrava
minulý měsíc
Co Vám nabízíme? - smysluplnou práci (voláte produkty největších společností ve svém oboru a prodáváte jejich akční produkty,... zobrazit nabídku»
Rezervační agent
Praha
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? Zázemí silné a stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení a balíček benefitů, možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Vedoucí call centra, Písek
Písek
minulý měsíc
Hledáte práci ve stabilní společnosti? Jste zodpovědný a máte zkušenost s vedením a motivováním lidí? Zvládáte stresové situace a... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora HR - poloviční úvazek
Brno
minulý měsíc
Hledáme vhodné kandidáty na pozici ADMINISTRATIVNÍ PODPORA HR Náplň práce: - příprava smluv - aktualizace dat v interním systému -... zobrazit nabídku»
Podpora kvality vývoje - částečný úvazek
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete získat praxi? Umíte anglicky? Potřebujete práci na částečný úvazek? Jste člověk, který je schopen komunikovat napříč týmu a... zobrazit nabídku»
Vedoucí mzdové účtárny
Brno
minulý měsíc
Nabízíme Vám Stabilní podmínky zaměstnání, smlouva na HPP spravedlivé finanční ohodnocení zohledňující kvalifikaci a zkušenost... zobrazit nabídku»
Administrativa v callcentru, až 30 000 Kč, nástup ihned
Praha
minulý měsíc
práce na hlavní pracovní poměr základní plat 26 000Kč plus bonusy pracovní doba 8:00-17:00 prostředí významné nadnárodní... zobrazit nabídku»
Podpora obchodníka s němčinou
Nový Bydžov
minulý měsíc
- zajímavé firemní prostředí - uvolněná atmosféra - možnost podílet se na zajímavých projektech - zajímavé finanční ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - nový projekt (automotive)
Pilsen
minulý měsíc
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů v nově plánovaném vývojovém centru ( ve výrobní společnosti ) v Plzni... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace