Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby v regionu Ústí nad Labem (70)

Bankovnictví a finanční služby
Ústecký kraj
Obchodní manažer/Manažer obchodní skupiny
Děčín, Ústí nad Labem, Krásná Lípa, Rumburk
dnes
Do týmu hledáme nového energického manažera se zápalem pro obchod a práci s lidmi, znalostí geografické oblasti (Ústí n.L. a okolí,... zobrazit nabídku»
Obchodně-administrativní pracovník
Děčín, Teplice, Most, Chomutov, Louny, Litoměřice,...
dnes
Nabízíme: · Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let · Nejvyšší finanční ohodnocení na... zobrazit nabídku»
Obchodní manager / obchodník (B2B) #1516348 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský, Ústecký
dnes
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, přední nadnárodní společnost  v oblasti pojištění pohledávek kandidáty/kandidátky na... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – nebankovní úvěry
dle místa bydliště
dnes
Náplní spolupráce je: - Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům - Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu... zobrazit nabídku»
Samostatný/Á účetní
Louny
včera
Vyznáte se v číslech a jste otevřeni novým výzvám? Do nově vznikající společnosti v okrese Louny hledáme Samostatnou účetní! Co bude... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Litoměřice
včera
Máte rádi čísla a vyznáte se v účetnictví? Kromě čísel byste ale měli také mít rádi lidi, protože jako Hlavní účetní povedete... zobrazit nabídku»
Senior finanční účetn
Teplice
včera
Pro finanční oddělení výrobní společnosti na Teplicku hledáme finanční účetní ! zobrazit nabídku»
Účetní
Teplice
včera
Máte alespoň roční praxi jako účetní ? Domluvíte se anglicky ? Obsazujeme pozici účetní pro výrobní závod v Teplicích ! Vaší... zobrazit nabídku»
Mzdový/á účetní
Chomutov
včera
Výrobní závod v Chomutově heldá posilu do svého týmu na pozici mzdová účetní. - vedení kompletní mzdové agendy dle platné... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Ústí nad Labem
včera
Máte přehled v české účetní legislativě? Komunikujete v anglickém jazyce? Lákají Vás menší společnosti? Pak čtete správně inzerát... zobrazit nabídku»
Nákladový analytik / kalkulant
Ústí nad Labem
včera
- Kalkulace nákladových cen výrobků a polotovarů - Kalkulace nákladů na dílčí výrobní procesy - Kontrola správnosti a aktualizace... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Teplice
včera
Máte zkušenosti s finančním účetnictvím? Ovládáte SAP a jste schopni komunikovat v anglickém nebo německém jazyce? Pak pošlete Váš... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Ústí nad Labem
včera
Máte zkušenost se zpracováním mezd ? Domluvíte se anglicky ? Chcete pracovat pro významnou výrobní společnost přímo v Ústí nad Labem... zobrazit nabídku»
Specialista finančních služeb - Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
včera
* Platové rozmezí 30.000 – 60.000 Kč dle výsledků (provizní systém) * HPP se smlouvou na dobu neurčitou * Možnost profesního růstu a... zobrazit nabídku»
Účetní – výrobní společnost
Ústecký
před 4 dny
Získali jste zkušenosti z pozice účetní, rozumíte anglicky a chcete se dále profesně rozvíjet v zahraniční výrobní společnosti –... zobrazit nabídku»
Klientský poradce finančních služeb – Teplice
Teplice
před 5 dny
* Nástupní plat až 28 000 Kč, s provizemi možnost dosáhnout měsíčně až na 60 000 Kč i více * Možnost profesního růstu * Komplexní... zobrazit nabídku»
Nákladový analytik
Ústecký
před týdnem
Výrobní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pracovní pozici Nákladový analytik. Baví Vás práce s daty a příprava reportů... zobrazit nabídku»
Sales Manager - Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
před týdnem
Pro našeho klienta - leasingovou společnost - hledáme profesionála na pozici SALES MANAGER - ÚSTÍ NAD LABEM. Pozice je na OSVČ, nutná je... zobrazit nabídku»
Kalkulant/rozpočtář
Ústecký
před týdnem
Máte zkušenosti s naceňováním projektů a data Vám nejsou cizí? Chcete využívat anglický jazyk na denní komunikaci? Tak pak tato pozice... zobrazit nabídku»
Finanční účetní - výrobní společnost
Ústecký
před týdnem
Výrobní společnost hledá do dvého týmu novou posilu na praovní pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ. * hlavní pracovní poměr * možnost dalšího... zobrazit nabídku»
1 2 3 4

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace