Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (892) - strana 17

Bankovnictví a finanční služby
| finanční účetní | s angličtinou na Chomutovsku
Chomutov
před 14 dny
V číslech jste jednička, máte zkušenosti na pozici účetní - Pak se přidejte k nám do nově otevřené výrobní společnosti na... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Frýdek-Místek
před 14 dny
Máte zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví, praxi z výrobní společnosti a přehled v oblasti příslušné legislativy? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Klientský/ bankovní poradce
Teplice
před 14 dny
Co za to? *uplatnění v oblasti Teplice *možnost pracovního poměru na dobu neurčitou ve stabilní společnosti. *firemní benefity... zobrazit nabídku»
Credit controller s RJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pro našeho klienta – mezinárodní výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové – obsazujeme pozici CREDIT CONTROLLER ... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Liberec
před 14 dny
Nabízíme: Zázemí rodinné firmy Klidné pracovní prostředí Možnost zvýhodněného stravování Pružná pracovní doba ... zobrazit nabídku»
Specialista cenotvorby
Ústecký
před 14 dny
Jste ekonomicky vzdělaní a máte analytické myšlení? Ovládáte bez problému práci s kontingenčními tabulkami a láká Vás oblast... zobrazit nabídku»
Ekonom junior
Ústecký
před 14 dny
Jste čerstvými vysokoškolskými absolventy ekonomického oboru a hledáte svou první opravdovou práci na HPP? Dokážete se domluvit anglicky a... zobrazit nabídku»
Ekonom- pricing manager
Ústí nad Labem
před 14 dny
Do Ústí nad Labem hledáme EKONOMA S LÁSKOU K EXCELU! Baví Vás práce s daty a kontingenční tabulky jsou pro Vás hračka? Pak neváhejte,... zobrazit nabídku»
Junior účetní/administrativní pracovník|Ostrava|možnost home office
Ostrava
před 14 dny
Hovoříte anglicky, vyznáte se v účetní oblasti a baví Vás administrativní práce? Pokud chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/ka pro Nový Bydžov a okolí
Nový Bydžov
před 14 dny
Co Vám nabízíme? * Zázemí stabilní české společnosti * Pracovní poměr na dobu neurčitou * Nadstandardní finanční ohodnocení +... zobrazit nabídku»
Rozpočtář - plánování nákladů
LIBEREC
před 14 dny
Orientujete se dobře v problematice nákladového plánování v rámci projektů? Je Vám blízké prostředí výrobní společnosti a bez... zobrazit nabídku»
Ekonom s AJ nebo NJ, až 45 000 Kč
Jičín
před 14 dny
- Účetnictví pro mateřskou i dceřinou společnost - Řízení finančních zdrojů a toků - Operativní i dlouhodobé řízení ekonomiky -... zobrazit nabídku»
Finanční účetní ve výrobní společnosti (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého finančního oddělení posilu - finanční účetní. Nemusíte mít letité zkušenosti, rádi... zobrazit nabídku»
Prodejce kovoobráběcích strojů (20.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Firma zaměřená na magnetické výrobky a stroje pro průmysl hledá šikovného technicky zaměřeného "prodejce kovoobráběcích strojů"!... zobrazit nabídku»
Payments Produktový Manažer – unikátní online řešení
Praha
před 14 dny
Chcete pracovat ve startupovém prostředí a zastřešovat vývoj zcela nového produktu s globální působností? Máte zkušenosti z online... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - retailové produkty
Praha
před 14 dny
Co bude náplní Vaší práce? Budete vymýšlet parametry produktů a jejich strategii Na starost budete mít i přípravu a realizaci akcí pro... zobrazit nabídku»
Specialista správy smluv - administrativní práce
Praha
před 14 dny
Máte zkušenost se smlouvami, fakturami a celkově administrativní prací? Jste spolehlivá a samostatná osobnost? Chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»
Interní daňový specialista
Praha
před 14 dny
Vyznáte se v DPH? Chcete se rozvíjet v úspěšné mezinárodní společnosti? Pošlete mi Váš životopis! Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Senior finanční controller
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: SENIOR FINANČNÍ... zobrazit nabídku»
Credit and Cash Manager pro oblast Francie a Beneluxu!
Praha a zahraničí
před 14 dny
nadstandardní platové ohodnocení! velká příležitost k růstu a realizovat se v mezinárodní společnosti roční bonus pozitivní... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace