Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (715) - strana 12

Bankovnictví a finanční služby
Junior účetní s NJ a AJ
Brno (Modřice)
před týdnem
Jsi komunikativní, spolehlivá osobnost a zvládáš plynule mluvit německy? Chceš nastartovat kariéru v oblasti financí? Tak nám pošli svůj... zobrazit nabídku»
Sales Representative
Praha
před týdnem
Práce v mezinárodní společnosti Práce na HPP Zajímavé finanční ohodnocení (fixní plat + provize z prodeje) Nárok na stravenky v... zobrazit nabídku»
Personalista se zaměřením na vzdělávání (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte prokazatelné zkušenosti jako personalista a náplní Vaší práce bylo mimo jiné také zajištění a organizace interních školení pro... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledá se mzdová účetní pro maloobchodní síť prodejen! Máte praxi na pozici mzdové účetní? Setkali jste se se zpracováním mezd pro... zobrazit nabídku»
Finanční účetní / controller (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Je finanční účetnictví Vaše parketa a zvládáte ho i podle IFRS? Hledáte stabilní a zodpovědné zaměstnání? Chcete zúročit své... zobrazit nabídku»
Účetní junior s chorvatštinou
Ostravsko
před týdnem
Domluvíte se chorvatsky? Baví Vás účetnictví? Pak hledáme právě Vás a čekáme na Váš životopis! Mezinárodní společnost působící... zobrazit nabídku»
General Ledger with Hungarian, Polish or Czech
Brno
před týdnem
- Record HR-topics and other provisions in the accounting system - Monitor intercompany reconciliation and clarification - Perform closing preparation... zobrazit nabídku»
Podpora pro účetní oddělení s chorvatštinou
Ostrava
před týdnem
Máte čerstvě po škole, nebo se chystáte na státnice a hledáte startovní pozici pro Vaší kariéru? Hovoříte chorvatsky? Pokud ano, zašlete... zobrazit nabídku»
Pohodový kolega do kanceláře - HPP - 25.-45.000,- Kč
Brno, Praha 4
před týdnem
Co nabízíme? - přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených - možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení - velmi... zobrazit nabídku»
Junior Finanční Manager
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta mezinárodní společnost působící v oblasti obchodu hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior Finanční Manager. Vaše... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Chanovice
před týdnem
Pro našeho klienta, stabilní zahraniční společnost zabývající se výrobou dřevěných konstrukcí, dřevostaveb, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Účetní junior s AJ/NJ
Hradec Králové
před týdnem
Toužíte po práci v přátelském prostředí? Ovládáte účetnictví, fakturace a umíte zacházet s penězi? Umíte anglicky případně... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí NJ - AJ
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Náplň práce: Zpracování příchozích plateb a řešení nejasností Upomínání zákazníků Komunikace s německou centrálou a... zobrazit nabídku»
Finanční účetní, manažer
Říčany
před týdnem
- zajímavou práci s kvalitními technickými produkty - zázemí prosperující zahraniční společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení zobrazit nabídku»
Účetní
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta - firmu, která se zabývá poskytováním služeb vlastníkům, managementu společností a podnikatelům a fyzickým osobám v... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu pro novou divizi (25.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáme vhodného kandidáta pro výrobní společnost do oddělení nákupu průmyslové společnosti, který bude mít na starost rozjíždění... zobrazit nabídku»
Samostatná asistentka provozu (20.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte ve svých věcech naprostý pořádek a všude chodíte o 5 minut dřív? Rádi vše kolem sebe organizujete a nemusí Vám nikdo diktovat... zobrazit nabídku»
Office account manager - startovní pozice v oboru
Praha 4/Brno Štýřice
před týdnem
Co nabízíme: - Stabilní společnost na trhu s modermín pracovním prostředí – pobočky Praha a Brno - Multi-kulturní pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
IT business analytik, finance
Olomouc
před 14 dny
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici IT BUSINESS ANALYTIK, FINANCE. Náplň práce: - IT projektový... zobrazit nabídku»
Premier konzultant - hlavní pracovní poměr
Zlín
před 14 dny
Staňte se i Vy členem zkušeného týmu odborníků. Chceme najít člověka, který hledá nejlepší řešení pro své klienty a zakládá si na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace