Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (713) - strana 15

Bankovnictví a finanční služby
Účetní - komplexní správa majetku
Jihlava
minulý měsíc
Stabilní výrobní společnost a významný zaměstnavatel na Vysočině obsazuje pozici Finanční účetní pro oblast komplexní správy majetku.... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní s praxí | Jihlava
Jihlava
minulý měsíc
Výrobní společnost v Jihlavě rozšiřuje svůj tým o pozici mzdové účetní. Pokud máte s vedením mezd zkušenosti, rádi se s Vámi potkáme... zobrazit nabídku»
Finanční controler junior
Chrudim
minulý měsíc
Čísla a Excel jsou tvoje hobby? Zvládneš se domluvit anglicky? Máš vzdělání ekonomického směru? Pak je tu příležitost odstartovat... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - výrobní společnost
Pardubice
minulý měsíc
Baví Vás účetnictví a práce s čísly? V současné chvíli hledáme vhodného kandidáta do výrobní společnosti na pozici: MZDOVÁ... zobrazit nabídku»
Specialista dodavatelské kvality s AJ
Pardubice
minulý měsíc
Pojďte to dělat jinak! V mezinárodním měřítku, s jasnými kompetencemi, podporou nadnárodního automotive. Pro úspěšný pardubický... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Nové Město nad Metují
minulý měsíc
Hledáme mzdovou účetní do výrobní společnosti! Máte praxi ve mzdovém účetnictví? Pracujte pro mezinárodní společnost. Co Vás... zobrazit nabídku»
Finanční manažer s autem, Pardubice
Pardubice
minulý měsíc
Hledáme FINANČNÍHO MANAŽERA do Pardubic, který se nezalekne dynamického prostředí automotive společnosti... Budete se podílet na řízení... zobrazit nabídku»
Senior účetní / analytik
Kolín
minulý měsíc
Významná mezinárodní strojírenská společnost, působící především v oblasti chlazení a zabezpečovacích systémů, hledá posilu do... zobrazit nabídku»
Zkušený/Á účetní - specialista na majetek|až 45 000 KČ|
Ostrava
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti účetnictví majetku spolu se zkušenostmi v programu MS Office - Excel, kde se žádné kontingenční tabulky nezaleknete?... zobrazit nabídku»
Finanční specialista - reporty|flexibilní pracovní doba|až 40 000 KČ|
Ostrava
minulý měsíc
Baví Vás příprava finančních analýz a rádi se šťouráte v číslech? Hovoříte-li anglicky, chce pracovat v mezinárodním prostředí a... zobrazit nabídku»
Technický specialista - náklady a kalkulace|flexi pracovní doba|až 45 000 K...
Ostrava
minulý měsíc
Orientujete se ve výrobní oblasti a máte povědomí či zkušenosti s tvorbou cen, odhadem nákladů či kalkulacemi? Pokud ano, tak právě Vás... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Karviná
minulý měsíc
Baví Vás práce s čísly, mát ejiž praxi na pozici samostatná či hlavní účetní? Vyhovuje Vám prostředí mezinárodní společnosti v... zobrazit nabídku»
Specialista platebních transakcí s němčinou
Ostrava
minulý měsíc
Zajímá Vás oblast financí a účetnictví a domluvíte se německy? Hledáme absolventy i zkušené na pozici SPECIALISTA PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní, 25 000 Kč
Nový Jičín
minulý měsíc
Máte zkušenosti v účetnictví a orientujete se v programu Pohoda? Právě nyní obsazujeme pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ. Náplní práce bude: *... zobrazit nabídku»
Junior Financial Statement Accountant
Brno
minulý měsíc
- Ensure timely and accurate preparation of monthly, quarterly and year-end group reporting packages (IFRS) following group accounting guidelines -... zobrazit nabídku»
Účetní závazků
Tachovsko
minulý měsíc
- zázemí stabilní společnosti - zajímavá a zodpovědná práce v přátelském prostředí - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Účetní
Plzeň
minulý měsíc
- práci ve stabilní společnosti - měsíční bonusy - příspěvek na penzijní připojištění - závodní stravování zdarma - 5... zobrazit nabídku»
Účetní – výrobní společnost
Mostecko
minulý měsíc
Získali jste zkušenosti z pozice účetní, rozumíte anglicky a chcete se dále profesně rozvíjet v zahraniční výrobní společnosti –... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
Plzeň centrum
minulý měsíc
Úspěšná mezinárodní společnost hledá do ekonomického týmu novou kolegyni/kolegu na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ s AJ. * Zajímavou a... zobrazit nabídku»
Budgeting&Reporting Specialist
Vysoké Mýto
minulý měsíc
Požadavky VŠ vzdělání ekonomického směru - prokazatelná praxe v controllingu min. 3 roky, ideálně v mezinárodní společnosti - znalost... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace