Práce v oboru Administrativa (2144) - strana 50

Administrativa
Teamleader/ka č. 55
CTP Bor Nová Hospoda
minulý měsíc
Nabízíme: zázemí silné zahraniční společnosti příspěvky na stravování 25 dní dovolené možnost kariérního růstu ... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje se slovenštinou
Ostrava
minulý měsíc
Co získáte? - Fixní mzdu ve výši 20 - 24.000,- + variabilní část platu, kterou si ovlivňujete sami - Umožníme Vám kariérní postup a... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis - back office s AJ, Praha 6, nástup ihned
Praha
minulý měsíc
Intenzivní zaškolení Samostatnou práci v prosperující společnosti se zahraniční účastí Příjemný menší kolektiv, rodinnou atmosféru,... zobrazit nabídku»
Administrativní výpomoc na odd. přípravy výroby
Krupka
minulý měsíc
!!ABSOLVENTI POZOR!! Chceš nastartovat svou kariéru v mezinárodní společnosti? Jsi technicky zdatný/á? Máš super AJ/NJ? Pak jsi náš... zobrazit nabídku»
HR manager
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte zkušenost v oblasti HR na vedoucí pozici? Dokážete komunikovat plynně anglicky, jste silná osobnost a dokážete si obhájit své názory... zobrazit nabídku»
Asistent/ka marketingu
Praha
minulý měsíc
práci v rostoucí mezinárodní společnosti s novými kancelářemi v centru Prahy prostor pro kreativní smýšlení a realizaci vlastních... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu zákaznického servisu
Praha
minulý měsíc
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Plzeň
minulý měsíc
- práce ve stabilní zahraniční společnosti - dobré platové podmínky přiměřené práci v mezinárodní společnosti - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Účetní
okres Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici účetní? Hledáte příjemné pracovní prostředí, kvalitní zázemí a přátelský tým? Pro zahraniční... zobrazit nabídku»
Pracovník nákupu (Velká bíteš)
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Náš klient je jedním z významných dodavatelů vysoce kvalitních parních protitlakových a kondenzačních turbín a expanzních plynových... zobrazit nabídku»
Administrátor databáze řízené dokumentace - třebíč
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Správa globální firemní databáze ... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek (22.000 - 27.000,- Kč)
Brno
minulý měsíc
- Místo, kde pojem „přátelský kolektiv“ není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností profesního rozvoje, Moderní... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu s německým jazykem - platově od 25 000 Kč
Český Těšín
minulý měsíc
možnost spojit kariéru s úspěšnou firmou moderní pracovní prostředí, odpočinkové koutky zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod.... zobrazit nabídku»
Pracovník back office s fj+nj
Moravskoslezský
minulý měsíc
Baví Vás komunikace s lidmi? Baví Vás administrativa a vše co s touto oblastí souvisí? Bez problému se domluvíte německy a francouzsky? Pak... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáme kolegu pro posilnění našeho týmu. Jsme personální agentura se zaměřením na zprostředkování zaměstnání a hledáme konzultanta... zobrazit nabídku»
Administrátor nákupu
Lanškroun
minulý měsíc
Zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnosti Nadstandardní platové ohodnocení Motivující firemní benefity ... zobrazit nabídku»
Administrátor nákupu
Lanškroun
minulý měsíc
Zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnosti Nadstandardní platové ohodnocení Motivující firemní benefity ... zobrazit nabídku»
Podpora kvality vývoje - částečný úvazek
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete získat praxi? Umíte anglicky? Potřebujete práci na částečný úvazek? Jste člověk, který je schopen komunikovat napříč týmu a... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis s angličtinou
Nový Bydžov
minulý měsíc
- zázemí stabilní rostoucí společnosti - přátelské vztahy na pracovišti - odpovídající platové ohodnocení - příspěvek na dopravu -... zobrazit nabídku»
IT projekt manager
Šumperk
minulý měsíc
- správa a podpora IT projektů - podpora identifikace potenciálních projektů - odpovědnost za celý cyklus projektů - identifikace eliminace... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace