Práce v oboru Ekonomika (763) - strana 12

Ekonomika
Samostatná účetní s AJ
okres Kolín
před týdnem
Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící v Kolíně hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Samostatná účetní s AJ ... zobrazit nabídku»
Nákladový analytik/kalkulant
Lovosice
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost s dlouholetou tradicí, která je čelním výrobcem a zpracovatelem vysoce pevného viskózového vlákna k... zobrazit nabídku»
Finanční controller senior
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční controller - senior. Klient je součástí mezinárodní skupiny, založené... zobrazit nabídku»
Podnikový právník/právnička, compliance auditor / auditorka s AJ
Ostravsko/Novojičínsko
před týdnem
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti - odborný a kariérní růst - zaměstnanecké výhody Nástup možný ihned nebo dle dohody.... zobrazit nabídku»
Financial Controller - junior
okres Hradec Králové
před týdnem
Chcete se uplatnit v oblasti financí? Ovládáte anglický jazyk? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, výrobní... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
okres Hradec Králové
před týdnem
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Účetní s AJ ... zobrazit nabídku»
Senior finanční controller
okres Hradec Králové
před týdnem
Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: SENIOR FINANČNÍ... zobrazit nabídku»
Credit controller s RJ
okres Hradec Králové
před týdnem
Pro našeho klienta – mezinárodní výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové – obsazujeme pozici CREDIT CONTROLLER ... zobrazit nabídku»
Finanční specialista – controlling
okres Hradec Králové
před týdnem
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s angličtinou
Praha
před týdnem
- příjemné pracovní prostředí mezinárodní firmy v Praze 8 - perspektivní a zajímavou práci s vysokou mírou odpovědnosti -... zobrazit nabídku»
Skvělá šance pro účetní - zajímavý obor i nabízená mzda
Podbořany
před týdnem
- zajímavé finanční ohodnocení dle Vaší praxe - stravenky - práci v zajímavém oboru - věrnostní příspěvky zobrazit nabídku»
Asistentka s AJ (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Lákala by tě práce v administrativě, ale nechceš jenom vařit kafe šéfovi? To se ti u nás rozhodně nestane! Chceme, aby tě práce u nás... zobrazit nabídku»
Kontrolor/ka kvality-kvalitář/ka výroby- zástupce vedoucího
Břeclav
před týdnem
- prémie, stravenky 100,-- Kč/den, měsíční odměny ve vyráběném zboží zobrazit nabídku»
Specialista pro controlling
Pardubice okolí
před týdnem
Stanete se součástí renomované zahraniční společnosti. Finanční ohodnocení bude závislé na Vašich zkušenostech a dovednostech. K tomu se... zobrazit nabídku»
Controller for CZ and SK
Pardubice okolí
před týdnem
WE OFFER: Work and possibility to gain experience from challenging environment Competitive remuneration based on skills and experience ... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s NJ
Královehradecko
před týdnem
 - vedení účtárny ve společnosti se zahraniční účastí  - zpracovávání měsíčních závěrek pro report do zahraničí  - příprava... zobrazit nabídku»
Programový nákupčí
Praha
před týdnem
Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru; systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů; využití... zobrazit nabídku»
Fakturant/ka s německým jazykem (23.000 - 27.000,- Kč)
Brno
před týdnem
- Místo kde pojem "přátelský kolektiv" není jen klišé - Stabilitu zavedené společnosti s možností se profesně rozvíjet -... zobrazit nabídku»
Účetní – Pardubice
Pardubice
před týdnem
Pro našeho klienta, autorizovaného prodejce a servis aut, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Účetní – Pardubice. Náplň práce ... zobrazit nabídku»
Projektant - rozpočtář
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektanta – Rozpočtáře. Společnost příjme do své skupiny... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace