Práce v oboru Administrativa (2166) - strana 49

Administrativa
Asistentka pro německý trh
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Nadšený partner, který plní úkoly dohodnuté s obchodním zástupcem pro německy mluvící zákazníky precizně, rychle, spolehlivě a s... zobrazit nabídku»
Back office administrtor / HR oddělení - šance pro HR!
Plzeň
minulý měsíc
možnost plánovat si pracovní dobu, práci v přátelském kolektivu, vzdělávací a jazykové kurzy zdarma, dotované stravování, ... zobrazit nabídku»
Celní deklarant
Plzeňský kraj
minulý měsíc
práci na plný úvazek velice dobré finanční ohodnocení pracovní smlouvu na dobu neurčitou výkonnostní prémie mimořádné... zobrazit nabídku»
Recruiter
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti obchodu a personalistiky? Ovládáte anglický jazyk a... zobrazit nabídku»
HR & sales consultant
Praha
minulý měsíc
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chtěli byste se dále vzdělávat v oblasti obchodu a personalistiky? Ovládáte anglický nebo... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu nákupních služeb
Lanškroun
minulý měsíc
zajímavou práci ve spolupráci s mateřskou firmou v Německu stabilitu zahraniční společnosti příjemný pracovní kolektiv zapracování v... zobrazit nabídku»
Asistent/ka vedoucího divize s AJ
Praha
minulý měsíc
Máte zkušenosti s administrativní podporou managementu? Vaše angličtina je na výborné úrovni a chcete ji i nadále používat na denní bázi?... zobrazit nabídku»
Referent oddělení odbytu
Plzeňský
minulý měsíc
* Denní evidence a vyřizování zákaznických objednávek * Kontrolování termínů, komunikace se zákazníkem * Péče o zákaznické portály,... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Karviná
minulý měsíc
Máte zkušenosti se štíhlou výrobou? Zajímá Vás oblast procesního/průmyslového inženýrství? Hledáme zkušené kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
Program manager
Moravskoslezský
minulý měsíc
Pro jednu významnou automotive společnost potřebujeme schopného PROGRAM MANAGERA, který se domluví anglicky, bude jej bavit mít zodpovědnost a... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek na právním oddělení
Královéhradecký
minulý měsíc
Odmění Vás: - odpovídajícím mzdovým ohodnocením, které po zaučení narůstá - dalším týdnem dovolené navíc - benefity jako jsou... zobrazit nabídku»
Buď TOP prodejce, měj neomezené provize
Ostrava
minulý měsíc
- smysluplnou práci (voláte produkty největších společností ve svém oboru a prodáváte jejich akční produkty, služby) - smlouva na HPP,... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis – vedoucí týmu
Praha
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)... zobrazit nabídku»
Práce v Jenči, skartace za 120Kč/h, nástup ihned
Jeneč
minulý měsíc
* dlouhodobá brigáda * pracovní doba: 7-16 * 120 Kč/h * dobrá dostupnost ze Zličína - 20 minut zobrazit nabídku»
Senior kvality inženýr
Pardubicko
minulý měsíc
- nástup IHNED - HPP na dobu neurčitou - práce v moderním a čistém prostředí - možnost kariérního a odborného růstu - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Asistentka nákupu
Žďár nad Sázavou
minulý měsíc
- 5 dnů dovolené navíc - placené i odpolední přesčasy - příspěvek na penzijní a životní pojištění - 13. plat - kreativní... zobrazit nabídku»
Administrátor správy pohledávek s FJ a AJ - šance!
Praha
minulý měsíc
práci ve sdílené kanceláři v západní části prahy na trase metra b zázemí velké mezinárodní společnosti přátelský kolektiv ... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu s Aj + FJ
Ostrava
minulý měsíc
Společnost kromě zajímavého platového ohodnocení a kariérního postupu nabízí svým zaměstnancům nespočet firemních benefitů, např. 5... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu s Aj + NJ
Ostrava
minulý měsíc
Společnost kromě zajímavého platového ohodnocení a kariérního postupu nabízí svým zaměstnancům nespočet firemních benefitů, např. 5... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost sídlící v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici: MATERIÁLOVÁ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace