Práce v oboru Chemie a potravinářství (411) - strana 7

Chemie a potravinářství
Technolog v pekařském průmyslu
Praha
před 6 dny
Jsi kreativní a máš super nápady? Chceš se realizovat v pekařském průmyslu a podílet se na vývoji nových výrobků? Láká Tě stát se... zobrazit nabídku»
Vedoucí Technolog Divize technologická úprava vody
Mníšek pod Brdy
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje konzultační a inženýrské služby v oblastech ochrany životního prostředí a vodního... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce FMCG – van seller
Česká Lípa, Liberec, Mladá Boleslav
před týdnem
Pro našeho klienta, jednoho z největších distributorů cukrovinek v ČR, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce FMCG – van... zobrazit nabídku»
Obchodně - technický zástupce pro barvy
Královehradecký a Jihočeský kraj
před týdnem
Pracovní poměr na HPP s velmi dobrým fixním platem a výkonnostními odměnami Služební vůz i pro soukromé použití Práce formou... zobrazit nabídku»
Pracovník obchodu-lahůdky
Středočeský, Ústecký
před týdnem
Pro našeho klienta hledáme spolehlivé zaměstnance do obchodu-lahůdky. Náplň práce: - obsluha zákazníků na pultech - příprava a prodej... zobrazit nabídku»
(be) Operátor ruční balení - spěchá
Praha, Středočeský
před týdnem
Náplň práce: - práce na výrobní lince, balení zboží - práce v čistém provozu (nutno dobrý zdravotní stav) Požadujeme: - nástup... zobrazit nabídku»
Pizzař děčínsko
Ústecký
před týdnem
Pro podnik dlouhodobě působící na trhu v Děčíně, hledáme nové pracovní síly na HPP na pozici PIZZAŘ. Náplň práce: - zodpovědnost za... zobrazit nabídku»
Senior inženýr kvality
Královéhradecký
před týdnem
- mezinárodní společnost s dlouhou historií na českém trhu - příjemný a přátelský kolektiv - odpovídající finanční ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Operátor výroby v potravinářství
Moravskoslezský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Hledáte dobrý stabilní výdělek? Nabízíme nové mzdové ohodnocení. Průměrná mzda 96 Kč na hodinu,... zobrazit nabídku»
Operátor/ka na výrobní lince - Benešovsko, Voticko
Středočeský
před týdnem
Do rozšiřujícího se týmu ve výrobě hledáme dělnice na výrobní linku (Operátorky výroby) Náplň práce: - balení zboží a lehké... zobrazit nabídku»
Barvíř textilií
Liberecký, Ústecký
před týdnem
Náplň práce: - příprava chemikálií, barev, barvících lázní a roztoků podle receptur - zhotovování vzorků vybarvením textilních... zobrazit nabídku»
Vedoucí nákupu suroviny
Tábor
před týdnem
- Zajímavou, stabilní pracovní příležitost - Motivační finanční ohodnocení dle praxe - Služební automobil - 5 dnů dovolené navíc -... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě-řezník
Ústecký
před týdnem
Nadnárodní výrobní společnost s tradicí do svého znovu otevřeného výrobního závodu přijme pracovité kolegy. Náplň práce: - ... zobrazit nabídku»
Dělník v Nestlé Holešov
Zlínský
před týdnem
Nestlé Holešov V roce 1863 zahájil Philip Kneisl v Holešově výrobu cukrovinek. Byl jedním z prvních velkovýrobců cukrovinek v tehdejších... zobrazit nabídku»
Pracovník v potravinářství až 17 000 Kč/měsíc
Zlínský
před týdnem
Práce v Nestlé Holešov až 17 000 Kč/měsíc V Holešově hledáme nové zaměstnance na pozici pracovník/pracovnice potravinářské... zobrazit nabídku»
Pracovník ve výrobě- potravinářství (ženy)
Ústecký
před týdnem
Nadnárodní výrobní společnost s tradicí do svého znovu otevřeného výrobního závodu přijme pracovité kolegy. Náplň práce: - mytí a... zobrazit nabídku»
Pekařky zdobičky perníku
Ústecký
před týdnem
Zavedená firma hledá vhodné kandidátky na pozice: Pekařka, zdobičky perníku Náplň práce: - manuální práce vhodná pro... zobrazit nabídku»
Operátor výrobní linky na HPP (ženy i muže)
Středočeský
před týdnem
Hledáme výrobní operátory v potravinářství na hlavní pracovní poměr. Náplň práce: - balení zboží a lehké manuální práce na... zobrazit nabídku»
Operátor výroby - až 19.500,- Trmice
Ústí nad Labem
před týdnem
* Odměna ve výši 18.000,-/měs (fix) + bonus 1.500,- (BONUS se vyplácí každý měsíc) * Příplatky (noční, víkend, svátek, přesčas) *... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů
Plzeňský
před týdnem
Zajímavá práce, která Vás bude bavit Stabilní zázemí mezinárodní společnosti Závodní stravování Možnost rozvoje a vzdělávání... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace