Práce v oboru Ekonomika (771) - strana 10

Ekonomika
Ekonom - hlavní účetní
Královehradecko
před týdnem
 - práce v mezinárodním prostředí úspěšné výrobní firmy  - PP na dobu neučitou  - nástup ihned, dohodou  - odpovídající mzdové... zobrazit nabídku»
Samostatná/ý účetní
Praha - centrum
před týdnem
Platové ohodnocení – 20.000Kč - 25.000 nástupní plat + navýšení po 3 měsíční zkušební době + navýšení po roce + roční odměny... zobrazit nabídku»
Provozní účetní – bez účtování, zajišťuje externí spol. 27.000Kč
Praha - centrum
před týdnem
Platové ohodnocení 27.000Kč nástupní mzda Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Firemní stravování Nástup... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní – Anděl
Praha
před týdnem
Baví Vás účetnictví a chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Pošlete mi svůj životopis! Mezinárodní výrobní a distribuční... zobrazit nabídku»
Mzdovka jede-Pojeď taky za super mzdu.
Praha
před týdnem
Nabídneme co můžeme :) čeká Vás velmi milá mzda a k tomu řada benefitů (např. stravenky, home office, příspěvky na vzdělávání,... zobrazit nabídku»
Referent/referentka účetní
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, organizační složku státu, jejímž cílem je, zabezpečovat úkoly vyplývající ze zákonů České republiky... zobrazit nabídku»
Sales Support Expert
Praha
před týdnem
For our client, prime retail brand with more than 600 business units in Europe, we are searching for a candidate to take upon a role of: Sales... zobrazit nabídku»
Mzdový/á účetní
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se výstavbou a rekonstrukcemi inženýrských sítí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mzdový/á... zobrazit nabídku»
GL accountant junior
Praha
před týdnem
For our longterm client, international company in pharmacy industry, we are looking for suitable candidate for the role of "GL accountant... zobrazit nabídku»
Procesní účetní senior
Praha
před týdnem
Máte kvalitní účetní praxi 3-4 roky? Zajímáte se o komplexní finance a nastavování procesů? Domluvíte se komunikativně anglicky?... zobrazit nabídku»
Obchodní referent - nákup
okr. Ústí nad Labem
před týdnem
- motivační finanční ohodnocení - individuální kariérní růst - pružná pracovní doba - příspěvek na penzijní připojištění a... zobrazit nabídku»
Finanční analytik - Praha 4 (#8974433) (Praha 4, CZ)
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní certifikační společnost  hledáme kandidáta na pozici: FINANČNÍ ANALYTIK - PRAHA 4 Co bude Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Credit collections specialist - hungarian, danish, swedish- 4266
Praha
před týdnem
Pro našeho velkého klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodné kandidáty do nově otevíraného oddělení na pozici: ... zobrazit nabídku»
Controller
Ústí nad Labem
před týdnem
- Zajímavá a perspektivní práce v nadnárodní společnosti - Výborné finanční ohodnocení - Zaměstnanecké výhody a bonusy, příspěvek... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Mladá Boleslav
před týdnem
- smlouva na dobu neurčitou - zaměstnání ve stabilní společnosti - benefitní systém - 5 týdnů dovolené, penzijní... zobrazit nabídku»
Mzdová/ý účetní/personalista/ka
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, velkou českou obchodní společnost se zaměřením na prodej a servis vozidel, hledáme novou kolegyni na pozici Mzdová/ý... zobrazit nabídku»
Accountant with intermediate French knowledge #7313893 (Praha, CR)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accountant! Would you like to to be part of a start up company? Do you... zobrazit nabídku»
Obchodní manager - pojištění pohledávek #1758623 (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, specialistu na pojištění pohledávek, factoring, financování a související poradenství,... zobrazit nabídku»
Junior accountant with french
Praha
před týdnem
We can offer your: A great opportunity to realize, improve yourself and grow with the company On these vancancies you will be a part of a team that is... zobrazit nabídku»
Výrobní kontrolor (30-36.000)
Brno
před týdnem
Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou zahraniční výrobní společnost, vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace