Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (717)

Bankovnictví a finanční služby
Marketingový a obchodní zástupce - Praha
Praha
Nabízíme: možnosti seberealizace a zázemí silné stabilní společnosti prostor pro získávání nových zkušeností šance i pro absolventy – vše naučíme a sami zaškolime  školení a vzdělávání v rámci pracovní... zobrazit nabídku»
Asistent makléře - Ostrava
Ostrava
Co vám můžeme nabídnout: - školení a vzdělávání v rámci pracovní doby (účast na školeních našich partnerů) - možnost zdokonalení se v komunikačních a prodejních dovednostech - získání nových obchodních... zobrazit nabídku»
Bankovní poradce a finanční koncipient
Hlučín
práce na plný úvazek (poloviční úvazek po vzájemné dohodě) práce na IČO ohodnocení (fixní část + odměny) zázemí pěkné nové pobočky v Hlučíně zobrazit nabídku»
Hypoteční specialista
Praha, Středočeský kraj
- nadstandardní ohodnocení a přehledný systémem odměňování - certifikace u všech spolupracujících bank, stavebních spořitelen a pojišťoven zdarma - pravidelná školení a vzdělávání v oblasti hypotečních produktů... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer / Vedoucí skupiny (nástup cca 40 tis + obchody)
Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Hradec Králové, Jičín
Do týmu hledáme nového energického manažera se zápalem pro obchod a práci s lidmi, znalostí geografické oblasti (Náchod a okolí) a zkušenostmi z finančního sektoru. Manažer zodpovídá za produkci ve svěřené lokalitě,... zobrazit nabídku»
Tester (110 Kč/ hod.)
Praha
dnes
- pracoviště na Praze 4 - nástup ihned - pracovní doba dle domluvy, min. 15-20 hod./týden - mzdové ohodnocení 110 Kč/hod. - dlouhodobá... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka s NJ, ŠJ nebo FJ
Brno
dnes
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti ÚČETNICTVÍ a domluvíš se hlavně... zobrazit nabídku»
KAM large corporates - mezinárodní klientela
Praha
dnes
Hledáme partnera pro TOP mezinárodní korporátní klientelu. Pokud máte zkušenosti v oblasti bankovnictví, large corporates, chcete využít... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb - Plzeň
Plzeň
dnes
* Garantovaná mzda ve zkušební době 30.000 Kč * Po zaškolení 30.000 – 60.000 Kč dle výsledků (strop ale nemáme, výše výdělku závisí... zobrazit nabídku»
Samostatný finanční účetní (Z19834)
Praha
dnes
Poradenská společnost TASSO & Co. s.r.o. , hledá do svého týmu účetního oddělení na HPP nebo jako OSVČ na pozici: SAMOSTATNÝ/Á... zobrazit nabídku»
Marketingový a obchodní zástupce - Ostrava
Ostrava
dnes
Nabízíme: možnosti seberealizace a zázemí silné stabilní společnosti prostor pro získávání nových zkušeností šance i pro absolventy... zobrazit nabídku»
Marketingový a obchodní zástupce - Praha
Praha
dnes
Nabízíme: možnosti seberealizace a zázemí silné stabilní společnosti prostor pro získávání nových zkušeností šance i pro... zobrazit nabídku»
Junior manažer prodejního týmu - Praha
Praha
dnes
Co můžeme nabídnout? Práce na plný úvazek v prestižním oboru Fajn firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí s dobrou... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Karviná
dnes
Zaměstnání s možností odborného růstu Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem Docházkový bonus po uplynutí zkušební doby Placení... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb – Olomouc
Olomouc
dnes
* 30.000 – 60.000 Kč dle výsledků (ale strop nemáme, výše výdělku závisí jen na Vás) * HPP se smlouvou na dobu neurčitou * 15 dní v... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – Teplice
Teplice
dnes
* garantovaná mzda ve zkušební době 30.000 Kč * po zaškolení 30.000 – 60.000 Kč dle výsledků (strop ale nemáme, výše výdělku závisí... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní – Anděl
Praha
dnes
Baví Vás účetnictví a chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Pošlete mi svůj životopis! Mezinárodní výrobní a distribuční... zobrazit nabídku»
Ekonom
Kadaň
dnes
Práci na HPP s nástupem nejlépe od 1.9.2017 Velmi dobré finanční ohodnocení, prémie, pololetní odměny Stravenky, příspěvek na... zobrazit nabídku»
Kontroler [Nástup ihned]
Most
dnes
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace