Práce v oboru Administrativa (1966) - strana 7

Administrativa
Fakturantka
Praha
včera
Hledáme nového zaměstnance/novou zaměstnankyni na centrálu společnosti v Praze 10-Hostivaři na pozici Fakturant/ka. Nástup ihned. Náplň... zobrazit nabídku»
Sales Support
Praha
včera
Jste aktivní student se zájmem o dlouhodobou spolupráci? Je pro Vás zajímavá mezinárodní společnost? Máte rádi samostatnou práci s... zobrazit nabídku»
Asistentka advokátní kanceláře
Praha
včera
- prostředí dynamické společnosti - zajímavou práci se zajímavým finančním ohodnocením - příjemné pracovní prostředí a kolegialitu... zobrazit nabídku»
Recepční- Brno
Brno
včera
- Uplatnění pro osoby se zdravotním znevýhodněním (OZZ), ČID, PID - Hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek, případně brigádu... zobrazit nabídku»
Personální konzultant se znalostí rumunštiny
Ostrava
včera
- dlouhodobá a stabilní práce - motivující mzda - fixní mzda + bonusy - práce z domu a v teréne - prostor pro seberealizaci - firemní... zobrazit nabídku»
HR trainee ve výrobní firmě
Zlínský
včera
Máte právě dostudovaný obor s cílem působit v oblasti personalistiky a čekáte na tu správnou příležitost v interním HR oddělení... zobrazit nabídku»
Personalistka - zkrácený úvazek
Zlínský
včera
Časové možnosti Vám nedovolí nastupovat do práce na plný pracovní úvazek, přesto však nechcete zahálet a chcete své nasazení uplatnit... zobrazit nabídku»
Brigáda: HR administrative support
Praha
včera
Práci na částečný úvazek 20 hod/týden v rozvržení podle Vašich časových možností Možnost přístupu k mezinárodnímu know-how Moderní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
Brno - město
včera
Jste zkušená/ý účetní a rád/a byste zúročila své zkušenosti v nadnárodní výrobní společnosti se silným zázemím? Jste dobrá/ý v... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s FJ
Brno - město
včera
Mluvíš francouzsky a máš praxi v administrativě? Nebo máš alespoň vystudovanou SŠ ekonomického směru? Ráda bys získala praxi ve výrobní... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora HR, 20hod./týd., 120 Kč/hod
Praha 4
včera
Jsi student/ka nižšího ročníku VŠ a ovládáš angličtinu na velmi dobré úrovni? Máš zájem získat zkušenost z mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Operátor zákaznického centra, až 20 000 Kč/měs.
Praha 9
včera
Jste komunikativní a telefonovat Vás baví? Chcete pracovat v mladém týmu plném fajnových lidí? Pak nám zašlete životopis a začněte... zobrazit nabídku»
Operátor zákaznického centra - slovenština, až 20 800 Kč/měs
Praha 9
včera
Jste komunikativní a telefonovat Vás baví? Chcete pracovat v mladém týmu plném fajnových lidí? Pak nám zašlete životopis a začněte... zobrazit nabídku»
Pojď pracovat pro coca-colu
Praha 9
včera
Piješ rád/a Coca-Colu a hledáš si práci? Tak na co ještě čekáš? :) Nastartuj svou kariéru ve společnosti se světoznámým brandem! Pošli... zobrazit nabídku»
Administrativní brigáda v coca-cole, pokročilý excel podmínkou
Praha 9
včera
Hledáš brigádu v administrativě a chceš pracovat pro světovou značku? Tak neváhej, pošli nám své CVčko a nastartuj svou kariéru v Coca... zobrazit nabídku»
Pracovník BOZP a PO - Kostelec nad Černými Lesy
Kostelec nad Černými lesy
včera
Máte praxi v oblasti BOZP a PO? Hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání? Pak nám zašlete Váš životopis! Pro společnost zabývající se... zobrazit nabídku»
Letní brigáda v coca-cole: Zákaznická linka, 20 hod/týden
Praha 9
včera
Piješ rád/a Coca-Colu a hledáš si brigádu na léto? Baví Tě komunikovat s lidmi a chceš pracovat pro světoznámý brand? Tak nám pošli... zobrazit nabídku»
Zákaznická podpora, 130 Kč/hod
Praha 6
včera
Máš zkušenost s komunikací se zákazníky? Chceš pracovat pro světoznámou společnost a můžeš nastoupit ihned? Pak nám zašli svůj... zobrazit nabídku»
Office manager, mezinárodní finanční společnost
Praha
včera
Máte zájem získat praxi v oblasti office managementu a zároveň mít flexibilní pracovní dobu? Nechcete se v práci nudit a analytické úkoly... zobrazit nabídku»
Odpolední administrativa v coca-cole
Praha 9
včera
Hledáte pracovní uplatnění a chcete získat administrativní zkušenost? Pak nám zašlete Váš životopis a využijte této... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace