Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (713) - strana 14

Bankovnictví a finanční služby
Hlavní účetní
Litoměřice
před 14 dny
Máte rádi čísla a vyznáte se v účetnictví? Kromě čísel byste ale měli také mít rádi lidi, protože jako Hlavní účetní povedete... zobrazit nabídku»
Kalkulant/controller
Karviná
před 14 dny
Není třeba splňovat vše, nicméně hledáme člověka, který zná kalkulace, vyzná se v cost controllingu a mluví dobře anglicky. Jednoduše,... zobrazit nabídku»
Účetní
Frenštát pod Radhoštěm
před 14 dny
Česká, IT společnost hledá účetní, která se velmi dobře orientuje v daňové legislativě, včetně mezinárodního zdanění. Pozice... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek (22.000 - 27.000,- Kč)
Brno
před 14 dny
- Místo, kde pojem „přátelský kolektiv“ není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností profesního rozvoje, Moderní... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí (šancei i pro absolventy)
Rokycany
minulý měsíc
Vaší náplní práce bude: - denní registrace účetních dokladů - zúčtování došlých faktur, výpisů z banky, statistických výkazů,... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
oblast Praha západ
minulý měsíc
Jste zkušená/ý účetní? Máte zkušenosti se zpracováním kompletního účetnictví pro výrobní společnost? A Zkušenosti s vedením menší... zobrazit nabídku»
Finanční specialista - controlling
okres Pardubice
minulý měsíc
Pracovní nabídka Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti automotive, hledáme zkušené kandidáty na pozici ... zobrazit nabídku»
Účetní specialista s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pracovní nabídka Máte praxi v účetnictví? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Chcete být součástí významné... zobrazit nabídku»
Credit controller s RJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pracovní nabídka Pro našeho klienta – mezinárodní výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové – obsazujeme pozici CREDIT... zobrazit nabídku»
Finanční a mzdová účetní
Oslavany
minulý měsíc
Máte zkušenosti s finančním a mzdovým účetnictvím? Máte zkušenosti s mezinárodními standardy? Hledáte příjemné pracovní prostředí v... zobrazit nabídku»
Účetní s využitím jazyků v centru Liberce
Liberec
minulý měsíc
Účetní, ať již zkušení, nebo absolventi, malí nebo velcí, pozor! Čísla, tabulky, faktury, to je Vaše? Umíte dobře anglicky, německy... zobrazit nabídku»
Účetní | maďarština
Liberec
minulý měsíc
Hovoříte maďarsky a chcete tuto znalost aplikovat v praxi? Máte zkušenosti s administrativou, ještě lépe přímo s účetnictvím? Pak... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s angličtinou
Liberec
minulý měsíc
Hledá se HLAVNÍ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU do nevýrobní společnosti! Jako HLAVNÍ ÚČETNÍ budete mít na starost: * Optimalizaci stávajících... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Zlín
minulý měsíc
Přesnost, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost. To nejsou jen prázdné slova, ale to co požadujeme po pracovníkovi na pozici SAMOSTATNÁ... zobrazit nabídku»
Finanční specialista / účetní (ap/ar)
Vsetín
minulý měsíc
Hledáš práci v oblasti financí či účetnictví? Rád(a) bys pracoval(a) v mezinárodním prostředí a denně využíval(a) ANGLICKÝ ... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek se znalostí německého jazyka
Vsetín
minulý měsíc
Máte zkušenosti z podobné pozice? Chcete získat stabilní místo v moderní zahraniční společnosti? Pak neváhejte poslat svůj... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Teplice
minulý měsíc
Máte zkušenosti s finančním účetnictvím? Ovládáte SAP a jste schopni komunikovat v anglickém nebo německém jazyce? Pak pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Ústí nad Labem
minulý měsíc
Máte zkušenost se zpracováním mezd ? Domluvíte se anglicky ? Chcete pracovat pro významnou výrobní společnost přímo v Ústí nad Labem... zobrazit nabídku»
Finance controller, Písek
Jihočeský
minulý měsíc
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti sídlící na Písecku na pozici Controller. Náplň práce: - reporty... zobrazit nabídku»
Účetní, Táborsko
Tábor
minulý měsíc
Zahraniční výrobní společnost se sídlem na Táborsku rozšiřuje svůj velmi dobře fungující tým účetního oddělení. Pro nového... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace