Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (892) - strana 22

Bankovnictví a finanční služby
Finance Team Leader (PL, CZ, SK, HU)
Brno
minulý měsíc
Are you great in people management? Are you practical and proactive? Is process improvement your second name? Then we are looking for you! General... zobrazit nabídku»
Finanční analytik (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Česká, středně velká společnost, která se zabývá vývojem softwaru, hledá uchazeče na pozici "finanční analytik". Jestliže máte na... zobrazit nabídku»
Konzultant IS / technická podpora (20.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
minulý měsíc
Česká softwarová společnost, která se zabývá vývojem podnikových a účetních systému, přijme do týmu šikovného konzultanta. Pokud Vás... zobrazit nabídku»
Vedoucí účtárny
Kolín
před 2 měsíci
V problematice účetnictví a daní se cítíte jako ryba ve vodě? Nebojíte se vedení týmu? Komunikace v anglickém či německém jazyce Vám... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Slavkov u Brna
před 2 měsíci
- práci v mezinárodní společnosti - motivující příjem - zajímavou a perspektivní práci - možnost osobního rozvoje - a další... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 měsíci
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»
BOZP & PO technik
Zlín
před 2 měsíci
Hledáme BOZP & PO specialistu do mezinárodní společnosti, která je jedničkou na automotive trhu. Pracujte pro špičku v oboru, která Vám... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Jihomoravský
před 2 měsíci
Práce s čísly Vás baví a máte zkušenosti s vedením účetnictví od "A" až do "Z". A zároveň umíte pracovat s ABRA? Pak nám zašlete... zobrazit nabídku»
Controller
Vysočina
před 2 měsíci
Máte zkušenosti jako samostatný Controller ve výrobní společnosti? Chcete se stát součástí moderní výrobní firmy, která se neustále... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí AJ a portugalštiny
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli v angličtině a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský, Moravskoslezský
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, kreativní, dynamicky se rozvíjející poradenskou společnost, která nalézá individuální úsporná řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí FJ a AJ
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s francouzsky a anglicky hovořící klientelou a... zobrazit nabídku»
HR administrátor s NJ (okolí třebíče)
Jihomoravský, Vysočina
před 2 měsíci
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Podpora správy HR procesů v různých... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí NJ - AJ
Jihomoravský, Vysočina
před 3 měsíci
Náplň práce: Zpracování příchozích plateb a řešení nejasností Upomínání zákazníků Komunikace s německou centrálou a... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - výrobní společnost
Pardubice
před 3 měsíci
Baví Vás účetnictví a práce s čísly? V současné chvíli hledáme vhodného kandidáta do výrobní společnosti na pozici: MZDOVÁ... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/personalistka
Olomouc
před 3 měsíci
Máte zájem o proniknutí do oblasti personalistiky? Jste již zkušení v oblasti zpracování mezd a máte mzdovou agendu v malíku? Pak právě... zobrazit nabídku»
Finančí manager, 50 000Kč
Jihočeský
před 3 měsíci
Pro společnost sídlící na Strakonicku sháníme vhodného kandidáta na pozici Finančního manažera. Vaší pracovní náplní bude: -... zobrazit nabídku»
Closing General Ledger Expert
Brno
před 3 měsíci
- Record HR-topics and other provisions in the accounting system - Monitor intercompany reconciliation and clarification - Perform closing preparation... zobrazit nabídku»
Junior Financial Statement Accountant
Brno
před 3 měsíci
- Ensure timely and accurate preparation of monthly, quarterly and year-end group reporting packages (IFRS) following group accounting guidelines -... zobrazit nabídku»
Accounts Payable Accountant Eng + Ger (Brno CZ, up to 1200 EUR)
Brno - město
před 3 měsíci
- Returned invoices - processing, cancelations, tracking of open items - Follow up on more complex accounting entries - Process improvements zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace