Práce v oboru Administrativa (2024) - strana 59

Administrativa

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Sales Support Administrator
Nový Jičín
dnes
Domluvíš se anglicky a německy? Máš zkušenost s jednání se zákazníky, rád pracuješ s čísly a chtěl bys být součástí týmu ve... zobrazit nabídku»
HR business partner|až 50 000 KČ|
Ostrava
dnes
Hledáme zkušené kandidáty a kandidátky, kteří mají praxi v oblasti personalistiky, náboru zaměstnanců a také praxi s vedením HR... zobrazit nabídku»
Projektový manažer|služební vozidlo K dispozici|až 60 000 KČ|
Ostrava
dnes
Máte zkušenosti v oblasti výroby a baví Vás řízení projektů spolu s komunikací v anglickém nebo německém jazyce? Pokud ano, právě nyní... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektu - elektro vývoj|až 50 000 KČ|
Ostrava
dnes
Práce v moderním prostředí mezinárodní společnosti, která patří ke špičkám ve svém oboru a řadí se mezi přední světové... zobrazit nabídku»
Personalista, automotive
Ostrava
dnes
Skvělá šance pro schopné personalisty s dobrou angličtinou! Moderní, výrobní společnost s pobočkou v Ostravě hledá uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Karviná
dnes
Máte zkušenosti se štíhlou výrobou? Zajímá Vás oblast procesního/průmyslového inženýrství? Hledáme kandidáty na pozici PROCESNÍ... zobrazit nabídku»
HR business partner
Karviná
dnes
Hledáte stabilní praxi v mezinárodní společnosti? Cítíte se v oblasti lidských zdrojů jako ryba ve vodě? Domluvíte se anglicky? Pro... zobrazit nabídku»
Procesní inženýr
Ostrava
dnes
Máš zkušenosti z výrobní společnosti? Láká Tě vidina práce na nových projektech, možnost rozhodovat v zásadních věcech a vést tým... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - optimalizace skladu, až 60 000 Kč
Ostrava
dnes
Výrobní společnost s dlouholetou tradicí se sídlem v Ostravě hledá uchazeče na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER - optimalizace skladu. Pokud... zobrazit nabídku»
Personalista/KA; asistent/ka jednatele - výrobní společnost
Nový Jičín
dnes
Máte všeobecný přehled v ekonomické oblasti? Baví Vás personalistika a domluvíte se anglicky? Pak neváhejte a přihlaste se na pozici... zobrazit nabídku»
Projektový leader pro holandsko - vhodné i pro absolventy
Ostrava
dnes
Máte zájem získat zkušenosti s projektovým managementem, s vedením pracovního týmu a domluvíte se anglicky a německy? Chcete cestovat,... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení operativního nákupu
Ostrava
dnes
Máš zkušenosti v oblasti nákupu a domluvíš se anglicky a německy? Právě nyní hledáme specialisty na pozici SPECIALISTA ODDĚLENÍ... zobrazit nabídku»
Specialista pro nákupní oddělení, home office
Ostrava
dnes
Máte zájem o oblast nákupu a domluvíte se německy? Nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici SPECIALISTA PRO NÁKUPNÍ ODDĚLENÍ, home... zobrazit nabídku»
Specialista platebních transakcí s němčinou
Ostrava
dnes
Zajímá Vás oblast financí a účetnictví a domluvíte se německy? Hledáme absolventy i zkušené na pozici SPECIALISTA PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ... zobrazit nabídku»
Project manager, až 90 000 Kč
Ostrava
dnes
Máte zkušenosti s řízením projektů v oblasti konstrukce a domluvíte se anglicky a německy? Právě hledáme člověka na pozici PROJECT... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní, 25 000 Kč
Nový Jičín
dnes
Máte zkušenosti v účetnictví a orientujete se v programu Pohoda? Právě nyní obsazujeme pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ. Náplní práce bude: *... zobrazit nabídku»
HR asistent/ka v personální agentuře
Ostrava
dnes
Lákalo by Vás pracovat v personální agentuře na oddělení agenturního zaměstnávání? Umíte jednat s lidmi a nebát se telefonovat? Jste... zobrazit nabídku»
Koordinátor změn ve výrobě
Ostrava
dnes
Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme... zobrazit nabídku»
Elektronik - nové projekty
Nový Jičín
dnes
Máte zkušenosti s novými projekty a pohybujete se ve světě elektroniky? Nyní obsazujeme pozici ELEKTRONIK - NOVÉ PROJEKTY, který se bude... zobrazit nabídku»
Obchodník - firemní zákazníci
Ostrava
dnes
Jsi výřečný typ a rád komunikuješ se zákazníky? Na pozici OBCHODNÍKA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY budeš představovat produkty společnosti... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace