Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (830) - strana 11

Bankovnictví a finanční služby
Junior účetní - Louny
Louny
před 5 dny
Odpovídající finanční ohodnocení Možnost dalšího vzdělávání Smlouva na dobu neurčitou zobrazit nabídku»
ODHADCE NEMOVITOSTÍ – NÁSTUP IHNED – Olomouc, PŘEROV, PROSTĚJOV
Olomouc, Přerov, Prostějov
před 5 dny
Spolupráce se silným partnerem Neustálý přísun zakázek Získání zkušeností a zvýšení kvalifikace Rozvoj znalostí v oblasti... zobrazit nabídku»
Specialista controllingu
Praha, Středočeský
před 5 dny
Máte praxi v oblasti výrobního controllingu?  Baví Vás čísla a analýzy?  Domluvíte se bez problémů anglicky?  Pošlete mi Váš... zobrazit nabídku»
Financial Account Manager
Zahraničí, Praha
před 5 dny
Baví Vás obchod a finance zároveň? Je Vaším heslem - náš zákazník, náš pán? Cestujete rád/a?   Pokud ANO, tak hledáme právě Vás... zobrazit nabídku»
Bankovní specialista - workout korp.úvěrů
Praha, Zlínský
před 5 dny
Máte zkušenost s vymáhání bankovních úvěrů nad 30 mil.CZK? Procesy i legislativu s tím spojenou máte v malíčku? Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Pracovník / -ce Call centra pro vymáhání pohledávek
Královéhradecký, Pardubický
před 5 dny
Pokud se dohodneme na spolupráci, získáš: nadstandardní měsíční mzdu v oboru - nástup 18.000,- fix vstřícný přístup kolektivu... zobrazit nabídku»
Call Center Operator
Královéhradecký, Pardubický
před 5 dny
Pokud se dohodneme na spolupráci, získáš: práci, jejíž kvalitní výsledky Tvůj nadřízený kvalifikovaně ohodnotí a ocení ... zobrazit nabídku»
Global HR Specialist
Královéhradecký, Pardubický
před 5 dny
V případě nástupu Vám nabízíme: perspektivní zaměstnání u stabilní finanční společnosti odpovídající platové podmínky,... zobrazit nabídku»
Mzdový / mzdová účetní
Ústecký, Jihomoravský
před 5 dny
Práci na HPP v úspěšné a stabilní společnosti Zajímavé finanční ohodnocení Pracovní dobu od 8 do 16 hodin zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku - Praha
Praha, Příbram, Plzeň, Beroun
před 5 dny
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 30.000,-Kč na manažerské pozici + další... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant
Plzeň, Tachov, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
před 5 dny
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 30.000,-Kč na manažerské pozici + další... zobrazit nabídku»
Obchodník pro retenci klientů
Praha, Jihočeský, Plzeňský
před 5 dny
Máte velké charisma a schopnost vytvářet kvalitní obchodní vztahy? Baví Vás výzvy a umíte rozhýbat i zdánlivě „mrtvý“ business? Co... zobrazit nabídku»
Finanční manažer
Ostrava
před týdnem
zázemí stabilní a silné společnosti zajímavé finanční ohodnocení (fix 50 000 Kč) pružnou pracovní dobu benefity: služební... zobrazit nabídku»
Účetní - nitra
Zahraničí
před týdnem
Jste účetní s praxí a hledáte možnost částečného úvazku? Nabízíme práci účetní v Nitře na částečný úvazek. Neváhejte reagovat... zobrazit nabídku»
Junior účetní s AJ
Jihomoravský
před týdnem
Jsi komunikativní, spolehlivá osobnost a zvládáš plynule mluvit anglicky? Chceš nastartovat kariéru v oblasti financí? Tak nám pošli svůj... zobrazit nabídku»
Správce pohledávek s NJ
Plzeňský
před týdnem
Rozumíte si s čísly a hledáte uplatnění německého jazyka? Pokud ano, tak nám zašlete Váš životopis. Čeká Vás práce v moderním... zobrazit nabídku»
Team leader/accounting manager
VSETÍNSKO
před týdnem
You’re an experienced professional in the field of accounting with several years of experience with double-entry bookkeeping in a complex... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - 4121
Praha - východ
před týdnem
Máte zkušenosti se zpracováním personální a mzdové agendy? Zajímá vás pracovní právo? Rádi byste pracovali pro úspěšnou mezinárodní... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je uznávaným centrem základního biomedicínského výzkumu v České republice, zvláště v oblasti... zobrazit nabídku»
Účetní - Praha 3
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, autorizované prodejní a servisní centrum, hledáme vhodného kandidáta na pozici Účetní Náplň práce: ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace