Práce v oboru Administrativa (2036) - strana 52

Administrativa
Projektový inženýr - vývoj
Královéhradecký
před rokem
Domluvíte se anglickým a německý jazykem a máte zkušenosti s řízením projektů? Právě nyní hledáme vhodné uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Recruiter pro výrobní firmy
Olomoucký
dnes
Jsi typ člověka, který o sobě tvrdí, že se rychle učí a zvládne vstřebat hodně informací a naplánovat si více aktivit tak, aby všechny... zobrazit nabídku»
Specialista registrací dodavatelů s AJ a NJ
Praha
dnes
Nabízíme Vám: · 5 týdnů dovolené · 3 dni volna navíc · Příspěvek na stravování · Možnost práce z domova · Flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Šance pro jazykově nadané juniory (aj+nj)
Praha
dnes
Jedná se o americkou společnost, takže Vás čeká mzda nezvyklá našim poměrům + propracovaný systém zaměstnaneckých výhod (finanční... zobrazit nabídku»
Receptionist/office assistant
Praha
dnes
- Zajímavou práci v dynamickém pracovním prostředí, tedy rozhodně žádnou nudu - Kolektiv pozitivních a přátelských kolegů - Možnost... zobrazit nabídku»
Nepostradatelný kolega do obchodního odd.
Praha
dnes
Co u nás získáš: - Práci plnou nových výzev a nekonečných možností - Zkušenosti v profesionálním mezinárodním prostředí - Osobní a... zobrazit nabídku»
Obchodní a marketingová asistentka
Brno
dnes
Mladá expandující společnost s unikátním technickým produktem hledá administrativní podporu svého obchodního týmu. Vaším úkolem... zobrazit nabídku»
Cash collection specialista/KA, part time
Praha 4
dnes
Chcete získat praxi ve financích a hovoříte anglicky? Nebojíte se komunikace s klienty? Pak hledáme právě Vás. Aktuálně hledáme... zobrazit nabídku»
Asistent/ka týmu, 130-150 Kč/hod - 20 hod/týden, dlouhodobě
Praha
dnes
Máte za sebou administrativní zkušenost? Preferujete práci na poloviční úvazek? Jste komunikativní, pečlivý a jste schopen rychle se učit?... zobrazit nabídku»
Invoice Processor with English and Arabic or Turkish?
Praha 3
dnes
ENGLISH? ARABIC? TURKISH? So send us your CV! We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with... zobrazit nabídku»
Administrativní brigádník
Praha 9
dnes
Nabízíme administrativní brigádu na termín úterý 2.5., středa 3.5. a čtvrtek 4.5. Jedná se o skenování dokumentů v účetním oddělení.... zobrazit nabídku»
Administrativní výpomoc na 1 měsíc, 100 Kč/hod.
Praha 1
dnes
Hledáte si administrativní brigádu na 1 měsíc? Chcete získat zkušenosti v mezinárodní společnosti? Zašlete nám svůj životopis na pozici... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
Olomoucký
dnes
- akviziční činnost - nákup materiálu - práce s techinckou dokumentací - prace s ERP systémem - komunikace se zahraničními dodavateli zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Poličsko
dnes
Chcete pracovat pro strojírenskou společnost působící na mezinárodním trhu? Chcete profesně růst a mít na starosti samostatný projekt?... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ
Vysočina
dnes
Máte zkušenosti s nákupem a procesy v logistice? V prostředí aftermarketu se velmi dobře vyznáte? Umíte slušně anglicky? Chcete se podílet... zobrazit nabídku»
HR manažer - auto pro soukromé účely
Moravskoslezský
dnes
Máte zkušenosti na vedoucí pozici v oblasti HR z nadnárodní společností? Pokud nastala právě doba, kdy se poohlížíte po nové výzvě,... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu
Praha
dnes
Baví Vás komunikovat se zákazníky? Chcete pracovat ve společnosti, kde se budete neustále učit a kde budete mít možnost růstu? Pošlete mi... zobrazit nabídku»
Operátor zákaznického servisu pro SK, Praha 8
Praha
dnes
Pro našeho významného zahraničního klienta v oblasti direct marketingu hledáme aktuálně nové aktivní pracovní posily do stávajícího... zobrazit nabídku»
Administrativní referent- Uhříněves, nástup ihned!
Praha
dnes
Pro našeho klienta, obchodní společnost a výhradního zástupce renomovaných zahraničních výrobců podlahovin (krytiny, lina, koberce, tmely,... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického servisu, obor dopravy - Brno
Brno
dnes
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost se silným postavením na trhu, hledáme vhodné kandidáty či kandidátky na pozici: Referent... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace