Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby (727) - strana 8

Bankovnictví a finanční služby
Účetní
Měšice u Prahy
před 3 dny
- pracovní poměr na dobu neurčitou - zázemí stabilní a dynamické společnosti - vysoce moderní a atraktivní pracovní prostředí -... zobrazit nabídku»
Controlling specialist [automotive] (svewo)
Liberec
před 3 dny
- moderní pracoviště v silné mezinárodní společnosti - pružná pracovní doba - jazykové kurzy a odborné vzdělávání - zdravotní... zobrazit nabídku»
Finanční manažer/ka - odborný rada
Praha
před 4 dny
služební poměr na plný úvazek na dobu určitou do 31. 12. 2020; perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu; ... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora odd. Automotive vendor development
Praha
před 4 dny
- nástup ihned - pracoviště na Praze 4 - zázemí nadnárodní společnosti - 100 Kč/ hod. - dlouhodobá spolupráce zobrazit nabídku»
Administrativní podpora Fleet managementu
Praha
před 4 dny
- pracoviště na Praze 4 - nástup ihned - mzda 100 Kč/ hod. - dlouhodobá spolupráce - zázemí nadnárodní společnosti - příjemné... zobrazit nabídku»
Účetní
Kladno
před 4 dny
Hlavní pracovní poměr Flexibilní pracovní doba Školení Prémie Angličtina pro začátečníky Nástup nejlépe 1.7.2017 ... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb
Ostrava
před 4 dny
Práce na IČO či HPP dle dohody Benefity v podobě pružné pracovní doby a bezplatného vzdělávání Práce v příjemném kolektivu, v... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu finančního servisu pro novou a stávající klientelu
Tišnov
před 4 dny
Příjemný kolektiv Možnost kariérního a osobnostního růstu Flexibilní pracovní doba Fixní i výkonové finanční ohodnocení Klientela... zobrazit nabídku»
Asistentka auditora/ finanční účetní
Praha
před 4 dny
- zaměstnání ve stabilní a úspěšné společnosti - možnost profesního rozvoje - nástup dohodou - možnost ihned, počkáme i na uchazeče... zobrazit nabídku»
Asistent/ka oddělení likvidace pojistných událostí (i abs. SŠ)
Praha
před 4 dny
- příjemné pracovní prostředí - práce na hlavní pracovní poměr, na dobu neurčitou - nástup možný ihned - platové ohodnocení - 19... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Česká Lípa
před 5 dny
Samostatná účetní - tvorba měsíčních/ročních závěrek - účtování majetku, odpisů, inventarizace - účtování přijatých/vydaných... zobrazit nabídku»
Účetní, Veselí nad Lužnicí
Veselí nad Lužnicí
před 5 dny
Jste znalá/ý účetní problematiky? Nečiní Vám problémy podvojné účetnictví? Zvládnete kontingenční tabulku? Potom zašlete svůj... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní | pružná pracovní doba
Velké Meziříčí
před 5 dny
Máte zkušenosti jako mzdová účetní ve výrobní společnosti a hledáte nové stabilní zaměstnání? Přijďte se podívat k nám - třeba ta... zobrazit nabídku»
Finanční manažer
okres Pardubice
před 5 dny
HPP, zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Příspěvek na dopravu Zajímavé finanční ohodnocení, výkonnostní a... zobrazit nabídku»
Junior Controller
praha
před 5 dny
zajímavá práce v mezinárodní rychle se rozvíjející společnosti příjemný pracovní kolektiv balíček benefitů - Cafeteria ... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní – 30.000 – 40.000,- Kč
Brno
před 5 dny
- Stabilní zázemí středně velké společnosti zaměřující se na zakázkovou výrobu ve strojírenství. - Úzká spolupráce s vedením. ... zobrazit nabídku»
Reinsurance Accountant with English and Russian language
Prague
před 5 dny
For our client, a company offering reinsurance broking services, we are looking for suitable candidates for the position Reinsurance Accountant with... zobrazit nabídku»
Do you speak German? AR Accountant wanted!
Praha CR
před 5 dny
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of AR Accountant! Do you speak GERMAN? Would you like to to be part of a... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s aj+nj
Praha 4
před 5 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, celosvětově uznávanou společnost, působící v oblasti průmyslu a služeb, osobnost na... zobrazit nabídku»
Finanční analytik junior
Praha
před 5 dny
- Komunikace s obchodními odděleními firmy, analýza jejich podkladů v oblasti zajišťování proti kurzovým ztrátám - Reporting (FX... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace