Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (834) - strana 17

Bankovnictví a finanční služby
Senior accountant - UP TO 50 000 CZK + benefits,prague andel
Praha
před 14 dny
Introduction of our client / job offer We are looking for SENIOR ACCOUNTANT for our client - well-known successful international company situated in... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Plzeň
před 14 dny
- práce ve stabilní zahraniční společnosti - dobré platové podmínky přiměřené práci v mezinárodní společnosti - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek (22.000 - 27.000,- Kč)
Brno
před 14 dny
- Místo, kde pojem „přátelský kolektiv“ není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností profesního rozvoje, Moderní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
Třebíčsko
před 14 dny
Jste zkušená/ý účetní a rád/a byste zúročila své zkušenosti v nadnárodní výrobní společnosti se silným zázemím? Jste dobrá/ý v... zobrazit nabídku»
Mistr výrobní logistiky
Třebíčsko
před 14 dny
Hledáme zkušeného člověka z oblasti logistiky, ideálně v automotive, který by byl na pozici vedoucího/mistra ve výrobní společnosti. Pokud... zobrazit nabídku»
Ekonom/ka s AJ
Brno
před 14 dny
Co Vás čeká, když uspějete? stabilní zaměstnání a fajn kolektiv profesní zaškolení a možnost dalšího rozvoje ... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní se znalostí slovenského účetnictví
Praha
před 14 dny
Máte praxi s vedením slovenského účetnictví a práce s čísly Vás baví? Chcete se stát součástí úspěšné společnosti s dlouholetou... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Plzeň a okolí -
Rokycany, Přeštice, Nýřany
před 14 dny
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ - Praha
Praha
před 14 dny
Stabilní společnost s 20 letou působností v oblasti klientského účetnictví hledá posilu na pozici: ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU - PRAHA *... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické péče v bance ČB
České Budějovice
před 14 dny
Co Vám jako zaměstnavatel nabídneme? *Stabilní zaměstnání a možnost kariérního růstu. *Zázemí renomované bankovní instituce. ... zobrazit nabídku»
Specialista controllingu a reportingu s NJ a AJ
Praha
před 14 dny
Máte pokročilé znalosti MS Excel a baví Vás práce s rozsáhlými daty a čísly? Máte alespoň základní teoretické znalosti v oblasti... zobrazit nabídku»
Financial accountant
Plzeňský
před 14 dny
Máte zkušenosti na pozici finanční účetní ve výrobní společnosti a domluvíte se anglicky? Pokud mezi Vaše dovednosti patří samostatnost,... zobrazit nabídku»
AP accountant senior/junior with German and English
Brno - město
před 14 dny
-processes returned invoices, cancels invoices and checks open items -processes and /or checks more complex accounting entries -supports the P2P Team... zobrazit nabídku»
Výrobní controller
Liberec
před 14 dny
Máte VŠ ekonomického zaměření a praxi ve výrobním controllingu? Orientujete se v účetnictví a tématice převodních cen? Umíte dobře... zobrazit nabídku»
Účetní|flexibilní pracovní doba|až 35 000 KČ|
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte praxi v oblasti účetnictví spolu se zkušenostmi v programu MS Office - Excel, kde se žádné kontingenční tabulky nezaleknete? Pokud... zobrazit nabídku»
Finanční specialista|home office|až 30 000 KČ|
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti účetnictví, hovoříte anglicky a chtěli byste rozšířit své zkušenosti o oblast analýz a finančních reportů v... zobrazit nabídku»
Finanční specialista - reporty|flexibilní pracovní doba|až 40 000 KČ|
Moravskoslezský
před 14 dny
Baví Vás příprava finančních analýz a rádi se šťouráte v číslech? Hovoříte-li anglicky, chce pracovat v mezinárodním prostředí a... zobrazit nabídku»
|zkušený/Á účetní - specialista na majetek|až 45 000 KČ|
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte praxi v oblasti účetnictví majetku spolu se zkušenostmi v programu MS Office - Excel, kde se žádné kontingenční tabulky nezaleknete?... zobrazit nabídku»
Financial Controller - junior
okres Hradec Králové
před 14 dny
Chcete se uplatnit v oblasti financí? Ovládáte anglický jazyk? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, výrobní... zobrazit nabídku»
Vedoucí pobočky (zákaznické centrum)
HRADEC KRÁLOVÉ
před 14 dny
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici: VEDOUCÍ POBOČKY (ZÁKAZNICKÉ CENTRUM) Požadujeme: SŠ/VŠ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace