Práce v oboru Ekonomika (837) - strana 10

Ekonomika
Asistentka [Automotive]
Most
před týdnem
- zaměstnanecké výhody - práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti - možnost jazykových a odborných kurzů... zobrazit nabídku»
Quality Manager - Process Improvement SSC
Praha
před týdnem
Job Description Významná mezinárodní společnost (SSC) obsazuje pozici Quality Manager; Náplň práce: Implementace kvality standardů... zobrazit nabídku»
Účetní správy nemovitostí (property)
Praha
před týdnem
- stabilní zázemí velké společosti - motivující mzdové ohodnocení - práci na HPP - benefity (sick days, stravenky, jazykové kurzy,... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Ždírec nad Doubravou
před týdnem
- zajímavé mzdové ohodnocení - zázemí jedné z renomované společnosti - pružnou pracovní dobu - škála zaměstnaneckých benefitů... zobrazit nabídku»
Účetní
Lovosice
před týdnem
- Práce ve stabilní mezinárodní společnosti s hlavním sídlem v USA - Firemní benefity (dovolená navíc, jazykové kurzy, životní... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní (zástupce finančního manažera)
Lovosice
před týdnem
- Práce ve stabilní mezinárodní společnosti s hlavním sídlem v USA - Firemní benefity (dovolená navíc, jazykové kurzy, životní... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s NJ
Královehradecko
před týdnem
 - vedení účtárny ve společnosti se zahraniční účastí  - zpracovávání měsíčních závěrek pro report do zahraničí  - příprava... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní – vedoucí ekonomického úseku
Pardubický, Vysočina
před týdnem
Pro našeho klienta, významného výrobce zařízení pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl, hledáme kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Vysoké Mýto
před týdnem
- zázemí nadnárodní firmy - příspěvek na telefon - možnost osobního i kariérního růstu - motivující systém odměňování a roční... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Moravskoslezský
před týdnem
Práce s čísly Vás baví a máte zkušenosti s vedením účetnictví od "A" až do "Z". A zároveň umíte pracovat v programu Pohoda? Pak nám... zobrazit nabídku»
Účetní s polštinou
Brno
před týdnem
Plat 24.000 – 28.000 Kč. Flexibilní pracovní doba od pondělí do pátku. Můžete pracovat i na zkrácený úvazek (6 hodin denně). Možnost... zobrazit nabídku»
Senior Accounts Payable #7314028 (Praha, CR)
Praha
před týdnem
An exciting new SSC in Prague is looking for Senior Accounts Payable team member to work in their  international service delivery team! Do you have... zobrazit nabídku»
Finanční controller junior
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční controller - junior. Klient je součástí mezinárodní skupiny, založené... zobrazit nabídku»
Účetní s FJ nebo NJ
Jihomoravský
před týdnem
Mluvíte plynule německy nebo francouzsky a máte ekonomické vzdělání. Práce s čísly Tě baví? Pošli svoje CV ještě dnes!!! Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Referentka obchodu s aktivní AJ (výroba)
Žďár nad Sázavou
před týdnem
- stabilní pracovní prostředí - možnost využití jazykových kurzů - profesní růst - zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Controller
Ústí nad Labem
před týdnem
- Zajímavá a perspektivní práce v nadnárodní společnosti - Výborné finanční ohodnocení - Zaměstnanecké výhody a bonusy, příspěvek... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro softwarová řešení (35.000 - 50.000 Kč)
Královéhradecký, Liberecký
před týdnem
Úspěšná a stabilní česká firma zabývající se tvorbou a prodejem softwarových řešení (3D CAD a PLM) pro výrobní společnosti hledá do... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s angličtinou
Praha
před týdnem
- příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy v Praze 8 - perspektivní a zajímavou práci s vysokou mírou odpovědnosti -... zobrazit nabídku»
Senior finanční účetní s němčinou
Praha
před týdnem
- příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy v Praze 10 - perspektivní a zajímavou práci s vysokou mírou odpovědnosti -... zobrazit nabídku»
Podnikový poradce / Projektový manažer se zaměřením na veřejnou
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, velkou mezinárodní poradenskou kancelář, hledáme pracovníka na pozici Podnikového poradce / Projektového manažera se... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace