Práce v oboru Administrativa (2114) - strana 48

Administrativa
Asistent/ka vedení / teamu - min. 30.000,- CZK
Praha
minulý měsíc
- atraktivní platové podmínky - moderní pracovní prostředí - příspěvek na penzijní pojištění - zdravotní pojištění - příspěvek na... zobrazit nabídku»
HR Generalista junior
Praha 4 - Pankrác
minulý měsíc
CO TI ZA TO NABÍDNEME? ✔ příjemné, dynamické prostředí prestižní nadnárodní společnosti ✔ denní využití jazyků ✔ příspěvek na... zobrazit nabídku»
Administrativa pro Juniory s dobrou znalostí Excelu až 40.000,- CZK
Praha
minulý měsíc
Od pozice můžete dále očekávat: - moderní mezinárodní prostředí společnosti, která potenciál svých zaměstnanců váží na karáty -... zobrazit nabídku»
Technická administrativa Plzeň
Plzeň - město
minulý měsíc
Hledáme administrativní podporu technického oddělení! -plánování a zařizování interních a externích školení pro nové a stávající... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/pracovnice
Trhové Sviny
minulý měsíc
Domluvíte se německy? Rád/a komunikujete se zákazníky? Jste organizačně zdatná/ý? Pak jste vhodným kandidátem na pracovní pozici... zobrazit nabídku»
Kreslič CAD - vhodné i pro absolventy (19.000 - 25.000 Kč)
Olomoucký
minulý měsíc
Hledáme kresliče pro tvorbu technické dokumentace, kteří znají program CAD a chtějí pracovat pro úspěšnou mezinárodní strojírenskou... zobrazit nabídku»
Junior recruitment manager
Praha
minulý měsíc
* Spolupráce na prestižním projektu * Získání zkušeností v oblasti náboru a výběru zaměstnanců * Dlouhodobá spolupráce *... zobrazit nabídku»
Recepční-data entry
Praha
minulý měsíc
* Získání zkušeností v oblasti náborů a výběrů zaměstnanců * Získání znalostí v oblasti pracovního práva a mzdových předpisů *... zobrazit nabídku»
Administrativní Asistenka
Hlubočky u Olomouce
minulý měsíc
Práci v dynamicky se rozvíjející moderní strojírenské společnosti Odpovídající finanční ohodnocení Závodní stravování ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce ve strojírenství
Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Kreslič technické dokumentace - inventor (20.000 - 25.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský
minulý měsíc
Hledáme šikovné absolventy s technickým myšlením, kteří ovládají programy Inventor, CAD. Nabízíme uplatnění ve strojírenské... zobrazit nabídku»
Teamleader/ka č. 55
CTP Bor Nová Hospoda
minulý měsíc
Nabízíme: zázemí silné zahraniční společnosti příspěvky na stravování 25 dní dovolené možnost kariérního růstu ... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje se slovenštinou
Ostrava
minulý měsíc
Co získáte? - Fixní mzdu ve výši 20 - 24.000,- + variabilní část platu, kterou si ovlivňujete sami - Umožníme Vám kariérní postup a... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis - back office s AJ, Praha 6, nástup ihned
Praha
minulý měsíc
Intenzivní zaškolení Samostatnou práci v prosperující společnosti se zahraniční účastí Příjemný menší kolektiv, rodinnou atmosféru,... zobrazit nabídku»
Technický referent /referentka
Plzeňský
minulý měsíc
* podpora technického vedoucího společnosti * zajištění organizace a administrativy oddělení * koordinace a kontrola plnění úkolů... zobrazit nabídku»
Personalistka - možno i pro absolventy
Tachov
minulý měsíc
Personalistika Vás baví a chcete mít příležitost podílet se na rozvoji zaměstnanců ? Buďte pravou rukou HR Manažera a podílejte se na... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Plzeňský
minulý měsíc
***HLEÁME SPECIALISTU NÁKUPU DO PRESTIŽNÍ STROJÍRENSKÉ SPOLEČNOSTI*** Vaším hlavním úkolem bude: - nakupování přidělených položek... zobrazit nabídku»
Asistentka/Asistent
Havraň
minulý měsíc
Máte plynulou angličtinu a zvládnete dělat deset věcí najednou? Baví Vás administrativní činnosti? Pak hledáme právě Vás na pozici... zobrazit nabídku»
Administrativní výpomoc na odd. přípravy výroby
Krupka
minulý měsíc
!!ABSOLVENTI POZOR!! Chceš nastartovat svou kariéru v mezinárodní společnosti? Jsi technicky zdatný/á? Máš super AJ/NJ? Pak jsi náš... zobrazit nabídku»
HR manager
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenost v oblasti HR na vedoucí pozici? Dokážete komunikovat plynně anglicky, jste silná osobnost a dokážete si obhájit své názory... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace