Práce v oboru Administrativa (2164) - strana 47

Administrativa
Průmyslový inženýr - lean
Moravskoslezský
minulý měsíc
Cítíš, že potřebuješ změnu, že nemáš možnost se dále realizovat a stojíš na jednom místě? Máš zkušenosti v oblasti štíhlé... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení zavádění nových projektů
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte znalosti výrobního prostředí? Hovoříte anglickým jazykem? Máte zkušenost z vedoucího postu a z vedením projektového týmu? Pokud... zobrazit nabídku»
Operátor
Praha
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)... zobrazit nabídku»
Recruitment specialist
Plzeň
minulý měsíc
Nabízíme: * Samostatnou a zodpovědnou práci * Možnost profesního rozvoje v oblasti agenturního zaměstnávání a personalistiky *... zobrazit nabídku»
Generic Consultant
Brno
minulý měsíc
*Samostatnou a zodpovědnou práci *Možnost profesního rozvoje v oblasti agenturního zaměstnávání a personalistiky *Stabilní zázemí... zobrazit nabídku»
Consultant Permanent Placement
Plzeň
minulý měsíc
* Možnost seberealizace * Možnost práce na zajímavých projektech v oblasti HR * Samostatnou pozici s možností využití vlastní kreativity a... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník s polštinou
Plzeň - město
minulý měsíc
Umíte výborně polsky a chtěli byste využívat jazyk i v práci? Potom není na co čekat. Vaším úkolem bude: - Administrativní činnost v... zobrazit nabídku»
Brigáda v personální agentuře/práce Z domu
Jihomoravský
minulý měsíc
Jsi pečlivá, svědomitá a je na tebe spolehnutí? Personální agentura Jobs Contant hledá studentku na práci z domu (4 hodiny denně). Pokud... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha
minulý měsíc
* Samostatnou a odpovědnou pracovní pozici * Možnost dalšího profesního rozvoje v oblasti mezd a personalistiky * Stabilní zázemí... zobrazit nabídku»
Pracovnice kvality a kontroly Brno
Brno
minulý měsíc
- 3 týdny jsou směny od pondělí do pátku, poté od čtvrtka do soboty - místo výkonu práce CTPark Slatina (dobrá dopravní dostupnost) -... zobrazit nabídku»
Referent / ka Back Office s AJ
Vestec
minulý měsíc
No a kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme: * čtvrtletní a roční odměny * příspěvek na závodní stravování nebo... zobrazit nabídku»
Operation manager
Náchodsko
minulý měsíc
- dlouhodobou pracovní perspektivu - perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost seberealizace - manažersky finanční... zobrazit nabídku»
Přípravář výrobní linie - 42,Bor Nová Hospoda
Mariánské Lázně
minulý měsíc
Nabízíme: 115Kč/hod.,příspěvek na stravu a noční směnu 12%, bonus za neabsenci a produktivitu,25 dní dovolené + za každých 5 let 1... zobrazit nabídku»
Plánovač/ka
Praha
minulý měsíc
práce v mezinárodní společnosti rozvoj komunikačních a jazykových dovedností profesní růst práce v Jirny u Prahy zobrazit nabídku»
Specialista kvality zákazníků
Český Krumlov
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy) -... zobrazit nabídku»
HR consultant pro IT
Jihomoravský
minulý měsíc
Baví Vás práce s lidmi a neděsíte se každodenního kontaktu s „ajťáky“? Dokážete se pro práci nadchnout a předat toto nadšení i... zobrazit nabídku»
Operátor/ka zákaznického centra
Praha
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy) -... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - strojírenství (20.000 - 28.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáme komunikativní obchodní zástupce pro firmu s dlouholetou tradicí ve strojírenství. Požadujeme aktivní znalost německého nebo... zobrazit nabídku»
Asistent/ka logistiky - Novobydžovsko (vhodné pro absolventy)
Královéhradecký
minulý měsíc
- zajímavá práce v mezinárodním prostředí - přátelský kolektiv na pracovišti - odpovídající finanční ohodnocení - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Systémový inženýr s NJ
Olomoucký
minulý měsíc
Mluvíte německy? Máte praxi ve výrobní firmě? Umíte SAP? Pak je to šance pro Vás. Náplň práce: - řízení a plánování výroby -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace