Práce v oboru Brigády (865)

Brigády
Operátor/-ka Kvality
Plzeň
- zajímavé finanční ohodnocení, - zaškolení a odbornou pomoc, - možnost kariérního růstu, - stabilní zázemí mezinárodní společnosti, - příspěvěk na stravování - pracovní oblečení samozřejmostí, - nástup... zobrazit nabídku»
Telefonní specialista/ka–moderní call centrum v Holešovicích
Praha 7, Dělnická 12
Jaké benefity získáte? jistotu fixní mzdy + neomezené provize a nadstandardní bonusy 35.000 Kč je u nás běžná mzda nově zrekonstruované, moderní, vzdušné a klimatizované pracovní prostředí neformální a... zobrazit nabídku»
Zdravá výživa – prodavač specialista
Praha 4
CO SE VÁM V ALBERTU BUDE LÍBIT: Ø Pravidelný příjem a garantovaný výplatní termín Ø Možnost budovat si kariéru Ø Příspěvek na dopravu, stravenky Ø Až 5 dnů volna navíc a penzijní připojištění dle počtu... zobrazit nabídku»
Řidič/ka sk. B: 147Kč/h
Praha 5
Hledáme řidiče/ky sk.B (dodávka 3t) na spolupráci dlouhodobějšího rázu. Jedná se o rozvoz zboží internetového obchodu. Hledáme člověka s milým, prozákaznickým vystupováním. Samozřejmostí je také čistý a... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá brigáda u McDonald's v centru Prahy
Praha
Hodinový výdělek 80 - 120 Kč/h Možnost kariérního postupu Přizpůsobení pracovní doby Vašim možnostem Výborná dopravní dostupnost 50% sleva na stravování a nápoje zdarma Benefit karta pro čerpání slev ve všech... zobrazit nabídku»
120Kč/hod Průhonice pokladna - týdenní vyplácení
Praha 11
dnes
* dlouhodobou spolupráci * odborné proškolení * směny jsou pravidelně plánovány dle domluvy v naší kanceláři, možnost docházet i pouze... zobrazit nabídku»
Alza Praha 7 - výpomoc ve skladu 100Kč/hod- týdenní vyplácení
Holešovice
dnes
Nabízíme - mzda 100,-Kč/hod hrubého: - týdenní zálohy ve výši základní mzdy V PLNÉ VÝŠI BEZ POPLATKU zobrazit nabídku»
Řidič VZV
Otrokovice
dnes
Hledáme vhodné uchazeče na pozici: Řidič VZV. Náplní práce je překládaní pneumatik. Požadujeme: vhodné pracovní oblečení, pevnou obuv... zobrazit nabídku»
Manipulační práce
Otrokovice
dnes
Hledáme vhodné uchazeče na pozici Manipulační dělník. Náplní práce je překládaní pneumatik. Požadujeme: fyzickou zdatnost, vhodné... zobrazit nabídku»
Nakládka a vykládka zásilek
Olomouc
dnes
Hledáme vhodné pracovníky do skladu. Náplní práce je nakládka a vykládka zásilek z/do návěsů. Manipulace je ruční a pomocí paletového... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce supermarketu
Olomouc
dnes
Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro... zobrazit nabídku»
Kompletace tiskovin
Praha 9 - Horní Počernice
dnes
Hledáme pracovníky na dlouhodobou brigádu ( ale je možné i nárazově ), jedná se o kompletaci, třídění a přípravu tiskovin, především... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce v supermarketu.
Praha 7 - Holešovice
dnes
Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro... zobrazit nabídku»
Pomocník do skladu
Říčany u Prahy
dnes
Hledáme skladníky na dlouhodobou noční brigádu, jedná se o pomocné manipulační práce ve skladu.vykládka - nakládka zboží. zobrazit nabídku»
Pracovník/ce v supermarketu
Brno
dnes
Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro... zobrazit nabídku»
Manuální práce při výrobě žárovzdorných výrobků.
Brno
dnes
Hledáme spolehlivé pracovníky pro obsluhu jednoduchých hydraulických lisů na výrobu šamotových tvarovek. Požadujeme: manuální zručnost,... zobrazit nabídku»
Práce ve fastfoodu
Praha 5 - Zličín
dnes
Hledáme spolehlivé pracovníky na dlouhou brigádu. Jedná se o přípravu pokrmů z předem zajištěných surovin a následný prodej u kasy.... zobrazit nabídku»
Pokladní v hypermarketu
Valašské Meziříčí
dnes
Hledáme spolehlivé brigádníky do hypermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro... zobrazit nabídku»
Manipulační dělník/ce ve výrobě
Hustopeče
dnes
Hledáme spolehlivé pracovníky pro výrobu spojovacích komponentů zejména pro segment automotive, Požadujeme: manuální zručnost,... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá brigáda na pile- 85 Kč/h. (Staříč)
Vítkov
dnes
Hledáme dlouhodobé brigádníky nebo pracovníky na stálo na pomocné práce na pile: - Svazkování dřeva - Úklid vagónů - Vymetání... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace