Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (709) - strana 6

Bankovnictví a finanční služby
Hypoteční specialista
Praha, Středočeský kraj
před 2 dny
- nadstandardní ohodnocení a přehledný systémem odměňování - certifikace u všech spolupracujících bank, stavebních spořitelen a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský, Moravskoslezský
před 2 dny
Pro našeho klienta, kreativní, dynamicky se rozvíjející poradenskou společnost, která nalézá individuální úsporná řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí FJ a AJ
Jihomoravský, Vysočina
před 2 dny
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s francouzsky a anglicky hovořící klientelou a... zobrazit nabídku»
HR administrátor s NJ (okolí třebíče)
Jihomoravský, Vysočina
před 2 dny
Pro našeho klienta, globální rodinnou společnost, hledáme vhodné kandidáty. Náplň práce: Podpora správy HR procesů v různých... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
53002, Pardubice
před 2 dny
- Pracovní doba: 7,00 - 15,30 - Nástup možný ihned na hlavní pracovní poměr - Místo výkonu práce: Pardubice, ul. 17.listopadu 237 -... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní až 40 000 Kč
okres Pardubice
před 4 dny
zázemí nadnárodní firmy příspěvek na telefon možnost osobního i kariérního růstu motivující systém odměňování a... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
okres Pardubice
před 4 dny
- příjemné pracovní prostředí - příspěvek na dopravu - 5. týden dovolené po roce zaměstnání - příspěvek na penzijní... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro Ústí nad Labem a okolí
Ústí nad Labem
před 4 dny
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí * Uhradíme za vás... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
Ostravsko
před 4 dny
Máte zkušenosti s účetní problematikou ve výrobní společnosti a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat pro úspěšnou nadnárodní... zobrazit nabídku»
Účetní / Ostrava
Ostrava
před 4 dny
Rádi se neustále zdokonalujete a rozšiřujete si své obzory? Máte přitom zkušenosti z výrobní společnosti na pozici účetní a ovládáte... zobrazit nabídku»
Invoicing Analyst with Dutch and English? part time
Praha 4
před 4 dny
Looking for PART TIME? Do you want an interesting job where you can actively use your ENGLISH and DUTCH? Are you interested in FINANCE area? YES?... zobrazit nabídku»
Intercompany accountant with English
Praha
před 4 dny
Do you want to be part of an interesting financial project? Do you enjoy working in finance and would like to gain some experience in an international... zobrazit nabídku»
Senior data analyst IN finance, international company
Prosek
před 4 dny
Are you experienced in data analyses and database creation? Would you like to work in an international environment? A company operating in medical... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor, 20 hod týdně, bankovní společnost
Praha 1
před 4 dny
Hledáte práci na částečný úvazek v rámci kontrolingu mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti, které chcete v další práci... zobrazit nabídku»
VAT specialist, international company
Střížkov
před 4 dny
Having experience in VAT/finance? Looking for a job in an international environment? Do you want to use English daily? An international company... zobrazit nabídku»
Accounts payable specialist, international company
Prosek
před 4 dny
Do you have work experience Accounts Payable and would like to work in an international environment? Do you want to use English daily? Then the... zobrazit nabídku»
Junior účetní
Napajedla
před 4 dny
Hledáme pracovníka na pozici JUNIOR ÚČETNÍ! Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodní výrobní firmy, hledáme pravou ruku... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní / personalistka
Pilsen
před 4 dny
Máte zkušenosti v oblasti mzdového účetnictví a zároveň v personalistice ? Máte praxi z výrobní společnosti a přehled v oblasti... zobrazit nabídku»
Do you speak French? AR Accountant wanted!
Praha Czech Republic
před 4 dny
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of AR Accountant! Do you speak FRENCH? Would you like to to be part of a... zobrazit nabídku»
AP Team Leader
Praha
před 4 dny
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of AP Team Leader! Would you like to to be part of a start up company? Do... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace