Práce v oboru Ekonomika (751) - strana 11

Ekonomika
Metodik/čka
Praha
před týdnem
Perspektivní a zajímavé zaměstnání v příjemném prostředí; Pružnou pracovní dobu, motivační odměny vázané na výkon; Možnost... zobrazit nabídku»
Master Data Sr Manager
Praha
před týdnem
Job Description Pro významnou mezinárodní společnost; Náplň práce Vedení týmu 15 - 20 lidí, 2 - 3 přímé podřízené Součást top... zobrazit nabídku»
Controller
Černá Hora, okres Blansko
před týdnem
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti moderní pracoviště v Černé Hoře (okres Blansko) ... zobrazit nabídku»
Řítí se na nás nový finanční projekt z Německa. Staň se součástí dyn...
Praha - 4
před týdnem
U nás získáš ihned HPP na dobu neurčitou. Budeš pracovat pro společnost s více než 60-ti letou tradicí, která má pobočky ve všech... zobrazit nabídku»
Accounts Payable with German
Jihomoravský
před týdnem
Job Description Our client provides business consulting, technology, engineering and outsourcing services for clients in over 30 countries. Their... zobrazit nabídku»
Finanční účetní pro kosmetickou společnost
Praha, Středočeský
před týdnem
Společnost Vám na oplátku nabídne: * práci na hlavní pracovní poměr * zázemí prosperující mezinárodní společnosti * atraktivní... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - personalista [výrobní společnost]
Klášterec nad Ohří
před týdnem
- smlouva na dobu neurčitou - bonusová složka mzdy po zkušební době - stravenky - 5.týden dovolené po roce spolupráce - káva zdarma -... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Plzeň - sever
před týdnem
- Uplatnění na samostatné zodpovědné pozici ve stabilní zahraniční společnosti - Možnost odborného růstu a osobního rozvoje... zobrazit nabídku»
Controller
Plzeň
před týdnem
- Uplatnění na zajímavé pozici ve stabilní nadnárodní průmyslové společnosti - Práci v příjemném prostředí - Stabilní,... zobrazit nabídku»
Specialista/ka plánování - junior, vhodné pro absolventy
Plzeň
před týdnem
- práci na hlavní pracovní poměr - pravidelné roční navyšování platu - flexibilní začátek a konec pracovní doby - 25 dnů dovolené... zobrazit nabídku»
Finanční analytik - Praha 4 (#8974433) (Praha 4, CZ)
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní certifikační společnost  hledáme kandidáta na pozici: FINANČNÍ ANALYTIK - PRAHA 4 Co bude Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Financial controller (junior) – vhodné i pro absolventy
Praha
před týdnem
* pracovní činnost na HPP * zázemí stabilní mezinárodní společnosti * možnost profesního rozvoje a růstu * nabídka vzdělávání a... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s NJ
Královehradecko
před týdnem
 - vedení účtárny ve společnosti se zahraniční účastí  - zpracovávání měsíčních závěrek pro report do zahraničí  - příprava... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihomoravský, Moravskoslezský
před týdnem
Pro našeho klienta, kreativní, dynamicky se rozvíjející poradenskou společnost, která nalézá individuální úsporná řešení v oblasti... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
oblast Vysoké Mýto
před týdnem
- zázemí nadnárodní firmy - příspěvek na telefon - možnost osobního i kariérního růstu - motivující systém odměňování a roční... zobrazit nabídku»
Účetní - specialista na DPH
Praha
před týdnem
Vyznáte se v DPH? Chcete se rozvíjet v úspěšné mezinárodní společnosti? Pošlete mi Váš životopis! Co bude náplní Vaší... zobrazit nabídku»
Senior účetní
Vyškovsko
před týdnem
Pro našeho klienta, významnou zahraniční výrobní firmu, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: Vaše náplň práce > odpovědnost... zobrazit nabídku»
Asistent/ka administrativy s Portugalštinou
Jihomoravský
před týdnem
Jsi absolvent a rád/a by jsi ve své práci využíval/a portugalštinu? Zajímá tě oblast účetnictví a práce v mladém a přátelském... zobrazit nabídku»
Vedoucí SW vývoje/scrum Master (40.000 - 70.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Inovativní mobilní aplikace? Stabilní , atraktivní a příjemné prostředí? Brněnská firma hledá novodobého leadera, scrum mastera, pro... zobrazit nabídku»
Senior finance analyst - 60 - 70 000 CZK + benefits
Praha
před týdnem
Pracovní náplň - kontrola měsíčních výkazů - plánování - forecasting a rozpočtování - sledování a vysvětlování odchylek -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace