Práce v oboru Ekonomika (768) - strana 11

Ekonomika
Interní Plánovač/-ka
Plzeň
před týdnem
možnost realizovat se a růst v prostředí nadnárodní společnosti velmi pozitivní firemní kulturu firemní autobus ke směnám ... zobrazit nabídku»
CRM analyst
Praha
před týdnem
Co Vám společnost může nabídnout? · Pozice je možná i na částečný úvazek (dle domluvy). · Různorodou a zodpovědnou práci. ·... zobrazit nabídku»
Účetní junior/senior bez AJ
Praha
před týdnem
Co můžete získat: - Přátelské kolegy v neformálním prostředí - Flexibilní pracovní dobu - Odpovídající zaškolení na danou pozici -... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní Senior
Praha
před týdnem
Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Máte dlouholetou praxi v oblasti účetnictví? Chcete být mezi fajn lidmi? Tak nám... zobrazit nabídku»
Konzultant finance a mzdy - J24215
okr. Přerov
před týdnem
* Práce v moderní, procesně orientované IT společnosti * Seberealizace a motivující finanční ohodnocení * Práce na zajímavých... zobrazit nabídku»
Samostatná/ý účetní
Praha - centrum
před týdnem
Platové ohodnocení – 20.000Kč - 25.000 nástupní plat + navýšení po 3 měsíční zkušební době + navýšení po roce + roční odměny... zobrazit nabídku»
Účetní/ Finanční specialista - 30.000,-Kč
Praha 4
před týdnem
Vzdělávání a rozvoj. Možnost účastnit se zajímavých projektů. Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova. Více dní dovolené.... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ - až 40 000 Kč
Strakonicko
před týdnem
- Zázemí stabilní výrobní společnosti se zahraniční účastí - Motivační platové ohodnocení - Práci na hlavní pracovní poměr -... zobrazit nabídku»
Všeobecná účetní
Úvaly u Prahy
před týdnem
Co Vám můžeme nabídnout? - Zajímavé finanční ohodnocení - Práci v příjemném prostředí - Týden dovolené navíc - Závodní... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní s dobrou aktivní angličtinou
Praha
před týdnem
příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy v centru Prahy perspektivní a zajímavou práci s vysokou mírou odpovědnosti... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky se znalostí AJ (doprava)
Pardubice a okolí
před týdnem
Samostatnou odbornou pozici v mezinárodní skupině Příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji Možnost podílet se na zajímavých... zobrazit nabídku»
Finanční controller
Nový Bor
před týdnem
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která se zaměřuje na výrobu unikátních děl ze skla, včetně zakázkové osvětlovací... zobrazit nabídku»
Finanční analytik pro oddělení výroby
Středočeský
před týdnem
Máte praxi na pozici Finančního analytika? Baví Vás práce s čísly a máte zkušenosti s finančními analýzami? Pak hledáme právě... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní do skvělého týmu
Praha, Středočeský
před týdnem
Přední česká logistická společnost hledá samostatného a pečlivého člověka na pozici Mzdové účetní. Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby v oblasti auditu, daní, účetnictví, ekonomického poradenství a mezd, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Onboarding Team member with English and German
Praha 4, Chodov
před týdnem
Na této pozici Vám nabízíme:   - zajímavé platové ohodnocení - 5 týdnů dovolené, stravenky, firemní aktivity - stabilní zázemí... zobrazit nabídku»
Junior Logistik - aj+nj
Praha
před týdnem
Job Description Jste absolvent? Zajímáte se o mezinárodní obchod a logistiku? Chcete pracovat v jedné z největších logistických společností... zobrazit nabídku»
Travel Expenses - účetní s AJ do farmaceutické společnosti
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, významnou farmaceutickou společnost s mezinárodním působením, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na... zobrazit nabídku»
Senior účetní - příjemné prostředí
Praha
před týdnem
Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Máte dlouholetou praxi v oblasti účetnictví? Chcete být mezi fajn lidmi? Tak nám... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní (mzda od 35 - 40.000,- Kč)
Zlínský kraj
před týdnem
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Příspěvky na stravování - Firemní jazykové kurzy - Možnost odborného vzdělávání zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace