Práce v oboru Ekonomika (762) - strana 10

Ekonomika
Plant Controller cz/ssc Manager cz+de
Brno
před týdnem
JOB DESCRIPTION: reports to the plant manager and finance director ensures that the finance strategy of the group is adequately implemented in... zobrazit nabídku»
Účetní/ Finanční specialista - 30.000,-Kč
Praha 4
před týdnem
Vzdělávání a rozvoj. Možnost účastnit se zajímavých projektů. Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova. Více dní dovolené.... zobrazit nabídku»
Asistent/ka představenstva
Jičín
před týdnem
Nabízíme: Zázemí perspektivní nadnárodní společnosti Vzdělávací kurzy, služební telefon Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
Sales director se zaměřením na retail (70.000 - 100.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledáme dravého ředitele obchodní firmy, který vládne plynulou angličtinou, má zkušenost s vedením společnosti. Baví Vás obchod? Máte... zobrazit nabídku»
Obchodní referent
Ostrava
před týdnem
MONTIS BAU s.r.o. – firma poskytující služby v oblasti strojírenství a stavebnictví (montáže ocelových konstrukcí a mostů a jiných... zobrazit nabídku»
Účetní
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, specialistu a jednoho z nejúspěšnějších výrobců snímačové technologie, hledáme vhodné kandidáty na pozici... zobrazit nabídku»
Office Manager
Praha 9
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí sortiment oken, domovních a interiérových dveří a celoskleněných systémů, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Samostatný/á účetní - Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní služby v oblastech auditu, daní, účetnictví, mezd a podnikového poradenství,... zobrazit nabídku»
Administrátor správy pohledávek s FJ a AJ - šance!
Praha
před týdnem
práci ve sdílené kanceláři v západní části prahy na trase metra b zázemí velké mezinárodní společnosti přátelský kolektiv ... zobrazit nabídku»
Všeobecná účetní
Praha
před týdnem
- zázemí stabilní technologické společnosti - přátelský pracovní kolektiv - firemní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé... zobrazit nabídku»
Finanční analytik (controlling) (#8828084) (okres Beroun, CZ)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, strojírenskou výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici: FINANČNÍ ANALYTIK... zobrazit nabídku»
Finanční controller v automotive
Středočeský, Plzeňský
před týdnem
Máte alespoň krátkou praxi v oblasti controllingu, analytické myšlení a domluvíte se bez problémů anglicky nebo německy? Jste vystudovaný... zobrazit nabídku»
Kalkulant ve výrobě - i pro absolventa
okres Chrudim
před týdnem
příležitost pro absolventy zázemí mezinárodní výrobní společnosti možnost kariérního růstu práce v dynamickém týmu s příjemným... zobrazit nabídku»
Hlavní mzdová účetní
okr. Chomutov
před týdnem
- Mzdu na základě Vašich dosavadních zkušeností a schopností - Dotované závodní stravování, příspěvek na životní pojištění,... zobrazit nabídku»
Finanční manažer/ka
Praha
před týdnem
- 5 týdnů dovolené - 5 dní sick days - notebook - další služební volna - stravenky - pružnou pracovní dobu - Fond kulturní a... zobrazit nabídku»
Finanční controller senior [stabilní společnost]
Ústí nad Labem
před týdnem
- zázemí zahraniční společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - závodní stravování, penzijní a životní připojištění a... zobrazit nabídku»
Junior účetní-faktury s AJ, Praha 8
Praha
před týdnem
Pro našeho významného mezinárodního klienta z oblasti dopravy aktuálně hledáme novou posilu do teamu na výše uvedenou pozici. Klient... zobrazit nabídku»
Konzultant transferových cen
Praha
před týdnem
Prestižní nadnárodní poradenská kancelář hledá vhodného kandidáta pro pozici Konzultanta pro transferové ceny a mezinárodní... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor [nadnárodní společnost]
Teplice
před týdnem
- Zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti - Příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k lidem - Možnost profesního... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí [mezinárodní pozice]
Chomutov
před týdnem
- Zázemí stabilní strojírenské společnosti se zahraniční účastí - Pozici na mezinárodní úrovni - Zajímavou, různorodou práci -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace