Práce v oboru Administrativa (2040) - strana 48

Administrativa
Asistentka/koordinátor - šance pro absolventy/KY
Olomoucký
minulý měsíc
Organizoval/a jste během studia eventy? Je Vaším cílem oblast řízení lidských zdrojů? Umíte si v práci určit priority a v rámci lidské... zobrazit nabídku»
Customer service specialist- French + Czech
Vsetínsko
minulý měsíc
For our client - successful international company - we are looking for the right candidate for the position of CUSTOMER SERVICE SPECIALIST - FRENCH +... zobrazit nabídku»
Customer service specialist - Dutch
Vsetínsko
minulý měsíc
Do you speak excellent Dutch? Do you also understand English? If so, we have interesting opportunity for you! For our client - successful... zobrazit nabídku»
Intercompany - účetní specialista do americké IT společnosti na Pankráci
PRAHA - Praha 4 - Pankrác
minulý měsíc
U nás získáte ihned hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební lhůtou.  Mezi naše významné benefity patří tzv.... zobrazit nabídku»
Disponent/ka v expedici
Plzeň a okolí
minulý měsíc
Velmi dobré platové ohodnocení Možnost kariérního růstu Zázemí silné společnosti Práci na HPP Mnoho zaměstnaneckých benefitů (od... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů, Jihlava, 37 - 55 000 Kč
Jihlava
minulý měsíc
Rozrůstající se a velmi stabilní společnost, která má již mnoho let stabilní tým spokojených zaměstnanců, hledá projektového... zobrazit nabídku»
Plánovač výroby - AJ nebo NJ
Jihlava
minulý měsíc
Máte zkušenost v logistice a hovoříte anglicky? Setkali jste s plánováním výroby? Pak právě Vy můžete být vhodným uchazečem na námi... zobrazit nabídku»
Specialista transportu senior aj/nj pro StartUp, rožnov P.R.
Moravskoslezský, Zlínský
minulý měsíc
· profesní růst, možnost zahraničních stáží · vstupní zaškolení v rámci plánu adaptace · podporu odborného a jazykového vzdělání... zobrazit nabídku»
Programový nákupčí
Praha
minulý měsíc
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru; systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů; využití... zobrazit nabídku»
Asistentka kanceláře
Smilovice
minulý měsíc
různorodou práci ve stabilní společnosti motivující finanční ohodnocení zaměstnanecké výhody nástup možný ihned pracoviště: Smilovice zobrazit nabídku»
Administrátor v oddělení nákupu
Plzeň - jih
minulý měsíc
Chtěli byste získat zkušenosti v oblasti nákupu, připravovat smlouvy, vybírat vhodné dodavatele a spolupracovat s výrobou? Ano? Potom není... zobrazit nabídku»
HR asistent/ka
Plzeň - jih
minulý měsíc
Chcete získat zkušenosti v oblasti personalistiky? Ovládáte na výborné úrovni anglický jazyk? HLEDÁME VÁS! A co budete mít na... zobrazit nabídku»
Kalkulant, Humpolecko, 25 - 35 000 Kč
Vysočina
minulý měsíc
Kdo jsme? Jedna z největších tiskáren na Vysočině! Pro koho děláme? Pro ty největší hráče na trhu - banky, operátoři atd. Jsme dobří,... zobrazit nabídku»
Koordinátor externích reklamací
Plzeň
minulý měsíc
- zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru - značná možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost v okolí Hradce Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici CUSTOMER SERVICE... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí AJ a portugalštiny
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli v angličtině a... zobrazit nabídku»
Process Manager pro SAP pp/pm (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Přímá podpora procesů SAP R/3 v modulech PP a PM Spolupráce s mezinárodním týmem při tvorbě koncepce a spolupráce na... zobrazit nabídku»
Executive assistant
Ústecký
minulý měsíc
Do you have organizational skills and can you work independently? Do you have excellent communication skills? Are you flexible and resistant to... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele
Ústecký
minulý měsíc
Máte organizační schopnosti a umíte pracovat samostatně? Jste flexibilní a odolná vůči stresu? Ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni... zobrazit nabídku»
Projektový leader - automobil, i k soukromým účelům
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenosti s projektovým managementem, s vedením pracovního týmu a domluvíte se anglicky? Chcete cestovat a pracovat pro stabilní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace