Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (872) - strana 7

Bankovnictví a finanční služby
Obchodní reprezentant – nebankovní úvěry
dle místa bydliště
před 2 dny
Náplní spolupráce je: - Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům - Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – nebankovní úvěry
dle místa bydliště
před 2 dny
Náplní spolupráce je: - Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům - Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu... zobrazit nabídku»
Účetní závazků
Tachovsko
před 3 dny
- zázemí stabilní společnosti - zajímavá a zodpovědná práce v přátelském prostředí - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Projektový specialista finančního controllingu (obchodní korporace)
Praha
před 3 dny
Nabízíme Vám možnost stát se klíčovou postavou, která bude se bude podílet na nadnárodních finančních projektech, integracích procesů,... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/-ce pro pobočku v Jablonci
Jablonec nad Nisou
před 3 dny
Co u nás budete dělat? * Poskytovat administrativní služby v rámci společnosti * Poskytovat informace o produktech a službách... zobrazit nabídku»
Junior účetní s NJ a AJ
Jihomoravský
před 3 dny
Jsi komunikativní, spolehlivá osobnost a zvládáš plynule mluvit německy? Chceš nastartovat kariéru v oblasti financí? Tak nám pošli svůj... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Olomoucký
před 3 dny
Pečlivost je Vaše silná stránka? Zpracovávání finančních operací je pro Vás výzva i zábava?   Máte zkušenosti z výrobní... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní bez AJ - nástup ihned
Praha
před 3 dny
Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Máte praxi v oblasti mzdového účetnictví? Chcete být mezi fajn lidmi? Tak nám... zobrazit nabídku»
Risk manager
Praha
před 3 dny
Máte praxi s finančními analýzami firem? Chcete vést svůj tým? Pošlete mi váš životopis!   Co bude náplní Vaší práce? Starost... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Praha
před 3 dny
Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Máte dlouholetou praxi v oblasti účetnictví? Chcete být mezi fajn lidmi? Tak nám... zobrazit nabídku»
Financial Manager (trade company)
Zahraničí
před 3 dny
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: Pre nadnárodnú spoločnosť s viacej než 15ti ročným pôsobením na trhu - člena európskej... zobrazit nabídku»
Finanční controller
Praha
před 3 dny
Baví Tě čísla, ale dokážeš je dát i do souvislosti s businessem? Domluvíš se bez problémů anglicky? Chceš pracovat ve společnosti,... zobrazit nabídku»
Seniorní úvěrový analytik
Praha
před 3 dny
Co bude náplní Vaší práce? Budete připravovat návrhy úvěrových případů pro firemní klienty Spolupráce s obchodníky, schvalovateli... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Ústecký
před 3 dny
Máte zkušenost s vedením účetního oddělení? Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v perspektivní mezinárodní společnosti? Pošlete mi... zobrazit nabídku»
Hledá se Seniorní mzdová účetní pro skvělý tým, centrum Prahy
Praha
před 3 dny
Ovládáte mzdové účetnictví a máte zkušenosti se zpracováním mezd pro různé klienty? Chcete pracovat pro malou českou firmu, která... zobrazit nabídku»
Specialista schvalování - junior
Praha
před 3 dny
Vidíte svůj směr v oblasti financí? Chcete rozjet svoji kariéru v oblasti schvalování? Baví Vás zkoumat věci do detailu a dotahovat... zobrazit nabídku»
Analytik prodeje automobilů - importér
Praha
před 3 dny
Baví Vás analýzy a hledání souvislostí?  Nebojíte se čísel ani technického produktu?  Pošlete mi Váš životopis! Co budete mít na... zobrazit nabídku»
Payments Produktový Manažer – unikátní online řešení
Praha
před 3 dny
Chcete pracovat ve startupovém prostředí a zastřešovat vývoj zcela nového produktu s globální působností? Máte zkušenosti z online... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - retailové produkty
Praha
před 3 dny
Co bude náplní Vaší práce? Budete vymýšlet parametry produktů a jejich strategii Na starost budete mít i přípravu a realizaci akcí pro... zobrazit nabídku»
Specialista správy smluv - administrativní práce
Praha
před 3 dny
Máte zkušenost se smlouvami, fakturami a celkově administrativní prací? Jste spolehlivá a samostatná osobnost? Chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace