Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (796) - strana 17

Bankovnictví a finanční služby
Účetní
Hrušovany nad Jevišovkou
minulý měsíc
Po zaškolení budete především: - zpracovávat veškerou agendu DPH, ale i ostatních přímých a nepřímých daní (s výjimkou daně z... zobrazit nabídku»
AP accountant senior/junior with German and English
Brno
minulý měsíc
- Monitoring of electronic Entry channels (Electronic Data Interchange) within the Procure-to-Pay process based on Idoc´s - End-to-End handling of... zobrazit nabídku»
Samostatný/Á účetní
Louny
minulý měsíc
Vyznáte se v číslech a jste otevřeni novým výzvám? Do nově vznikající společnosti v okrese Louny hledáme Samostatnou účetní! Co bude... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Litoměřice
minulý měsíc
Máte rádi čísla a vyznáte se v účetnictví? Kromě čísel byste ale měli také mít rádi lidi, protože jako Hlavní účetní povedete... zobrazit nabídku»
Senior finanční účetn
Teplice
minulý měsíc
Pro finanční oddělení výrobní společnosti na Teplicku hledáme finanční účetní ! zobrazit nabídku»
Účetní
Teplice
minulý měsíc
Máte alespoň roční praxi jako účetní ? Domluvíte se anglicky ? Obsazujeme pozici účetní pro výrobní závod v Teplicích ! Vaší... zobrazit nabídku»
Skladová účetní, Táborsko
Veselí nad Lužnicí
minulý měsíc
Máte zkušenosti se skladovým účetnictvím a hledáte práci, která vám umožní se dále rozvíjet? Chcete pracovat v mezinárodní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní (oblast hlavní knihy pro Rusko) třebíč
Jihomoravský, Vysočina
minulý měsíc
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Měsíční uzávěrky Výpočet a... zobrazit nabídku»
Finanční controller - Tachov
Tachov
minulý měsíc
Máte zkušenosti na pozici Finančního controllera? Máte zkušenosti z výrobní společnosti? Mluvíte anglicky? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Referent analytik, i absolventi
Kaplice
minulý měsíc
Nabízíme šanci pro absolventy ekonomických oborů! Významný zaměstanavatel, výrobní společnost, hledá kandidáty na pozici Referent... zobrazit nabídku»
Podpora pro účetní oddělení s němčinou
Ostrava
minulý měsíc
Zajímá Vás oblast financí a účetnictví a domluvíte se německy? Hledáme absolventy i zkušené na pozici PODPORA PRO ÚČETNÍ ODDĚLENÍ S... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní, 25 000 Kč
Nový Jičín
minulý měsíc
Máte zkušenosti v účetnictví a orientujete se v programu Pohoda? Právě nyní obsazujeme pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ. Náplní práce bude: *... zobrazit nabídku»
Finanční účetní / controller (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Je finanční účetnictví Vaše parketa a zvládáte ho i podle IFRS? Hledáte stabilní a zodpovědné zaměstnání? Chcete zúročit své... zobrazit nabídku»
Senior účetní (35.000 - 48.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Chcete dělat pro jednu z největších obchodních společností na trhu s elektrospotřebiči? Máte finanční účetnictví v malíčku?... zobrazit nabídku»
Správce pohledávek s NJ
Plzeňský
minulý měsíc
Rozumíte si s čísly a hledáte uplatnění německého jazyka? Pokud ano, tak nám zašlete Váš životopis. Čeká Vás práce v moderním... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře (25.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte obchodního ducha? Máme pro Vás velmi zajímavou pracovní nabídku s dynamickou náplní práce. Hledáme kolegu pro posilnění našeho... zobrazit nabídku»
Hledáme finančního controllera
Liberec
minulý měsíc
Vaše nadšení pro controlling z Vás jen čiší a máte v této oblasti již pár let praxe? Tvorba finančních plánů Vám zní jako rajská... zobrazit nabídku»
Finanční specialista / účetní
Vsetín
minulý měsíc
Hledáš práci v oblasti financí či účetnictví? Rád(a) bys pracoval(a) v mezinárodním prostředí a denně využíval(a) ANGLICKÝ ... zobrazit nabídku»
Asistenka manažera (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste zodpovědná, dynamická osoba s výbornými organizačními schopnostmi? Chcete být součástí rostoucí české firmy? Pak jste pro nás... zobrazit nabídku»
Finanční controller - výrobní firma
Praha, Středočeský, Ústecký
minulý měsíc
Máte praxi na pozici Finančního controllera? Baví Vás práce s čísly a máte zkušenosti s finančními analýzami? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace