Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (850) - strana 15

Bankovnictví a finanční služby
Likvidátor pojistných událostí s maďarštinou
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost, která působí na trhu s doplňkovými pojistnými produkty pro automobily a v roce 2012 získala status... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Plzeň - město
před 14 dny
Máte zkušenosti na pozici účetní. Závěrky, daně, audity a komunikace s finančním úřadem vám není cizí? Pošlete nám svůj... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - šance také pro šikovné absolventy
Moravskoslezský
před 14 dny
Máš ekonomické vzdělání? Baví Tě účtovat a máš zájem aby se tímto směrem ubírala Tvá kariéra? Preciznost, systematičnost a... zobrazit nabídku»
Účetní
Moravskoslezský
před 14 dny
Pokud máš zkušenosti z výrobní společnosti a domluvíš se anglicky, dej nám o sobě vědět. Potřebujeme spolehlivého člena do týmu na... zobrazit nabídku»
Finanční analytik - Praha 4 (#8974433) (Praha 4, CZ)
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní certifikační společnost  hledáme kandidáta na pozici: FINANČNÍ ANALYTIK - PRAHA 4 Co bude Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant
Plzeň, Tachov, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
před 14 dny
- zázemí nadnárodní společností s 21 letou tradicí v ČR - motivační finanční ohodnocení od 30.000,-Kč na manažerské pozici + další... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský, Moravskoslezský
před 14 dny
Pro našeho klienta, kreativní, dynamicky se rozvíjející poradenskou společnost, která nalézá individuální úsporná řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
oblast Vysoké Mýto
před 14 dny
- zázemí nadnárodní firmy - příspěvek na telefon - možnost osobního i kariérního růstu - motivující systém odměňování a roční... zobrazit nabídku»
Účetní - specialista na DPH
Praha
před 14 dny
Vyznáte se v DPH? Chcete se rozvíjet v úspěšné mezinárodní společnosti? Pošlete mi Váš životopis! Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Asistent/ka administrativy s Portugalštinou
Jihomoravský
před 14 dny
Jsi absolvent a rád/a by jsi ve své práci využíval/a portugalštinu? Zajímá tě oblast účetnictví a práce v mladém a přátelském... zobrazit nabídku»
Finanční controller - Tachovsko
Tachov
před 14 dny
Máte zkušenosti na pozici Finančního controllera? Máte zkušenosti z výrobní společnosti? Mluvíte anglicky? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Účetní|flexibilní pracovní doba|až 35 000 KČ|
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte praxi v oblasti účetnictví spolu se zkušenostmi v programu MS Office - Excel, kde se žádné kontingenční tabulky nezaleknete? Pokud... zobrazit nabídku»
Vedoucí SW vývoje/scrum Master (40.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Inovativní mobilní aplikace? Stabilní , atraktivní a příjemné prostředí? Brněnská firma hledá novodobého leadera, scrum mastera, pro... zobrazit nabídku»
Invoice Matching FI Team Member
Praha
před 14 dny
Introduction of our client / job offer For our client international company located near to metro in Prague 4 we are looking for candidates on the... zobrazit nabídku»
Senior financial controller
Ústecký
před 14 dny
Hledáte novou výzvu? Máte bohaté zkušenosti z controllingu v nadnárodní výrobní společnosti. Chcete se podílet na koordinaci středisek v... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor ve výrobní společnosti
Pardubický
před 14 dny
Jste absolventem vysoké školy v technickém či ekonomickém oboru? Máte zkušenosti s kontrolou toku podnikových financí ve výrobní... zobrazit nabídku»
Accountant with spanish or french (#8036350) (Praha, CZ)
Praha
před 14 dny
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accountant! Would you like to to be part of a start up company? Do you... zobrazit nabídku»
Specialista controllingu
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte praxi v oblasti výrobního controllingu?  Baví Vás čísla a analýzy?  Domluvíte se bez problémů anglicky?  Pošlete mi Váš... zobrazit nabídku»
Produktový specialista - bankopojištění
Praha
před 14 dny
Náplň práce Řízení produktového portfolia v oblasti pojistných produktů Spolupráce s bankovními partnery v oblasti... zobrazit nabídku»
Datový analytik se znalostí SQL
Praha
před 14 dny
Chcete pracovat v dynamicky se rozvíjející mezinárodní firmě? Hledáte práci kde využijete svoji perfektní znalost jazyků? Umíte... zobrazit nabídku»

Čtěte

Fatální chyby zaměstnanců, kteří na ně dlouho nemohou zapomenout

Chyby děláme každý, ale některé mohou být fatální. Nyní nemluvíme o chybách ve vztazích...

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace