Práce v oboru Administrativa (2002) - strana 46

Administrativa
Vedoucí call centra, Písek
Písek
minulý měsíc
Hledáte práci ve stabilní společnosti? Jste zodpovědný a máte zkušenost s vedením a motivováním lidí? Zvládáte stresové situace a... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora HR - poloviční úvazek
Brno
minulý měsíc
Hledáme vhodné kandidáty na pozici ADMINISTRATIVNÍ PODPORA HR Náplň práce: - příprava smluv - aktualizace dat v interním systému -... zobrazit nabídku»
Podpora kvality vývoje - částečný úvazek
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete získat praxi? Umíte anglicky? Potřebujete práci na částečný úvazek? Jste člověk, který je schopen komunikovat napříč týmu a... zobrazit nabídku»
Vedoucí mzdové účtárny
Brno
minulý měsíc
Nabízíme Vám Stabilní podmínky zaměstnání, smlouva na HPP spravedlivé finanční ohodnocení zohledňující kvalifikaci a zkušenost... zobrazit nabídku»
Administrativa v callcentru, až 30 000 Kč, nástup ihned
Praha
minulý měsíc
práce na hlavní pracovní poměr základní plat 26 000Kč plus bonusy pracovní doba 8:00-17:00 prostředí významné nadnárodní... zobrazit nabídku»
Podpora obchodníka s němčinou
Nový Bydžov
minulý měsíc
- zajímavé firemní prostředí - uvolněná atmosféra - možnost podílet se na zajímavých projektech - zajímavé finanční ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - nový projekt (automotive)
Pilsen
minulý měsíc
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů v nově plánovaném vývojovém centru ( ve výrobní společnosti ) v Plzni... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme vhodného kandidáta na pozici technické podpory prodeje. Máte vzdělání z oboru elektrotechniky a zkušenosti se vzduchotechnikou? Máte... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»
IT recruiter/consultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Dokončil/a jste vysokou školu se zaměřením Andragogika, Ekonomická informatika, atd. nebo Vás prostě láká práce s lidmi? Nemáte strach z... zobrazit nabídku»
Skladník s AJ
Ostrava
minulý měsíc
Hledáme schopného skladníka s AJ! Máte zkušenosti ze skladu - nákladka, výkladka, skladová evidence, inventura? Umíte přijímání a... zobrazit nabídku»
Mzdová/ý účetní / HR generalist - vhodné pro absolventy
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti - široké možnosti vzdělávání a rozvoje - intenzivní... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis - pouze příchozí hovory/ lokalita Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
minulý měsíc
- fixní mzdu+ variabilní složku mzdy + příplatky - stravenku za každou odpracovanou směnu - slevu na firemní služby - půjčovnu mobilních... zobrazit nabídku»
Learning and Development koordinator pro Maďarsko, ČR a SK
Brno
minulý měsíc
- Organizace školení "na dálku - remotely" pro naše zaměstnance v Maďarsku a Slovensku, a pak lokálně pro kolegy v Brně - Zajištění... zobrazit nabídku»
Organization Development Supervisor
Brno
minulý měsíc
In this role you will: Supervise and ensure the satisfactory performance of the EMEA Organization Development SSC team. Support the team in providing... zobrazit nabídku»
Administrativa, až 22.500Kč/měs.
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáte práci v administrativě a ovládáte práci s PC? Chcete získat pracovní zkušenost v nadnárodní společnosti? Pak se nám neváhejte... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - kalkulace
Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Pro dynamickou, rozvíjející se společnost z oblasti strojírenství hledáme kandidáty na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER -KALKULACE. Jaká bude... zobrazit nabídku»
Poradce zákazníka obchodního domu - Brno - až 23 000,-
Brno
minulý měsíc
dlouhodobá spolupráci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - motivující finanční ohodnocení STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou... zobrazit nabídku»
Poradce zákazníka obchodního domu - Brno - až 23 000,-
Brno
minulý měsíc
- dlouhodobá spolupráci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - motivující finanční ohodnocení STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou... zobrazit nabídku»
Operátor aktivní linky E.ON v Brně
Brno
minulý měsíc
- práci pro společnost E.ON, stabilního zaměstnavatele na trhu - fixní mzdu 15 500 Kč + bonusy na měsíční bázi - při plnění stanovených... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace