Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (818) - strana 22

Bankovnictví a finanční služby

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Invoicing Analyst with Dutch and English? part time
Praha 4
dnes
Looking for PART TIME? Do you want an interesting job where you can actively use your ENGLISH and DUTCH? Are you interested in FINANCE area? YES?... zobrazit nabídku»
Intercompany accountant with English
Praha
dnes
Do you want to be part of an interesting financial project? Do you enjoy working in finance and would like to gain some experience in an international... zobrazit nabídku»
Senior data analyst IN finance, international company
Prosek
dnes
Are you experienced in data analyses and database creation? Would you like to work in an international environment? A company operating in medical... zobrazit nabídku»
Asistent/ka ODD. financí, 20 hod týdně, bankovní společnost
Praha 1
dnes
Hledáte práci na částečný úvazek a zároveň se chcete něčemu novému přiučit? Máte zkušenost z financí? Právě hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor, 20 hod týdně, bankovní společnost
Praha 1
dnes
Hledáte práci na částečný úvazek v rámci kontrolingu mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti, které chcete v další práci... zobrazit nabídku»
Kontrolor platebních transakcí, mezinárodní společnost
Praha 1
dnes
Máte zájem pracovat pro významnou finanční instituci? Chcete využít své znalosti z monitoringu transakcí? Významná finanční instituce... zobrazit nabídku»
VAT specialist, international company
Střížkov
dnes
Having experience in VAT/finance? Looking for a job in an international environment? Do you want to use English daily? An international company... zobrazit nabídku»
Junior účetní
Praha 4
dnes
Hledáte zajímavou zkušenost v účetnictví ve stabilní firmě? Máte základní přehled v účetnictví a zkušenost se zpracováním... zobrazit nabídku»
AP/AR Accountant with English- summer JOB, 30 000 CZK/month
Praha 1
dnes
Are you looking for summer job? Do you already have experience from accounting? Are you familiar with SAP? Send us your CV! We are looking for... zobrazit nabídku»
AP/AR Accountant with English, 30 000 CZK/month
Praha 1
dnes
Do you already have experience from accounting? Are you familiar with SAP? Are you OK with 3 months contract with the possibility of extension? Send... zobrazit nabídku»
Accounts payable specialist, international company
Prosek
dnes
Do you have work experience Accounts Payable and would like to work in an international environment? Do you want to use English daily? Then the... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Olomouc
dnes
Máte zkušenosti s komplexním účetnictvím a rádi byste vedli tým účetního oddělení veí výrobní společnosti? Pokud se nebojíte... zobrazit nabídku»
Vedoucí controllingu s autem |AŽ 100 000 Kč|
Moravská Třebová
dnes
- odpovědnost za zpracování ročních plánů profitcenter a vnitropodnikových středisek společností skupiny v České republice a na... zobrazit nabídku»
Účetní s angličtinou
Liberec
dnes
V oblasti účetnictví máte bohaté zkušenosti a cítíte se v tabulkách a účtování jako ryba ve vodě? Anglicky mluvíte skoro stejně dobře... zobrazit nabídku»
Účetní junior| NJ | pro absolventy
Liberec
dnes
Máte základní zkušenosti s účetnictvím? Německy mluvíte skoro stejně dobře jako česky? Pak neváhajte a přihlaste se nám! Na... zobrazit nabídku»
Hledáme finančního controllera
Liberec
dnes
Vaše nadšení pro controlling z Vás jen čiší a máte v této oblasti již pár let praxe? Tvorba finančních plánů Vám zní jako rajská... zobrazit nabídku»
Účetní s využitím jazyků v centru Liberce
Liberec
dnes
Účetní, ať již zkušení, nebo absolventi, malí nebo velcí, pozor! Čísla, tabulky, faktury, to je Vaše? Umíte dobře anglicky, německy... zobrazit nabídku»
Účetní | maďarština
Liberec
dnes
Hovoříte maďarsky a chcete tuto znalost aplikovat v praxi? Máte zkušenosti s administrativou, ještě lépe přímo s účetnictvím? Pak... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní | 40 000 Kč
Mladá Boleslav
dnes
Znáte mzdovou problematiku a zaúčtujete anglicky psanou fakturu? Hledáte stabilní pracovní uplatnění na Mladoboleslavsku? Právě Vám... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s angličtinou
Liberec
dnes
Hledá se HLAVNÍ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU do nevýrobní společnosti! Jako HLAVNÍ ÚČETNÍ budete mít na starost: * Optimalizaci stávajících... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace