Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (710) - strana 11

Bankovnictví a finanční služby
Junior účetní s AJ - až 30 000,- Kč
Jablonec nad Nisou
před 5 dny
Účetnictví? Angličtina? Skvělý kolektiv? Moderní pracovní prostředí? Výborné ohodnocení? ANO! Šance pro šikovné absolventy s praxí... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Louny
před 5 dny
V číslech se cítíte jako ryba ve vodě a účetnictví je Vaší vášní. Hledáme do automotive společnosti Hlavní účetní. Pracovní... zobrazit nabídku»
Risk Specialist
Praha
před 5 dny
Zajímá Vás oblast financí? Máte praxi s finanční analýzou firem? Vnímáte risk propojeně s obchodem? Pošlete mi Váš... zobrazit nabídku»
Produktový specialista pro korporátní úvěry
Praha
před 5 dny
Co bude náplní Vaší práce? Budete vyvíjet nové korporátní úvěrové produkty Vaší prací bude i sledování konkurence a vývoje... zobrazit nabídku»
TOP manažer backoffice
Praha
před 5 dny
Co bude náplní Vaší práce? Budete zajišťovat chod sekce zaměřené na skupinové pojištění Komunikovat budete s dodavateli, vedením... zobrazit nabídku»
Specialista kontrolingu - automotive
Středočeský
před 5 dny
Co budete mít na starost? analýzy - výroba, provoz, náklady kalkulace výrobníků sledování výrobních výsledků samostatné... zobrazit nabídku»
Reinsurance Business Developer in CEE region
Zahraničí
před 5 dny
Do you want to work for fast growing independent regional reinsurance broker? Would you like to be part of small dynamic team? Would you like to boost... zobrazit nabídku»
Specialista pojištění - oddělení péče o klienty Brno
Jihomoravský
před 5 dny
Máte zkušenosti s pojištěním průmyslových rizik? Baví vás starat se kvalitně o klienty a poskytovat jim nejlepší služby? Co budete mít... zobrazit nabídku»
TOP manažer pro retailové pojištění
Praha
před 5 dny
Jste zkušený TOP manažer v pojišťovnictví? Znáte oblast retailového a skupinového pojištění jako své boty? Máte rád/a výzvy spojené... zobrazit nabídku»
Konzultant privátních financí
Praha
před 5 dny
Máte chuť pracovat s klienty a poskytovat jim finanční konzultace? Baví Vás mluvit i s cizími lidmi? Máte obchodní a manažerské... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu pro strojírenskou výrobu (od 50.000 Kč)
Jihomoravský
před 5 dny
Budete mít odpovědnost za chod oddělení nákupu ve výrobním závodě v Hustopečích u Brna. Očekáváme praxi na obdobné pozici a schopnost... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - Brno
Brno
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poskytováním služeb vlastníkům, managementu společností a podnikatelům fyzickým osobám... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s aj+nj (#8255286) (Praha 4, ČR)
Praha
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, celosvětově uznávanou společnost, působící v oblasti průmyslu a služeb, osobnost na... zobrazit nabídku»
Plant Controller cz/ssc Manager cz+de
Brno
před 5 dny
JOB DESCRIPTION: reports to the plant manager and finance director ensures that the finance strategy of the group is adequately implemented in... zobrazit nabídku»
Účetní - nástup ihned! (#8454986) (Praha, Praha)
Celá ČR, Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme kandidáta na pozici ÚČETNÍ. Co bude Vaší náplní práce: Účtování... zobrazit nabídku»
Accountant with spanish knowledge (prague, prague)
Celá ČR, Praha
před 5 dny
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accounts Payable Accountant! Would you like to to be part of a start... zobrazit nabídku»
Obchodní manager / obchodník (B2B) #1516348 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský, Ústecký
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, přední nadnárodní společnost  v oblasti pojištění pohledávek kandidáty/kandidátky na... zobrazit nabídku»
Experienced business analyst, international company
Praha
před 6 dny
Are you looking for a job in business analytics? Would you like to work in an international environment? Do you want to use English daily? A company... zobrazit nabídku»
Senior finance analyst, international company
Praha
před 6 dny
Are you experienced in financial analyses? Would you like to work in an international environment? Do you want to use English daily? A company... zobrazit nabídku»
Financial analyst, international company
Praha
před 6 dny
Are you experienced in financial analyses? Would you like to work in an international environment? Do you want to use English daily? A company... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace