Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (830) - strana 8

Bankovnictví a finanční služby
Obchodní reprezentant – nebankovní úvěry
dle místa bydliště
před 3 dny
Náplní spolupráce je: - Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům - Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu... zobrazit nabídku»
Finanční controller
okres Jičín
před 4 dny
HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje Zázemí silné prosperující společnosti Týden dovolené navíc Zajímavé platové... zobrazit nabídku»
Účetní senior| NJ
Liberec
před 4 dny
V oblasti účetnictví máte bohaté zkušenosti a cítíte se v tabulkách a účtování jako ryba ve vodě? Německy mluvíte skoro stejně dobře... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - šance také pro šikovné absolventy
Moravskoslezský
před 4 dny
Máš ekonomické vzdělání? Baví Tě účtovat a máš zájem aby se tímto směrem ubírala Tvá kariéra? Preciznost, systematičnost a... zobrazit nabídku»
Seniorní úvěrový analytik
Praha
před 4 dny
Co bude náplní Vaší práce? Budete připravovat návrhy úvěrových případů pro firemní klienty Spolupráce s obchodníky, schvalovateli... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – mladá boleslav
Mladá Boleslav
před 4 dny
* Nástupní plat až 28 000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60 000 Kč i více * Možnost profesního růstu * Komplexní... zobrazit nabídku»
Junior produktový specialista bankovnictví
Praha
před 4 dny
Co bude náplní Vaší práce? Budete spravovat produkty firemního bankovnictví - běžné a spořící účty, vkladové produkty atd. Pro... zobrazit nabídku»
Risk specialista – skvělá firma právě pro Vás
Praha
před 4 dny
Máte praxi s finančními analýzami firem? Orientujete se ve finančních výkazech? Baví Vás se v číslech neustále hrabat a bavit se o... zobrazit nabídku»
Specialista pojištění - oddělení péče o klienty Brno
Jihomoravský
před 4 dny
Máte zkušenosti s pojištěním průmyslových rizik? Baví vás starat se kvalitně o klienty a poskytovat jim nejlepší služby? Co budete mít... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb – Znojmo
Znojmo
před 4 dny
* Platové rozmezí 30.000 – 60.000 Kč dle výsledků (provizní systém) * Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy *... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb – Olomouc
Olomouc
před 4 dny
* Platové rozmezí 30.000 – 60.000 Kč dle výsledků (provizní systém) * Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy *... zobrazit nabídku»
Finanční výrobní controller
Liberec
před 4 dny
- Zázemí silné nadnárodní společnosti - Práci v dobrém kolektivu - Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání - Zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Manažer týmu
Valašské Meziříčí a okolí
před 4 dny
- Zajímavá práce s lidmi - zázemí stabilní finanční společnosti - příležitost budovat svou kariéru v rámci Allianz pojišťovny, a. s.... zobrazit nabídku»
Spediter - disponent spedice
Hodonín
před 4 dny
Možnost podílet se na tvorbě nových projektů. Finanční ohodnocení dle dosažených výsledků bez omezení. Fixní základ mzdy. ... zobrazit nabídku»
Junior broker - 60.000 - 120.000 Kč - nástup duben
Praha 4
před 4 dny
Nabízíme: - zázemí jedné z nejúspěšnějších mezinárodních společností v oboru, se sídlem v Praze - FIXNÍ PLAT + bonusy, možnost... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - Praha 4 - nástup ihned
Praha
před 5 dny
Máte praxi v oblasti účetnictví? Chcete dlouhodobé a stabilní zaměstnání? Pošlete mi Váš životopis!   Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Ústecký
před 5 dny
Máte zkušenost s vedením účetního oddělení? Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v perspektivní mezinárodní společnosti? Pošlete mi... zobrazit nabídku»
Úvěrový analytik pro korporátní segment
Praha
před 5 dny
Náplň práce Posuzování bonity klienta, hospodářských výsledků Posuzování tržních rizik v segmentu klienta Příprava a zpracování... zobrazit nabídku»
Hledá se Seniorní mzdová účetní pro skvělý tým, centrum Prahy
Praha
před 5 dny
Ovládáte mzdové účetnictví a máte zkušenosti se zpracováním mezd pro různé klienty? Chcete pracovat pro malou českou firmu, která... zobrazit nabídku»
Specialista schvalování - junior
Praha
před 5 dny
Vidíte svůj směr v oblasti financí? Chcete rozjet svoji kariéru v oblasti schvalování? Baví Vás zkoumat věci do detailu a dotahovat... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace