Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (752) - strana 17

Bankovnictví a finanční služby
Účetní – mzdy
Olomoucký
minulý měsíc
Jste zkušená mzdová účetní, která může rovnou usednout za stůl a levou zadní by zvládla i poučit kolegy ve mzdové problematice? Hledáme... zobrazit nabídku»
Controller
Jihomoravský
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako samostatný controller ve výrobní společnosti? Chcete se stát součástí moderní výrobní firmy, která se neustále... zobrazit nabídku»
Mzdový účetní s AJ
Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti zpracování mzdové agendy společnosti? Jste pečlivá, zodpovědná a samostatná osobnost? Hledáte práci v renomované... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor s AJ
Středočeský, Vysočina
minulý měsíc
Jsou čísla, analýzy a plánování to, co Vás baví? Máte zkušenosti s controllingem ve výrobní společnosti? Domluvíte se plynule anglicky a... zobrazit nabídku»
Specialista kontrolingu s AJ
Středočeský, Vysočina
minulý měsíc
Jste absolventem VŠ ekonomického směru? Baví Vás problematika controllingu? Není pro Vás angličtina překážkou? Napište! Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ – mzdová agenda
Jihomoravský, Olomoucký
minulý měsíc
Máte praxi jako mzdová účetní a domluvíte se anglicky? Výrobní společnost s dobrým jménem na trhu, hledá do svého týmu nového... zobrazit nabídku»
Senior accountant
Pardubický, Olomoucký
minulý měsíc
Are you able to effectively handle multiple financial projects simultaneously in a deadline driven environment? This is the time for you, an... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
Pardubický, Olomoucký
minulý měsíc
Máte zkušenosti s vedením podvojného účetnictví a domluvíte se anglickým jazykem? Hledáme pečlivou posilu do týmu, neváhejte zaslat Váš... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s AJ
Pardubický, Olomoucký
minulý měsíc
Máte ekonomické vzdělání a hledáte práci jako účetní? Pak reagujte na tuto pracovní nabídku! HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ * Zázemí... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Účetní s AJ... zobrazit nabídku»
Controller
Valašsko
minulý měsíc
Pro významnou společnost, sídlící na Vsetínsku, hledáme pracovníka na pozici CONTROLLER Vaší náplní práce bude: - Tvorba finančních... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Vsetínsko
minulý měsíc
Máte praxi v oblasti účetnictví získanou z výrobní společnosti? Vyznáte se v mezinárodních účetních standardech? Jste schopni metodicky... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Pardubice
minulý měsíc
- zaměstnání ve společnosti, která je významným dodavatelem pro automobilový průmysl - odpovídající mzdové ohodnocení - příspěvek... zobrazit nabídku»
Business development manager -financování firem
Brno - město
minulý měsíc
* Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí * Rozvoj obchodních aktivit se stávajícími klienty * Příprava návrhů na... zobrazit nabídku»
Business analyst - 2 roky v belgii
Vysočina
minulý měsíc
Hledáte novou pracovní výzvu v zahraničí? Pro mezinárodní výrobní skupinu hledáme kandidáta na pozici BUSINESS ANALYST, který se první 2... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáte práci jako účetní, která nebude nudným stereotypem? Preferujete pracovat v přátelském kolektivu než být sama v kanceláři? Pak... zobrazit nabídku»
Obchodník nemovitosti pohledávky
Praha
minulý měsíc
Hledá se obchodník, zn. zkušený! Máš zkušenosti s nemovitostmi? S financemi? S pohledávkami? S jejich vymáháním? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Vánoce každý 15. den v měsíci, díky emailu!
Ostrava
minulý měsíc
Co nabízíme: práci na HPP pro nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí a jistou budoucností nejvyšší nástupní mzdu v regionu na... zobrazit nabídku»
Senior general ledger accountant
Brno
minulý měsíc
Pro novou "US based" firmu v brněnských vodách hledáme člověka na pozici General ledger accountant. Budete pracovat v menším týmu... zobrazit nabídku»
Head of Preparation and Steering (ENG+ HU, 75 000 czk, Relocation to Brno CZ)
Brno
minulý měsíc
Deutsche Telekom Services Europe is extending its presence to Czech Republic with its new shared service center in Brno, Czech Republic. Excellent... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace