Práce v oboru Administrativa (1934) - strana 47

Administrativa
Credit specialista - 35 000 - 40 000 Kč
Praha
minulý měsíc
Společnosti Vám na oplátku nabídne: * Možnost pracovat pro mezinárodního TOP dodavatele sportovního oblečení, stabilní společnost s... zobrazit nabídku»
Vánoce každý 15. den v měsíci, díky emailu!
Ostrava
minulý měsíc
Co nabízíme: práci na HPP pro nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí a jistou budoucností nejvyšší nástupní mzdu v regionu na... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce archivace, brigáda 100Kč/hod.
Jeneč
minulý měsíc
- MZDA: 100 Kč/hod. - práce na DPČ - pracovní doba pondělí - pátek - 7:00 - 16:00 - lokalita práce: Jeneč/Dobrovíz - čaj, kafé, voda... zobrazit nabídku»
Project leader, HPP, Jeneč
Jeneč
minulý měsíc
- práce na hlavní pracovní poměr - 105 Kč stravenky - 25 dnů dovolené + 3 dny Sick Days - Penzijní nebo životní pojištění 660 Kč /... zobrazit nabídku»
Design engineer, Lucembursko
Jihomoravský
minulý měsíc
Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti konstrukcí průmyslových budov, hledáme kandidáty na pozici Design Engineer.... zobrazit nabídku»
Montér
celý svět
minulý měsíc
 - cestování po celém světě (EU, Saudská Arábie, Angola, Rusko, USA a další)  - motivující finanční ohodnocení  - stravné, kapesné... zobrazit nabídku»
Konzultant zákaznického centra - 16.000Kč
Příbram
minulý měsíc
-Práce na hlavní pracovní poměr -Zázemí ryze české společnosti, která je na trhu již více než 20 let -4 týdny dovolené, 2 Sick Days... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr
KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ
minulý měsíc
Pojďte se stát hvězdou v silné mezinárodní společnosti v oblasti automotive? Komunikace v anglickém či německém jazyce Vám nedělá... zobrazit nabídku»
Skladník Krupka
Krupka
minulý měsíc
- základní mzda 15 900 Kč - příspěvek na stravování - příspěvek na dopravu - 200 Kč/měs. - práce v Krupce - práce ve 2 směnném... zobrazit nabídku»
Stáž pro společnost adecco Plzeň
Plzeň
minulý měsíc
- neplacenou stáž pro jednu z největších personálních společností na světě - příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní – vedoucí ekonomického úseku
Pardubický, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Asistentka vedení/ teamu - min. 30.000,- CZK
Praha
minulý měsíc
- atraktivní platové podmínky - moderní pracovní prostředí - příspěvek na penzijní pojištění - zdravotní pojištění - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Mnichovo Hradiště
minulý měsíc
Máte praxi v automobilovém průmyslu a láká Vás vedení vlastního projektu? Máte zkušenosti se svařováním? Domluvíte se anglicky nebo... zobrazit nabídku»
HR manager | nová výzva na poli lidských zdrojů
Vysočina
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti HR? Chcete zkusit novou výzvu na poli lidských zdrojů? Pak musíte vědět, že Vaše šance na Vysočině přišla... zobrazit nabídku»
Konzultant na oddělení kampaní a retencí
Ostrava
minulý měsíc
Nabízíme Vám: NÁSTUPNÍ MZDA AŽ 21 000,- Kč!!! Fixní plat 15 000,- Kč + 6 000,- variabilní složka (provize) Volné víkendy 7,5... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů v konstrukci | pro Německo
Mladá Boleslav
minulý měsíc
Jste zkušený konstruktér a domluvíte se německy? Pokud máte zkušenost ve vedení projektů v automotive, nabízíme právě Vám... zobrazit nabídku»
Customer service - UK, DE, FR, BLX
Plzeň - město
minulý měsíc
Are you native speaker or you just love foreign languages? We will give you perfect opportunity to use these languages, get more experiences and you... zobrazit nabídku»
Podpora obchodního oddělení s AJ nebo NJ, Jihlava
Jihlava
minulý měsíc
Rozšiřujeme tým! Potřebujeme Vás! Hledáme komunikativního člověka s technickým myšlením a dobrou angličtinou NEBO němčinou na pozici... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí šj-aj
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli buď ve francouzštině a... zobrazit nabídku»
Personalista
Turnov
minulý měsíc
Baví Vás práce s lidmi? Chcete uplatnit v praxi naučenou HR teorii ze školy? U našeho klienta najdete kolegy, kteří táhnou za jeden provaz a... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace