Práce v oboru Administrativa (2018) - strana 55

Administrativa

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Referent pro katastr a restituce
Mělník
dnes
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, ... zobrazit nabídku»
Personální konzultant/koordinátor s polštinou - rumunčinou
Celá ČR
dnes
Adresa společnosti TONIX JOBS - CZ s.r.o. Žitavská 234/63 460 01 Liberec http://www.tonix.cz Kontakt Kontaktní osoba: TONIX Tel.: SK +421... zobrazit nabídku»
Rozpočtář / ka, zaměření na tzb (EVČ - Pardubice)
Pardubice
dnes
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Šikovný kolega / kolegyně na pozici personalista - Brno
Brno
včera
Náplň práce: Komunikace se zájemci o zaměstnání, vedení přijímacích pohovorů Vedení HR administrativy Co Vám nabízíme: ... zobrazit nabídku»
Referent prodeje - stabilní výrobní společnost
okres Rychnov nad Kněžnou
včera
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Ak slová ako „hlavná kniha, rekonciliace a závěrky“ nie sú pre Teba cud...
Praha
včera
Chceš pracovať vo firme, ktorá sa o svojich zamestnancov stará? Náš klient vie, že jeho zamestnanci sú jeho veľkou prednosťou. Každý rok... zobrazit nabídku»
Překladatel/ka do maďarštiny
Brno
včera
NABÍZÍME: Mzda 100 - 130,-/h. Zaměstnání na Dohodu o provedení práce Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např.... zobrazit nabídku»
Pilná administrativní včelka, co umí polsky
Brno
včera
Nabídka jak pro včelí královnu: Dohoda o provedení práce Zevrubné zaškolení na náklady firmy Možnost využívat zaměstnanecké slevy... zobrazit nabídku»
Invia uvádí: 2 in 1 aneb Recepční - specialista podpory
Brno
včera
My tě zahrneme skoro zlatem: Dáme ti praxi v největší internetové cestovní agentuře Zaměstnání na DPP Příjemné prostředí... zobrazit nabídku»
Brigáda v cestovním ruchu, která Vás bude bavit!
Brno
včera
A proč vás to bude bavit? Protože, koho by nebavilo cestování! Zvláště, když vám za něj ještě zaplatí! Prodávat můžete cokoliv,... zobrazit nabídku»
První pomoc personálního oddělení
Brno
včera
A co všechno za to? Získání praxe v největší internetové cestovní agentuře Práci v mladém kolektivu moderně zařízeného Open Space... zobrazit nabídku»
Personalista – Lovec talentů
Brno
včera
A co za to nabízíme my? HPP na dobu neurčitou Mladý, neformální kolektiv Motivační výdělek Benefity ve formě stravenek, Relax Days,... zobrazit nabídku»
✈ Invia radí: Vyměňte na léto s šatníkem i práci!
Brno
včera
Co u nás získáte: Smlouva na dobu neurčitou Fixní plat + bonusy, ti nejlepší si přijdou až na 50 000/měsíc Sympatický a... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb
Kroměříž
včera
smysluplná práce na HPP zázemí nové pobočky služební telefon i k osobnímu užívání neustálé vzdělávání v oblasti financí i... zobrazit nabídku»
Dopis našemu novému kolegovi
Praha
včera
O naše sales konzultanty se umíme postarat. Nabízíme jim vysokou základní mzdu 20 000Kč + odměny. NAŠE PRŮMĚRNÁ MZDA je 35 tis. 20% Z... zobrazit nabídku»
Office manager s francouzštinou
Praha
včera
Máte vynikající organizační dovednosti? Komunikujete ve francouzském jazyce? Chcete stabilní zaměstnání ve velmi atraktivní společnosti,... zobrazit nabídku»
Finanční manažer/ka
Praha
včera
hlavní pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou (po dobu MD/RD), nejdéle do 31. 12. 2018; perspektivní a zajímavou práci v... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – kuchyňské studio
Písek
včera
- zajímavou práci v oblasti designu - profesní rozvoj ve stabilní společnosti - motivační finanční ohodnocení - podíl na zisku... zobrazit nabídku»
Teamleader - 25 000 Kč fix + bonusy
Nové Sedlo
včera
*nadstandardní nástupní FIXNÍ mzdu a propracovaný systém provizí * nabízíme spolupráci na HPP a IČO * 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Bankovní poradce a finanční koncipient
Hlučín
včera
práce na plný úvazek (poloviční úvazek po vzájemné dohodě) práce na IČO ohodnocení (fixní část + odměny) zázemí pěkné nové... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace