Práce v oboru Brigády v Novém Jičíně (64)

Brigády
Nový Jičín

Podle zvolených kritérií jsme nenašli žádné inzeráty. Níže se ale nacházejí inzeráty, které by vás také mohli zajímat.

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Pomocný pracovník ve skladu - nošovice
Nošovice
dnes
- zázemí silné společnosti - dlouhodobou brigádu na smlouvu – dohoda o pracovní činnosti - zajímavé finanční ohodnocení 84... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Frýdlant - 92 Kč/hod
Frýdlant nad Ostravicí
dnes
- 76,67,- Kč až 92,-Kč za hodinu - smlouva na DPČ - stravenky - nástup IHNED - možnost získání dlouhodobé spolupráce na HPP zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Ostrava - ihned!
Ostrava
dnes
- mzda od 68 Kč/hodinu výše - dlouhodobá spolupráce - bonusy, příplatky, závodní stravování - smlouva na HPP - karierní růst,... zobrazit nabídku»
Operátor výroby lisař
okres Ústí nad Orlicí
dnes
-školení BOZP -zálohy z výplaty po 80-ti odpracovaných hodinách -ubytování zajištěno -nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Svářeč TIG
okr. Kutná Hora
dnes
- nabízíme práci na HPP nebo OSVČ - vyplácíme zálohy z výplaty po 80-ti odpracovaných hodinách - zajišťujeme ubytování hrazené... zobrazit nabídku»
Brigáda - výpomoc ve výrobě (23.10.2013, Ostrava)
Moravskoslezský
před 6 dny
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla... zobrazit nabídku»
Brigáda - výpomoc ve výrobě (23.10.2013, Ostrava)
Moravskoslezský
před 6 dny
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla... zobrazit nabídku»
Brigáda před vánocemi! pokladní!
Ostrava
před týdnem
odpovídající finanční ohodnocení – 60Kč/hod. volitelnost směn v rozmezí od 7-23h odpovídající zaškolení zobrazit nabídku»
Brigádně - Spojovatel/ka příchozích hovorů
Ostrava
před týdnem
- spolupráci s významnou společností - práci na smlouvu (dohoda o pracovní činnosti) - Odpovídající finanční ohodnocení 85 Kč/hod zobrazit nabídku»
Brigádně - péče o zákazníky RWE v nočním provozu
Ostrava
před týdnem
- brigádu na smlouvu (dohoda o pracovní činnosti) - kvalitní zaškolení - možnost volby směn (pracuje se cca 6 směn v měsíci) -... zobrazit nabídku»
Pokladní – Ostrava, 60 Kč/hod (potravinářský průkaz nutný)
Ostrava
před týdnem
- 60 Kč/hod - Práci na DPČ - V případě spokojenosti možnost další spolupráce zobrazit nabídku»
IT Programátor - Visual Basic
Ostrava
před týdnem
- mzda dle dosavadních zkušeností - spolupráce na DPČ na 6 měsíců - možnost získání zajímavých pracovních zkušeností ve významné... zobrazit nabídku»
Brigáda kontrola kvality automotive!
Ostrava - Poruba
před 14 dny
- 80 Kč/hodinu - 15 Kč/hodinu variabilní složka - smlouva na DPČ - dlouhodobou a opakovanou spolupráci Jedná se flexibilní brigádu... zobrazit nabídku»
Super brigáda před vánocemi! - Opava, práce ve výrobě
Opava
před 14 dny
- nástup IHNED!!! - smlouvu na DPČ - 60 Kč/hodinu - v případě spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce! zobrazit nabídku»
Operátor oprav elektrotechniky
Ostrava
před 14 dny
- jedinou podmínkou je alespoň výuční list v elektro-technickém oboru ! - praxe v pájení a opravách elektroniky výhodou - manuální... zobrazit nabídku»
Hledáme absolventy elektrotechnických oborů!
Ostrava
před 14 dny
Jsi po škole a hledáš uplatnění? Baví tě elektrotechnika a vše kolem toho? Pošli nám životopis a dozvi se více....Práce na full... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - Elektro
Ostrava - Hrabová
před 14 dny
- mzda od 13 000,- Kč - moderní a příjemné pracovní prostředí - zázemí mezinárodní rozvíjející se společnosti - odborné kurzy,... zobrazit nabídku»
Elektrotechnik
Ostrava - Hrabová
před 14 dny
- mzda od 13 000 - moderní a příjemné pracovní prostředí - zázemí mezinárodní rozvíjející se společnosti - odborné kurzy,... zobrazit nabídku»
Opava, výpomoc do výroby – 90 Kč/hod., fyzicky náročná práce
Hranice na Moravě
před 14 dny
PRO NAŠEHO VÝZNAMNÉHO KLIENTA HLEDÁME ZAMĚSTNANCE DO VÝROBY PRO FYZICKY NÁROČNOU PRÁCI. Informace k brigádě: - náplň práce:... zobrazit nabídku»
Přivydělejte si před vánocemi - Ostrava, Balírna cukrovinek - 54
Ostrava
před 14 dny
- manuální práce ve výrobě (potravinářský průmysl) - balení, mašlování - brigáda od 8.12.2014 do 19.12.2014 na odpolední směny od... zobrazit nabídku»
1 2 3 4

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

přihlášení pro uchazeče  |  registrace