Práce v oboru Ekonomika (832) - strana 11

Ekonomika
Kalkulant/ka
Královéhradecko
před týdnem
 - pružná pracovní doba  - jazykové kurzy  - 5 dní dovolené navíc  - firemní benefity  - profesní a osobní rozvoj  - nadnárodní... zobrazit nabídku»
Senior účetní- Staroboleslavsko
Středočeský
před týdnem
Pro našeho klienta, společností se zahraniční majetkovou účastí, která se věnuje prodeji a službám v technickém segmentu, hledáme... zobrazit nabídku»
Všeobecný/á účetní (možno i absolvent s krátkou praxí)
Slavkov u Brna
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou a velmi prestižní zahraniční výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Ekonom - hlavní účetní
Pardubický kraj
před týdnem
- velmi motivující mzdové ohodnocení a vnitrofiremní benefity zobrazit nabídku»
Účetní senior [nástup i ihned]
Chomutovsko
před týdnem
- zázemí celosvětového výrobce - reprezentativní pozici - bonusy/prémie - dovolená navíc - firemní akce - mobilní telefon - notebook... zobrazit nabídku»
Účetní [stabilní zaměstnavatel]
Teplice
před týdnem
- odpovídající finanční ohodnocení - zaměstnanecké benefity (13. plat, jazyková výuka přímo na pracovišti, stravenky, týden dovolené... zobrazit nabídku»
Všeobecná účetní s NJ
Praha
před týdnem
* práci v malém a mladém kolektivu * příjemné prostředí * přátelskou a týmovou atmosféru * pružnou pracovní dobu * týden... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Hradec Králové
před týdnem
 - nabízíme PP na dobu neurčitou  - nižší objem zpracovávaných dat  - flexibilní pracovní dobu  - nástup nejlépe ihned, pracoviště v... zobrazit nabídku»
Účetní příspěvkové organizace
Přeloučsko
před týdnem
- zázemí stabilní organizace, - odborný růst, PP na dobu neurčitou,  - pružná pracovní doba - dlouhodobá perspektiva uplatnění, -... zobrazit nabídku»
Výkonný ředitel
Velké Meziřičí
před týdnem
NABÍZEME VÁM: práci v zajímavé a úspěšné společnosti atraktivní manažerskou mzdu a smlouvu motivující finanční bonusy... zobrazit nabídku»
Všeobecná účetní s NJ
Slavkov u Brna
před týdnem
Nabízíme - práci v mezinárodní společnosti - motivující příjem - zajímavou a perspektivní práci - možnost osobního rozvoje - a... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek -technický obor, mezinárodní společnost
Praha, okolí Průhonice - Čestlice
před týdnem
Zázemí stabilní, prosperující společnosti s výbornou firemní kulturou Finanční ohodnocení cca 40.000Kč Zaměstnání na hlavní... zobrazit nabídku»
Kalkulant
Jičín
před týdnem
Nabízíme: Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Vzdělávací kurzy, služební telefon ... zobrazit nabídku»
Nákupčí [automotive]
Liberec
před týdnem
- roční bonus při splnění kritérií - příspěvek na penzijní připojištění nebo ŽP - odborné vzdělávání - práci v silné... zobrazit nabídku»
Back office s angličtinou
Moravany u Brna
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením profesní zaškolení a možnost... zobrazit nabídku»
Senior účetní s angličtinou
Brno
před týdnem
Co Vás čeká, když uspějete? dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností odborná školení ... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Brno
před týdnem
Nabízíme - zajímavé platové ohodnocení - příspěvek na pojistné - příspěvek na stravování - firemní akce - ... zobrazit nabídku»
Obchodně technický konzultant a rozpočtář
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, zabývající se výstavbami datových center a infrastruktur, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně... zobrazit nabídku»
Samostatná/ý účetní
Ostrava
před týdnem
Účetní kancelář GAMI CZ Ostrava, s.r.o., hledá do svého týmu zaměstnance na pozici ÚČETNÍ. Požadavky: - min. SŠ vzdělání - praxi... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní se znalostí AJ nebo NJ
Ústecký
před týdnem
Jste komunikativní a vedoucí osobnost, která se orientuje v účetnictví? Zodpovídali jste za účetní oddělení? Domluvíte se plynule... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace