Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (784) - strana 14

Bankovnictví a finanční služby
Accountant with german - UP TO 50 000 CZK
Praha
před týdnem
Job description - month-end closing activities - accounts reconciliations - reporting - provisions and accruals - analyse financial statements -... zobrazit nabídku»
Konzultant transferových cen
Praha
před týdnem
Prestižní nadnárodní poradenská kancelář hledá vhodného kandidáta pro pozici Konzultanta pro transferové ceny a mezinárodní... zobrazit nabídku»
Accountant/financial assistant
Brno
před týdnem
WHAT DO WE OFFER? a challenging, comprehensive and responsible position within a growing , international company that thrives on team spirit... zobrazit nabídku»
Specialista pojištění - oddělení péče o klienty Brno
Jihomoravský
před týdnem
Máte zkušenosti s pojištěním průmyslových rizik? Baví vás starat se kvalitně o klienty a poskytovat jim nejlepší služby? Co budete mít... zobrazit nabídku»
Účetní - vhodné pro absolventy
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zajišťující kompletní správu nemovitostí, vedení administrativy a privatizaci objektů, hledáme kandidáta... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (oblast hlavní knihy pro Rusko) třebíč
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Měsíční uzávěrky Výpočet a... zobrazit nabídku»
Account receivable - flexible start, great benefits
Praha
před týdnem
Job description - AR tasks and processes - ensure timely collection of outstanding receivables - communication with clients - reporting - ad hoc... zobrazit nabídku»
Osobní bankéř
Plzeň
před týdnem
- Ukážeme Vám, že bankovnictví může být zábava - Prostředí, ve kterém je radost a čest pracovat - Moderní technologie a postupy -... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Uherskohradišťsko
před týdnem
Vyhlašujeme pátrání po šikovné účetní z kraje Uherskohradišťského! Co Vás u nás čeká: * kompletní vedení podvojného... zobrazit nabídku»
Senior účetní
Klášterec nad Ohří
před týdnem
- Účtování pohledávek a závazků - Účtování pokladny - Příprava bankovních příkazů - Příprava kompletní měsíční a roční... zobrazit nabídku»
Účetní
Klášterec nad Ohří
před týdnem
- Účtování pohledávek a závazků - Účtování pokladny - Příprava bankovních příkazů - Měsíční a roční uzávěrka - Přiznání k... zobrazit nabídku»
Finanční controller - junior s AJ (RJ výhodou)
Hradec Králové
před týdnem
Máte zkušenost z oblasti financní, controllingu či účetnictví alespoň 6 měsíců? Chcete pracovat v moderních kancelářích úspěšné... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenost na pozici Mzdové účetní? Hledáte možnost stabilního zaměstnání v příjemném a pohodovém pracovním prostředí v... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - poloviční úvazek
Moravskoslezský
před týdnem
Pro posílení našeho týmu hledáme Mzdovou účetní na poloviční úvazek! Pokud máš alespoň 2-3 roky praxi nejlépe z výrobní společnosti,... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel - služební automobil
Moravskoslezský
před týdnem
Máš VŠ vzdělání v oblasti ekonomie a minimálně 10 let zkušeností v oblasti výrobního contrrollingu? Máš silnou motivaci v této oblasti... zobrazit nabídku»
Datový analytik se znalostí SQL
Praha
před týdnem
Chcete pracovat v dynamicky se rozvíjející mezinárodní firmě? Hledáte práci kde využijete svoji perfektní znalost jazyků? Umíte... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - Anděl
Praha
před týdnem
Mezinárodní, dynamicky se rozvíjející firma, která sídlí v krásných nových kancelářích hned na metru Anděl, hledá Samostatnou... zobrazit nabídku»
SQL guru - credit analytik
Praha
před týdnem
Velká mezinárodní společnost působící na finančním trhu hledá analytika s výbornou znalostí SQL. Baví Vás práce s čísly a zajímalo... zobrazit nabídku»
Účetní / fakturantka s AJ - až 35 000 Kč
Praha
před týdnem
Mezinárodní společnost přijme do svého týmu novou kolegyni na pozici: účetní / fakturantka. Co Vás čeká: - Zadávání veřejných... zobrazit nabídku»
Senior účetní - příjemné prostředí
Praha
před týdnem
Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Máte dlouholetou praxi v oblasti účetnictví? Chcete být mezi fajn lidmi? Tak nám... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace