Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (838) - strana 10

Bankovnictví a finanční služby
Vedoucí mzdová účetní
Jihomoravský
před 5 dny
Jste ekonomicky vzdělaní a máte analytické myšlení? Máte víceleté zkušenosti s působením v oboru mzdové účetnictví a dobře se... zobrazit nabídku»
Controller with English
Plzeňský
před 5 dny
Jsou čísla Váš svět, jste výborní v používání Excelu a rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost v Plzni? Chcete denně... zobrazit nabídku»
Specialista v kontrolingu
Plzeňský
před 5 dny
Máte analytické myšlení a čísla jsou Vám blízká? Jste pečlivý a práce s Excelem je pro Vás radost? Jestli ano, zašlete nám Váš... zobrazit nabídku»
Účetní s využitím jazyků v centru Liberce
Liberec
před 5 dny
Účetní, ať již zkušení, nebo absolventi, malí nebo velcí, pozor! Čísla, tabulky, faktury, to je Vaše? Umíte dobře anglicky, německy... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Zlín
před 5 dny
Nově otevíráme pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ ve Zlíně! Přesnost, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost. To nejsou jen prázdné slova, ale to co... zobrazit nabídku»
Finanční controller - výrobní, 22 - 35 000 Kč
Třebíč
před 5 dny
Stabilita, jistota, tradice! To jsme my! Na trhu působíme více jak 100 let. Zabýváme se výrobou plastových dílců do automotive. Nevidíš v... zobrazit nabídku»
Finanční specialista
Nový Jičín
před 5 dny
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy, a ve... zobrazit nabídku»
Vedoucí mzdového oddělení
Frenštát pod Radhoštěm
před 5 dny
Máte znalosti z výrobního prostředí? Hovoříte anglickým jazykem? Máte zkušenost z vedoucího postu a znalost daní, účetnictví,... zobrazit nabídku»
Finanční analytik|flexibilní pracovní doba|až 40 000 KČ|
Ostrava
před 5 dny
Baví Vás příprava finančních analýz a rádi se šťouráte v číslech? Hovoříte-li anglicky, chce pracovat v mezinárodním prostředí a... zobrazit nabídku»
|zkušený/Á účetní - specialista na majetek|až 45 000 KČ|
Ostrava
před 5 dny
Máte praxi v oblasti účetnictví majetku spolu se zkušenostmi v programu MS Office - Excel, kde se žádné kontingenční tabulky nezaleknete?... zobrazit nabídku»
Finanční specialista - reporty|flexibilní pracovní doba|až 40 000 KČ|
Ostrava
před 5 dny
Baví Vás příprava finančních analýz a rádi se šťouráte v číslech? Hovoříte-li anglicky, chce pracovat v mezinárodním prostředí a... zobrazit nabídku»
Technický specialista - náklady a kalkulace|flexi pracovní doba|až 45 000 K...
Ostrava
před 5 dny
Orientujete se ve výrobní oblasti a máte povědomí či zkušenosti s tvorbou cen, odhadem nákladů či kalkulacemi? Pokud ano, tak právě Vás... zobrazit nabídku»
Analyst for client verification
Praha
před 5 dny
Are you based in Prague, can you speak Russian and English very well and would you like to work for a successful Russian company that operates in the... zobrazit nabídku»
Konzultant junior - TP
Praha
před 5 dny
Prestižní nadnárodní poradenská kancelář hledá vhodného kandidáta pro pozici Asistenta/Konzultanta pro převodní/transferové ceny a... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel
Praha
před 5 dny
⋙ Globální finanční ředitel ⋘ Máte zkušenosti z BIG4? Znáte US GAAP? Možná pozice v TOP managementu americké společnosti je pro... zobrazit nabídku»
Dosáhněte obchodního Olympu v bankovnictví
Praha
před 5 dny
Ovládáte dokonale rozsáhlé úvěrové analýzy firem? Jste zkušeným obchodníkem a chcete se posunout na top pozici v rámci... zobrazit nabídku»
Sales manager pro ČR - finanční produkty - retail
Praha
před 5 dny
Příležitost pro zkušeného Sales managera z finančního sektoru – řízení offline prodejních kanálů, koordinace partnerských... zobrazit nabídku»
Senior účetní - Mladá Boleslav
Středočeský
před 5 dny
Máte rozhled v oblasti účetnictví a financí? Jste pečlivá, zodpovědná a baví Vás komplexní zajištění podnikového účetnictví? Pak... zobrazit nabídku»
Sales analytik / junior controller - pro ty, co chtějí růst
Praha
před 5 dny
Záleží Ti na firemní kultuře a chceš mít super šéfa? Si Excel guru? Umíš přemýšlet v souvislostech a jsi analytik? Moderní... zobrazit nabídku»
Risk specialista
Praha
před 5 dny
Máte praxi s finančními analýzami firem? Orientujete se ve finančních výkazech? Baví Vás se v číslech neustále hrabat a bavit se o... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace