Práce v oboru Administrativa (1976) - strana 49

Administrativa
HR business partner
Moravskoslezský
před 2 měsíci
Hledáte stabilní praxi v mezinárodní společnosti? Cítíte se v oblasti lidských zdrojů jako ryba ve vodě? Domluvíte se anglicky? Pro... zobrazit nabídku»
Obchodně technický zástupce
Hradec Králové
před 2 měsíci
- úspěšná firma s otevřeným výrobním programem - silná zahraniční mateřská společnost - možnost seberealizace - PP na dobu určitou 1... zobrazit nabídku»
Kvality inženýr, junior
Pardubicko
před 2 měsíci
- nástup IHNED - HPP na dobu neurčitou - práce v moderním a čistém prostředí - možnost kariérního a odborného růstu - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Fakturant(ka) s NJ
Brno - město
před 3 měsíci
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti účetnictví a domluvíš se německy, tak... zobrazit nabídku»
Asistent/ka zakázek s NJ
Český Krumlov
před 3 měsíci
Rozšiřujeme tým specialistů zakázek ve výrobní strojařské společnosti. Vaším úkolem bude: - kontrola převzatých zakázek z... zobrazit nabídku»
Project manager
Jihomoravský
před 3 měsíci
- projektový management - tvorba projektového plánu, dohled nad dodržením termínů, rozpočtu a cílů projektu, reporting - zodpovědnost za... zobrazit nabídku»
Manažer zakázek
UHERSKOHRADIŠŤSKO
před 3 měsíci
Velmi zajímavá pracovní nabídka pro zkušené němčináře. Uvažujete o změně zaměstnání, máte rádi, když má Vaše práce smysl a... zobrazit nabídku»
Dispečer s rumunštinou, ČB, od 30 000,- Kč
České Budějovice
před 3 měsíci
Pro našeho klienta, mezinárodní dopravní společnost sídlící v Českých Budějovicích, hledáme schopného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Dispečer, České Budějovice, až 50 000 Kč
České Budějovice
před 3 měsíci
Zvládáte práci pod tlakem a umíte rychle najít vhodná řešení? Domluvíte se bez problémů anglicky nebo německy? A chcete být za dobře... zobrazit nabídku»
Referent materiálové logistiky
Most
před 3 měsíci
zajímavá práce u silného zaměstnavatele možnost profesního růstu balíček zaměstnaneckých benefitů dotované... zobrazit nabídku»
Referent/ka zakázek
Královehradecko
před 3 měsíci
- stabilní a perspektivní pracovní uplatnění - prosperující zahraniční společnost - možnost pracovní seberealizace - PP na dobu určitou... zobrazit nabídku»
Manažer obchodního týmu
Pardubice
před 3 měsíci
Nabízíme práci ve výborném kolektivu 6 týdnů dovolené, nadstavbové odměny, zasloužené pracovní večírky v různých lokalitách... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent
Pardubice
před 3 měsíci
Nabízíme práci ve výborném kolektivu 6 týdnů dovolené, nadstavbové odměny, zasloužené pracovní večírky v různých lokalitách ČR... zobrazit nabídku»
HR director - IT
Hradec Králové
před 3 měsíci
Jste profesionál v oblasti lidských zdrojů? Pracoval jste v minulosti v IT společnosti? Jste týmový hráč a zároveň výborný... zobrazit nabídku»
Specialista pro interní vzdělávání
Svitavy
před 3 měsíci
Zajímavá pracovní příležitosti pro ty z vás, kteří mají zkušenost z výrobní firmy, umí velmi dobře anglicky, nebo německy a chtějí... zobrazit nabídku»
Servisní technik, papírenství
Jihočeský
před 3 měsíci
Hledáme kandidáta se zkušeností z papírenského průmyslu na pozici Servisního technika. Vaší zodpovědností bude část evropského... zobrazit nabídku»
Servisní technik - papírenství, možnost HO, až 55 000 Kč
Strakonice
před 3 měsíci
Hledáme kandidáta se zkušeností z papírenského průmyslu na pozici SERVISNÍ TECHNIK. Budete zodpovědní za část evropského regionu.... zobrazit nabídku»
Asistentka - výrobní společnost
Brno - město
před 3 měsíci
* Administrativní podpora chodu společnosti * Příprava podkladů k fakturaci * Všestranná organizace * Komunikace s úřady a dalšími... zobrazit nabídku»
Personální ředitel/ka - výrobní společnost
Jihočeský
před 3 měsíci
Mezinárodní výrobní společnost otevírá mimořádnou příležitost pro zkušené kandidáty na pozici Personální ředitel/ka. V této pozici... zobrazit nabídku»
Referent zákaznické kvality
Prachatice
před 3 měsíci
Pozice je ideální pro kandidáty, které baví práce s čísly, jsou pečliví, samostatní a mají rádi přesnost a práci s daty. U této... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace