Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (1072) - strana 5

Bankovnictví a finanční služby
Samostatná účetní
Moravskoslezský
včera
Práci máte, baví Vás, ale přesto Vám u současného zaměstnavatele něco chybí? Práci právě hledáte a máte chuť a zájem pracovat, máte... zobrazit nabídku»
CNC Operátor (21.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Orientujete se ve výkresové dokumenataci, umíte pracovat s měřidly, chcete se naučit pracovat nebo získat praxi na CNC stroji? Neváhejte a... zobrazit nabídku»
Specialista pojistných smluv - i 35.000 Kč/měs. - HPP i brigáda
Praha
včera
* Krásné pracovní prostředí na Praze 7. * HPP, DPČ i DPP. * Profesioální zaškolení. * Individuální přístup našich trenérů a... zobrazit nabídku»
Hledáš flexibilní a dobře placenou brigádu? i 150 Kč/hod
Praha 7, Dělnická 12
včera
Hledáš brigádu, za kterou se nebudeš stydět? Nechceš být v práci otrokem? Přeješ si vydělat pořádné peníze za námahu, kterou... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb – Zlín
Zlín
včera
* Platové rozmezí 30.000 – 60.000 Kč dle výsledků (provizní systém) * Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy *... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – Teplice
Teplice
včera
* Nástupní plat až 28 000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60 000 Kč i více * Možnost profesního růstu * Komplexní... zobrazit nabídku»
Chcete mít i 35.000 Kč/měs? Telefonní specialista –HPP i brigáda
Brno
včera
- dlouhodobá spolupráce HPP, DPČ i DPP - důstojná fixní mzda + neomezené odměny za prodeje a bonusy navíc - 35.000 Kč je u nás... zobrazit nabídku»
Manažer týmu
Kroměříž a okolí
včera
- Zajímavá práce s lidmi - zázemí stabilní finanční společnosti - příležitost budovat svou kariéru v rámci Allianz pojišťovny, a. s.... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb - Sokolov
Sokolov
včera
* Platové rozmezí 30.000 – 60.000 Kč dle výsledků (provizní systém) * Příspěvek na dopravu a ubytování * Pracovní stabilitu a zázemí... zobrazit nabídku»
KAM - Péče o korporátní klienty - Plzeň
Plzeňský
včera
Máte praxi v pojišťovnictví? Jednáte s korporátními klienty? Buďte součástí stabilní společnosti, která působí na trhu pojištění... zobrazit nabídku»
Business Finance Controller
Praha
včera
Máte zkušenosti s finančním/business controllingem? Jste analytik tělem i duší? Chtěli byste své znalosti a zkušenosti uplatnit... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – Jihlava
Jihlava
včera
* Nástupní plat až 28 000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60 000 Kč i více * Možnost profesního růstu * Komplexní... zobrazit nabídku»
Specialista financování/ CF analytik
Olomoucký kraj
včera
Zajímá Vás oblast FINANCÍ a právě se poohlížíte po nové pracovní příležitosti ve výrobní společnosti? Pak pro Vás máme... zobrazit nabídku»
Konzultant transferových cen
Praha
včera
Prestižní nadnárodní poradenská kancelář hledá vhodného kandidáta pro pozici Konzultanta pro transferové ceny a mezinárodní... zobrazit nabídku»
Konzultant privátních financí
Praha
včera
Máte chuť pracovat s klienty a poskytovat jim finanční konzultace? Baví Vás mluvit i s cizími lidmi? Máte obchodní a manažerské... zobrazit nabídku»
Regionální manažer/ka - Zlínský kraj
Zlín
včera
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany,... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor [nadnárodní společnost]
Teplice
včera
- Zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti - Příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k lidem - Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Vedoucí finančního oddělení - znalost NJ
Praha 6
včera
Nabízíme: - zodpovědnou práci ve stabilní zahraniční společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - celou řadu benefitů a... zobrazit nabídku»
Obchodník pro segment SME Ústí n.L
Ústecký, Liberecký
včera
Ambiciózní a přátelský tým s neformální atmosférou pod křídly jedné z nejprestižnějších bankovních společností v ČR hledá... zobrazit nabídku»
Regionální manažer/ka - Ústecký a Karlovarský kraj
Chomutov
včera
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace