Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (720) - strana 12

Bankovnictví a finanční služby
Accountant/financial assistant
Brno
před týdnem
WHAT DO WE OFFER? a challenging, comprehensive and responsible position within a growing , international company that thrives on team spirit... zobrazit nabídku»
Samostatná/ý účetní
Brno - město
před týdnem
- účtování přijaté faktury (tuzemské i zahraniční) - bankovní výpisy - časové rozlišení nákladů a výnosů - správa majetku –... zobrazit nabídku»
Credit controller/ka
Plzeň - město
před týdnem
Rádi kontrolujete a hledáte chyby, které následně umíte napravit? Umíte komunikovat s různými typy lidí a to i v cizích jazycích? Pak... zobrazit nabídku»
Credit Controller
Plzeň - město
před týdnem
Do you like work with finance? Are you good in looking for mistakes and can you solve them easily if you will find them? Do you know how to deal with... zobrazit nabídku»
Technický specialista
Praha
před týdnem
Zajímáte se o automobily? Máte příjemný projev a jste komunikativní? Nechybí Vám technický přehled ohledně oprav automobilů a jejich... zobrazit nabídku»
Banking specialist - nástup ihned
Praha
před týdnem
Významná mezinárodní společnost působící na finančním trhu hledá specialistu/specialistku do oddělení banking. Společnost sídlí... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - Chodov
Praha
před týdnem
Máte praxi v oblasti účetnictví? Chcete dlouhodobé a stabilní zaměstnání? Pošlete mi Váš životopis   Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Specialista zpracování cenných papírů
Praha
před týdnem
Věnujete se problematice zpracování cenných papírů už pár let? Akcie, obligace, kapitálové trhy pro vás jsou denní chleba a jste v této... zobrazit nabídku»
Konzultant ERP pro oblast účetnictví
Praha
před týdnem
Pro přátelský tým v Praze hledáme posilu na pozici Konzultanta ERP řešení pro modul financí. Chcete-li pracovat v nadčasovém oboru,... zobrazit nabídku»
Účetní
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, který vyrábí světlovody již do roku 1999 a nabízí profesionální řešení osvětlení na různých tmavých místech,... zobrazit nabídku»
Zlín - Specialista dealingu
Zlínský
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Aktivní obchodování se stávající klienty společnosti Sjednávání parametrů obchodu Zpracování... zobrazit nabídku»
Konzultant finance a mzdy - J24215
okr. Přerov
před týdnem
* Práce v moderní, procesně orientované IT společnosti * Seberealizace a motivující finanční ohodnocení * Práce na zajímavých... zobrazit nabídku»
Zástupce hlavní účetní
Liberecký, Ústecký
před týdnem
Hledáme nového kolegu do týmu na pozici zástupce hlavní účetní: Náplň práce: - provádění pravidelných kontrol, - zpracovávání... zobrazit nabídku»
Specialista projektového financování
Praha
před týdnem
Co bude náplní Vaší práci - Přípravě úvěrových návrhů (finanční a nefinanční analýza) v oblasti projektového financování. -... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel
Zahraničí
před týdnem
* nadstandardní mzdové ohodnocení * účast ve vrcholovém vedení společnosti * příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji * podíl na... zobrazit nabídku»
Fakturantka s AJ
Olomoucký
před týdnem
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici Účetní specialista, velmi dobrá AJ. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Controlling & Sales Planning supervisor
Liberec
před týdnem
Hledáte společnost kde můžete budouvat svou kariéru? Naše nabídka vám nabízí možnost z této pozice se vypracovat až na post finančního... zobrazit nabídku»
Účetní - závazky, SSC centrum
Liberec
před týdnem
Jedinečná příležitost pro ty, kteří hovoří plynule anglicky a mají zkušenosti v oblasti účetnictví!!! Hledáme zkušené účetní,... zobrazit nabídku»
Junior účetní s AJ - až 30 000,- Kč
Jablonec nad Nisou
před týdnem
Účetnictví? Angličtina? Skvělý kolektiv? Moderní pracovní prostředí? Výborné ohodnocení? ANO! Šance pro šikovné absolventy s praxí... zobrazit nabídku»
TOP manažer pro retailové pojištění
Praha
před týdnem
Jste zkušený TOP manažer v pojišťovnictví? Znáte oblast retailového a skupinového pojištění jako své boty? Máte rád/a výzvy spojené... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace