Práce v oboru Ekonomika (765)

Ekonomika
Mzdová účetní
Náchodsko
- nástup dle dohody nebo ihned - perspektivní zaměstnání - stabilitu a zázemí silné nadnárodní společnosti - možnost dalšího profesního vzdělávání a růstu - motivující finanční ohodnocení - benefity... zobrazit nabídku»
Účetní
Měšice u Prahy
- pracovní poměr na dobu neurčitou - zázemí stabilní a dynamické společnosti - vysoce moderní a atraktivní pracovní prostředí - zajímavou a samostatnou práci - motivující platové ohodnocení - možnost seberealizace a... zobrazit nabídku»
Payroll Accountant
Praha-Holešovice
Tato pozice nabízí samostatnou roli specialisty, který zpracovává dle zadání mzdy pro více zákazníků. Je kontaktní osobou pro své zákazníky a řeší veškeré náležitosti s tím spojené. Budete pracovat v týmu 10... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní – 30.000 – 40.000,- Kč
Brno
dnes
- Stabilní zázemí středně velké společnosti zaměřující se na zakázkovou výrobu ve strojírenství. - Úzká spolupráce s vedením. ... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní Brno – 34.000 – 45.000 Kč
Brno
dnes
- Stabilní zázemí středně velké společnosti zaměřující se na zakázkovou výrobu ve strojírenství. - Úzká spolupráce s vedením. ... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Ústí nad Labem
dnes
Jaké to u nás je? * panuje u nás přátelská atmosféra * můžeš si určit začátek a konec pracovní doby (40 hod. týdně, pevná část... zobrazit nabídku»
Asistentka
Vyškov / Brno
dnes
zázemí prosperující společnosti práci v kolektivu mladých energických kolegů profesní a kariérní růst s možností dalšího... zobrazit nabídku»
Back Office Manažer/ka
Mladá Boleslav
dnes
- zodpovědná pozice v zavedené, stabilní společnosti - plně profesionální, příjemné pracovní prostředí - možnost dalšího rozvoje -... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Náchodsko
dnes
- nástup dle dohody nebo ihned - perspektivní zaměstnání - stabilitu a zázemí silné nadnárodní společnosti - možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Treasury and Credit Control Specialist
Praha
dnes
Pro našeho klienta, silnou obchodní společnost spadající do mezinárodní skupiny působící ve více než 40 zemích světa, hledáme... zobrazit nabídku»
Finanční controller a prokurista
Praha
dnes
Různorodou a samostatnou práci v top managementu Práci v přátelském kolektivu Odpovídající platové ohodnocení Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Pricing Strategy Analyst - senior
Praha
dnes
For our longterm client, international company in pharmacy industry, we are looking for suitable candidate for the role of "Pricing Strategy... zobrazit nabídku»
Metodik produktu - úvěr
Praha
dnes
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na nově otevřenou pozici: ... zobrazit nabídku»
Regional Project Manager - Europe
Praha
dnes
For our valued client, strong international retail brand with HQ in Germany, we are searching for a candidate to fill a role of Regional Project... zobrazit nabídku»
Účetní – Pardubice
Pardubice
dnes
Pro našeho klienta, autorizovaného prodejce a servis aut, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Účetní – Pardubice. Náplň práce ... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Praha
dnes
Pro našeho klienta, společnost s téměř 25-ti letou působností na trhu se zaměřením na organizační a ekonomické poradenství, hledáme... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha - východ
dnes
Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost, která provozuje síť maloobchodních řetězců, hledáme vhodnou kandidátku na pozici... zobrazit nabídku»
Účetní ve státní příspěvkové organizaci
Praha
dnes
Pro našeho klienta, státní příspěvkovou organizaci, která je tiskárnou ministerstva (jakého upřesníme při telefonickém pohovoru),... zobrazit nabídku»
Sales Analyst specialist
Praha
dnes
Pro našeho významného klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: SALES PLANNING ANALYST ... zobrazit nabídku»
Účetní - junior/senior
Praha - východ
dnes
Máte rád/a nové výzvy? Pro našeho klienta - nadnárodní obchodní společnost, hledáme kolegu na pozici Accountant - junior/senior, který bude... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace