Práce v oboru Administrativa (1876) - strana 6

Administrativa
Brigáda - třídění listovních zásilek - Praha 10
Praha
dnes
Náplň práce: - obsluha třídících strojů v případě menších listovních zásilek - ruční třídění větších listovních zásilek,... zobrazit nabídku»
Klientský pracovník/ce - Praha 10
Praha
dnes
Jak bude vypadat Váš pracovní den? Ráno si řekneme tipy pro dnešní den Připravíme si úsměvy a otevřeme přepážky Pomáháme... zobrazit nabídku»
Dispečer/ka tuzemské sběrné služby (HK)
Hradec Králové
dnes
- Práci na plný úvazek ve firmě, která za týden nezmizí z trhu - Fixní mzdu a k ní měsíční odměny - Stravenky - Dovolená navíc -... zobrazit nabídku»
Customer service specialist (BRN)
Brno
dnes
- Práci v mezinárodní firmě, která stále roste - Šanci profesně růst spolu s firmou - Samozřejmě mzdu, kromě fixní části máme i... zobrazit nabídku»
Customer service specialist (HK)
Hradec Králové
dnes
- Práci v mezinárodní firmě, která stále roste - Šanci profesně růst spolu s firmou - Samozřejmě mzdu, kromě fixní části máme i... zobrazit nabídku»
Dispečer/ka mezinárodních přeprav (BRN)
Brno
dnes
- Práci na plný úvazek ve firmě, která za týden nezmizí z trhu - Fixní mzdu a k ní měsíční odměny - Stravenky - Dovolená navíc -... zobrazit nabídku»
Asociační manager/ka
Praha
dnes
° zázemí rostoucí společnosti, která paří mezi nejlepší v oboru ° práci v mladém a dynamickém kolektivu ° flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu s AJ + nj/fj/šj
Olomoucký kraj
dnes
zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti možnost osobnostního i profesního rozvoje další vzdělávání, jazykové kurzy... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - personalista
Praha 8
dnes
zázemí významné společnosti, místo výkonu práce Praha 8, odpovídající finanční ohodnocení, zajímavé firemní benefity, příspěvek na... zobrazit nabídku»
Asistentka společnosti - obchodní asistentka - lu 234
Praha
dnes
Pro našeho klienta, importéra značkových sportovních a módních brýlí, cyklistických a lyžařských helem, hledáme vhodnou uchazečku na... zobrazit nabídku»
Asistent/ka na recepci - OZP
Praha 9
dnes
- práce na částečný úvazek (4 hod. denně) - příjemný motivovaný kolektiv - moderně vybavené pracoviště zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Tachov
dnes
Orientujete se v účetnictví a chcete zkusit něco nového? Pokud k tomu ještě ovládáte na komunikační úrovni němčinu nebo angličtinu,... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor
Tábor
dnes
Placené volno za pár hodin práce? Jak na to! Jedním z nejzajímavějších benefitů podle našich zaměstnanců je tzv. „ odchodovka“. –... zobrazit nabídku»
Telefonní konzultant pro business klientelu Vodafone
Příbram
dnes
Od září sháníme posily pro náš tým! Pojď s námi pečovat o zákazníky společnosti VODAFONE, zpracovávat jejich dotazy, poskytovat... zobrazit nabídku»
Dispečer s AJ (od 35.000,- Kč)
Brno
dnes
Nadstandartní mzdové ohodnocení a bonusy po zkušební době Zázemí prosperující společnosti s více než 90ti letou tradicí 20 dní... zobrazit nabídku»
Operátor/ka PCO
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost zabývající se oblastí protipožárních systémů a technologií hledáme nového kolegu na pozici: Operátor/ka... zobrazit nabídku»
Recruiter - junior
Ústí nad Labem
dnes
* práci v personalistice s nejmodernějšími technologiemi a trendy * různorodou, zábavnou práci s obrovským prostorem pro osobní posun *... zobrazit nabídku»
Wellness coach
Brno,Znojmo,Hodonín,Břeclav,Vyškov,Blansko,Veselí nad...
dnes
Uplatnění na více úrovních. Využití PC a internetu na uživatelské úrovni. Flexibilní pracovní dobu. Vynikající finanční ohodnocení.... zobrazit nabídku»
GL accountant - attractive salary and benefits
Praha
dnes
Job Description MAIN RESPONSIBILITIES: - month-end closing activities - GL accounts reconciliations - reporting- provisions and accruals - analyse... zobrazit nabídku»
Flexibilní brigáda pro studenty VŠ – i 150 Kč/hod
Praha 7, Dělnická 12
dnes
Další benefity jsou: důstojná fixní mzda neomezené bonusy za objednávky 150 Kč/hod je u nás standartní hodinovka navíc... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace