Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (872) - strana 14

Bankovnictví a finanční služby
Konzultant pasivní linky bez AJ
Brno
před týdnem
- 28 dní dovolené - stravenky - penzijní pojištění - firemní akcie - cafeteria - příjemné prostředí a milý kolektiv zobrazit nabídku»
Účetní senior | italština
Liberec
před týdnem
V oblasti účetnictví máte bohaté zkušenosti a hovoříte italsky a k tomu anglicky nebo německy? Pak neváhajte a přihlaste se nám! Na... zobrazit nabídku»
Účetní s francouzštinou
Liberec
před týdnem
Hovoříte francouzsky a chcete tuto znalost aplikovat v praxi? Máte zkušenosti s účetnictvím? Pak hledáme právě Vás! Na pozici ÚČETNÍ s... zobrazit nabídku»
Účetní metodik - specialista
Liberec
před týdnem
ÚČETNÍ SPECIALISTA! Na této pozici dostanete jedinečnou možnost ovlivnit a rozvíjet účetní metodiku v rámci jednotlivých závodů... zobrazit nabídku»
Účetní
Plzeň - město
před týdnem
Vaší náplní práce bude provádění vybraných účetních operací v ERP systému LN (účtování a párování materiálových a režijních... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
okres Litoměřice
před týdnem
Máte rádi čísla a vyznáte se v účetnictví? Kromě čísel byste ale měli také mít rádi lidi, protože jako Hlavní účetní povedete... zobrazit nabídku»
Finanční analytik, controlling, vhodné pro absolventy
Jičín
před týdnem
Na Novojičínsko hledáme šikovného absolventa v oblasti účetnictví, ekonomiky a controllingu na pozici finančního analytika. Co Vás... zobrazit nabídku»
Controller v IT
Ostrava
před týdnem
Hledáme IT Controllera, který má již zajímavé zkušenosti za sebou. Nabízíme velmi příjemné pracovní prostředí a pohodový kolektiv.... zobrazit nabídku»
Vedoucí mzdového oddělení
Nový Jičín
před týdnem
Máte znalosti z výrobního prostředí? Hovoříte anglickým jazykem? Máte zkušenost z vedoucího postu a znalost daní, účetnictví,... zobrazit nabídku»
Finanční analytik|flexibilní pracovní doba|až 40 000 KČ|
Moravskoslezský
před týdnem
Baví Vás příprava finančních analýz a rádi se šťouráte v číslech? Hovoříte-li anglicky, chce pracovat v mezinárodním prostředí a... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte obchodního ducha? Máme pro Vás velmi zajímavou pracovní nabídku s dynamickou náplní práce. Hledáme kolegu pro posilnění našeho... zobrazit nabídku»
Produktový specialista pro kreditní karty
Praha
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Správa portfolia kreditních karet  Podpora prodeje těchto produktů a vyhodnocování... zobrazit nabídku»
Business analytik v bankovnictví - Praha
Praha
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Budete zpracovávat datové soubory, analýzy i reporty pro potřeby top managementu Monitoring výsledků... zobrazit nabídku»
Obchodník pro segment SME - bankovnictví
Praha
před týdnem
Malá ochutnávka vašeho nevšedního dne: Pečujete o společnosti segmentu SME (10 - 250mil)  a poskytujete jim komplexní servis. S těmi... zobrazit nabídku»
Šikovný obchodník pro retailové bankovnictví - i absolvent
Praha
před týdnem
Chcete pracovat pro jednu z nejsvěžejších bank v České republice? Věnovat se tomu, aby každý zákazník odcházel s pocitem opečování,... zobrazit nabídku»
RE/MAX Optimal Písek hledá realitní makléře
Písek
před týdnem
Nabízíme velmi silnou mezinárodní značku a spousta dalších výhod... - moderní zázemí - nová kancelář - špičkový systém školení... zobrazit nabídku»
Oblastní manažer
Olomouc a okolí
před týdnem
- Zajímavá práce s lidmi - zázemí stabilní finanční společnosti - příležitost budovat svou kariéru v rámci Allianz pojišťovny, a. s.... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel
Zlínský, Praha
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce? Vedení controllingu  Finanční řízení společnosti zabývající se finančními službami Plánování,... zobrazit nabídku»
Účetní senior [nástup i ihned]
Chomutovsko
před týdnem
- zázemí celosvětového výrobce - reprezentativní pozici - bonusy/prémie - dovolená navíc - firemní akce - mobilní telefon - notebook... zobrazit nabídku»
Osobní bankéř
Plzeň
před týdnem
- Ukážeme Vám, že bankovnictví může být zábava - Prostředí, ve kterém je radost a čest pracovat - Moderní technologie a postupy -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace