Volná místa - práce na pozici developer v Praze (213)

Praha
Senior back-end developer (C#, .NET, MS sql) (Praha, CZ)
Praha
včera
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní společnost, vhodné kandidáty/kandidátky na pozice:   Developer logistiky UX/UI... zobrazit nabídku»
C++ EFT Developer
Hlavní město Praha
včera
benefits (travel tickets, meal vouchers, salary in addition, contribution to the pension fund etc.) stable international company zobrazit nabídku»
Experinced PHP Software Engineer
Praha
před 2 dny
- Are you PHP developer? - Would you like to work in an international environment? - Do you want to develop applications in PHP which will be used... zobrazit nabídku»
Jr. Softwarový vývojář/ka (i pro studenty)
Praha Vysočany
před 2 dny
Hlavním cílem start-upu společnosti Foxconn 4Tech je vývoj a rozšíření chytrých průmyslových řešení v automatizaci a robotice s... zobrazit nabídku»
Big data Architect/Manager – unique Big data projects in EU
Praha
před 2 dny
Do you want to work for TOP leading IT company and be responsible for leading an international Big data team? Do you want to live in Prague (Czech... zobrazit nabídku»
C++ guru pro real-time aplikace (TV media)
Praha
před 2 dny
Baví Vás start-up projekty? Budete se podílet na řízení a vývoji špičkové vysílací techniky (HW/SW) pro světová i... zobrazit nabídku»
Explore Europe as DWH Analyst or ETL Developer
Praha
před 2 dny
Do you want to work for TOP leading IT company and become an BI/DWH Expert? Do you have desire to live in Prague (Czech rep.) and travel to... zobrazit nabídku»
Industrial SW Architect
Praha
před 3 dny
Jste zkušený developer v C# (případně C/C++) a myslíte si, že máte na víc? Máte zkušenosti s návrhem SW architektury? Umíte s... zobrazit nabídku»
Integration Developer/Solution Architect
Praha
před 3 dny
For our client, a company that takes a radical new approach to enterprise business process integration by putting the focus where it counts: on... zobrazit nabídku»
.NET Developer Junior
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost spolupracující s významnou zahraniční klientelou - používající rozvojové programy a zabývající se... zobrazit nabídku»
Became a Java Developer- trainee program
Praha
před 4 dny
Would you like to became a Java developer? Would you like to work on international projects? Would you like to develop applications used all over the... zobrazit nabídku»
IT Konzultant s AJ, flexibilní podmínky, možnost IČO
Praha
před 4 dny
Máš background v oblasti vývoje (Java, Groovy)? Chceš kombinovat SW vývoj a komunikaci se zákazníkem? Chceš používat angličtinu na denní... zobrazit nabídku»
.NET developer.
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost s 20-ti letou působností na českém trhu, která poskytuje komplexní služby v oblasti zpracování... zobrazit nabídku»
PHP Developer - dlouhodobá spolupráce
Praha
před 4 dny
rozmanitou práci v mladém a vstřícném kolektivu práci na zajímavých projektech pro významné klienty možnost ovlivnit výsledný... zobrazit nabídku»
Realitní makléř/ka - developer (prodej bytů a pozemků)
Praha
před 4 dny
Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 24 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších... zobrazit nabídku»
.NET Developer/ SW Engineer #5416345 (Praha, CZ)
Praha, Středočeský
před 4 dny
People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na... zobrazit nabídku»
Junior tester/developer, 20 h/týden, cca 130 Kč/h
Praha 5
před 5 dny
Hledáte atraktivní startovní pozici v oblasti IT? Umíte číst a psát kód alespoň v jedné z následujících možností: Java, C / C ++,... zobrazit nabídku»
Web Developer
Praha
před 5 dny
* Pokud nemáš žádnou praxi, vezmeme si tě pod svá křídla a zapracujeme tě. * Uvidíš, že práce může být i tvým koníčkem.... zobrazit nabídku»
C# Developer
Praha
před 5 dny
Anotácia Pre českú spoločnosť zaoberajúcu sa digitalizáciou dokumentov hľadáme kandidáta na pozíciu C# programátor. Vítaní sú nielen... zobrazit nabídku»
Java or Scala developer - international Big data, Hadoop team
Praha
před 5 dny
Do you want to work for TOP leading IT company and become a Hadoop Expert? Would you like to have an unique opportunity to work on large open source... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace