Práce v oboru Brigády (868) - strana 24

Brigády

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohly zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Účetní junior
Praha 10
dnes
* získání kvalitní praxe, * zázemí silné společnosti, * stabilní pracovní pozice, * vynikající platové ohodnocení - 120 - 150,-/hod, *... zobrazit nabídku»
Brigoška pro študáky
Brno
dnes
- nástupní mzdu 70 Kč/hod. čistého - první možnost zvýšení mzdy již po odpracování 1. měsíce a další možnost opět po 3 měsících... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá brigáda pro studenty - Evropská
Praha 6
dnes
- nástupní mzdu 90 Kč/h na zkrácený úvazek, 80 Kč/h na částečný úvazek/brigádu - první možnost zvýšení mzdy již po odpracování 1.... zobrazit nabídku»
Přívýdělek ve večerních hodinách (např. 18-23) - i jen některé dny, vh...
Praha 4
dnes
- nástupní mzdu 90 Kč/h na zkrácený úvazek, 80 Kč/h na částečný úvazek/brigádu - první možnost zvýšení mzdy již po odpracování 1.... zobrazit nabídku»
Brigáda pro studenty. Praha - Průhonice. odvezeme TĚ až do práce z benešo...
Benešov
dnes
- nástupní mzdu 100 Kč/h na zkrácený úvazek, 90 Kč/h na částečný úvazek/brigádu - první možnost zvýšení mzdy již po odpracování... zobrazit nabídku»
Ranní úklid - čejč
Čejč
dnes
AB Facility přijme pracovníka na úklid ČS v Čejči okr.Hodonín Dlouhodobá brigáda. Náplň úklidu: vysávání, otírání prachu,mytí... zobrazit nabídku»
Ranní úklid - Valtice
Valtice
dnes
AB Facility přijme pracovníka na úklid ČS ve Valticích okr.Břeclav Dlouhodobá brigáda. Náplň úklidu: vysávání, otírání prachu,mytí... zobrazit nabídku»
Brigáda pro studenty u Fashion arény
Praha 10
dnes
- nástupní mzdu 90 Kč/h na zkrácený úvazek, 80 Kč/h na částečný úvazek/brigádu - první možnost zvýšení mzdy již po odpracování 1.... zobrazit nabídku»
Údržba zeleně - česká lípa
Česká Lípa
dnes
Přijmeme brigádníka na údržbu zeleně na bankovní pobočce v České Lípě. Práce není náročná, jedná se o zalévání květin a... zobrazit nabídku»
Brigáda - pracovník/ce v zázemí pošty
Praha
dnes
Co bude Vaší náplní práce? - třídění, popisování a ukládání přijatých zásilek - vyúčtování s doručovateli - vyřizování... zobrazit nabídku»
Úklid bankovní pobočky pro ranní ptáčata - Praha, Rytířská
Praha
dnes
Přijmeme spolehlivé zaměstnance na úklid bankovní pobočky v brzkých ranních hodinách. Úklid probíhá každý všední den od 5:30 do 7:30... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá brigáda pro studenty
Praha 4
dnes
-nástupní hodinový plat 80 Kč/h (70 Kč + 10 Kč příplatek na uniformu) - v případě dobrých pracovních výsledků možnost i finančního... zobrazit nabídku»
Ranní úklid banky - přelouč
Přelouč
dnes
Přijmeme spolehlivé zaměstnance na úklid bankovní pobočky v Přelouči. Jedná se o běžný úklid, který se provádí každý všední den... zobrazit nabídku»
Úklid nemocnice Jihlava - DPP
Jihlava
dnes
Společnost AB Facility a.s. hledá spolehlivou kolegyni na DPP - úklid nemocnice Jihlava. Nástup je možný ihned, pracovní doba dle dohody.... zobrazit nabídku»
Odpolední úklid banky
Hronov
dnes
Společnost AB Facility a.s. hledá spolehlivou kolegyni na úklid České spořitelny v Hronově, Husova 580. Úklid probíhá v pracovní dny od... zobrazit nabídku»
Máte děti dopoledne ve školce? přijďte si k nám zatím přivydělat.
Praha 5
dnes
- nástupní mzdu 90 Kč/h na plný i zkrácený úvazek a 80 Kč/H na brigádu - osobní odměnu podle toho, jak se tobě a restauraci povede, s... zobrazit nabídku»
Ranní úklid - Veselí nad Moravou
Veselí nad Moravou
dnes
AB Facility přijme pracovníka na úklid České Spořitelny-Veselí nad Moravou Dlouhodobá brigáda. Vhodné i pro důchodce. Náplň úklidu:... zobrazit nabídku»
Venkovní úklid - Přerov
Přerov
dnes
Hledáme spolehlivého pracovníka na venkovní úklid kolem budovy banky. Paušální mzda, úklid probíhá v ranních hodinách, smlouva na DPP.... zobrazit nabídku»
Úklid bankovní pobočky Brno - křenová
Brno
dnes
Přijmeme pracovníka pro pravidelný úklid bankovní pobočky v Brně. Úklid probíhá každý všední den od 8:00 do 9:00. Preferujeme... zobrazit nabídku»
Zpracování plateb 100-120Kč/hod
Praha 7 - Holešovice
dnes
* mzdové ohodnocení: 100-120 Kč/hod. * moderní pracovní prostředí * mladý přátelský kolektiv * možnost dlouhodobé spolupráce zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace