Práce v oboru Administrativa (1968) - strana 9

Administrativa
Administrativa na prodejně, 100 Kč/hod, Pankrác
Praha 4
včera
Máte zájem o brigádu pro významnou telekomunikační společnost? Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici: ADMINISTRATIVA... zobrazit nabídku»
Administrativa s excelem
Praha 4
včera
Chcete si prověřit znalosti svého MS Excel a zároveň se seznámit s event managemenetem? Baví Vás organizování a nebojíte se tabulek?... zobrazit nabídku»
Administrativní výpomoc s projekty, 120 Kč/hod.
Praha
včera
Mluvíš anglicky a hledáš si práci, kde bys využil/a administrativní zkušenosti a přitom měl/a možnost komunikovat s lidmi? Pošli nám... zobrazit nabídku»
Start IN HR with Eng + second language
Praha
včera
Are you looking for an administrative position in HR? Are you fluent in English and second language? If you answered YES twice then there is a great... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s AJ, 120 Kč/hod
Praha 4
včera
Jste student/ka VŠ a ovládáta Aj i MS Office na velmi dobré úrovni. Prostředí IT společnosti Vás neděsí, naopak k počítačům máte... zobrazit nabídku»
Tazatel kontaktního centra, 100 Kč/hod., 20 hod/týdně
Praha 9
včera
Hledáte dlouhodobou brigádu? Komunikujete rádi s lidmi- Máte zájem pracovat ve společnosti působící ve farmaceutickém průmyslu? Pak nám... zobrazit nabídku»
Junior project coordinator, 120 Kč/hod, 20 hod/týden
Praha 4
včera
Jste studentem/kou VŠ, který hledá příležitost, kde nastartovat svoji kariéru? Baví Vás komunikace s lidmi a zvládáte MS Office na dobré... zobrazit nabídku»
Tazatel kontaktního centra se slovenštinou, 100 Kč/hod.
Praha 9
včera
Hledáte dlouhodobou brigádu? Hovoříte SLOVENSKY na úrovni rodilého mluvčího a komunikujete rádi s lidmi? Máte zájem pracovat ve... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá brigáda pro studenty bez AJ, 100 Kč/hod.
Praha 9
včera
Hledáš dlouhodobou brigádu při studiu se stabilním výdělkem? Baví Tě komunikovat s lidmi? Rád/a by si poznal/a prostředí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Průzkumy v oblasti zdravotnictví, 100 Kč/hod., 20 hod/týdně
Praha 9
včera
Hledáte dlouhodobou brigádu? Komunikujete rádi s lidmi- Máte zájem pracovat ve společnosti působící ve farmaceutickém průmyslu? Pak nám... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora,120 Kč/hod - 20 hod/týd., dlouhodobě
Praha
včera
Máte za sebou administrativní zkušenost? Preferujete dlouhodobou brigádu na poloviční úvazek? Jste komunikativní, pečliví a jste schopni... zobrazit nabídku»
Sales back office, 10-20hod./týdně, 120Kč/hod.
Praha 9
včera
Zajímáte se o obchod a máte dobré komunikativní schopnosti? Rádi byste získali praxi v obchodním oddělení v mezinárodní společnosti a... zobrazit nabídku»
HR team assistant, aspoň 25hod/týdně, 100-120 Kč/hod
Praha 1
včera
Umíte jednat s lidmi? Nebojíte se telefonovat? Jste organizovaná osobnost, která plánuje ve spolupráci s kalendářem? Aktivní použití... zobrazit nabídku»
Asistent/ka týmu s AJ, 120 Kč/hod
Praha 4
včera
Jste časově flexibilní student/ka schopný pracovat 20 hod/týden a hledáte pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti, které by Vám... zobrazit nabídku»
Cash collection representative, English and second language
Prosek
včera
Are you interested in working in finance in an international company? Would you like to use English and another language daily at work? Then send us... zobrazit nabídku»
Asistent/ka obchodního ředitele
Přerov
včera
- asistentská činnost - samostatné a operativní řešení přidělených úkolů - každodenní emailová a telefonní komunikace - příprava... zobrazit nabídku»
Koordinátor projektů automotive | šance pro absolventy
Humpolec
včera
Máš za sebou strojárnu, VUT nebo jinou technickou školu a chceš zůstat s prací na Vysočině? Šance je tady - do naší kanceláře jsme... zobrazit nabídku»
Projektový manažer | automotive
Beroun
včera
Máte zkušenosti s projektovým řízením nejlépe v oblasti automotive? Hovoříte plynně anglicky? Záleží vám jak na kariérním, tak i... zobrazit nabídku»
Recepční Žižkovská věž
Praha
včera
Jedná se o směnný provoz, ne přes noc. Možno kombinovat směny se studiem, které není na denní bázi. Pracuje se ve firemních uniformách,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace