Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (852) - strana 10

Bankovnictví a finanční služby
Finanční a business analytik - mezinárodní kolektiv
Praha
před 4 dny
Do mezinárodní dynamické FMCG firmy hledáme analytika finančního oddělení, který má alespoň 2 roky zkušenosti v oboru. Firma sídlí v... zobrazit nabídku»
Seniorní likvidátor - firemní majetek/odpovědnost
Praha
před 4 dny
Máte minimálně několik let zkušeností s likvidací odpovědnosti za škodu - firemní majetek? Chcete samostatnou a zodpovědnou... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní (z51407)
Hradec Králové
před 4 dny
Náplň práce: - kalkulace, změny a analýzy v standard costech - příprava a analýza Manufacture Variances Reportu - týdenní Sales report.... zobrazit nabídku»
Finanční účetní [Stabilní společnost]
Louny
před 4 dny
- odpovídající platové ohodnocení - možnost osobního rozvoje - práci v renomované zahraniční výrobní firmě - bohaté benefity... zobrazit nabídku»
Senior finance controller - part-time, 30 - 38 000 CZK
Praha
před 4 dny
Job description - controlling tasks - financial analysis - maintenance of cost centres - monitoring and consolidation of KPIs - ensure compliance of... zobrazit nabídku»
Manažer týmu
Kroměříž a okolí
před 4 dny
- Zajímavá práce s lidmi - zázemí stabilní finanční společnosti - příležitost budovat svou kariéru v rámci Allianz pojišťovny, a. s.... zobrazit nabídku»
Spediter - disponent spedice
Ivančice
před 4 dny
Možnost podílet se na tvorbě nových projektů. Finanční ohodnocení dle dosažených výsledků bez omezení. Fixní základ mzdy. ... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní do skvělého týmu
Praha, Středočeský
před 4 dny
Přední česká logistická společnost hledá samostatného a pečlivého člověka na pozici Mzdové účetní. Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Účetní senior [nástup i ihned]
Chomutovsko
před 4 dny
- zázemí celosvětového výrobce - reprezentativní pozici - bonusy/prémie - dovolená navíc - firemní akce - mobilní telefon - notebook... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní [stabilní a významný zaměstnavatel]
Chomutov
před 4 dny
- týden dovolené navíc - zázemí stabilní zahraniční společnosti - příspěvek na penzijní a životní pojištění - bonusový plat -... zobrazit nabídku»
Finanční controller
- Českobudějovicko
před 5 dny
- dlouhodobou perspektivu profesního růstu - odpovídající finanční podmínky a benefity - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Účetní pro ČR/SR (Praha - Modřany)
Praha
před 5 dny
· motivující finanční ohodnocení . HPP · příjemné pracovní prostředí a kolektiv · zázemí velmi dynamicky se rozvíjející... zobrazit nabídku»
Samostatný/á účetní
Praha
před 5 dny
· motivující finanční ohodnocení · příjemné pracovní prostředí a kolektiv · zázemí stabilní společnosti zobrazit nabídku»
Technický nákupčí (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
před 5 dny
Stabilní česká společnost hledá do svého týmu posilu na pozici nákupčího materiálů a subdodávek v oblasti energetiky/strojírenství.... zobrazit nabídku»
Do you speak polish? AR Accountant wanted! (#9067591) (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 5 dny
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of AR Accountant! Do you speak POLISH? Would you like to to be part of a... zobrazit nabídku»
Účetní/ Finanční specialista - 30.000,-Kč
Praha 4
před 5 dny
Vzdělávání a rozvoj. Možnost účastnit se zajímavých projektů. Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova. Více dní dovolené.... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí AJ a portugalštiny
Jihomoravský, Vysočina
před 5 dny
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli v angličtině a... zobrazit nabídku»
Key Account Manager – Obalové materiály
Středočeský
před 6 dny
Společnost ZING Trading s.r.o. je jedním z největších distributorů papírů pro polygrafii, surovin určených pro výrobu obalů a materiálů... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Středočeský
před 6 dny
Společnost ZING Trading s.r.o. je jedním z největších distributor papírů pro polygrafii, surovin určených pro výrobu obalů a materiálů... zobrazit nabídku»
Obchodní ředitel se zaměřením na obch. řetězce (70.000 - 100.000 Kč)
Jihomoravský
před 6 dny
Do české společnosti v Brně s dlouholetou tradicí, hledáme šikovné kandidáty na pozici obchodního ředitele.Chcete se stát součástí... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace