Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (768) - strana 7

Bankovnictví a finanční služby
Pohodový kolega do kanceláře
Praha 4 nebo Brno
včera
Co nabízíme? - moderní a atraktivní pracovní zázemí mezinárodní, stabilní společnosti, v Praze nebo Brně - přátelský pracovní tým... zobrazit nabídku»
Office account manager - startovní pozice v oboru
Praha 4/Brno Štýřice
včera
Co nabízíme: - Stabilní společnost na trhu s modermín pracovním prostředí – pobočky Praha a Brno - Multi-kulturní pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihočeský, Plzeňský a Středočeský kraj
včera
finanční ohodnocení cca. 20 000 Kč po zaškolení možný nárůst - Zázemí stabilní společnosti - Portfolio klientů - 13. plat -... zobrazit nabídku»
Poradce a servisní spolupracovník pro naše klienty
České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Jindřichů Hradec,...
včera
Osobnostní i kariérní růst Zázemí velké a úspěšné společnosti Stálé vzdělávání v oboru bankovnictví a finančnictví Možnost... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Jindřichů Hradec,...
včera
- nejvyšší platové ohodnocení v oboru díky 20leté historii firmy a silným zahraničním partnerům Vienna Insurance Group - počáteční... zobrazit nabídku»
Obchodník - specialista
Praha
včera
Zázemí silné nadnárodní společnosti Systém školení a vzdělávání hrazený společností Atraktivní ohodnocení, pro nové... zobrazit nabídku»
Účetní (Skuteč)
Skuteč
včera
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti. Finanční ohodnocení složené ze základní mzdy a... zobrazit nabídku»
Business Intelligence (BI) Expert
Praha / ČR
včera
Nadstandardní již fixní ohodnocení odpovídající významu pozice. Variabilní složka v závislosti na osobním výkonu. Zázemí... zobrazit nabídku»
Úvěrový specialista s přidělenými klienty
dle místa bydliště
včera
Co Vás čeká? - Poskytování osobního servisu našim klientům - Nabídka a poskytování produktů společnosti novým i stávajícím... zobrazit nabídku»
Nákupčí s AJ (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Strojírenská firma sídlící nedaleko Ivančic u Brna hledá samostatného a komunikativnío nákupčího s AJ. Čeká Vás příjemný pracovní... zobrazit nabídku»
Junior fakturant s němčinou
Praha
před 2 dny
* Zázemí nadnárodní společnosti * Šanci pro absolventy, s možností kariérního růstu a denního využití němčiny * 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Klientský pracovník/ce - Dolní břežany
Dolní Břežany
před 2 dny
Pro naši pobočku v Dolních Břežanech přijmeme nové kolegy/ně. Jak bude vypadá náš pracovní den? Ráno si v týmu řekneme tipy pro... zobrazit nabídku»
Finanční analytik
Ústecký
před 2 dny
* Rozvíjející se moderní nadnárodní společnost * 5 týdnů dovolené * Stravenky * Firemní akce * Školení v zahraničí * Pracoviště:... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor s AJ
Ústecký
před 2 dny
* Rozvíjející se moderní nadnárodní společnost * 5 týdnů dovolené * Stravenky * Firemní akce * Školení v zahraničí *... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Ústecký
před 2 dny
* Příjemné a moderní pracovní prostředí nového závodu * Přátelský kolektiv * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na penzijní a... zobrazit nabídku»
Vedoucí účetního oddělení
Ústecký
před 2 dny
* Příjemné a moderní pracovní prostředí nového závodu * Přátelský kolektiv * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na penzijní a... zobrazit nabídku»
Účetní s NJ - i pro absolventy
Ústecký
před 2 dny
* Šanci zahájit svou kariéru v mezinárodní společnosti * 25 dní dovolené * Zajímavé roční finanční bonusy * Stravenky * Jazykové a... zobrazit nabídku»
Účetní s němčinou
Ústecký
před 2 dny
* Práci v mezinárodní společnosti * 25 dní dovolené * Zajímavé roční finanční bonusy * Stravenky * Jazykové a odborné kurzy *... zobrazit nabídku»
Klientský pracovník/ce - OC Eden - Praha 10
Praha
před 2 dny
Pro naši pobočku v OC Eden přijmeme nové kolegy/ně s nástupem možným od 1. 11. 2016. Jak bude vypadat Váš pracovní den? Ráno si... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Tachov
před 2 dny
Orientujete se v účetnictví a chcete zkusit něco nového? Pokud k tomu ještě ovládáte na komunikační úrovni němčinu nebo angličtinu,... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace