Práce v oboru Administrativa (2128) - strana 46

Administrativa
Asistentka technického oddělení (23.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Práce v kanceláři, zadávání dat do PC v podnikového softwaru Navision. * 25 dní dovolené * stravenky * zázemí zahraniční společnosti *... zobrazit nabídku»
Interní plánovač zakázek
Plzeň
minulý měsíc
Možnost realizovat se a růst v prostředí nadnárodní společnosti Pozitivní firemní kulturu založenou na úctě k zaměstnancům a k jejich... zobrazit nabídku»
Mzdová/ý účetní s nástupem ihned
Plzeň
minulý měsíc
- zajímavé mzdové ohodnocení - každoroční navyšování mzdy - profesní i kariérní růst - 2 krát ročně finanční bonus - systém... zobrazit nabídku»
Stáž pro společnost Adecco Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
- neplacenou stáž pro jednu z největších personálních společností na světě - příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv... zobrazit nabídku»
Asistentka s NJ - vhodné pro absolventy!
Ústí nad Labem
minulý měsíc
- práce v rodinné firmě - přátelský kolektiv - interní zaškolovací plán - motivační forma mzdy (základ + odměny) - fixní složka... zobrazit nabídku»
Produktový Manažer s NJ - chladírenství
České Budějovice
minulý měsíc
- Zázemí silné rostoucí společnosti - Různorodou a perspektivní práci v mezinárodním prostředí - Zajímavé mzdové... zobrazit nabídku»
Manažer výroby
České Budějovice
minulý měsíc
- Zázemí stabilní společnosti - Moderní pracovní prostředí nového areálu - Motivační finanční ohodnocení + prémiová složka mzdy dle... zobrazit nabídku»
Financial Analyst –parent-friendly company
Praha
minulý měsíc
* zázemí na českém trhu zavedené mezinárodní společnosti * prostředí family-friendly společnosti, lze velmi dobře skloubit s péčí o... zobrazit nabídku»
Produkt manažer/technická podpora
Brno - město
minulý měsíc
- technická podpora produktu (parašutistický simulátor) - příprava marketingových materiálů - komunikace se zákazníkem, výrobou i... zobrazit nabídku»
Admin na prodejně tmcz, 100 Kč/hod. most
Most
minulý měsíc
Hledáte dlouhodobou brigádu? Máme pro Vás zajímavou nabídku: PODPORA ZNAČKOVÉ PRODEJNY - promo akce na prodejně - administrativa s tím... zobrazit nabídku»
Asistentka pro německý trh
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Nadšený partner, který plní úkoly dohodnuté s obchodním zástupcem pro německy mluvící zákazníky precizně, rychle, spolehlivě a s... zobrazit nabídku»
Back office administrtor / HR oddělení - šance pro HR!
Plzeň
minulý měsíc
možnost plánovat si pracovní dobu, práci v přátelském kolektivu, vzdělávací a jazykové kurzy zdarma, dotované stravování, ... zobrazit nabídku»
Celní deklarant
Plzeňský kraj
minulý měsíc
práci na plný úvazek velice dobré finanční ohodnocení pracovní smlouvu na dobu neurčitou výkonnostní prémie mimořádné... zobrazit nabídku»
Recruiter
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti obchodu a personalistiky? Ovládáte anglický jazyk a... zobrazit nabídku»
HR & sales consultant
Praha
minulý měsíc
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti obchodu a personalistiky? Ovládáte anglický nebo... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu nákupních služeb
Lanškroun
minulý měsíc
zajímavou práci ve spolupráci s mateřskou firmou v Německu stabilitu zahraniční společnosti příjemný pracovní kolektiv zapracování v... zobrazit nabídku»
Asistent/ka vedoucího divize s AJ
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s administrativní podporou managementu? Vaše angličtina je na výborné úrovni a chcete ji i nadále používat na denní bázi?... zobrazit nabídku»
Referent oddělení odbytu
Plzeňský
minulý měsíc
* Denní evidence a vyřizování zákaznických objednávek * Kontrolování termínů, komunikace se zákazníkem * Péče o zákaznické portály,... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti se štíhlou výrobou? Zajímá Vás oblast procesního/průmyslového inženýrství? Hledáme vzkušené kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
Program manager
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pro jednu významnou automotive společnost potřebujeme schopného PROGRAM MANAGERA, který se domluví anglicky, bude jej bavit mít zodpovědnost a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace