Práce v oboru Administrativa (2150) - strana 46

Administrativa
☞ recepční - 22.000,- CZK ☜
Praha
před 1 měsíci
Můžeme Vám nabídnout: * Smlouva na HPP * Fix 20 000 Kč + měsíční bonusy (2 tis. Kč) * Stravenky ve výši 70 Kč/pracovní den (plně... zobrazit nabídku»
Asistentka nákupčího s NJ
Praha 10
před 1 měsíci
Co vám nabízíme? · Důkladné zaškolení na pozici · Práci ve stabilní společnosti · Možnost kariérního postupu · HPP na dobu... zobrazit nabídku»
Projektový manažer s angličtinou
Liberec
před 1 měsíci
Hledá se PROJEKTOVÝ MANAŽER! Pokud máte zkušenosti s vedením projektů v automobilovém průmyslu, domluvíte se anglicky a práce Vás baví,... zobrazit nabídku»
HR manažer/ka
Vsetín
před 1 měsíci
Pro zkušené HR MANAŽERY/KY je zde nová příležitost v oblasti lidských zdrojů. Jsme strojírenská společnost, naše srdce tepe na mnoha... zobrazit nabídku»
Náborový pracovník - personalista
Olomouc
před 1 měsíci
Co Vám nabízíme: zajímavou práci na hlavní pracovní poměr zázemí stabilní firmy dlouhodobě působící na trhu platové... zobrazit nabídku»
SAP key user
okr. Prachatice
minulý měsíc
- Zázemí stabilní a stále rostoucí mezinárodní výrobní společnosti - Odborné zaškolení, pravidelné vzdělávání - Práci v dynamickém... zobrazit nabídku»
Asistent(ka) jednatele
Veselí nad Lužnicí
minulý měsíc
Jste samostatní? Dokážete si sami organizovat vlastní práci a stanovit priority? Umíte perfektně německy? Pak neváhejte a přihlaste se na... zobrazit nabídku»
SAP fi-co Processes International Support
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Part of the central CO process management team Support for (FI/)CO key users worldwide Close cooperation with CO Process... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek (22.000 - 27.000,- Kč)
Brno
minulý měsíc
- Místo, kde pojem „přátelský kolektiv“ není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností profesního rozvoje, Moderní... zobrazit nabídku»
Operátor/-ka kontaktního centra
Praha
minulý měsíc
Co u nás budete dělat? * Komunikovat po telefonu se zákazníky * Zapisovat data do interního systému zobrazit nabídku»
HR Recruitment Consultant
Liberec
minulý měsíc
- Pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr (možnost práce i na zkrácený úvazek). - Motivační mzdové ohodnocení. - Možnost získání... zobrazit nabídku»
Účetnictví/finance s využitím cizích jazyků (aj + nj)
Praha
minulý měsíc
Na české poměry získáš velmi příjemnou mzdu a řadu krásných benefitů (stravenky, flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc, home... zobrazit nabídku»
Personalista
Ostrava
minulý měsíc
zázemí stabilní společnosti, složené z profesionálů vstupní a průběžná školení každodenní podporu vedoucího pobočky ... zobrazit nabídku»
Projektant - elektro / strojní - absolventi vítáni
Jihočeský
minulý měsíc
- Zázemí silné mezinárodní společnosti - Motivační finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností - Různorodou a perspektivní práci -... zobrazit nabídku»
Office Assistant/ účetní s AJ
Praha
minulý měsíc
Příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní mezinárodní společnosti Motivující platové ohodnocení Možnost kariérního... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka s NJ nebo ŠJ
Brno
minulý měsíc
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti ÚČETNICTVÍ a domluvíš se hlavně... zobrazit nabídku»
Produkt manažer- parašutický trenažér
Brno
minulý měsíc
- technická podpora produktu (parašutistický simulátor) - příprava marketingových materiálů - komunikace se zákazníkem, výrobou i... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického servisu s AJ
okres Nový Bydžov
minulý měsíc
Ovládáte anglický jazyk a přejete si jeho znalost zúročit a denně využívat? Baví Vás komunikace s lidmi a práce s počítačem? ... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí NJ - AJ
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Zpracování příchozích plateb a řešení nejasností Upomínání zákazníků Komunikace s německou centrálou a... zobrazit nabídku»
Operátor-Inspektor (doba neurčitá)
Brno
minulý měsíc
- pracovní poměr v kmeni společnosti na dobu NEURČITOU - finanční ohodnocení dle zkušeností, po zaučení (po zkušební době) se navyšuje... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace