Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (718) - strana 11

Bankovnictví a finanční služby
Mzdová účetní
Prostějov
před 2 dny
- kompletní zpracování mzdové agendy ve výrobní společnosti - práce v mzdovém programu Target - denní komunikace se zaměstnanci... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Prostějov
před 2 dny
Máte zkušenosti se zpracováním mezd? Ovládáte dobře MS Office? Máte ekonomické vzdělání? Pokud ano, nabízíme Vám příležitost... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Strojírenská firma sídlící nedaleko Ivančic u Brna hledá samostatného a komunikativnío nákupčího s AJ. Čeká Vás příjemný pracovní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní -výrobní společnost automotive -
Ostrov u Stříbra
před 2 dny
účtování bankovních výpisů účtování vydaných faktur kontrola saldokonta pohledávek správa a účtování hedgingu příprava cash... zobrazit nabídku»
Finanční Kontrolor s AJ nebo NJ -
Holýšov
před 2 dny
stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, nové moderní pracovní prostředí, nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
okres Pardubice
před 2 dny
Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, výrobní společnost v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici: MZDOVÁ... zobrazit nabídku»
Konzultant privátních financí
Praha
před 2 dny
Máte chuť pracovat s klienty a poskytovat jim finanční konzultace? Baví Vás mluvit i s cizími lidmi? Máte obchodní a manažerské... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer – korporátní úvěry
Praha
před 2 dny
Chcete se podílet na zlepšování vztahů s partnerskými firmami ? Využíváte efektivní komunikační prostředky? Jste specialista na úvěry... zobrazit nabídku»
Accountant with hungarian knowledge (#8266173) (prague, prague)
Celá ČR, Praha
před 2 dny
HUNGARIAN speakers wanted! People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accounts Payable Accountant! Would you... zobrazit nabídku»
Accountant/Účetní (Prague, Prague)
Celá ČR, Praha
před 2 dny
People Consulting s.r.o. is seeking for ACCOUNTANT with English In the role of accountant, you are part of the controlling team on site, work... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - Praha 4/ čestlice
Praha
před 2 dny
Nabízíme: - zaměstnání ve stabilní a úspěšné společnosti - možnost profesního rozvoje - nástup dohodou - možnost ihned, počkáme i... zobrazit nabídku»
Accountant with spanish knowledge (prague, prague)
Celá ČR, Praha
před 2 dny
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accounts Payable Accountant! Would you like to to be part of a start... zobrazit nabídku»
Hypoteční a úvěrový specialista
Plzeň, Tachov, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
před 2 dny
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 20.000,-Kč + další motivační složky... zobrazit nabídku»
Účetní/ Finanční specialista - 30.000,-Kč
Praha 4
před 2 dny
Vzdělávání a rozvoj. Možnost účastnit se zajímavých projektů. Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova. Více dní dovolené.... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
okres Hradec Králové
před 2 dny
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Účetní s AJ... zobrazit nabídku»
Manažer/ka externí obchodní sítě
Praha
před 2 dny
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany,... zobrazit nabídku»
Junior GL accountant - 35 - 38 000 CZK
Praha
před 3 dny
Job description - month-end closing activities - GL accounts reconciliations - reporting - provisions and accruals - analyse financial statements -... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor
Karviná
před 3 dny
- HPP na dobu neurčitou - příspěvek na penzijní a životní připojištění - závodní stravování - příspěvek na stravování -... zobrazit nabídku»
Fakturantka s NJ
Třebíč
před 3 dny
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti účetnictví a domluvíš se německy, tak... zobrazit nabídku»
|FINANČNÍ specialista|účetní|s chorvatštinou nebo srbštinou|možnost home...
Moravskoslezský
před 3 dny
Máte čerstvě po škole, nebo se chystáte na státnice a hledáte startovní pozici pro Vaší kariéru? Pokud Vás zajímá práce v... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace