Práce v oboru Ekonomika (789) - strana 10

Ekonomika
Receptionist/ Office administrative support
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na oblast řešení správy uživatelských účtů a kontroly přístupu uživatelů,... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Mladá Boleslav
před týdnem
- smlouva na dobu neurčitou - zaměstnání ve stabilní společnosti - benefitní systém - 5 týdnů dovolené, penzijní... zobrazit nabídku»
Daňový konzultant
Praha
před týdnem
- Práce v rostoucí poradenské společnosti - Příležitost k osobnímu růstu - Zajímavé projekty pro významné klienty - Přátelský... zobrazit nabídku»
Hledá se účetníMezinárodní společnost.
Praha
před týdnem
Nabízíme Vám zázemí známé americké společnosti, mzdu převyšující český standard a bohaté benefity (od klasických stravenek, home... zobrazit nabídku»
Senior účetní – HPP, Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Senior účetní. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Asistentka [Automotive]
Most
před týdnem
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů... zobrazit nabídku»
Projektový/á manažer/ka
Praha
před týdnem
perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu; možnost dalšího vzdělávání a rozvoje; 5 týdnů dovolené; ... zobrazit nabídku»
Finanční manažer
Plzeň
před týdnem
Rozumíte rozpočtům a auditům? Již máte nebo chcete získat praxi na manažerské pozici? Nabízíme Vám: vedení 10 členného týmu ... zobrazit nabídku»
Controller
Černá Hora, okres Blansko
před týdnem
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti moderní pracoviště v Černé Hoře (okres Blansko) ... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Vysočina
před týdnem
Job Description Baví Vás různorodá práce? Máte zájem pracovat v menší rodinné společnosti? Pak čtěte dál! Pro našeho klienta,... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní - Praha 4 - nástup ihned
Praha
před týdnem
Máte praxi v oblasti účetnictví? Chcete dlouhodobé a stabilní zaměstnání? Pošlete mi Váš životopis!   Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Ústecký
před týdnem
Máte zkušenost s vedením účetního oddělení? Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat v perspektivní mezinárodní společnosti? Pošlete mi... zobrazit nabídku»
Hledá se Seniorní mzdová účetní pro skvělý tým, centrum Prahy
Praha
před týdnem
Ovládáte mzdové účetnictví a máte zkušenosti se zpracováním mezd pro různé klienty? Chcete pracovat pro malou českou firmu, která... zobrazit nabídku»
Interní daňový specialista
Praha
před týdnem
Vyznáte se v DPH? Chcete se rozvíjet v úspěšné mezinárodní společnosti? Pošlete mi Váš životopis! Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní – Anděl
Praha
před týdnem
Baví Vás účetnictví a chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Pošlete mi svůj životopis! Mezinárodní výrobní a distribuční... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní – Anděl
Praha
před týdnem
Baví Vás vést účetnictví a nastavovat interní procesy? Máte zkušenosti s účtováním ve výrobní firmě?   Pošlete mi svůj... zobrazit nabídku»
Senior finance Controller
Plzeň
před týdnem
- Uplatnění na zajímavé pozici v nově vzniklém výrobním závodě - Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Výborné platové... zobrazit nabídku»
Samostatná finanční účetní
Rokycansko
před týdnem
- zázemí silné a stabilní společnosti - příspěvky na stravování - příspěvky na dopravu - přítomnostní bonus - dovolenou navíc zobrazit nabídku»
Finanční kontroler
Královéhradecký
před týdnem
Toužíte pracovat v mezinárodní firmě, která má stabilní pozici na trhu? Máte zkušenosti s controllingem z výrobního... zobrazit nabídku»
Fakturantka-účetní s NJ/AJ
Plzeňský
před týdnem
Disponujete dobrými znalostmi a přehledem v účetnictví a chcete v něm získat zkušenosti a mít zároveň možnost využití angličtiny nebo... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace