Práce v oboru Administrativa (1982) - strana 50

Administrativa
Asistentka - výrobní společnost
Brno - město
před 3 měsíci
* Administrativní podpora chodu společnosti * Příprava podkladů k fakturaci * Všestranná organizace * Komunikace s úřady a dalšími... zobrazit nabídku»
Personální ředitel/ka - výrobní společnost
Jihočeský
před 3 měsíci
Mezinárodní výrobní společnost otevírá mimořádnou příležitost pro zkušené kandidáty na pozici Personální ředitel/ka. V této pozici... zobrazit nabídku»
Referent zákaznické kvality
Prachatice
před 3 měsíci
Pozice je ideální pro kandidáty, které baví práce s čísly, jsou pečliví, samostatní a mají rádi přesnost a práci s daty. U této... zobrazit nabídku»
Produktový manažer / stavebnictví
Královéhradecký
před 3 měsíci
Hledáte skutečně zajímavou pracovní nabídku? Chcete možnost pracovat ve společnosti, kde Vám poskytnou dostatek prostoru pro Váš rozvoj a... zobrazit nabídku»
Příležitost pro absolventy technických VŠ
Královéhradecký
před 3 měsíci
Vystudoval jste technickou školu a přemýšlíte co dál? Chcete možnost pracovat ve společnosti, kde se budete moci dále profilovat a... zobrazit nabídku»
HR business partner
Zlínský
před 3 měsíci
Baví Vás HR? Chcete pracovat v prostředí mezinárodní společnosti a podílet se na tvorbě HR procesů? Pokud ano, tak právě Vás... zobrazit nabídku»
Hlavní inženýr projektu - stavebnictví
Zlínský
před 3 měsíci
Chcete pracovat na pozici HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU - STAVEBNICTVÍ? máme pro Vás příležitost! Vaší náplní práce bude: - řídit tým... zobrazit nabídku»
Projektant - vodohospodářské stavby
Zlínský
před 3 měsíci
Pro stavební společnost ve Zlínském kraji, hledáme uchazeče na pozici PROJEKTANT VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB. Vašim úkolem bude: *... zobrazit nabídku»
Vánoční brigáda Asistent/ka prodeje (Znojmo)
Znojmo
před 4 měsíci
Hledáte brigádu na prosinec 2016? Jste společenský/á a nebojíte se komunikace s lidmi? Zajímáte se o oblast mobilních telefonů a... zobrazit nabídku»
Kalkulant, České Budějovice
České Budějovice
před 4 měsíci
Umíte číst z technické dokumentace? Máte zkušenosti na stejné nebo podobné pracovní pozici? Dokážete plynně komunikovat v anglickém... zobrazit nabídku»
Vedoucí montážního týmu s němčinou
Jihočeský
před 5 měsíci
Hledáme kandidáty z celé České republiky i ze Slovenska na pozici Vedoucího montážního týmu pro českou pobočku silné mezinárodní... zobrazit nabídku»
Vánoční brigáda Asistent/ka prodeje - Brno
Brno
před 5 měsíci
Hledáte brigádu na listopad až prosinec 2016? Jste společenský/á a nebojíte se komunikace s lidmi? Zajímáte se o oblast mobilních telefonů... zobrazit nabídku»
Projektový manažer, 40 000 Kč
Královéhradecký
před 5 měsíci
Chcete pracovat v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou? Preferujete příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a... zobrazit nabídku»
Projektový inženýr - vývoj
Královéhradecký
před 5 měsíci
Domluvíte se anglickým a německý jazykem a máte zkušenosti s řízením projektů? Právě nyní hledáme vhodné uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Asistentka se znalostí excelu
Praha
dnes
* HPP se smlouvou na dobu neurčitou * Zajímavé finanční ohodnocení * Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové... zobrazit nabídku»
Personalista/ Recruiter - Kadaň, Klášterec
Ústecký
dnes
O společnosti Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má... zobrazit nabídku»
Obchodník v Opavě!
Opava
dnes
Nabízíme o práci, která změní váš pohled na svět a sebe sama o nadstandardní platové ohodnocení – 30 000 Kč je začátek! o... zobrazit nabídku»
Customer Care Specialist - DPP
Praha
dnes
Jste student VŠ a hledáte dlouhodobou, stabilní a zajímavou brigádu? Pro našeho významného klienta, hledáme vhodného kandidáta na pozici:... zobrazit nabídku»
Referent obchodního oddělení
Ostrava
dnes
AM PNEU s.r.o., výhradní dovozce pneumatik pro Českou republiku, hledá do svého týmu referenta/ku obchodního oddělení. NÁPLŇ PRÁCE:... zobrazit nabídku»
Účetní - fakturantka
Praha
dnes
Pro našeho klienta - zavedenou obchodní společnost z oblasti telekomunikací se sídlem v Praze Vršovicích - hledáme vhodného kandidáta/ku na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace