Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (878) - strana 12

Bankovnictví a finanční služby
Finanční analytik pro pribor, příležitost pro part time
Praha
před týdnem
Jsou finanční analýzy Vaším koníčkem? Ovládáte plně angličtinu? Máme pro Vás pracovní příležitost v mezinárodní společnosti v... zobrazit nabídku»
Kontrolor platebních transakcí, mezinárodní společnost
Praha
před týdnem
Máte zájem pracovat pro významnou finanční instituci? Chcete využít své znalosti z monitoringu transakcí? Významná finanční instituce... zobrazit nabídku»
Invoicing Analyst with Dutch and English? part time
Praha
před týdnem
Looking for PART TIME? Do you want an interesting job where you can actively use your ENGLISH and DUTCH? Are you interested in FINANCE area? YES?... zobrazit nabídku»
Senior finance analyst, international company
Praha
před týdnem
Are you experienced in financial analyses and planning? Do you have what it takes to function as a financial business partner? Would you like to work... zobrazit nabídku»
Finanční analytik, až 45 000 Kč/měs.
Praha
před týdnem
Nepostrádáte nadšení pro finance a máte v této oblasti již několik let praxe? Při přípravě rozpočtu se cítíte jako ryba ve vodě a... zobrazit nabídku»
Účetní senior | italština
Liberec
před týdnem
V oblasti účetnictví máte bohaté zkušenosti a hovoříte italsky a k tomu anglicky nebo německy? Pak neváhajte a přihlaste se nám! Na... zobrazit nabídku»
Účetní s francouzštinou
Liberec
před týdnem
Hovoříte francouzsky a chcete tuto znalost aplikovat v praxi? Máte zkušenosti s účetnictvím? Pak hledáme právě Vás! Na pozici ÚČETNÍ s... zobrazit nabídku»
Účetní metodik - specialista
Liberec
před týdnem
ÚČETNÍ SPECIALISTA! Na této pozici dostanete jedinečnou možnost ovlivnit a rozvíjet účetní metodiku v rámci jednotlivých závodů... zobrazit nabídku»
Účetní
Plzeň - město
před týdnem
Vaší náplní práce bude provádění vybraných účetních operací v ERP systému LN (účtování a párování materiálových a režijních... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
okres Litoměřice
před týdnem
Máte rádi čísla a vyznáte se v účetnictví? Kromě čísel byste ale měli také mít rádi lidi, protože jako Hlavní účetní povedete... zobrazit nabídku»
Finanční analytik, controlling, vhodné pro absolventy
Jičín
před týdnem
Na Novojičínsko hledáme šikovného absolventa v oblasti účetnictví, ekonomiky a controllingu na pozici finančního analytika. Co Vás... zobrazit nabídku»
Controller v IT
Ostrava
před týdnem
Hledáme IT Controllera, který má již zajímavé zkušenosti za sebou. Nabízíme velmi příjemné pracovní prostředí a pohodový kolektiv.... zobrazit nabídku»
Vedoucí mzdového oddělení
Moravskoslezský
před týdnem
Máte znalosti z výrobního prostředí? Hovoříte anglickým jazykem? Máte zkušenost z vedoucího postu a znalost daní, účetnictví,... zobrazit nabídku»
Finanční analytik|flexibilní pracovní doba|až 40 000 KČ|
Moravskoslezský
před týdnem
Baví Vás příprava finančních analýz a rádi se šťouráte v číslech? Hovoříte-li anglicky, chce pracovat v mezinárodním prostředí a... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte obchodního ducha? Máme pro Vás velmi zajímavou pracovní nabídku s dynamickou náplní práce. Hledáme kolegu pro posilnění našeho... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – mladá boleslav
Mladá Boleslav
před týdnem
* Nástupní plat až 28 000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60 000 Kč i více * Možnost profesního růstu * Komplexní... zobrazit nabídku»
Datový analytik se znalostí SQL
Praha
před týdnem
Chcete pracovat v dynamicky se rozvíjející mezinárodní firmě? Hledáte práci kde využijete svoji perfektní znalost jazyků? Umíte... zobrazit nabídku»
Produktový specialista pro kreditní karty
Praha
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Správa portfolia kreditních karet  Podpora prodeje těchto produktů a vyhodnocování... zobrazit nabídku»
Business analytik v bankovnictví - Praha
Praha
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Budete zpracovávat datové soubory, analýzy i reporty pro potřeby top managementu Monitoring výsledků... zobrazit nabídku»
Obchodník pro segment SME - bankovnictví
Praha
před týdnem
Malá ochutnávka vašeho nevšedního dne: Pečujete o společnosti segmentu SME (10 - 250mil)  a poskytujete jim komplexní servis. S těmi... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace