Práce v oboru Administrativa (2150) - strana 50

Administrativa
Konzultant pasivní linky bez AJ
Brno
minulý měsíc
- 28 dní dovolené - stravenky - penzijní pojištění - firemní akcie - cafeteria - příjemné prostředí a milý kolektiv zobrazit nabídku»
Správce budov a technik bozp a PO
Českokrumlovsko
minulý měsíc
- Zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti - Motivační finanční ohodnocení - Průběžné firemní vzdělávání - Týden dovolené... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor/náborář
Liberec
minulý měsíc
Rád pracuješ s lidmi, nebojíš se je oslovit a nabídnout jim třeba práci? Orientuješ se na polském trhu a umíš perfektně polsky? Hledáme... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr až 45 000 Kč/měs.
Velkomeziříčsko
minulý měsíc
Chcete vést projekty v předsériové fázi a SOP v automotive? Rozumíte technickým výkresům? Spolupráci s externími dodavately? Domluvíte se... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky stavební firmy
Opava, Frýdek Místek, Zlín
minulý měsíc
Co získáte? Příležitost pro rozvoj své kariéry Zázemí stabilní české společnosti Pravidelná školení Mzda se skládá z fixní... zobrazit nabídku»
Přidej se k nové bance
Praha, Brno, Ostrava
minulý měsíc
Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny. Perspektivní, zajímavou práci. Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace. Příjemné... zobrazit nabídku»
Asistentka společnosti Hradec Králové od 120,-/hod
Hradec Králové
minulý měsíc
práci na poloviční úvazek - motivující finanční ohodnocení - zázemí silné, mezinárodní společnosti - moderní prostory - firemní... zobrazit nabídku»
Junior recruiter
Praha
minulý měsíc
Chceš nastartovat svoji kariéru v oblasti recruitmentu? Láká Tě spojení personalistiky a IT? Dohovoříš se anglicky? Pokud jsi v duchu... zobrazit nabídku»
Asistent/ka s NJ a AJ
Plzeňský
minulý měsíc
Hovoříte na pokročilé úrovni německým jazykem a domluvíte se také anglicky? Bavilo by Vás být pravou rukou vedení společnosti a mít na... zobrazit nabídku»
Překladatel/ka s NJ a AJ
Plzeňský
minulý měsíc
Rádi byste využívali v zaměstnání německý a anglický jazyk? Jste komunikativní a organizačně schopný člověk? Pokud ano, zašlete nám... zobrazit nabídku»
Obchodní referent / Asistentka obchodního oddělení
Praha
minulý měsíc
Co může společnost nabídnout Vám? - zázemí mladé společnosti s transparentními procesy - přátelský kolektiv - zodpovědnou práci, ve... zobrazit nabídku»
☙MÓDNÍ řetězec hledá vedoucího odd. pokladen❧
Praha
minulý měsíc
Co společnost může nabídnout? Kromě zázemí mezinárodně uznávané módní značky a příjemného pracovního kolektivu může společnost... zobrazit nabídku»
☙MÓDNÍ řetězec hledá recepční s nj❧
Praha
minulý měsíc
Co společnost může nabídnout? Kromě zázemí mezinárodně uznávané módní značky a příjemného pracovního kolektivu může společnost... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu
Jihomoravský
minulý měsíc
Proč pracovat právě pro nás a co nabízíme? · Zajímavé finanční ohodnocení · Stravenky a 25 dní dovolené · Vzdělávací kurzy,... zobrazit nabídku»
Vývojový konstruktér
Moravany
minulý měsíc
Strojírenská společnost zabývající se vývojem a výrobou elektromotorů hledá šikovné uchazeče na pozici Vývojový konstruktér. Budete... zobrazit nabídku»
Produktový inženýr - Moravská třebová
Moravská Třebová
minulý měsíc
příprava a vedení projektu, zavádění výrobku přímá technická podpora výroby řešení neshod a technických problémů spolupráce s... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr s AJ
Šumperk
minulý měsíc
Jste připraven se dále rozvíjet v oblasti procesního inženýrství? Jste odborník, který by rád uplatnil své bohaté znalosti? Mátě chuť... zobrazit nabídku»
Projektový manažer | nadzávodová pozice
Liberec
minulý měsíc
Poradíte si s vedením výrobních projektů v automotive? Cítíte, že potřebujete další profesní postup? Nabízíme Vám perspektivní pozici... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů, Jihlava, 35 - 60 000 Kč
Jihlava
minulý měsíc
Rozrůstající se a velmi stabilní společnost, která má již mnoho let stabilní tým spokojených zaměstnanců, hledá projektového... zobrazit nabídku»
Vedoucí dílenské kvality, Jihlava, 35 - 40 000 Kč
Jihlava
minulý měsíc
Pohybujete se už nějakou dobu v kvalitě a hledáte uplatnění ? Domluvíte se jedním cizím jazykem? Pak můžete získat tuto zajímavou práci... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace