Nabídka práce v celé ČR (volná místa 294)

Níže se nachází nabídka práce pro celou Českou republiku. Naleznete zde pracovní nabídky, které svou působností zasahují do všech regionů a je možné je tak vykonávat na celém uzemí ČR. Aktuální nabídka práce s přesahem do celé České republiky na portálu Dobrá práce.cz činí 294 volných míst.

Celá ČR

Aktuálně nabízíme:

Oblíbený sklad opět v ponuke! Pracuj pre Boohoo!
Burnley, Veľká Británia
včera
Využite jedinečnú možnosť vycestovať do Veľkej Británie a pracovať pre prestížnu spoločnosť v oblasti módy, ktorá získala cenu Fashion Awards! Pokiaľ stále váhate, máte možnosť overiť si referencie o práci priamo... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v automotive (až 30.000 Kč/měs.)s ubytováním
okr. Pelhřimov
včera
Možnost zálohy (po 1 odpracovaném týdnu) Bonusy za víkendové směny až 1000 Kč/ den. Bonusy za produktivitu až 40 Kč/ hod. Ubytování zdarma/příspěvek na bydlení (2000 Kč) Práce na HPP v stabilní společnosti... zobrazit nabídku»
Práce ve Švedsku! Hledáme prodejce značkové kozmetiky!
Štokholm, Švédsko
včera
Možnosť preplatenia letenky už po 3och odpracovaných mesiacoch Prvý mesiac ubytovania máš zdarma (preplatí ho zamestnávateľ) Zamestnávateľ Ti zaistí zdarma transport po Tvojom príchode z letiska Transport z/do... zobrazit nabídku»
Ošetřovatel(ka) pomocní pro péči o seniory v jižním Německu
Jižní Německo
před 2 dny
základní plat převyšující běžné tarify od 1 600,- eur brutto příplatky za směny o nedělích, svátcích a za noční směny diety netto práce na německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou zaměstnání ve... zobrazit nabídku»
Strážný/Detektiv do ostrahy
-
dnes
Jedná se především o ostrahu obchodních jednotek (super- a hypermarkety) a skladových areálů. Požadujeme: - věk nad 18 let -... zobrazit nabídku»
Šikovní zámečníci!
Slaný
dnes
Pro významnou strojírenskou společnost s působením v ČR hledáme šikovné zámečníky s nástupem ihned. Místo výkonu práce: Slaný.... zobrazit nabídku»
Operátor výroby s ubytováním, možnost záloh!
Stříbro
dnes
- Ubytování HRAZENO, - Možnost týdenních záloh (1000 Kč / týden), - NADSTANDARDNÍ mzdové ohodnocení, - Dlouhodobá a stabilní práce,... zobrazit nabídku»
Autoelektrikář/autodiagnostik
Praha
dnes
zaměstnání u celosvětově hlavního výrobce autobusů, ubytování zajištěné, příspěvek na dopravu, atraktivní finanční... zobrazit nabídku»
Operátor výroby, možnost záloh!
Mladá Boleslav
dnes
- UBYTOVÁNÍ zajištěno, - Možnost týdenních záloh (1000 Kč / týden), - NADSTANDARDNÍ mzdové ohodnocení, - Dlouhodobá a stabilní... zobrazit nabídku»
Skladník/picker Olomouc
Olomouc
dnes
možnost ubytování,týdenní zálohy max. 1000,- kč na týden. zobrazit nabídku»
SKLADNÍK/PICKER
Hradec Králové
dnes
možnost ubytování,týdenní zálohy max.1000,- kč na týden zobrazit nabídku»
Skladník/manipulant
Klecany
dnes
Nabízíme: dlouhodobý pracovní poměr, velmi dobré finanční ohodnocení, možnost ubytování, týdenní zálohy. zobrazit nabídku»
Obsluha CNC bez znalosti programování
Valašské Meziříčí
dnes
Práce na HPP možnost týdenních záloh ubytování hrazené zaměstnavatelem zobrazit nabídku»
Holandsko: CNC frézař se schopností programovat
Holandsko
dnes
- 12 EUR čistého, již se nic nestrhává (ubytování a pojištění již strženo) - doprava do zaměstnání: 0,10 EUR/km či zapůjčení... zobrazit nabídku»
Belgie: pomocný elektrikář
Belgie
dnes
práci pro velmi seriozní belgickou agenturu benefity- příspěvek na dovolenou holiday benefit (cca 15% z platu), end-of-year benefit (cca 8%... zobrazit nabídku»
Holandsko: řezník a pomocné práce s nožem
HOLANDSKO
dnes
- řezník: mzda 10-12 EUR čistého dle zkušeností (již se nic nestrhává..ani za ubytování, pojištění..) - pomocné práce s nožem 8,5-9... zobrazit nabídku»
Holandsko: svářeč
HOLANDSKO
dnes
- mzda 10-11 EUR čistého dle zkušeností (již se nic nestrhává..ani za ubytování, pojištění..!!!) - práci pro dlouholetého seriózního... zobrazit nabídku»
Belgie, Holandsko: volná místa- bez poplatků agentuře
BELGIE, HOLANDSKO
dnes
mzda se liší od profese a zkušenosti kandidáta práci pro velmi seriozní agenturu- BELGICKOU či HOLANDSKOU SMLOUVU NA HPP benefity-... zobrazit nabídku»
Skladníci i bez průkazu na VZV - práce s ubytováním
Mohelnice
včera
- plně hrazené ubytování v místě výkonu práce - možnost týdenních záloh - motivující platové ohodnocení - nástup ihned zobrazit nabídku»
Automechanik
České Budějovice nebo Ústí nad Labem nebo Hradec...
včera
Zázemí stabilní, prosperující společnosti s výbornou firemní kulturou Pravidelné školení na nové technologie / trendy Pracovní... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace