Práce v oboru Administrativa (2024) - strana 58

Administrativa

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Specialista kvality s AJ
Třebíčsko/Žďársko
dnes
Komunikace se zákazníky a řešení jejich kvalitativních požadavků je to, co chcete dělat v nové práci? A máte zkušenosti s kvalitou ve... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka s AJ nebo NJ
Třebíčsko
dnes
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi (alespoň při studiu) v oblasti ÚČETNICTVÍ či... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s FJ
Třebíčsko
dnes
Mluvíš francouzsky a máš praxi v administrativě? Nebo máš alespoň vystudovanou SŠ ekonomického směru? Ráda bys získala praxi ve výrobní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
Třebíčsko
dnes
Jste zkušená/ý účetní a rád/a byste zúročila své zkušenosti v nadnárodní výrobní společnosti se silným zázemím? Jste dobrá/ý v... zobrazit nabídku»
Manažer pro projekty s dobrou AJ
Třebíč
dnes
Je projektové řízení v automotive pro Vás právě to, co hledáte? Domluvíte se anglicky a chcete posunout svou kariéru opět o krok výš? Tak... zobrazit nabídku»
Fakturant(ka) s NJ
Třebíč
dnes
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti účetnictví a domluvíš se německy, tak... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - automotive
Třebíčsko
dnes
Máte zkušenosti v projektovém řízení v automotive? Domluvíte se anglicky a chcete posunout svou kariéru opět o krok výš? Tak zde je... zobrazit nabídku»
Specialista náboru, Třebíčsko, 22 - 25 000 Kč
Třebíč
dnes
Pohybuješ se rád mezi lidmi? Rád poznáváš jejich potřeby? Jsi člověk, který rád hledá jehly v kupce sena? Pojď to k nám zkusit jako... zobrazit nabídku»
Právník | korporátní sféra
Jihlava
dnes
Máte vystudovaná práva a v praxi máte zaměření na obchodní právo? Cesta advokacie, notařiny ani soudcovství Vás neláká? Jsme významná... zobrazit nabídku»
Právník s AJ - junior | Pelhřimovsko
Humpolec
dnes
Dali jste se na práva a chcete získat zkušenosti v rámci korporátu? Jsme developerská společnost a v současné době hledáme juniorní posilu... zobrazit nabídku»
HR generalista
Pelhřimov
dnes
Hledáme zkušené kandidáty a kandidátky s praxí v personalistice. Chcete se posunout v kariéře na samostatnou pozici? Rozhodovat o procesech a... zobrazit nabídku»
Příležitost pro absolventy technických VŠ
Královéhradecký
dnes
Vystudoval jste technickou školu a přemýšlíte co dál? Chcete možnost pracovat ve společnosti, kde se budete moci dále profilovat a... zobrazit nabídku»
Project engineer, vhodné i pro absolventy
Pardubický
dnes
Chcete se rozvíjet v oblasti project managementu? Ovládáte AJ a NJ na středně komunikativní úrovni? Pak rozhodně čtěte dál! Pro... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - kalkulace
Ústí nad Orlicí
dnes
Pro dynamickou, rozvíjející se společnost z oblasti strojírenství hledáme kandidáty na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER -KALKULACE. Jaká bude... zobrazit nabídku»
Zákaznický referent s AJ
Rychnov nad Kněžnou
dnes
Do you speak English? Máte zkušenost z oblasti logistiky? Jste pečlivý a nebojíš se komunikace a ,,multitaskingu''? Pokud jste odpověděl 3x... zobrazit nabídku»
Technolog s NJ - elektro
Ústí nad Orlicí
dnes
Mluvíte plynně německy a anglicky? Máte vzdělání nebo praxi v oblasti elektro? Máte invenci a jste akční? Pro dynamickou, rozvíjející... zobrazit nabídku»
Manažer strojírenských projektů v automotive
Přelouč
dnes
Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme zkušeného MANAŽERA STROJÍRENSKÝCH PROJEKTŮ. Co Vás čeká? - vedení... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - transfer výroby
Trutnov
dnes
Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta do týmu Produktového inženýringu na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER Co bude na této pozici... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu s něměckým/anglickým jazykem|až 35 000 K...
Ostrava
dnes
Hovoříte aktivně německy nebo anglicky a rádi byste využívali svůj německý či anglický jazyk při komunikaci se zákazníky? Ať už máte... zobrazit nabídku»
Sales representative s AJ a NJ
Ostrava
dnes
Domluvíš se anglicky a německy a máš zkušenosti s obchodním jednáním? Na pozici SALES MANAGER S AJ A NJ budeš mít na starost kromě... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace