Práce v oboru Ekonomika (746) - strana 10

Ekonomika
Mzdová účetní - Junior/Senior
Praha
před týdnem
Pracovní náplň Láká Vás oblast mzdového účetnictví? Jste čertvý/á absolvent/ka s krátkodobou zkušeností či kandidát/ka s letitou... zobrazit nabídku»
Senior účetní
Praha
před týdnem
Job Description Máte zkušenosti v oblasti financí minimálně 2 roky? Hledáte příležitost jak rozšířit svoje profesní zkušenosti? Líbilo... zobrazit nabídku»
R2 - IT analyst
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Náš klient je čeká firma, která se zabývá vývojem SW aplikací a datových skladů pro zahraniční banku.... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Brno
před týdnem
Job Description Máte zkušenost na účetní pozici? Mluvíte plynule anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Pak čtěte dál! Do... zobrazit nabídku»
Finance & Controlling Manager
Cheb
před týdnem
Job Description Výjimečná pracovní příležitost : start-up projekt pro významnou mezinárodní společnost. Pro našeho klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Marketingový referent (24.000 - 26.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
!Angličtina toť tvůj jazyk! Umíš-li anglicky a chceš budovat kariéru, tak to je místo právě pro tebe! Hledáme někoho kdo má tah na... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Most
před týdnem
Zázemí stabilní mezinárodní společnosti Motivující platové ohodnocení Zaměstnanecké benefity Dovolená navíc Možnost... zobrazit nabídku»
Finance Controller
okres Cheb
před týdnem
zázemí stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí možnost dalšího profesního rozvoje příspěvky na stravování ... zobrazit nabídku»
Mzdový/á účetní
Velká Bíteš
před týdnem
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, výrobní mezinárodní společnost, vhodného kandidáta/ku Vaše... zobrazit nabídku»
Senior Controller for CZ
Near Pardubice
před týdnem
WE OFFER: Work and possibility to gain experience from challenging environment Competitive remuneration based on skills and experience ... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Mladá Boleslav
před týdnem
HLEDÁ SE PANÍ, SLEČNA NEBO PAN „HLAVNÍ ÚČETNÍ“ Jste zkušená nebo zkušený účetní, mistryně nebo mistr ve svém oboru nebo účetní... zobrazit nabídku»
Accountant Specialist
Hradec Králové
před týdnem
práce v nadnárodní výrobní společnosti v klíčové pozici, finanční ohodnocení dle praxe a znalostí, 5 týdnů dovolené, 13. plat, sleva... zobrazit nabídku»
Účetní příspěvkové organizace
Přeloučsko
před týdnem
- zázemí stabilní organizace, - odborný růst, PP na dobu neurčitou,  - pružná pracovní doba - dlouhodobá perspektiva uplatnění, -... zobrazit nabídku»
Financial Controller - junior
okres Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
Chcete se uplatnit v oblasti financí? Ovládáte anglický jazyk? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, výrobní... zobrazit nabídku»
Provozní účetní – bez účtování, zajišťuje externí spol. 27.000Kč
Praha - centrum
před týdnem
Platové ohodnocení 27.000Kč nástupní mzda Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Firemní stravování Nástup... zobrazit nabídku»
SAP fi-co Processes International Support
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Náplň práce: Part of the central CO process management team Support for (FI/)CO key users worldwide Close cooperation with CO Process... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro ČR
Praha
před týdnem
Nabízíme: Možnost práce na HPP nebo na živnostenský list Motivující mzdové ohodnocení Zajímavý balíček zaměstnaneckých... zobrazit nabídku»
AP a AR finanční specialisté (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Absolventi ekonomických oborů pozor! Využijte příležitost a nastartujte svoji kariéru pod křídly nadnárodní společnosti v centru... zobrazit nabídku»
Finanční analytik s AJ (40.000 - 65.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Cítíte se ve světě čísel a financí jako ryba ve vodě, ale zatím plavete jen v malém rybníčku? Je čas to změnit! Nadnárodní výrobní... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní s AJ (30.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Oslavenech u Brna by ráda rozšířila svůj účetní tým. Hledáme finanční účetní, která... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace