Práce v oboru Administrativa (1984) - strana 7

Administrativa
Zákaznická linka, bankovní produkty
Praha
včera
BAVÍ VÁS MLUVIT A NECHCETE SE VNUCOVAT? Hledáme kandidáty na zákaznický servis. Budete v kontaktu převážně se stávajícími zákazníky... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora v coca-cole
Praha
včera
Hledáte pracovní uplatnění a chcete získat administrativní zkušenost? Pak nám zašlete Váš životopis a využijte této... zobrazit nabídku»
Administrativa veřejných zakázek, až 30 000Kč/měs + bonusy
Praha
včera
VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - máte zkušenosti se zpracováním? Chcete pracovat v administrativě a máte v oblasti veřejných zakázek zkušenosti? Potom... zobrazit nabídku»
Customer Service Representative with German and English
Praha 3
včera
Do you speak ENGLISH and German? We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in... zobrazit nabídku»
Inventory Associate with English
Praha 3
včera
Do you speak English fluently? Are you detail oriented with strong process orientation and analytical thinkink? Would you like to start your career in... zobrazit nabídku»
Podpora HR s angličtinou a francouzštinou
Praha 3
včera
Máte zájem o HR? Máte zkušenosti z administrativy a hovoříte plynule anglicky a francouzsky? Pokud ano, neváhejte a pošlete nám své... zobrazit nabídku»
Vendor master Administrator with English plus Esp and POR
Praha 3
včera
Do you speak ENGLISH plus Spanish and Portuguese? Yes? Great! We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil... zobrazit nabídku»
Expeditor with English and Italian
Praha 3
včera
Do you speak ENGLISH and ITALIAN? We are looking for a suitable candidate for back office position for the world's largest international oil and gas... zobrazit nabídku»
Invoice processor with English for part time
Praha 3
včera
Do you speak English? Would you like to be part of international company? We are looking for people for the position Invoice Processor who speaks... zobrazit nabídku»
Vendor master Administrator with English and German
Praha 3
včera
Do you speak ENGLISH and GERMAN? We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in... zobrazit nabídku»
Inventory Associate with English and Italian
Praha 3
včera
Do you speak English fluently? Are you detail oriented with strong process orientation and analytical thinkink? Would you like to start your career in... zobrazit nabídku»
Recruiting Assistant with English and German
Praha 3
včera
Would you like to start your career in HR? Would you like to get experience from welll known international company? Do you speak English and German... zobrazit nabídku»
Administrative support with Eng + another language
Praha
včera
Are you looking for an administrative position in HR? Are you fluent in English and another language (German, Italian, French, Dutch, Hungarian)? If... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora Přerov částečný úvazek
Přerov
včera
Pro administrativní podporu obchodní kanceláře výrobní společnosti v Přerově hledáme spolehlivého člověka na ADMINISTRATIVNÍ... zobrazit nabídku»
Project manager - strojírenství - Plzeň
Plzeň - město
včera
Chcete pracovat pro mezinárodní společnost působící na mezinárodním trhu? Chcete profesně růst a pracovně se podívat do světa? Popis... zobrazit nabídku»
Nákupčí
Plzeňský
včera
***HLEÁME SPECIALISTU NÁKUPU DO PRESTIŽNÍ STROJÍRENSKÉ SPOLEČNOSTI*** Vaším hlavním úkolem bude: - nakupování přidělených položek... zobrazit nabídku»
Finanční specialista s maďarštinou - vhodné i pro absolventy
Moravskoslezský
včera
Máte čerstvě po škole, nebo se chystáte na státnice a hledáte startovní pozici pro Vaší kariéru? Pokud Vás zajímá práce v... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s NJ a AJ
Ostrava
včera
Máte zkušenosti v oblasti nákupu a rádi byste využili svou znalost německého a anglického jazyka na aktivní úrovni? Pokud ano, tak právě... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu s NJ a aj|vhodné pro absolventy
Ostrava
včera
Jsi čerstvým absolventem a máš alespoň brigádní zkušenost s objednávkami, administrativou, nákupem a fakturami? Domluvíš se německy a... zobrazit nabídku»
Skladový administrátor/ Řidič
Praha 4
včera
- Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. - Práce 40h týdně, vždy Po-Pá, noční směny u nás nevedeme. :) - Pracovní oděv s... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace