Práce v oboru Administrativa (1988) - strana 7

Administrativa
HR Specialist
Praha
včera
možnost práce pro stabilní společnost dobré finanční ohodnocení různorodou a zajímavou práci příjemné pracovní prostředí ... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní / pomocná účetní
Náchodsko
včera
- zázemí stabilní rozvíjející se společnosti - příspěvek na stravování - osobní rozvoj a odborná školení - odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Náchodsko
včera
- perspektivní zaměstnání - pružná pracovní doba - odpovídající platové ohodnocení - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického servisu
Ostrava
včera
STK Ostrava, hledá zaměstnance na pozici pracovníka zákaznického servisu. Práce je vhodná především pro přepážkové pracovníky z... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní s AJ
Brno
včera
* motivující mzdové ohodnocení * zázemí silné mezinárodní společnosti * přátelský kolektiv a férový nadřízený * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Office Manager & zákaznický servis s AJ - 4297
Praha
včera
Chod kanceláře máte pod palcem? Úsměvy rozdáváte, kam se jen podíváte? Zvládáte nečekané a nemožné pro Vás neexistuje? Když je... zobrazit nabídku»
Odborný referent
Praha
včera
Benefity: - zázemí silné a stabilní společnosti - příjemné pracovní prostředí - možnost profesního růstu - motivující finanční... zobrazit nabídku»
Obchodně-administrativní pracovník (komunikace, administrativa)
České Budějovice, Český Krumlov
včera
Nabízíme: · Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let · Fixní příspěvek v době... zobrazit nabídku»
Administrátor servisních zakázek
Praha
včera
Pro našeho klienta, autorizovaný servis dodávkových a nákladních vozidel, hledáme vhodného kandidáta na pozici administrátora servisních... zobrazit nabídku»
Asistentka - Praha 4
Praha
včera
Pro našeho klienta, společnost zabývající se vydavatelskou činností, reklamou a polygrafií, exportem hledáme novou kolegyni na pozici... zobrazit nabídku»
Samostatná hlavní účetní.
Mladá Boleslav
včera
možnost podílet se na rozvoji firmy a příležitost širokého uplatnění vlastních nápadů a řešení mladý přátelský... zobrazit nabídku»
Pracovník turistického informačního centra
Praha
včera
Pro našeho klienta, moderní marketingovou organizaci hlavního města Prahy, jejímž posláním je péče o rozvoj domácího i zahraničního... zobrazit nabídku»
Analytik zůstatkových hodnot - 4268
Praha
včera
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici ANALYTIK ZŮSTATKOVÝCH... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek se španělštinou a italštinou - 4280
Praha
včera
Pro světového lídra v oblasti nábytku a stavebních prvků hledáme kandidáta na pozici Koordinátor zakázek se španělštinou a italštinou ... zobrazit nabídku»
Vedlejší příjem 8-12 tis.měs. k vašemu zaměst.-výživový poradce
Praha,Praha-centrum,Kladno
včera
Jsme prosperující, zavedená obchodně poradenská firma a nabízíme následující uplatnění: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem... zobrazit nabídku»
Vedlejší činnost z domova při zaměstnání. Příjem 8-12 tis.
Brno
včera
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače... zobrazit nabídku»
Klientský poradce/kyně na vč. příjem 8-12 tis.
Brno, Olomouc,
včera
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače a... zobrazit nabídku»
Telefonní konzultant s vysokými výdělky
Praha
včera
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (vysoký fix + provize z obchodů a bonusy) - přátelský a mladý kolektiv - školení a... zobrazit nabídku»
Sjednávání schůzek po telefonu - poslední 3 místa
Praha
včera
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (fixní plat + provize z obchodů a bonusy) - přátelský a mladý kolektiv - školení a... zobrazit nabídku»
Marketingový konzultant - Ostrava
Ostrava
včera
Jak tě za dobrou práci odměníme: - nadstandardní odměnu nabízí každý, my ti jí skutečně dáme, vysoký fix + provize z obchodů -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace