Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (713) - strana 10

Bankovnictví a finanční služby
Konzultant Transfer prices
Praha
před týdnem
Prestižní nadnárodní poradenská kancelář hledá vhodného kandidáta pro pozici Konzultanta pro převodní/transferové ceny a mezinárodní... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel
Praha
před týdnem
⋙ Globální finanční ředitel ⋘ Máte zkušenosti z BIG4? Znáte US GAAP? Možná pozice v TOP managementu americké společnosti je pro... zobrazit nabídku»
Dosáhněte obchodního Olympu v bankovnictví
Praha
před týdnem
Ovládáte dokonale rozsáhlé úvěrové analýzy firem? Jste zkušeným obchodníkem a chcete se posunout na top pozici v rámci... zobrazit nabídku»
Senior účetní - Mladá Boleslav
Středočeský
před týdnem
Máte rozhled v oblasti účetnictví a financí? Jste pečlivá, zodpovědná a baví Vás komplexní zajištění podnikového účetnictví? Pak... zobrazit nabídku»
Účetní specialista v oblasti platebních účtů s AJ nebo AJ a Fr
Praha
před týdnem
⋙ Účetní specialista v oblasti platebních účtů s AJ nebo AJ a FR⋘   Máte chuť zpracovávat účetnictví pro zahraniční... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní s aktivní znalostí AJ nebo AJ a Fr
Praha
před týdnem
⋙Samostatná účetní s aktivní znalostí AJ nebo AJ a FR⋘   Máte chuť zpracovávat účetnictví pro zahraniční klientelu? Chcete... zobrazit nabídku»
Obchodník pro exportní/importní financování
Praha
před týdnem
Jste zkušený B2B obchodník? Orientujete se v problematice exportního/importního financování? Máte vhled do finančních výkazů? Jaká bude... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Olomoucký
před týdnem
Pečlivost je Vaše silná stránka? Zpracovávání finančních operací je pro Vás výzva i zábava?   Máte zkušenosti z výrobní... zobrazit nabídku»
Specialista správy smluv - administrativní práce
Praha
před týdnem
Máte zkušenost se smlouvami, fakturami a celkově administrativní prací? Jste spolehlivá a samostatná osobnost? Chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»
Technik expedice (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáte si zajímavou práci v logistice? Máte už alespoň nějakou praxi ve výrobní společnosti a rádi komunikujete s lidmi a zařizujete vše... zobrazit nabídku»
Datový analytik
Praha
před týdnem
HPP na dobu neurčitou Propracovaný systém kvartálních bonusů Příjemný tým spolupracovníků Stravenky 5 týdnů dovolené Sick days... zobrazit nabídku»
Seniorní úvěrový analytik
Praha
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Budete připravovat návrhy úvěrových případů pro firemní klienty Spolupráce s obchodníky, schvalovateli... zobrazit nabídku»
Zlín - Specialista dealingu - obchodník na telefonu
Zlínský
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Aktivní obchodování se stávající klienty společnosti Sjednávání parametrů obchodu Zpracování... zobrazit nabídku»
PAN obchodník pro TOP klientelu
Jihočeský
před týdnem
Máte velké charisma a schopnost vytvářet pevné obchodní vztahy?  Baví Vás jednat s lidmi a umíte rozhýbat i spící... zobrazit nabídku»
Business controller
Tachov, Plzeň, Praha
před týdnem
- Great chance for professional and personal development - Competitive salary - Benefit package including language courses, company events etc. zobrazit nabídku»
Financial key account manager - factoring
Praha, Středočeský
před týdnem
Baví Vás obchod a finance zároveň? Factoring? Firemní bankéř? Jste to vy? Je Vaším heslem - náš zákazník, náš pán?  Cestujete... zobrazit nabídku»
Bankovní specialista - workout korp.úvěrů
Praha, Zlínský
před týdnem
Máte zkušenost s vymáhání bankovních úvěrů nad 30 mil.CZK? Procesy i legislativu s tím spojenou máte v malíčku? Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Účetní [měsíční bonusy] (svexg)
Louny
před týdnem
- dotovaná kantýna (47,- za oběd), - dodatková dovolená v délce jednoho týdne - rozvojový program, jazykové vzdělávání atd. -... zobrazit nabídku»
Forex trader - nestíháme - nástup možný ihned
Brno
před týdnem
Nabízíme: - zázemí jedné z nejúspěšnějších mezinárodních společností v oboru - FIXNÍ PLAT + bonusy, možnost ovlivnit příjem... zobrazit nabídku»
Manažer financování – oblast real-estate
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Máte zkušenosti s komunikací s bankovními institucemi? Máte vůli a chuť budovat nové vztahy a vyjednávat o podmínkách?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace