Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby v regionu Ústí nad Labem (56)

Bankovnictví a finanční služby
Ústecký kraj
Hlavní účetní
Ústecký
dnes
Máte zkušenost s vedením účetního oddělení? Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v perspektivní mezinárodní společnosti? Pošlete mi... zobrazit nabídku»
Finanční účetní v automotive
Žatec
před 2 dny
Jste finanční účetní, která chce mít jistotu výdělku, tak se přidejte do zavedené výrobní společnosti na Chomutovsku. Náplň... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer/Manažer obchodní skupiny
Teplice, Most, Bílina, Litvínov
před 2 dny
Do týmu hledáme nového energického manažera se zápalem pro obchod a práci s lidmi, znalostí geografické oblasti (Chomutov / Most a okolí... zobrazit nabídku»
Obchodně-administrativní pracovník
Děčín, Teplice, Most, Chomutov, Louny, Litoměřice,...
před 2 dny
Nabízíme: · Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let · Nejvyšší finanční ohodnocení na... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – nebankovní úvěry
dle místa bydliště
před 2 dny
Náplní spolupráce je: - Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům - Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
před 4 dny
* Nástupní plat až 28 000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60 000 Kč i více * Možnost profesního růstu * Komplexní... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky
Teplice
před 6 dny
° stabilní zaměstnání a zázemí velké mezinárodní banky ° odpovídající finanční ohodnocení ° motivující bonusy ° neformální... zobrazit nabídku»
Finanční ředitelka / finanční ředitel
Středočeský, Karlovarský, Ústecký
před týdnem
zázemí prosperující stavební společnosti zajímavou práci v přátelském pracovním týmu velmi dobré pracovní podmínky a... zobrazit nabídku»
Obchodní manager / obchodník (B2B) #1516348 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský, Ústecký
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, přední nadnárodní společnost  v oblasti pojištění pohledávek kandidáty/kandidátky na... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
okres Litoměřice
před týdnem
Máte rádi čísla a vyznáte se v účetnictví? Kromě čísel byste ale měli také mít rádi lidi, protože jako Hlavní účetní povedete... zobrazit nabídku»
Účetní senior [nástup i ihned]
Chomutovsko
před týdnem
- zázemí celosvětového výrobce - reprezentativní pozici - bonusy/prémie - dovolená navíc - firemní akce - mobilní telefon - notebook... zobrazit nabídku»
Obchodník pro segment SME Ústí n.L
Ústecký, Liberecký
před týdnem
Ambiciózní a přátelský tým s neformální atmosférou pod křídly jedné z nejprestižnějších bankovních společností v ČR hledá... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/Personalista
Stříbro
před týdnem
- motivující práci ve stabilní prosperující společnosti - velmi dobré mzdové ohodnocení + roční bonus na dovolenou a Vánoce -... zobrazit nabídku»
Finanční ředitel
Most
před 14 dny
Hledáme kandidáta/-ku s několika letou zkušeností na pozici finanční ředitel/-ka. Orientujte se ve finančním světě a máte zkušenosti z... zobrazit nabídku»
Controlling
Ústecký
před 14 dny
Čísla, tabulky, analýzy, výstupy, reporting a prezentace... Hledáte podobnou pozici a máte praxi? Mluvíte anglicky nebo německy??? * Zázemí... zobrazit nabídku»
Controlling - účetnictví
Ústecký
před 14 dny
Hledáte pozici ve významné nadnárodní společnosti? Baví Vás čísla, analýzy a tabulky? Máte zkušenosti z controllingu??? * Zázemí... zobrazit nabídku»
| finanční účetní | s angličtinou na Chomutovsku
Chomutov
před 14 dny
V číslech jste jednička, máte zkušenosti na pozici účetní - Pak se přidejte k nám do nově otevřené výrobní společnosti na... zobrazit nabídku»
Klientský/ bankovní poradce
Teplice
před 14 dny
Co za to? *uplatnění v oblasti Teplice *možnost pracovního poměru na dobu neurčitou ve stabilní společnosti. *firemní benefity... zobrazit nabídku»
Specialista cenotvorby
Ústecký
před 14 dny
Jste ekonomicky vzdělaní a máte analytické myšlení? Ovládáte bez problému práci s kontingenčními tabulkami a láká Vás oblast... zobrazit nabídku»
Ekonom junior
Ústecký
před 14 dny
Jste čerstvými vysokoškolskými absolventy ekonomického oboru a hledáte svou první opravdovou práci na HPP? Dokážete se domluvit anglicky a... zobrazit nabídku»
1 2 3

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace