Práce v oboru Ekonomika (782) - strana 11

Ekonomika
Credit Controller
Hradec Králové
před týdnem
práce v úspěšné výrobní nadnárodní společnosti finanční ohodnocení dle zkušeností odborná školení a možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní se znalostí AJ
Hradec Králové
před týdnem
práce v úspěšné výrobní nadnárodní společnosti finanční ohodnocení dle zkušeností 25 - 33tis. Kč odborná školení a možnost... zobrazit nabídku»
Sales Office Senior Accountant / Controller
Hradec Králové
před týdnem
práce v nadnárodní výrobní společnosti, finanční ohodnocení dle praxe a znalostí, 5 týdnů dovolené, 13. plat, sleva na firemní výrobky,... zobrazit nabídku»
Accountant Specialist
Hradec Králové
před týdnem
práce v nadnárodní výrobní společnosti v klíčové pozici, finanční ohodnocení dle praxe a znalostí, 5 týdnů dovolené, 13. plat, sleva... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek -technický obor, mezinárodní společnost
Praha, okolí Průhonice - Čestlice
před týdnem
Zázemí stabilní, prosperující společnosti s výbornou firemní kulturou Finanční ohodnocení cca 40.000Kč Zaměstnání na hlavní... zobrazit nabídku»
Finanční controller - výrobní firma
Praha, Středočeský, Ústecký
před týdnem
Máte praxi na pozici Finančního controllera? Baví Vás práce s čísly a máte zkušenosti s finančními analýzami? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Finanční analytik
Praha, Středočeský, Ústecký
před týdnem
Máte praxi na pozici Finančního analytika? Baví Vás práce s čísly a máte zkušenosti s finančními analýzami? Rádi byste se uplatnili v... zobrazit nabídku»
Plánovač/-ka výroby
Ústí nad Labem
před týdnem
- zázemí stabilní výrobní společnosti - dobrou dopravní dostupnost z centra Ústí nad Labem - jazykové vzdělávání - týden dovolení... zobrazit nabídku»
Technik expedice (20.000 - 30.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáte si zajímavou práci v logistice? Máte už alespoň nějakou praxi ve výrobní společnosti a rádi komunikujete s lidmi a zařizujete vše... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Hradec Králové
před týdnem
- odpovídající platové ohodnocení - roční prémie a bonusy - flexibilní pracovní doba - 5 týdnů dovolené - závodní stravování... zobrazit nabídku»
Účetní - Praha
Praha - Průhonice
před týdnem
Pro našeho klienta, rakouskou společnost zajišťující kompletní služby v oblasti prodeje stavebních strojů značky KOMATSU, prodeje... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek s NJ a AJ
Plzeňský
před týdnem
Zajímá Vás pracovat pro mezinárodní firmu a využívat denně cizí jazyk? Máte zájem se pracovně rozvíjet a budovat kariéru? Jestli jste... zobrazit nabídku»
Credit controller with English
Plzeňský
před týdnem
Máte praxi ve finančním sektoru a hovoříte anglickým jazykem na komunikativní úrovni? Chcete své zkušenosti dále rozvíjet a kariérně... zobrazit nabídku»
Junior specialista controllingu s NJ
Praha
před týdnem
Baví Vás práce v MS Excel a máte kladný vztah ke zpracování nejrůznějších reportů? Máte alespoň základní teoretické znalosti v... zobrazit nabídku»
Účetní
Ostravsko/Novojičínsko
před týdnem
- práce na HPP - pracovní smlouva na dobu neurčitou - variabilní systém zaměstnaneckých výhod - perspektivní a stabilní zaměstnání -... zobrazit nabídku»
Senior finanční účetní se znalostí němčiny
Praha
před týdnem
příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy v Praze 10 perspektivní a zajímavou práci s vysokou mírou odpovědnosti odpovídající... zobrazit nabídku»
Účetní / Referentka
Praha-východ, okolí Průhonice, Čestlice
před týdnem
Platové ohodnocení dle zkušeností cca 25.000 - 30.000Kč + 13 plat Zaškolení 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování ve... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor
Praha-východ, okolí Průhonice, Čestlice
před týdnem
Platové ohodnocení dle zkušeností + 13 plat Zaškolení 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování ve firemní kantýně s velmi... zobrazit nabídku»
Výkonný ředitel
Velké Meziřičí
před týdnem
NABÍZEME VÁM: práci v zajímavé a úspěšné společnosti atraktivní manažerskou mzdu a smlouvu motivující finanční bonusy... zobrazit nabídku»
Administrátor správy pohledávek s FJ a AJ - šance!
Praha
před týdnem
práci ve sdílené kanceláři v západní části prahy na trase metra b zázemí velké mezinárodní společnosti přátelský kolektiv ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace