Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (706) - strana 29

Bankovnictví a finanční služby

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Marketingový referent (24.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
!Angličtina toť tvůj jazyk! Umíš-li anglicky a chceš budovat kariéru, tak to je místo právě pro tebe! Hledáme někoho kdo má tah na... zobrazit nabídku»
Účetní (majetek)
Šumperk
před týdnem
Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme zkušenou posilu do účetního oddělení. Vaše náplň práce Je-li Vaše specializace na... zobrazit nabídku»
Credit Controller
Pilsen
před týdnem
Máte ekonomický background, jste asertivní, analytický a nedělá vám problém práce s PC? Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka přepravních nákladů
Pilsen
před týdnem
Vyznáte se v účetnictví a administrativě? Baví Vás komunikace v cizím jazyce a chcete se v ní dále vzdělávat? Staňte se součástí... zobrazit nabídku»
Finanční specialista/ka
Pilsen
před týdnem
Jedna z nejúspěšnějších a nejrychleji se rozšiřujících společností hledá člověka, co se chce chopit mimořádné příležitosti!... zobrazit nabídku»
Controller
Hradec Králové
před týdnem
Chcete se stát součástí týmu na obchodním oddělení ve významné výrobní společnosti, které působí po celé Evropě a neustále se její... zobrazit nabídku»
Financial Controller - junior
okres Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
Chcete se uplatnit v oblasti financí? Ovládáte anglický jazyk? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, výrobní... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní s AJ (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Oslavenech u Brna by ráda rozšířila svůj účetní tým. Hledáme finanční účetní, která... zobrazit nabídku»
Konzultant v personální agentuře
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme kolegu pro posilnění našeho týmu. Jsme personální agentura se zaměřením na zprostředkování zaměstnání a hledáme konzultanta... zobrazit nabídku»
Manažer/-ka kontroly pro pobočku v Karlových Varech
Karlovy Vary
před týdnem
Co Vám nabízíme? * Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito * Kvalitní systém zaškolení a následnou pomoc... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha východ
před týdnem
Máte zkušenosti se zpracováním mezd a personalistikou? Jste kolektivní hráč a láká Vás pracovat v prostředí nadnárodní... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodního oddělení (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Trochu obchodník, trochu markeťák a hlavně pohodový (i pohotový) člověk by měl být nový obchodní referent, kterého právě hledáme!... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - možnost částečného úvazku (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme expertku na "má dáti, dal" :-). A to ideálně se zkušenostmi ze zahraniční firmy a s komunikativní úrovní anglického jazyka.... zobrazit nabídku»
Asistenka manažera (18.000 - 23.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Jste zodpovědná, dynamická osoba s výbornými organizačními schopnostmi? Chcete být součástí rostoucí české firmy? Pak jste pro nás... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost s téměř 25-ti letou působností na trhu se zaměřením na organizační a ekonomické poradenství, hledáme... zobrazit nabídku»
Junior účetní s NJ a AJ
Brno (Modřice)
před týdnem
Jsi komunikativní, spolehlivá osobnost a zvládáš plynule mluvit německy? Chceš nastartovat kariéru v oblasti financí? Tak nám pošli svůj... zobrazit nabídku»
Sales Representative
Praha
před týdnem
Práce v mezinárodní společnosti Práce na HPP Zajímavé finanční ohodnocení (fixní plat + provize z prodeje) Nárok na stravenky v... zobrazit nabídku»
Personalista se zaměřením na vzdělávání (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte prokazatelné zkušenosti jako personalista a náplní Vaší práce bylo mimo jiné také zajištění a organizace interních školení pro... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledá se mzdová účetní pro maloobchodní síť prodejen! Máte praxi na pozici mzdové účetní? Setkali jste se se zpracováním mezd pro... zobrazit nabídku»
Finanční účetní / controller (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Je finanční účetnictví Vaše parketa a zvládáte ho i podle IFRS? Hledáte stabilní a zodpovědné zaměstnání? Chcete zúročit své... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace