Práce v oboru Administrativa (2014) - strana 49

Administrativa
HR administrátor s NJ (okolí třebíče)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Podpora správy HR procesů v různých... zobrazit nabídku»
HR specialista
Plzeňský
minulý měsíc
Jste již zkušeným člověkem z oblasti lidských zdrojů? Máte zkušenosti s náborem nižších i vyšších pracovních pozic ideálně ve... zobrazit nabídku»
HR specialist
Uherskobrodsko
minulý měsíc
Usilujete o dlouholetou spolupráci v oblasti lidský zdrojů? Rádi byste využili možnosti budováním nového oddělení v rámci výrobní... zobrazit nabídku»
HR generalista
Plzeňský
minulý měsíc
Hledáte samostatnou a zajímavou pozici v oblasti lidských zdrojů? Je Vám blízké prostředí mezinárodní výrobní společnosti a hovoříte... zobrazit nabídku»
Koordinátor personální agentury - Nová Paka
Nová Paka
minulý měsíc
- Výborné platové ohodnocení + bonusy - Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP... zobrazit nabídku»
SAP fi-co Processes International Support
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Part of the central CO process management team Support for (FI/)CO key users worldwide Close cooperation with CO Process... zobrazit nabídku»
Projektový manažer ve stavebnictví (Evropa a svět)
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáte netradiční práci ve stavebnictví s TOP produktem a zajímají Vás novinky v oboru a to nejen v ČR, ale i ve světě? Rádi... zobrazit nabídku»
HR consultant pro IT
Jihomoravský
minulý měsíc
Rádi pracujete s lidmi a neděsíte se každodenního kontaktu s „ajťáky“? Dokážete se pro práci nadchnout a předat toto nadšení i dál?... zobrazit nabídku»
Konstruktér - administrátor (vhodné pro absolventy SŠ)
Kadaň
minulý měsíc
Stravenky Bonusy/prémie za čtvrtletí Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na dopravu Dovolená 5 týdnů ... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí NJ - AJ
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náplň práce: Zpracování příchozích plateb a řešení nejasností Upomínání zákazníků Komunikace s německou centrálou a... zobrazit nabídku»
HR consultant sales & logistics Praha
Praha
minulý měsíc
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chcete se věnovat oblasti řízení lidských zdrojů? Hovoříte anglicky nebo německy a chcete... zobrazit nabídku»
Projektový manažer, zdravotnická technika
Trhové Sviny
minulý měsíc
Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti sídlící na Českobudějovicku na pozici PROJEKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Project engineer, vhodné i pro absolventy
Pardubický
minulý měsíc
Chcete se rozvíjet v oblasti project managementu? Ovládáte AJ a NJ na středně komunikativní úrovni? Pak rozhodně čtěte dál! Pro... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní – vedoucí ekonomického úseku
Pardubický, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Junior recruiter
Praha
před 2 měsíci
Chceš nastartovat svoji kariéru v oblasti recruitmentu? Láká Tě spojení personalistiky a IT? Dohovoříš se anglicky? Pokud jsi v duchu... zobrazit nabídku»
Telefonní specialista/ka - věk není rozhodující! - i 150 Kč/hod
Praha 7, Dělnická 12
před 2 měsíci
- jistotu fixního výdělku - provize a bonusy již od první minuty - průměrné výdělky 20.000 Kč/měsíc - flexibilní volbu směn - délka... zobrazit nabídku»
Vedoucí personalistiky
Olomoucký
před 2 měsíci
Máte praxi jako personalista ve výrobní společnosti a rádi byste se profesně rozvíjeli? Pokud ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni... zobrazit nabídku»
Personalista – oblast vzdělávání
Olomoucký
před 2 měsíci
Hledáte práci, ve které můžete využít své organizační schopnosti? Domluvíte se anglicky nebo německy a firemní vzdělávání je přesně... zobrazit nabídku»
Specialista pro interní vzdělávání
Olomoucký
před 2 měsíci
Pohybujete se v HR? Baví Vás oblast vzdělávání zaměstnanců? Pokud je odpověď ano, máme pro Vás nádhernou příležitost. SPECIALISTA PRO... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí šj-aj
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli buď ve francouzštině a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace