Práce v oboru Administrativa (2146) - strana 52

Administrativa
Recepční v mezinárodním prostředí
Jihomoravský
minulý měsíc
Hledáte brigádu na květen? Máte reprezentativní vystupování a nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Chcete získat zkušenosti z... zobrazit nabídku»
Asistentka pro 2 IT manažery
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste organizačně schopná, máte pohodovou osobnost a umíte si poradit ve stresových situacích? Pokud se chcete realizovat ve firmě, kde si... zobrazit nabídku»
Specialista na kvalitu dodavatelů
Český Krumlov
minulý měsíc
zázemí mezinárodní expandující společnosti odpovídající mzdové ohodnocení možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy) ... zobrazit nabídku»
HR and sales consultant
Jihomoravský
minulý měsíc
Do you like challenges? Would you like work in dynamic environment? Does not bother you stressful work? Do you like satisfied customers and... zobrazit nabídku»
Mistr výroby / 2 směny - 35 000 Kč
Táborsko, Českobudějovicko
minulý měsíc
- Zázemí dynamické zahraniční společnosti - Účast na různorodých projektech - Možnost  dalšího vzdělávání v rámci společnosti -... zobrazit nabídku»
Procesní technolog
České Budějovice
minulý měsíc
- Zázemí silné rostoucí mezinárodní společnosti - Perspektivní práci v mezinárodním prostředí - Intenzivní zaškolení v mateřské... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce- technické plasty
Zlín
minulý měsíc
Prodal bys i sáňky v létě a máš chuť pracovat pro mezinárodní společnost? Pak hledáme právě tebe na pozici Obchodního zástupce! Tvou... zobrazit nabídku»
Koordinátor personální agentury
Olomouc
minulý měsíc
dlouhodobé zaměstnání na HPP vstupní i rozvojová školení prostor pro seberealizaci možnost profesního růstu notebook, telefon zobrazit nabídku»
Project manager, elektro
Pardubice
před 2 měsíci
Hledáte zaměstnavatele, u kterého budete mít konečně prostor růst, nabídne Vám prostor pro realizaci vlastních nápadů a nebudete... zobrazit nabídku»
Specialista kvality procesů
Český Krumlov
před 2 měsíci
zázemí mezinárodní expandující společnosti odpovídající mzdové ohodnocení možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy) ... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/Technik bozp
Královéhradecký
před 2 měsíci
- odpovídající platové ohodnocení - flexibilní pracovní dobu - mezinárodní pracovní prostředí - 5. týdnů dovolené - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Potravinářství - Manažer kvality
Tábor, České Budějovice
před 2 měsíci
- Zázemí stabilní výrobní společnosti - Motivační systém ohodnocení - Odborné zaškolení - Možnost dalšího vzdělávání, jazykové... zobrazit nabídku»
Telefonní agent (20.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Firma Hanya rozšiřuje své řady a hledá do svého týmu v callcentru v centru Brna posilu! Jsi dynamický člověk, který má obchodního ducha?... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»
Celní deklarant/ka
okres Rokycany
před 2 měsíci
Zázemí silné a stabilní společnosti Příspěvky na dojíždění Příspěvky na stravování Přítomnostní bonus Dovolená... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektu kontroly kvality
okres Tachov
před 2 měsíci
- zázemí silné zahraniční společnosti - příspěvky na stravování - práci na zajímavých projektech - flexibilní pracovní doba zobrazit nabídku»
HR manager
Plzeňský
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s HR procesy z výrobní společnosti? Mluvíte plynule anglicky? Pošlete nám svoje CV ještě dnes!!! Výrobní společnost se... zobrazit nabídku»
Obchodní referent s AJ/NJ (18.000 - 25.000 Kč)
Zlínský
před 2 měsíci
Hledáte stabilního zaměstnavatele, příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí? Domluvíte se anglicky nebo německy, rádi komunikujete... zobrazit nabídku»
Asistentka obchodního oddělení
Jihomoravský
před 2 měsíci
Hledáte práci v oblasti administrativy? Chcete pracovat v nových moderních kancelářích? Hovoříte anglicky nebo italsky? Pak jste právě... zobrazit nabídku»
Asistentka obchodníkům a vedení společnosti
Jihomoravský
před 2 měsíci
Baví Vás komunikace se zákazníky? Hovoříte anglicky nebo italsky a rádi byste svou znalost využívali dennodenně? Hledáte stabilní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace