Práce v oboru Ekonomika (768) - strana 12

Ekonomika
Vedoucí oddělení účetnictví
Jihomoravský
před týdnem
zajímavou práci v příjemném prostředí české obchodní společnosti odpovídající mzdové ohodnocení příspěvek na stravování,... zobrazit nabídku»
Kontrolor projektu
okr. Nový Jičín
před týdnem
● Zajímavou tvůrčí práci v prostředí nadnárodního koncernu ● Denní využití anglického jazyka ● Motivující finanční ... zobrazit nabídku»
Pokladní
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, zajímavou mezinárodní společnost se sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pokladní. Vaše náplň... zobrazit nabídku»
Controller se znalostí AJ a RJ - Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, ruskou společnost se sídlem v Praze, hledáme uchazeče na pozici controller. Vaše náplň práce Odpovědnost za... zobrazit nabídku»
Back office s angličtinou
Oblast Brno-jih, dobrá dostupnost MHD
před týdnem
Máte dobré organizační schopnosti? Zvládáte administrativní úkony levou zadní a rádi komunikujete v anglickém jazyce? Chcete pracovat... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora výroby - možnost pro absolventy
Chrudim okres
před týdnem
Zodpovědné zaměstnání v expandující výrobní společnosti, nástupní plat cca 25tis. Kč, pravidelné odměny, zaměstnanecké benefity,... zobrazit nabídku»
Sales Office Senior Accountant/ Controller
Královéhradecko
před týdnem
 - práce v nadnárodní společnosti  - možnost osobního růstu  - 5 týdnů dovolené  - vzdělávací kurzy, školení  - závodní... zobrazit nabídku»
Účetní junior s AJ/NJ
Hradec Králové
před týdnem
Toužíte po práci v přátelském prostředí? Ovládáte účetnictví, fakturace a umíte zacházet s penězi? Umíte anglicky případně... zobrazit nabídku»
Výkonný ředitel
Velké Meziříčí
před týdnem
Stabilní, úspěšná firma s dlouholetou tradicí, poskytující komplexní služby v oblasti geologie, vodohospodářství, laboratorních... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Ústeckoorlicko
před týdnem
 - nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti  - pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou  -... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí NJ - AJ
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Náplň práce: Zpracování příchozích plateb a řešení nejasností Upomínání zákazníků Komunikace s německou centrálou a... zobrazit nabídku»
Účetní
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta - firmu, která se zabývá poskytováním služeb vlastníkům, managementu společností a podnikatelům a fyzickým osobám v... zobrazit nabídku»
Administrátor pohledávek
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, velkododavatele náhradních dílů, technických služeb a obchodních řešení v oblastech zemědělství, zahradnictví,... zobrazit nabídku»
Sales Support Expert
Praha
před týdnem
For our client, prime retail brand with more than 600 business units in Europe, we are searching for a candidate to take upon a role of: Sales... zobrazit nabídku»
Credit risk analyst
Praha
před týdnem
For our longterm client, international company in pharmacy industry, we are looking for suitable candidate for the role of "Credit risk... zobrazit nabídku»
Backoffice specialist
Třebíčsko
před týdnem
dovolená navíc stabilní pracovní pozice využití cizích jazyků + jejich zdokonalení příspěvky na pojištění zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Credit collections specialist - hungarian, danish, swedish- 4266
Praha
před týdnem
Pro našeho velkého klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodné kandidáty do nově otevíraného oddělení na pozici: ... zobrazit nabídku»
Specialista nákupu pro novou divizi (25.000 - 35.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáme vhodného kandidáta pro výrobní společnost do oddělení nákupu průmyslové společnosti, který bude mít na starost rozjíždění... zobrazit nabídku»
Samostatná asistentka provozu (20.000 - 22.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte ve svých věcech naprostý pořádek a všude chodíte o 5 minut dřív? Rádi vše kolem sebe organizujete a nemusí Vám nikdo diktovat... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky [příspěvek na dopravu] (sveff)
Louny
před týdnem
- dotovaná kantýna (47,- za oběd), - dodatková dovolená v délce jednoho týdne - rozvojový program, jazykové vzdělávání atd. -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace