Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (768) - strana 17

Bankovnictví a finanční služby
Finanční kontrolor - senior
Prostějov
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta působícího v oblasti strojírenské výroby, hledám vhodné kandidáty na pozici FINANČNÍ KONTROLOR. Náplň... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Uherskohradišťsko
minulý měsíc
Vyhlašujeme pátrání po šikovné účetní z kraje Uherskohradišťského! Co Vás u nás čeká: * kompletní vedení podvojného... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Plzeň - město
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako hlavní účetní? Tato práce Vás baví a naplňuje? Chcete se realizovat ve výrobní společnosti? Umíte anglicky? Pak... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní - Tachov
Plzeň - město
minulý měsíc
Máte zkušenosti jako hlavní účetní? Tato práce Vás baví a naplňuje? Chcete se realizovat ve výrobní společnosti? Umíte anglicky? Pak... zobrazit nabídku»
GL accountant - vhodné i pro absolventy
Praha
minulý měsíc
Informace o klientovi / pozici Pro uznávanou mezinárodní společnost se sídlem v Praze hledáme kandidáty s pokročilou znalostí angličtiny a... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Valašsko
minulý měsíc
Jste precizní? Mate zkušenosti na pozici MZDOVÉ ÚČETNÍ a hledáte nové uplatnění? Pokud ano, máme pro Vás zajímavou pracovní... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor/ka v call centru - až 33 000 Kč měsíčně
Písek
minulý měsíc
* Dlouhodobou spolupráci. * Možnost spolupráce na Hlavní pracovní poměr i na brigádu. * Flexibilní docházku dle Vašich možností. *... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s výbornou AJ
Královéhradecký
minulý měsíc
Pro výrobní společnost hledáme HLAVNÍ ÚČETNÍ s pokročilou úrovní AJ. Náplň práce: - Vedení účetního oddělení, dohled nad... zobrazit nabídku»
Finanční kontroler
Liberec
minulý měsíc
Máte zkušenosti z finančního kontrolingu? Hledáte práci v rozvíjející se firmě? Pošlete nám svůj životopis! Budete mít na starosti: -... zobrazit nabídku»
Pojišťovací poradce/kyně - až 35 000 Kč
Semily
minulý měsíc
Jeden z nevjýznamnějších bankovních domů hledá kolegy a kolegyně na pozici: POJIŠŤOVACÍ PORADCE/KYNĚ - až 35 000 Kč! Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní/Vedoucí financí, 35 000 Kč
Turnov/Mnichovo Hradiště
minulý měsíc
Máte zkušenosti s účetnictvím, baví Vás, ale chcete se už posunout v kariéře? Láká Vás práce v menší stabilní výrobní... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - částečný úvazek
Liberec
minulý měsíc
Máte spoustu zkušeností z oblasti mzdového účetnictví a chcete je ještě využít? Hledáte práci při mateřské dovolené nebo... zobrazit nabídku»
Pojišťovací poradce/kyně | semily | až 35 000 Kč
Semily
minulý měsíc
Považujete se za šikovného obchodníka? Nejsou Vám cizí pojišťovací produkty? Máte v sobě ten správný drive a motivaci pro práci v bance?... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - Tachovsko
Tachov
minulý měsíc
Máte praxi jako účetní? Mluvíte anglicky nebo německy? Máte zkušenosti se systémem SAP? Pak nám napište Vaším úkolem bude: - denní... zobrazit nabídku»
Kalkulant/ka | Havlíčkobrodsko
Havlíčkobrodsko
minulý měsíc
Počty, rozpočty, kalkulace - přesně tohle zvládáte ve výrobě na jedničku? V tom případě nám pošlete Váš životopis. Do našeho týmu... zobrazit nabídku»
Financial controller senior | fluent English
na D1
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti financí a controllingu? Dokážete nastavit nové systémy a implementovat Vaše zkušenosti v prostředí nadnárodní... zobrazit nabídku»
Úvěrový specialista s přidělenými klienty
dle místa bydliště
minulý měsíc
Co Vám nabízíme? Férové jednání – co řekneme/nabídneme, to platí, neměníme dodatečně pravidla spolupráce ani odměňování.... zobrazit nabídku»
Specialista péče o klienty v terénu
dle místa bydliště
minulý měsíc
Co Vás čeká? - Poskytování osobního servisu našim klientům - Nabídka a poskytování produktů společnosti novým i stávajícím... zobrazit nabídku»
Podpora zákazníkům - banka (až 30.000,- Kč)
Brno
minulý měsíc
- Motivační bonusový systém složený z fixní a provizní složky - Zázemí stabilní mezinárodní dobře zavedené společnosti - Možnost... zobrazit nabídku»
Klientské centrum - pasivní linka
Brno
minulý měsíc
Motivační bonusový systém složený z fixní a provizní složky Zázemí stabilní mezinárodní společnosti Možnost kariérního... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace