Volná místa - práce na pozici C# developer v Praze (118)

Praha
.NET/C# developer (back-end nebo front-end)
Praha
před 2 dny
1.pozice BACK-END .NET - Senior developer (back-end) Projekt: Vývoj nového logistického systému Náplň práce: Design a vývoj... zobrazit nabídku»
Chance for youC++, C#, JavaScript developers with Russian
Praha
před 4 dny
For TOP IT/SW company we are hiring: C++ developer (ATL, STL, BOOST, WinAPI) C# developer (SQL, WinAPI) (pure) JavaScript developer Tester... zobrazit nabídku»
Senior C# Developer
Praha
před 14 dny
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Senior C# Developer. Main responsibilities: -... zobrazit nabídku»
Junior C# Developer
Praha
před 14 dny
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of a Junior C# Developer. Your main tasks: -... zobrazit nabídku»
Internal C# Developer
Praha
před 14 dny
Our client, an international company, is looking for a suitable candidate to fill the position of Internal C# Developer. Your main... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

SW architect for innovative R&D centre
Praha
dnes
For innovative R&D center  we are looking for SW Architect.   Your key responsibilities: Responsibility of technical design and architecture... zobrazit nabídku»
Studuješ VŠ? Pojď na 1/2 úvazku vyvíjet embedded a IoT
Praha
dnes
Jsi VŠ student (anebo čerstvý absolvent) a chceš se přiučit praxí? Láká Tě nastartovat svoji kariéru pro zbrusu novou R&D společnost s... zobrazit nabídku»
Vyhrazeno pro seniorní vývojáře HTML5/ JavaScript
Praha
dnes
Baví Vás vyvíjet? S HTML5 a JavaScriptem si tykáte? Chcete pracovat pro stabilní a mezinárodně úspěšnou společnost a mít přístup k... zobrazit nabídku»
Experienced android freak - start of new project + Home Office
Praha
dnes
Vývoj Android aplikací máte pod palcem a je to Váš největší koníček? Láká Vás prostředí mezinárodní, dynamické firmy, která Vám... zobrazit nabídku»
Java Developers in Prague + great Home Office possibilities
Praha
dnes
Je Java jako Váš mateřský jazyk a hledáte novou profesní výzvu? Legacy kódu dáváte košem a preferujete oporu nejmodernějších... zobrazit nabídku»
Web App Developer
Praha Vysočany
dnes
Work with up-to-date open standards (MQTT, LoRaWAN,..) Developing real product as a part of complete IoT ecosystem work in an international... zobrazit nabídku»
Front-end developer - Možnost spolupráce na IČO
Praha
včera
Chcete se podílet na tvorbě webových stránek, které týdně navštíví tisíce lidí? Pracovat na projektech pro velké mezinárodní... zobrazit nabídku»
SW Analytik/Scrum Master
Praha
před 2 dny
Do mezinárodní společnosti působící v oblasti bankovnictví hledáme kandidáta na pozici SW Analytika/Scrum Mastera. Vaším úkolem bude: -... zobrazit nabídku»
Hardware developer | Praha | až 70 000 Kč
Praha
před 2 dny
Významná společnost, nadnárodní korporace zabývající se vývojem HW pro automatizaci a řízení, nabízí pozice pro nově budované... zobrazit nabídku»
SW vývojář (Embedded systémy) - pozice i pro absolventy
Praha
před 2 dny
Hledáte zajímavou práci v embedded vývoji (vývoj SW, firmwaru,...)? Chtěl byste pracovat v mezinárodní firmě a podílet se na... zobrazit nabídku»
Embedded software developer
Praha
před 2 dny
Are you proficient in C or C++? Would you like to work in the field of industrial automation/automotive electronic systems/smart energy monitoring... zobrazit nabídku»
PHP magento developer to dynamic company in Prague
Prague
před 2 dny
? Challenging projects and agile development processes ? Pleasant and positive working environment, awesome breakfasts and all you candrink coffee ?... zobrazit nabídku»
.NET/C# developer (back-end nebo front-end)
Praha
před 2 dny
1.pozice BACK-END .NET - Senior developer (back-end) Projekt: Vývoj nového logistického systému Náplň práce: Design a vývoj... zobrazit nabídku»
Junior/senior/leader Javascript developer do digitální spol.
Praha
před 2 dny
* Přední digitální agenturu s pobočkou v Praze * Náročné projekty a agilní vývoj * Příjemné pracovní prostředí se sídlem v centru... zobrazit nabídku»
HW designer/hw developer #6200507 (Praha, CZ)
Praha
před 2 dny
People Consulting s.r.o. Máte zájem být u zrodu nejnovějších technologií v oblasti automotive? Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace