Práce v oboru Ekonomika (771) - strana 11

Ekonomika
Mzdová účetní pro slovensko
Jihomoravský, Zahraničí
před týdnem
Jste zkušená mzdová účetní a znáte slovenskou legislativu? Ráda pracujete ve větším kolektivu? Pak zašlete své CV ještě dnes!! Silná... zobrazit nabídku»
Logistik [13. plat]
Ústí nad Labem
před týdnem
- Akcionářský program (= finanční odměna za celkový odpracovaný čas u společnosti; 50% vypláceno každý rok) - 13. plat dle... zobrazit nabídku»
Cost Estimator
Českolipsko
před týdnem
- Nadstandardní platové ohodnocení - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnosti -... zobrazit nabídku»
Finanční účetní – vhodné i pro absolventy OA
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, přední neziskovou organizaci, hledáme novou kolegyni, nebo kolegu na pozici Finanční účetní. Požadujeme: SŠ,... zobrazit nabídku»
Administrátor projektů
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, přední neziskovou organizaci, hledáme novou kolegyni, nebo kolegu na pozici Administrátora/ky projektů. Požadujeme: ... zobrazit nabídku»
Business analyst
Jihomoravský
před týdnem
Do you want to be a part of something bigger what can influence future? Do you like work with numbers and doing analysis of risks? Do you like asking... zobrazit nabídku»
Financial Analyst
Praha
před týdnem
Baví vás práce s čísly a máte již za sebou kratší praxi z controllingu, reportingu, či business analýzy? Chcete pracovat ve firmě, která... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodního oddělení (20.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Trochu obchodník, trochu markeťák a hlavně pohodový (i pohotový) člověk by měl být nový obchodní referent, kterého právě hledáme!... zobrazit nabídku»
Samostatná asistentka provozu (20.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte ve svých věcech naprostý pořádek a všude chodíte o 5 minut dřív? Rádi vše kolem sebe organizujete a nemusí Vám nikdo diktovat... zobrazit nabídku»
Credit Controller
Hradec Králové
před týdnem
práce v úspěšné výrobní nadnárodní společnosti finanční ohodnocení dle zkušeností odborná školení a možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní se znalostí AJ
Hradec Králové
před týdnem
práce v úspěšné výrobní nadnárodní společnosti finanční ohodnocení dle zkušeností 25 - 33tis. Kč odborná školení a možnost... zobrazit nabídku»
Accountant Specialist
Hradec Králové
před týdnem
práce v nadnárodní výrobní společnosti v klíčové pozici, finanční ohodnocení dle praxe a znalostí, 5 týdnů dovolené, 13. plat, sleva... zobrazit nabídku»
Rozpočtář TZB se zaměřením na vzduchotechniku a rtch
Hradec Králové
před týdnem
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Vysoké Mýto
před týdnem
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst zobrazit nabídku»
Hlavní účetní - controller
Ústecký
před týdnem
Pracovali jste již na obdobné pozici jako HLAVNÍ ÚČETNÍ a máte znalosti controllingových procesů? Orientujete se v mezinárodních... zobrazit nabídku»
Senior účetní/controller
Ústecký
před týdnem
Jste systematicky pracující člověk se zálibou v přesně vykonané práci? Chcete zodpovědnou pozici v oblasti účetnictví s možností... zobrazit nabídku»
Specialista daní a účetnictví
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti retailu se sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta. Vaše... zobrazit nabídku»
Junior účetní
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která na evropském trhu zastupuje světové výrobce průmyslových čerpadel a příslušenství, hledáme... zobrazit nabídku»
Systémový specialista (30-35k)
Brno
před týdnem
- 5 týdnů dovolené - příspěvek na připojištění - podpora při vzdělávání - příspěvek na stravování - doprava z centra Brna... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Brno
před týdnem
pracovní smlouva na dobu neurčitou bohaté benefity zázemí stabilní společnosti možnost kariérního růstu zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace