Práce v oboru Chemie a potravinářství (441) - strana 7

Chemie a potravinářství
Obsluha prodejního pultu - Pardubice
Pardubice
před 2 dny
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - 14.200 nástupní mzda - Bonusy a příplatky k základní mzdě - 4 týdny dovolené -... zobrazit nabídku»
Pekař
Chotíkov u Plzně, Olomouc, Liberec, Brno
před 2 dny
- smlouva na dobu neurčitou a odpovídající mzda - k Vaší mzdě bohatá škála benefitů (13. mzda, příspěvek na stravování, příspěvek... zobrazit nabídku»
Potravinářský dělník - Frýdek
Frýdek - Místek (Místek)
před 4 dny
- Práci v příjemném prostředí české společnosti, zabývající se výrobou masných výrobků - Odpovídající mzdové ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista junior
Sušice
před 4 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení puncovní kontroly a zkušebních laboratoří
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která vykonává státní správu na úseku puncovnictví a zkoušení drahých kovů, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Kuchař/ka studené kuchyně
Karviná
před 4 dny
Zavedená výrobna a prodejna lahůdek (Lahůdky Slunko s.r.o.), hledá kuchaře/ku pro studenou kuchyni. Požadujeme: - vyučení v oboru... zobrazit nabídku»
Prodavačka
Klatovy
před 4 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Prodavač/ka - pokladní
Domažlice
před 4 dny
Nabízíme Vám zajímavou a různorodou práci se zajímavými benefity: - zázemí úspěšné české firmy - práci v blízkosti Vašeho domova;... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický specialista #4043588 (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha, Středočeský
před 4 dny
People Consulting s.r.o. náš klient, významný mezinárodní výrobce a distributor stavební chemie (systémy na ochranu a sanaci staveb) –... zobrazit nabídku»
Technicko-obchodní zástupce pro potravinářství
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta zabývajícím se distribucí a prodejem chemií, aditiv, sypkých směsí a aromat, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku... zobrazit nabídku»
Manažer plánování a řízení zásob
Praha
před 5 dny
* možnost vnést do celého procesu řízení zásob vlastní nápady a návrhy na zlepšení * samostatnou práci v příjemném moderním... zobrazit nabídku»
Technolog senior
Ústecký
před 5 dny
* Roční bonus - až dva průměrné platy * 5 týdnů dovolené * Sick-days * Příspěvky na penzijní a životní pojištění * Možnost... zobrazit nabídku»
Specialista servisu chromatografie spektroskopie
Praha, Středočeský
před 5 dny
Pro našeho klienta českou technickou společnost, se zaměřením na řešení analytických problémů v laboratořích a v průmyslových... zobrazit nabídku»
3D konstruktér přípravků
Praha, Středočeský
před 5 dny
* Zázemí mezinárodní společnosti * 25 dní dovolené * Příspěvek na stravování * Jazykové kurzy * Služební notebook, mobilní... zobrazit nabídku»
Technolog / Odborný specialista
Praha
před 5 dny
Telefon, Notebook Osobní automobil i pro soukromé účely Nástup možný ihned / dohodou Další zajímavé pracovní pozice na:... zobrazit nabídku»
Demand Planning Manager, FMCG company
Praha
před 6 dny
Highly successful multinational FMCG US-based company with excellent track record of growth and stability and excellent ranking in the world. We are... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - FMCG
Jihočeský
před 6 dny
* Možnost práce ve stabilní mezinárodní společnosti * Měsíční bonus ve výši 50% základní mzdy (na základě vyhodnocení výkonových... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant pro jižní Čechy a vysočinu
Jihočeský
před 6 dny
* Perspektivní pracovní uplatnění * Motivující finanční ohodnocení včetně zajímavého měsíčního bonusu * Služební notebook a... zobrazit nabídku»
Recruiter - mezinárodní společnost
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Náš klient, jedna z nejsilnějších firem na trhu FMCG v oboru potravinářství, hledá na pozici junior recruitera... zobrazit nabídku»
Sales and Marketing Director se znalostí IVD
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost působící v oblasti diagnostiky aktuálně hledáme kandidáta/tku na pozici: Sales and... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace