Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (804) - strana 12

Bankovnictví a finanční služby
Risk specialista
Praha
před 5 dny
Máte praxi s finančními analýzami firem? Orientujete se ve finančních výkazech? Baví Vás se v číslech neustále hrabat a bavit se o... zobrazit nabídku»
Účetní specialista v oblasti platebních účtů s AJ nebo AJ a Fr
Praha
před 5 dny
⋙ Účetní specialista v oblasti platebních účtů s AJ nebo AJ a FR⋘   Máte chuť zpracovávat účetnictví pro zahraniční... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní s aktivní znalostí AJ nebo AJ a Fr
Praha
před 5 dny
⋙Samostatná účetní s aktivní znalostí AJ nebo AJ a FR⋘   Máte chuť zpracovávat účetnictví pro zahraniční klientelu? Chcete... zobrazit nabídku»
Specialista účetních procesů - centrum Prahy
Praha
před 5 dny
Účtuješ, účtuješ a rád bys k tomu přidal něco jiného? Máš nápady, jak procesy zefektivnit? Baví tě komunikovat a hledat... zobrazit nabídku»
Obchodník pro exportní/importní financování
Praha
před 5 dny
Jste zkušený B2B obchodník? Orientujete se v problematice exportního/importního financování? Máte vhled do finančních výkazů? Jaká bude... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Olomoucký
před 5 dny
Pečlivost je Vaše silná stránka? Zpracovávání finančních operací je pro Vás výzva i zábava?   Máte zkušenosti z výrobní... zobrazit nabídku»
Projektový specialista finančního controllingu (obchodní korporace)
Praha
před 5 dny
Nabízíme Vám možnost stát se klíčovou postavou, která bude se bude podílet na nadnárodních finančních projektech, integracích procesů,... zobrazit nabídku»
Financial Manager (trade company)
Zahraničí
před 5 dny
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Pre nadnárodnú spoločnosť s viacej než 15ti ročným pôsobením na trhu - člena európskej... zobrazit nabídku»
Seniorní úvěrový analytik
Praha
před 5 dny
Co bude náplní Vaší práce? Budete připravovat návrhy úvěrových případů pro firemní klienty Spolupráce s obchodníky, schvalovateli... zobrazit nabídku»
Hledá se Seniorní mzdová účetní pro skvělý tým, centrum Prahy
Praha
před 5 dny
Ovládáte mzdové účetnictví a máte zkušenosti se zpracováním mezd pro různé klienty? Chcete pracovat pro malou českou firmu, která... zobrazit nabídku»
Payments Produktový Manažer – unikátní online řešení
Praha
před 5 dny
Chcete pracovat ve startupovém prostředí a zastřešovat vývoj zcela nového produktu s globální působností? Máte zkušenosti z online... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - retailové produkty
Praha
před 5 dny
Co bude náplní Vaší práce? Budete vymýšlet parametry produktů a jejich strategii Na starost budete mít i přípravu a realizaci akcí pro... zobrazit nabídku»
HR Specialista
- Českobudějovicko
před 5 dny
- kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti - možnost dalšího profesního rozvoje a vzdělávání - zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb
Jindřichův Hradec
před 5 dny
* Dlouhodobé spolupráce * Práce na IČ0 či HPP (dle dohody) * Vzdělávání v oblasti komunikačních a obchodních dovedností *... zobrazit nabídku»
Finanční controller
- Českobudějovicko
před 5 dny
- dlouhodobou perspektivu profesního růstu - odpovídající finanční podmínky a benefity - nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Právník/koncipient - vymáhání korp.úvěrů
Praha, Zlínský
před 5 dny
Máte dokončené právní vzdělání? Chcete pracovat v bankovním sektoru? Chcete svoji kariéru směřovat k vymáhání korporátních... zobrazit nabídku»
Asistent/ka oddělení likvidace pojistných událostí (i abs. SŠ)
Praha
před 5 dny
- příjemné pracovní prostředí - práce na hlavní pracovní poměr, na dobu neurčitou - nástup možný ihned - platové ohodnocení - 19... zobrazit nabídku»
Hypoteční a úvěrový specialista
Plzeň, Tachov, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
před 5 dny
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 20.000,-Kč + další motivační složky... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
Plzeň, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
před 5 dny
Proč zrovna s námi? - máme 22 let zkušeností, takže pomůžeme, poradíme a rádi slyšíme tipy na zlepšení - bereme Vás jako... zobrazit nabídku»
Konzultant oceňování – enterprises appraisal
Praha
před týdnem
Prestižní nadnárodní poradenská kancelář hledá vhodného kandidáta pro pozici Konzultanta oceňování společností. Co bude náplní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace