Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (746) - strana 15

Bankovnictví a finanční služby
Finanční specialista s němčinou - vhodné i pro absolventy
Moravskoslezský
před týdnem
Máte čerstvě po škole, nebo se chystáte na státnice a hledáte startovní pozici pro Vaší kariéru? Pokud Vás zajímá práce v... zobrazit nabídku»
Finanční specialista s maďarštinou - vhodné i pro absolventy
Moravskoslezský
před týdnem
Máte čerstvě po škole, nebo se chystáte na státnice a hledáte startovní pozici pro Vaší kariéru? Pokud Vás zajímá práce v... zobrazit nabídku»
Všeobecná účetní - okres děčín
Ústecký
před týdnem
Náplň práce: - účetní evidence a vedení účetních knih, - vyhotovování účetních dokladů, - sestavování účetních uzávěrek, -... zobrazit nabídku»
Finanční controller v automotive
Středočeský, Plzeňský
před týdnem
Máte alespoň krátkou praxi v oblasti controllingu, analytické myšlení a domluvíte se bez problémů anglicky nebo německy? Jste vystudovaný... zobrazit nabídku»
Manažer obchodního týmu
Pardubice
před týdnem
Nabízíme práci ve výborném kolektivu 6 týdnů dovolené, nadstavbové odměny, zasloužené pracovní večírky v různých lokalitách... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent
Pardubice
před týdnem
Nabízíme práci ve výborném kolektivu 6 týdnů dovolené, nadstavbové odměny, zasloužené pracovní večírky v různých lokalitách ČR... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s angličtinou
Liberec
před týdnem
Žijete pro účetnictví? Orientujete se v příslušné legislativě a ovládáte anglický nebo německý jazyk? Pro mezinárodní výrobní... zobrazit nabídku»
Technik bozp, enviro a energie
Chomutov
před týdnem
Hledáme TECHNIKA BOZP, ENVIRO A ENERGIE: Řídí systém EMS&EnMS, OHSAS, BOZP ve spolupráci s externím bezpečnostním technikem. Odpovídá za... zobrazit nabídku»
Pomocná účetní, zkrácený úvazek
Jihočeský
před týdnem
Výrobní společnost sídlící do 20km od Českých Budějovic nabízí zajímavou příležitost práce na zkrácený úvazek. Náplň práce: -... zobrazit nabídku»
Finance Controller
Ostrava
před týdnem
Jednouše hledáme FINANČNÍHO KONTROLERA do automotive společnosti. Potřebujete více informací? Čtěte dále a případně nám o sobě dejte... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Moravskoslezský
před týdnem
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy, a ve... zobrazit nabídku»
Zástupce hlavní účetní
Liberecký, Ústecký
před týdnem
Hledáme nového kolegu do týmu na pozici zástupce hlavní účetní: Náplň práce: - provádění pravidelných kontrol, - zpracovávání... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní pro SSC
Středočeský
před 14 dny
Pro centrum sdílených služeb pro výrobní závody na Mladoboleslavsku hledáme zkušenou MZDOVOU ÚČETNÍ Jaká je náplň práce? -... zobrazit nabídku»
Asistentka personálního oddělení
Plzeňský
před 14 dny
Máte zkušenosti z oblasti personalistiky a administrativy? Hledáte možnost pracovat v mezinárodní společnosti a získat další praxi v oblasti... zobrazit nabídku»
Junior controller - 40 - 45 000 CZK
Praha
před 14 dny
Pracovní náplň - controlling - finanční analýzy - forecasting - měsíční reporting - budgeting - úzká spolupráce s účetním... zobrazit nabídku»
Junior účetní se španělštinou
Jihomoravský
před 14 dny
Jsi komunikativní, spolehlivá osobnost a zvládáš plynule mluvit španělsky? Chceš nastartovat kariéru v oblasti financí? Tak nám pošli... zobrazit nabídku»
Nákladový kalkulant - i pro absolventy VŠ
okres Turnov
před 14 dny
- zázemí a perspektivu silné zahraniční firmy - dobré platové podmínky, různé bonusy a prémie - 13 plat - 25 dní dovolené - týden... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - hodonínsko (KYJOVSKO)
Jihomoravský
před 14 dny
- měsíční zpracování mezd - spolupráce a komunikace se zaměstnanci, řešení dotazů, problémů ze mzdové oblasti - komunikace se... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Olomoucký
před 14 dny
Kompletní vedení účetnictví středně velké firmy v Olomouci. Evidence přijatých faktur, DPH, daňové hlášení, roční uzávěrky. Práce... zobrazit nabídku»
Správce řízené dokumentace
Louny
před 14 dny
Máte rádi zajímavou a pestrou práci? Orientujete se v auditech a administrativní páce Vás baví? Pak hledáme právě Vás na pozici správce... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace