Práce v oboru Administrativa (2152) - strana 55

Administrativa

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Office & HR Coordinator
Praha
dnes
Are you based in Prague, can you speak Russian and English very well and would you like to work for a successful Russian company that operates in the... zobrazit nabídku»
Asistentka pro developerskou společnost
Praha
dnes
Chcete pracovat pro úspěšnou a rychle se rozvíjející developerskou společnost v centru Prahy? Rádi byste používali angličtinu, baví Vás... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu
Praha
dnes
Baví Vás komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků? Jste organizačně schopní a baví Vás koordinovat činnosti více... zobrazit nabídku»
Samostatná asistentka provozu (20.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máte ve svých věcech naprostý pořádek a všude chodíte o 5 minut dřív? Rádi vše kolem sebe organizujete a nemusí Vám nikdo diktovat... zobrazit nabídku»
Účetní (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hádanka: Osoba, která vyřeší váš problém, o kterém nevíte, způsobem, který nechápete. Kdo to je? Jste to Vy? Pak čtěte dál.... zobrazit nabídku»
Asistentka jednatelky (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Máš zkušenosti s administrativou nebo si teprve hledáš brigádu při škole? Jsi komunikativní a máš ráda organizování? Jsi inteligentní,... zobrazit nabídku»
Asistentka prodeje (18.000 - 24.000 Kč)
Praha
dnes
Baví Vás móda a hledáte si práci v Praze? Máte zkušenosti s prodejem nebo máte chuť se do něj pustit? Jste komunikativní a přátelští?... zobrazit nabídku»
Obchodní referent ve strojírenství (20.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Pokud hledáte milý a přátelský kolektiv, pravidelnou pracovní dobu, láká Vás práce v obchodním oddělení s možností kariérního růstu,... zobrazit nabídku»
Office Manager
Jihomoravský
dnes
Společnost podnikající na finančním trhu hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Office Manager. * účast na projektech našich klientů z... zobrazit nabídku»
Kundenbetreuung (21.000 - 26.000 Kč)
Vysočina
dnes
Hledáme nového člena našeho back office týmu! Máte zkušenosti s obchodem? ,,Šprechtíte“ a chcete zužitkovat vaši znalost němčiny? My ji... zobrazit nabídku»
Asistentka technického oddělení (24.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Práce v kanceláři, zadávání dat do PC v podnikového softwaru Navision. * 25 dní dovolené * stravenky * smlouva na dobu neurčitou *... zobrazit nabídku»
Asistentka
Praha
dnes
- zajímavé platové ohodnocení (min. 25 - 30.000 Kč, i více, dle zkušeností a schopností) - příležitost pracovat v renomované a stabilní... zobrazit nabídku»
Chceš brigádu na léto? Přijď se k nám podívat! i 150 Kč/hod
Praha 7, Dělnická 12
dnes
Hledáš pohodovou a fyzicky nenáročnou brigádu na léto, za kterou se nebudeš stydět, ba naopak se s ní budeš moc pyšnit v životopise? ... zobrazit nabídku»
Chceš brigádu na léto? Přijď se k nám 23.6. podívat! i 150 Kč
Písek
dnes
Hledáš pohodovou a fyzicky nenáročnou brigádu na léto, za kterou se nebudeš stydět, ba naopak se s ní budeš moc pyšnit v životopise? ... zobrazit nabídku»
Koordinátor lékařských kongresů
Hradec Králové
dnes
Příprava kongresů na klíč pro farmaceutické firmy a lékařské společnosti a zdravotníky. Příprava zahrnuje plánování akcí,... zobrazit nabídku»
Fakturantka
Praha
dnes
Nabízíme: Dlouhodobou spolupráci na HPP Dobré platové podmínky Stravenky, možnost stravování přímo v areálu business parku Mobil, PC... zobrazit nabídku»
Senior účetní 45 - 50 000 CZK, Praha - Budějovická
Praha
dnes
Job Description Pracovní náplň: - zodpovědnost za účetní procesy společnosti - uzávěrkové operace - účtování DPH - reporting -... zobrazit nabídku»
Senior GL accountant - UP TO 50 000 CZK, prague 5 - andel
Praha
dnes
Job description - month-end closing activities - accounts reconciliations - reporting - provisions and accruals - analyse financial statements -... zobrazit nabídku»
Technický asistent / Technická asistentka
Kaplice
dnes
zázemí silné mezinárodní společnosti zajímavé mzdové ohodnocení příspěvek na dopravu a stravování 13. a 14. plat Docházkové... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Kaplice
dnes
zázemí silné mezinárodní společnosti zajímavé mzdové ohodnocení řadu zaměstnaneckých benefitů příspěvek na dopravu a stravování... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace