Práce v oboru Administrativa (2046) - strana 9

Administrativa
Specialista prodeje - až 25 tisíc - HPP nebo brigáda
Brno
včera
Hledáme specialisty prodeje, kteří nejsou ve svém oboru nováčci. Kromě finančího ohodnocení nabízíme stravenky a benefit v podobě... zobrazit nabídku»
Pracovník podpory prodeje - nástupní mzda 20.000 FIX
Brno
včera
Obsazujeme 10 pozic na oddělení podpory prodeje! Hledáme zkušené operátory na aktivní linku, kde budou domlouvat schůzky obchodním... zobrazit nabídku»
Rodinné call centrum - až 25.000 Kč
Brno
včera
Zaměstnanců si vážíme a dáváme jim prostor pro seberealizaci a kariérní růst. Víme, že práce v telemarketingut umí být mnohdy... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
530 02 Pardubice
včera
Hlavní pracovní poměr na plný úvazek, motivační odměňování - osobní hodnocení, čtvrtletní odměny, vzdělávání a rozvoj,... zobrazit nabídku»
Asistentka oddělení nákupu s němčinou
Praha Čakovice
včera
Od nás pro Vás Firemní kultura, kterou musíte zažít. 13 výplat v jednom roce. V prvních 3 letech Vám dny dovolené narůstají, po 3... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
České Budějovice
včera
- nástupní mzda 22.000,– / 24.000,– dle praxe, po zapracování 24.000,– / 28.000,– - měsíční a roční odměny - 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Recepční / Asistentka v advokátní kanceláři
Praha
včera
- moderní prostředí mezinárodní společnosti - kanceláře v centru Prahy - zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, výuka... zobrazit nabídku»
Recepční do 4* hotelu na Karlštejně
Karlštejn
včera
- DPČ - dlouhodobou spolupráci v příjemném kolektivu - Mzda 110 Kč/hod zobrazit nabídku»
Recepční (z40005)
Praha
včera
Pro malý hotel s kancelářemi a kavárnou hledáme recepční/ho na plný úvazek. Náplní práce je tedy jak práce hotelového recepčního ... zobrazit nabídku»
Junior Logistik - aj+nj
Praha
včera
Job Description Jste absolvent? Zajímáte se o mezinárodní obchod a logistiku? Chcete pracovat v jedné z největších logistických společností... zobrazit nabídku»
Nákupčí s technickým vhledem
Plzeň
včera
13. plat a další benefity příspěvky na dojíždění a stravování podpora kultury, zdraví a sportu příspěvky na penzijní a životní... zobrazit nabídku»
Asistentka se znalostí excelu
Praha
včera
* HPP se smlouvou na dobu neurčitou * Zajímavé finanční ohodnocení * Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové... zobrazit nabídku»
Hledáš flexibilní a dobře placenou brigádu? i 150 Kč/hod
Praha 7, Dělnická 12
včera
Hledáš brigádu, za kterou se nebudeš stydět? Nechceš být v práci otrokem? Přeješ si vydělat pořádné peníze za námahu, kterou... zobrazit nabídku»
Telefonní konzultant pro významnou společnost
České Budějovice
včera
Získejte náborový příspěvek a pracujte s námi pro významného klienta na trhu! Pro rozsáhlý, specializovaný projekt, hledáme... zobrazit nabídku»
Obchodní referent/ka - exportní oddělení
Modletice
včera
Nabízíme: - zaměstnání v atraktivní pozici v neustále expandující společnosti - výrazné slevy pro zaměstnance při nákupu zboží -... zobrazit nabídku»
Nejschopnější a nejúžasnější asistentka - lu 074
Praha
včera
Zvládáte zorganizovat chod vlastní domácnosti a třeba i rodiny s dětmi a přitom dělat pět dalších věcí najednou? Baví Vás... zobrazit nabídku»
Fakturantka/Asistentka -zajímavé finanční ohodnocení
České Budějovice a okolí
včera
Náplň práce: Příprava, fakturace a evidence podvojného účetnictví včetně skladové evidence pro hlavni účetní Perfektní vedení a... zobrazit nabídku»
Účetní - zajímavé finanční ohodnocení
České Budějovice
včera
Náplň práce: Vedení kompletního podvojného účetnictví, včetně DPH, skladové evidence apod. Zpracovaní mezd Evidence agendy k... zobrazit nabídku»
HR manažer
Plzeň
včera
Máte zkušenosti s řízením personálního a mzdového oddělení? Dokážete bez problémů komunikovat v němčině? Pak je toto možná... zobrazit nabídku»
Hledáme parťáky a parťačky do call centra - i 33 000 Kč/MĚS.
Karlova 108, Písek
včera
* Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti. * Možnost spolupráce na Hlavní pracovní poměr i na brigádu. * Flexibilní docházku dle... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace