Práce v oboru Ekonomika (777) - strana 10

Ekonomika
Finanční účetní / controller (40.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Je finanční účetnictví Vaše parketa a zvládáte ho i podle IFRS? Hledáte stabilní a zodpovědné zaměstnání? Chcete zúročit své... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor
Opava
před týdnem
Pro našeho mezinárodního klienta s výrobními závody po celé ČR hledáme pro rozšíření týmu profesionála z oboru. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Senior účetní (35.000 - 48.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Chcete dělat pro jednu z největších obchodních společností na trhu s elektrospotřebiči? Máte finanční účetnictví v malíčku?... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
Hradec Králové
před týdnem
práce v úspěšné nadnárodní společnosti, možnost osobního růstu, zázemí silné mezinárodní společnosti, zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Účetní příspěvkové organizace
Přeloučsko
před týdnem
- zázemí stabilní organizace, - odborný růst, PP na dobu neurčitou,  - pružná pracovní doba - dlouhodobá perspektiva uplatnění, -... zobrazit nabídku»
Sales Office Senior Accountant/ Controller
Královéhradecko
před týdnem
 - práce v nadnárodní společnosti  - možnost osobního růstu  - 5 týdnů dovolené  - vzdělávací kurzy, školení  - závodní... zobrazit nabídku»
Všeobecná účetní
Ústecký
před týdnem
Job Description Pro našeho klienta působícího v oblasti stavebnictví hledáme vhodného kandidáta na pozici Všeobecná účetní. Kandidát... zobrazit nabídku»
Controller
Tachovsko
před týdnem
- Uplatnění na zajímavé pozici - Zázemí stabilní nadnárodní společnosti - Odpovídající finanční ohodnocení, 13. mzda - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Finanční manažer
Pardubice
před týdnem
HPP, zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Příspěvek na dopravu Zajímavé finanční ohodnocení, výkonnostní a... zobrazit nabídku»
Fakturantka - administrativní podpora
Praha
před týdnem
Oceníte různorodou práci? Máte zkušenost s fakturací a dílčími účetními operacemi? Budete rádi pravou rukou hlavní účetní a zároveň... zobrazit nabídku»
Účetní – Pardubice
Pardubice
před týdnem
Pro našeho klienta, autorizovaného prodejce a servis aut, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Účetní – Pardubice. Náplň práce ... zobrazit nabídku»
Data Analyst Expert
Praha
před týdnem
Jsi Data Analyst guru a chceš se stát nepostradatelnou součástí firmy, kde vývoj a změnu vnímají jako pozitivní a žádoucí věc? Pokud... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní - Brno
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí zabezpečovací technologie, poskytuje jejich kompletní dodávky a jejich následný servis,... zobrazit nabídku»
Asistentka jednatele
Brno
před týdnem
CO MŮŽETE VY OČEKÁVAT OD ZAMĚSTNAVATELE ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI? perspektivní zaměstnání ve středně velké ryze české... zobrazit nabídku»
Asistentka provozního ředitele
Praha 10
před týdnem
- velká stabilní úklidová společnost , fungující po celé republice zobrazit nabídku»
GL accountant junior
Praha
před týdnem
For our longterm client, international company in pharmacy industry, we are looking for suitable candidate for the role of "GL accountant... zobrazit nabídku»
Správce pohledávek s NJ
Plzeňský
před týdnem
Rozumíte si s čísly a hledáte uplatnění německého jazyka? Pokud ano, tak nám zašlete Váš životopis. Čeká Vás práce v moderním... zobrazit nabídku»
Procesní účetní senior
Praha
před týdnem
Máte kvalitní účetní praxi 3-4 roky? Zajímáte se o komplexní finance a nastavování procesů? Domluvíte se komunikativně anglicky?... zobrazit nabídku»
Finanční analytik - Praha 4 (#8974433) (Praha 4, CZ)
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní certifikační společnost  hledáme kandidáta na pozici: FINANČNÍ ANALYTIK - PRAHA 4 Co bude Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Controller
Ústí nad Labem
před týdnem
- Zajímavá a perspektivní práce v nadnárodní společnosti - Výborné finanční ohodnocení - Zaměstnanecké výhody a bonusy, příspěvek... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace