Práce v oboru Ekonomika (762) - strana 12

Ekonomika
Senior accounts payable - 40 - 45 000 CZK
Praha
před týdnem
Job description - solving more difficult AP tasks - responsibility for particular countries - implementation of new processes - ensure daily workload... zobrazit nabídku»
Vedoucí účtárny - Teplice
Teplice
před týdnem
Pro našeho klienta, nadnárodní dopravní společnost s dlouholetou tradicí a několika pobočkami po Evropě, hledáme pracovníka na pozici... zobrazit nabídku»
Pricing & tender specialista
Praha
před týdnem
Co Vám na oplátku nabídneme? - Zajímavou a různorodou práci - Zázemí jedná z TOP společností ve svém oboru - Být součástí... zobrazit nabídku»
Nákupčí / plánovač [bohaté zaměst. benefity]
Chomutov
před týdnem
- Zaměstnání ve stabilní firmě - Možnost osobního růstu a získávání poznatků v mateřské společnosti v zahraničí - Možnost... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - Kyjov
Kyjov
před týdnem
CO NABÍZÍME? nástup možný co nejdříve nebo dohodou hlavní pracovní poměr moderní a příjemné pracovní prostředí pružnou... zobrazit nabídku»
Financial Controller - junior
okres Hradec Králové
před týdnem
Chcete se uplatnit v oblasti financí? Ovládáte anglický jazyk? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, výrobní... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - personalista [výrobní společnost]
Klášterec nad Ohří
před týdnem
- smlouva na dobu neurčitou - bonusová složka mzdy po zkušební době - stravenky - 5.týden dovolené po roce spolupráce - káva zdarma -... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Zlín, Olomouc
před týdnem
- práce na hlavní pracovní poměr pro personální agenturu - flexibilní začátek a konec pracovní doby - pouze začátkem měsíce je třeba... zobrazit nabídku»
Asistent/ka s AJ a NJ - flexibil.pracovní doba, home offices
Praha
před týdnem
Job Description NÁPLŇ PRÁCE: - komunikace s dodavateli ze zahraničí - administrativní podpora daného oddělení (nákup nebo finance) -... zobrazit nabídku»
Pojistný matematik - 55 - 65 000 CZK
Praha
před týdnem
Pracovní náplň - výpočet rezerv dle příslušných standardů a ukazatelů - pojistně matematické analýzy a prezentování jejich výstupů -... zobrazit nabídku»
Ekonom/ekonomka
Jihočeský
před týdnem
Jste zkušená/ý účetní a hledáte práci ve stabilní firmě? Umíte pracovat samostatně a máte aktivní přístup k práci? Pak neváhejte a... zobrazit nabídku»
Customer service Administrator s AJ, Modletice - nástup březen
Praha
před týdnem
Nabízíme: HPP, smlouva prozatím na 3 roky (zástup za MD) Nástup možný ihned, ideálně v průbehu března Stanete se součástí týmu v... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní/Senior účetní (35-55.000)
Brno
před týdnem
Pro prestižní, zahraniční výrobní společnost, v oboru automotive, hledáme vhodného kandidáta/ku Vaše náplň práce > přímá... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu
Stříbro
před týdnem
- stravenky - 5 týdnů dovolené - příplatek za docházku - příplatek na masáže - pružná pracovní doba - notebook, mobil zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Ústeckoorlicko
před týdnem
 - nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti  - pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou  -... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Ostrava
před 14 dny
stravenky, cafeterie (benefity dle vlastní volby), vzdělávání, příspěvek na životní pojištění po ročním působení ve... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Liberec
před 14 dny
Zázemí stabilní společnosti Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky…) 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Pomocná/ý účetní (Nižší účetní)
Praha 10
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost poskytující kompletní servis od zpracování a vedení účetnictví pro tuzemské a zahraniční fyzické a... zobrazit nabídku»
Účetní
Ostravsko/Novojičínsko
před 14 dny
- práce na HPP - pracovní smlouva na dobu neurčitou - variabilní systém zaměstnaneckých výhod - perspektivní a stabilní zaměstnání -... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje
Brno
před 14 dny
CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE? stabilní a perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti a možnost dalšího profesního i osobního... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace