Práce v oboru Administrativa (1994) - strana 46

Administrativa
HR sourcer & Social Media expert
Chomutov
minulý měsíc
Baví vás sociální sítě? Máte praxi v social media všeobecně? Bavilo by Vás interně hledat zdroje nových kandidátů a starat se o interní... zobrazit nabídku»
Podnikový právník - vhodné i pro absolventy
Moravskoslezský
minulý měsíc
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy, a ve... zobrazit nabídku»
Back Office Administrátor / Administrátor na burze - od 30.000,- CZK
Praha
minulý měsíc
- prostředí mezinárodní společnosti a možnost využití jazyků na denní bázi -  výborné platové podmínky -  širokou škálu... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní s AJ
Příbram
minulý měsíc
- Zázemí stabilní mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení  - Týden dovolené navíc - Jazykové a odborné... zobrazit nabídku»
Asistentka autoservisu s řidičským průkazem, Praha 4
Praha
minulý měsíc
HPP, smlouvu na dobu neurčitou Mladý přátelský kolektiv Příjemné pracovní prostředí, luxusní prostory, lokalita Praha 4 Zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
SAP key user
okr. Prachatice
minulý měsíc
- Zázemí stabilní a stále rostoucí mezinárodní výrobní společnosti - Odborné zaškolení, pravidelné vzdělávání - Práci v dynamickém... zobrazit nabídku»
Hledáme produktového manažera
Zlínský
minulý měsíc
Co pro Vás bude odměnou? - mzdové ohodnocení, které se bude odvíjet od Vašich zkušeností - zázemí férové společnosti, která si svých... zobrazit nabídku»
Technolog, Písecko
Jihočeský
minulý měsíc
Náš klient, významná zahraniční společnost se sídlem v jižních Čechách, hledá vhodné kandidáty na pracovní pozici Procesní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka zakázek s NJ
Český Krumlov
minulý měsíc
Rozšiřujeme tým specialistů zakázek ve výrobní strojařské společnosti. Vaším úkolem bude: - kontrola převzatých zakázek z... zobrazit nabídku»
HR manager
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenost z oblasti HR na vedoucí pozici? Dokážete komunikovat plynně anglicky, jste silná osobnost a dokážete si obhájit své... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí FJ a AJ
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s francouzsky a anglicky hovořící klientelou a... zobrazit nabídku»
HR administrátor s NJ (okolí třebíče)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Podpora správy HR procesů v různých... zobrazit nabídku»
Recruitment and HR administrator
Hradec Králové
minulý měsíc
* Samostatnou a zajímavou pracovní pozici * Prostor pro Váš další profesní rozvoj v oblasti personalistiky, náboru a mezd * Stabilní... zobrazit nabídku»
Koordinátor zaměstnanců s ukrajinským jazykem
Kolín
minulý měsíc
Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení. Místo výkonu práce Kolín Ovčáry. Nástup ihned/dohodou. zobrazit nabídku»
Pracovník/ce do oddělení zásobování
Kolín
minulý měsíc
zázemí stabilní společnosti hlavní pracovní poměr mzda 30.000,--Kč/měs. velmi zajímavá práce dobrý kolektiv   V případě zájmu... zobrazit nabídku»
Project manager
Jihomoravský
minulý měsíc
- projektový management - tvorba projektového plánu, dohled nad dodržením termínů, rozpočtu a cílů projektu, reporting - zodpovědnost za... zobrazit nabídku»
Manažer zakázek
UHERSKOHRADIŠŤSKO
minulý měsíc
Velmi zajímavá pracovní nabídka pro zkušené němčináře. Uvažujete o změně zaměstnání, máte rádi, když má Vaše práce smysl a... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/Personalistka
Plzeň - město
minulý měsíc
Máte zkušenosti se zpracováním mezd ve výrobní společnosti? Máte částečnou zkušenosti s personalistikou? Umíte alespoň trochu anglicky?... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu AJ + NJ
Jihomoravský
minulý měsíc
Náplň práce: Příjem především příchozích hovorů klientů zákaznické linky Komunikace a kompletní servis zákazníkům... zobrazit nabídku»
Administrátor reklamací s FJ a AJ
Plzeňský
minulý měsíc
práce ve stabilní mezinárodní společnosti Smlouva na dobu neurčitou Pozitivní firemní kultura založená na vzájemném respektu Jazykové... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace