Práce v oboru Administrativa (1948) - strana 47

Administrativa
Vedoucí týmu reklamačního a nabídkového oddělení
Ostrava
před 2 měsíci
Co od nás očekávat? - Hlavní pracovní poměr - Zázemí silné mezinárodní společnosti - Využití anglického jazyka - Příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
VIP call centrum s nejlepší fixní mzdou
Praha
před 2 měsíci
Za práci Vás odměníme fixní mzdou 20.000 Kč, osobním ohodnocením, bonusy z prodeje, stravenkami, 5. týdny dovolené, občerstvením na... zobrazit nabídku»
Interní náborář - On site recruitment
Mladá Boleslav
před 2 měsíci
 - smlouva na hlavní prac. poměr - 25 dní dovolené - stravenky - motivační platové ohodnocení - výkon práce - Mladá Boleslav - mzda:... zobrazit nabídku»
HR Generalist
Brno
před 2 měsíci
Práci uvítá každý, kdo chce získat zkušenost z velké mezinárodní společnosti. Pozice je zatím stavěná pro juniornějšího kandidáta,... zobrazit nabídku»
Operátor pro zákaznické centrum
Plzeňský
před 2 měsíci
*nástupní mzdu 16.000Kč *po zapracování až 4.000Kč osobní ohodnocení *příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu *stravenky,... zobrazit nabídku»
Facility manager, Českokrumlovsko
Český Krumlov
před 2 měsíci
Potřebujeme zkušeného FACILITY MANAGERA! Pokud máte více jak 2 leté zkušenosti na stejné pozici, jste ti praví do našeho týmu. Náš klient... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektu kontroly kvality
okres Tachov
před 2 měsíci
- zázemí silné zahraniční společnosti - příspěvky na stravování - práci na zajímavých projektech - flexibilní pracovní doba zobrazit nabídku»
Recruiter - zajímavé projekty přímo v Plzni
Plzeň centrum
před 2 měsíci
Zajímá Tě oblast personalistiky a láká Tě hledat nové zaměstnance pro významné firmy v Plzeňském kraji? Jsi komunikativní a pečlivá/ý... zobrazit nabídku»
Hledáme nováčky do týmu operátorů call centra - práce pouze na ranní sm...
Ostrava
před 2 měsíci
Co Vám nabízíme? - smysluplnou práci (voláte produkty největších společností ve svém oboru a prodáváte jejich akční produkty,... zobrazit nabídku»
Rezervační agent
Praha
před 2 měsíci
Co Vám můžeme nabídnout? Zázemí silné a stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení a balíček benefitů, možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora HR - poloviční úvazek
Brno
před 2 měsíci
Hledáme vhodné kandidáty na pozici ADMINISTRATIVNÍ PODPORA HR Náplň práce: - příprava smluv - aktualizace dat v interním systému -... zobrazit nabídku»
Vedoucí mzdové účtárny
Brno
před 2 měsíci
Nabízíme Vám Stabilní podmínky zaměstnání, smlouva na HPP spravedlivé finanční ohodnocení zohledňující kvalifikaci a zkušenost... zobrazit nabídku»
Podpora obchodníka s němčinou
Nový Bydžov
před 2 měsíci
- zajímavé firemní prostředí - uvolněná atmosféra - možnost podílet se na zajímavých projektech - zajímavé finanční ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáme vhodného kandidáta na pozici technické podpory prodeje. Máte vzdělání z oboru elektrotechniky a zkušenosti se vzduchotechnikou? Máte... zobrazit nabídku»
Mzdová/ý účetní / HR generalist - vhodné pro absolventy
Klášterec nad Ohří
před 2 měsíci
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti - široké možnosti vzdělávání a rozvoje - intenzivní... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis - pouze příchozí hovory/ lokalita Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
před 2 měsíci
- fixní mzdu+ variabilní složku mzdy + příplatky - stravenku za každou odpracovanou směnu - slevu na firemní služby - půjčovnu mobilních... zobrazit nabídku»
Learning and Development koordinator pro Maďarsko, ČR a SK
Brno
před 2 měsíci
- Organizace školení "na dálku - remotely" pro naše zaměstnance v Maďarsku a Slovensku, a pak lokálně pro kolegy v Brně - Zajištění... zobrazit nabídku»
Organization Development Supervisor
Brno
před 2 měsíci
In this role you will: Supervise and ensure the satisfactory performance of the EMEA Organization Development SSC team. Support the team in providing... zobrazit nabídku»
Operátor aktivní linky E.ON v Brně
Brno
před 2 měsíci
- práci pro společnost E.ON, stabilního zaměstnavatele na trhu - fixní mzdu 15 500 Kč + bonusy na měsíční bázi - při plnění stanovených... zobrazit nabídku»
E.ON - Operátor pasivní linky
Brno
před 2 měsíci
- kvalitní zaškolení (3 měsíce) - možnost naučit se pracovat v SAPu - jedinečnou možnost zdokonalit se v administrativě v zázemí stabilní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace