Práce v oboru Administrativa (1976) - strana 47

Administrativa
HR & sales consultant
Praha
minulý měsíc
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti obchodu a personalistiky? Ovládáte anglický nebo... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/ Personalista
Klášterec nad Ohří
minulý měsíc
Máte několikaletou praxi v oblasti mzdového účetnictví? Hledáme pro našeho klienta do oblasti Klášterce nad Ohří novou mzdovou účetní s... zobrazit nabídku»
Koordinátor kvality, BOZP a PO
Bor u Tachova
minulý měsíc
- zázemí silné zahraniční společnosti - příspěvky na stravování - 25 dní dovolené - možnost kariérního růstu - dlouhodobá... zobrazit nabídku»
Junior Salesman - HPP - 30-45.000,- Kč - nástup únor 2017
Praha
minulý měsíc
Chceš si vydělávat více než průměrný Čech? Máš obchodního ducha? A nebojíš se na sobě pracovat? Jestliže si na vše odpověděl... zobrazit nabídku»
Montér
celý svět
minulý měsíc
 - cestování po celém světě (EU, Saudská Arábie, Angola, Rusko, USA a další)  - motivující finanční ohodnocení  - stravné, kapesné... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis s AJ (nástup ihned)
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
- Zázemí mezinárodní stabilní společnosti - Příjemný kolektiv a moderní prostředí - Zajímavé finanční ohodnocení - Firemní benefity... zobrazit nabídku»
Zákaznický specialista s AJ, NJ, FJ, holandštinou
Plzeňský
minulý měsíc
Chcete být součástí převážně mladého kolektivu a mít možnost ve velké míře využívat cizí jazyky? Láká Vás mezinárodní... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník s AJ, NJ, FJ, holandštinou
Plzeňský
minulý měsíc
Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti z oblasti administrativy a hledáte práci v Plzni? Chcete v práci... zobrazit nabídku»
Assistant - Project Manager Junior
Středočeský
minulý měsíc
- Práce v mladém kolektivu pro špičku v oboru - Fixní plat plus pohyblivý bonus - Služební automobil i k osobním účelům zobrazit nabídku»
Asistent/ka
Vsetín
minulý měsíc
Máte rádi rozmanitou agendu a organizace čehokoliv je Vaší silnou stránkou? Pro stabilní společnost se sídlem ve Vsetíně hledáme... zobrazit nabídku»
HR administrátor/mzdová účetní
Liberec
minulý měsíc
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Atraktivní mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Projektový manažer s němčinou
Litomyšl
minulý měsíc
Pro úspěšnou a perspektivní českou společnost se silnou zahraniční účastí, která působí v oblasti výroby, technologie a oboru návrhu,... zobrazit nabídku»
Referent analytik, i absolventi
Český Krumlov
minulý měsíc
Nabízíme šanci pro absolventy ekonomických oborů! Významný zaměstanavatel, výrobní společnost, hledá kandidáty na pozici Referent... zobrazit nabídku»
HR consultant OF sales & logistics division
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chcete se věnovat oblasti řízení lidských zdrojů? Ovládáte anglický jazyk a chcete se... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje Praha 1
PRAHA 1
minulý měsíc
- zajímavé platové podmínky 80,-Kč/hod. + bonusy - bonusový systém - možnost volby jednotlivých směn - příjemné a přátelské... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky s NJ
Hrádek nad Nisou
minulý měsíc
Zázemí stabilní výrobní společnosti Atraktivní finanční ohodnocení Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky,... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor - 33,Bor Nová Hospoda
CTP Bor Nová Hospoda
minulý měsíc
Nabízíme: 28.000Kč-30.000Kč/měs. zobrazit nabídku»
Podpora kvality vývoje - částečný úvazek
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete získat praxi? Umíte anglicky? Potřebujete práci na částečný úvazek? Jste člověk, který je schopen komunikovat napříč týmu a... zobrazit nabídku»
Junior HR konzultant Plzeň
Plzeňský
před 2 měsíci
Nemáš za sebou pracovní zkušenosti, ale hledáš pracovní místo, kde to nebude nikomu vadit? Baví Tě práce s lidmi a k tomu máš i obchodní... zobrazit nabídku»
Recruiter - zajímavé projekty přímo v Plzni
Plzeňský
před 2 měsíci
Zajímá Tě oblast personalistiky a láká Tě hledat nové zaměstnance pro významné firmy v Plzeňském kraji? Jsi komunikativní a pečlivá/ý... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace