Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (750)

Bankovnictví a finanční služby
Pracovník call centra /vysoký fix
Praha
dnes
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (vysoký fix + provize z obchodů a bonusy) - přátelský a mladý kolektiv - školení a vzdělávání v rámci pracovní doby - příjemné moderní pracovní prostředí v centru Prahy... zobrazit nabídku»
Finanční koncipient - specialista - pobočka Prostějov
Prostějov
dnes
Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr (dle dohody IČO) Příjemné prostředí a kolektiv Nadstandardní vzdělávání Možnost kariérového a osobnostního růstu benefity: služební notebook, telefon zobrazit nabídku»
Obchodní specialista
Praha
dnes
Komplexní zaškolení a adaptační proces Časová flexibilita, možnost práce z domu (home office) Čerpání ze systému benefitů Pravidelná podpora vedení po celou dobu adaptačního procesu Kariérní růst a osobní... zobrazit nabídku»
Obchodní poradce, klientský servis. Vysoké výdělky!
Kladno, Mělník, Beroun, Benešov
dnes
Nabízíme: · Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let · Nejvyšší finanční ohodnocení na trhu · Marketingovou podporu · Bleskové zaškolení bez nutnosti dlouhého... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Jindřichů Hradec,...
dnes
- nejvyšší platové ohodnocení v oboru díky 20leté historii firmy a silným zahraničním partnerům Vienna Insurance Group - počáteční ohodnocení cca. 30.000Kč (manažerská pozice) nadstandardní provize z výkonu kolektivu... zobrazit nabídku»
Manažer/ka externí obchodní sítě
Praha
před 4 dny
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany, hledá vhodného kandidáta/tku na danou pozici. MANAŽER/KA EXTERNÍ OBCHODNÍ SÍTĚ... zobrazit nabídku»
Hypotéční specialista
České Budějovice
před 4 dny
Vybíráme spolupracovníky do pozice Hypotéční specialista Hypotéční specialista (2 místa) - péče o stálou a nově příchozí... zobrazit nabídku»
1000€ fix+provize-Pracovník obchodního oddělení,sales executive
Praha, Náměstí I. P. Pavlova
před týdnem
*Základní plat 1000€ měsíčně + provize *Firemní benefity, bonusy, akce *Práce v centru Prahy v luxusním prostředí *Dynamické... zobrazit nabídku»
Junior fakturant s němčinou
Praha
dnes
* Zázemí nadnárodní společnosti * Šanci pro absolventy, s možností kariérního růstu a denního využití němčiny * 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
HR consultant
Moravskoslezský
dnes
* motivující mzdové ohodnocení (fix+odměny+provize) * možnost kariérního růstu * zaškolení * zaměstnanecké benefity * přátelské... zobrazit nabídku»
Specialista pro controlling a finance data management
Třebíč
dnes
Chcete uplatnit ekonomické vzdělání a zálibu v číslech a reportech? Umíte anglicky? Pak odpovězte na tuto příležitost ještě dnes! Co... zobrazit nabídku»
Specialista pro interní audit, SSC - cestování po světě
Třebíč
dnes
Vyznáte se v auditování procesů, máte rádi kontrolu, reporting a dodržování pravidel vyžadujete od sebe i ostatních? Chcete poznat svět a... zobrazit nabídku»
Specialista controllingu - vhodné pro absolventy ekonomické VŠ
Žďár nad Sázavou
dnes
Účetnictví a controlling je Vaše doména? Chcete se v tomto oboru uplatnit na trhu práce? Ozvěte se ještě dnes. V práci se budete... zobrazit nabídku»
Manažer správy kmenových dat, až 50 000 ,- Kč
Královéhradecký
dnes
Chcete pracovat v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou? Preferujete příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře (25.000 - 35.000 Kč)
Praha
dnes
Máte zájem pracovat v příjemném kolektivu lidí v centru Prahy? Máte alespoň nějaké zkušenosti s prodejem například v call centru,... zobrazit nabídku»
Klientský pracovník/ce - Odolena Voda
Odolena Voda
dnes
Pro naši pobočku v Dolních Břežanech přijmeme nové kolegy/ně. Jak bude vypadá náš pracovní den? Ráno si v týmu řekneme tipy pro... zobrazit nabídku»
Klientský pracovník/ce - Praha 1
Praha
dnes
Pro hlavní poštu v Jindřišské ulici přijmeme nové kolegy/ně s nástupem možným od 1. 11. 2016. Jak bude vypadat Váš pracovní den? ... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - Ostrava
Ostrava
dnes
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (vysoký fix + provize z obchodů a bonusy) - přátelský a mladý kolektiv - školení a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Praha
dnes
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (vysoký fix + provize z obchodů a bonusy) - přátelský a mladý kolektiv - školení a... zobrazit nabídku»
Telefonní konzultant s vysokými výdělky
Praha
dnes
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (vysoký fix + provize z obchodů a bonusy) - přátelský a mladý kolektiv - školení a... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace