Kde jsem: Dobrá práce.cz > Ceník > Inzerce personálních agentur

Inzerce personálních agentur

Respektujeme specifické požadavky agentur. Věnujeme Vám speciální péči.

Personální agentury mají u nás mimořádnou péči, vytvořili jsem pro Vás Agenturní programy. Nasloucháme Vašim specifickým požadavkům a rádi Vám vytvoříme i unikátní nabídku na míru.
Pro personální, zprostředkovatelské a poradenské agentury máme na portálu DobraPrace.cz připraveny speciální Agenturní programy. Pokud Vám, jako personální agentuře, nebude vyhovovat jejich nastavení, rádi vytvoříme nabídku na míru podle konkrétních požadavků a potřeb.

Pro vytvoření programu na míru nebo zaslání ceníku Agenturního programu nás kontaktujte na telefonním čísle +420 777 441 701 nebo pište na . Ceník Vám rádi zašleme.

více referencí

Reference

"Portál Dobrá práce je naším spolehlivým partnerem již od roku 2005. Díky této spolupráci se nám daří obsazovat pozice vhodnými kandidáty poměrně v krátkém čase a za příznivou cenu. Výhodou této inzerce je možnost inzerovat každou pozici ve všech regionech ČR souběžně za jednu cenu, což v jiných portálech nelze. Oceňujeme i osobní přístup ze strany zaměstnanců portálu a snaha vždy vyjít vstříc."

Dana Dvořáková
Jednatelka společnosti
www.maxijob.cz
přihlášení pro uchazeče  |  registrace