Práce v oboru Administrativa (2204) - strana 5

Administrativa
Administrativní pracovník
Praha
dnes
Náplň práce: Kompletace a tisk dodacích listů a průvodní dokumentace Fakturace Zpracování objednávek Vystavování vlastních... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Brno
dnes
Pro našeho klienta, společnost, která prodává informační systémy, vyvíjí aplikace dle požadavků zákazníků a zabývá se zakázkovou... zobrazit nabídku»
Pracovnice zákaznického centra (ž/m)
Praha
dnes
práce v klidném a čistém prostředí časová flexibilita, dobré platové podmínky s možností rychlého navýšení na úroveň... zobrazit nabídku»
Vedoucí servisního oddělení
Praha
dnes
Svěřené prostředky a pomůcky Služební automobil Tankovací karta CCS Notebook Mobilní telefon Základní kancelářské pomůcky... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek se španělským jazykem
Praha
dnes
Pro světového lídra, americkou nadnárodní společnost, v oblasti stavebních prvků a materiálů, hledáme kandidáta na pozici: ... zobrazit nabídku»
Operátor/-ka kontaktního centra
Praha
dnes
Co u nás budete dělat? * Komunikovat po telefonu se zákazníky * Zapisovat data do interního systému zobrazit nabídku»
Administrátor expedice
Liberec - W
dnes
5 týdnů placené dovolené pružná pracovní doba (7,5hod/den) dotované závodní stravování závodní lékař, zdravotní preventivní... zobrazit nabídku»
Vedoucí kanceláře pro pobočku v Karlových Varech
Karlovy Vary
dnes
Co nabízíme my? * Práci na PP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito * Podporu v rozvoji a růstu spolu s firmou *... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní – Praha
Praha
dnes
Pro našeho klienta, stavební společnost, která je specialistou na odstraňování řas a plísní a rekonstrukce panelových budov, hledáme... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka zákaznického servisu
Kolín, Velim
dnes
Pro našeho klienta, moderní mezinárodní společnost, která se zabývá produkcí hliníkových pouzder, hledá do rozšiřující se výroby na... zobrazit nabídku»
Účetní ve státní příspěvkové organizaci
Praha
dnes
Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci, která je tiskárnou ministerstva (jakého upřesníme při telefonickém pohovoru),... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha
dnes
Pro našeho klienta, on-line obchod s potravinami, drogerií a doplňkovým sortimentem, který kromě běžného sortimentu nabízí i lokální... zobrazit nabídku»
Asistentka provozního ředitele
Praha 10
dnes
- velká stabilní úklidová společnost , fungující po celé republice zobrazit nabídku»
Asistentka
Praha
dnes
Pro našeho klienta, vedoucí společnost ve výstavbě potravinářských provozů, chladíren, mrazíren a průmyslových hal, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
GL accountant junior
Praha
dnes
For our longterm client, international company in pharmacy industry, we are looking for suitable candidate for the role of "GL accountant... zobrazit nabídku»
Učitel / Učitelka 1. stupně (Pedagog 1. stupně)
Ostopovice
dnes
- výuku především ve 4. a 5. ročníku, vlastní kreativitu a vedení žáků k přestupu na 2. stupeň - podporu od vedení a ostatních... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek s němčinou nebo holandštinou
Praha
dnes
Pro světového lídra, americkou nadnárodní společnost, v oblasti stavebních prvků a materiálů, hledáme kandidáta na pozici: ... zobrazit nabídku»
Recepční- Brno (OZZ/ČID)
Brno
dnes
- Uplatnění pro osoby se zdravotním znevýhodněním (OZZ), ČID, PID - Hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek, případně brigádu... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor – volné víkendy – fixní mzda
Pardubice
dnes
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Technik
Brno
dnes
Benefity: - motivační finanční ohodnocení (13. a 14. plat) - služební telefon - 5 týdnů dovolené - jazykové kurzy na pracovišti -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace