Práce v oboru Ekonomika (840) - strana 13

Ekonomika
Finanční účetní
Liberec
před týdnem
Zázemí stabilní společnosti Vzdělávací kurzy Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky…) 5 týdnů dovolené ... zobrazit nabídku»
Vedoucí provozu
Stříbro
před týdnem
- stravenky - 5 týdnů dovolené - příplatek za docházku - příplatek na masáže - pružná pracovní doba - notebook, mobil zobrazit nabídku»
Finanční specialista – controlling
okolí Hradce Králové
před týdnem
Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní... zobrazit nabídku»
Senior účetní - controller
Plzeň
před týdnem
- Uplatnění na zajímavé pozici v nově vzniklém výrobním závodě - Zázemí ve stabilní mezinárodní společnosti - Odpovídající... zobrazit nabídku»
Specialista na x-sell
Ostrava
před týdnem
Kromě velmi zajímavého ohodnocení: Opravdu nadstandardní balíček benefitů - variabilní složka, různé typy příspěvků, které se Vám... zobrazit nabídku»
Plánovač/-ka výroby - junior/-ka
Ústí nad Labem
před týdnem
- zázemí stabilní výrobní společnosti - dobrou dopravní dostupnost z centra Ústí nad Labem - jazykové vzdělávání - týden dovolení... zobrazit nabídku»
Majetková/-ý účetní
Nový Jičín
před týdnem
Zázemí silné mezinárodní společnosti Příjemný pracovní kolektiv, podpora nadřízeného Motivující finanční ohodnocení a variabilní... zobrazit nabídku»
Finanční analytik
Nový Jičín
před týdnem
zajímavou a práci v závodu výroby pro automobilový průmysl možnost odborného a kariérního růstu motivující finanční ohodnocení a... zobrazit nabídku»
Specialista finančních reportů
Nový Jičín
před týdnem
zajímavou a práci v závodu výroby pro automobilový průmysl možnost odborného a kariérního růstu motivující finanční ohodnocení a... zobrazit nabídku»
Účetní - Nový Jičín
Nový Jičín
před týdnem
Zajímavou a práci v závodu výroby pro automobilový průmysl Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém Nadstandardní... zobrazit nabídku»
Vedoucí ekonomického odboru – controlling
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta působícího v oblasti strojírenství hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí ekonomického odboru – controlling... zobrazit nabídku»
Účetní - Praha
Praha - Průhonice
před týdnem
Pro našeho klienta, rakouskou společnost zajišťující kompletní služby v oblasti prodeje stavebních strojů značky KOMATSU, prodeje... zobrazit nabídku»
Podnikový právník/právnička, compliance auditor / auditorka s AJ
Ostravsko/Novojičínsko
před týdnem
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti - odborný a kariérní růst - zaměstnanecké výhody Nástup možný ihned nebo dle dohody.... zobrazit nabídku»
Systémový specialista (30-35k)
Brno
před týdnem
- 5 týdnů dovolené - příspěvek na připojištění - podpora při vzdělávání - příspěvek na stravování - doprava z centra Brna... zobrazit nabídku»
Finanční controller
Nový Bor
před týdnem
Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, která se zaměřuje na výrobu unikátních děl ze skla, včetně zakázkové osvětlovací... zobrazit nabídku»
Finanční Kontrolor s AJ nebo NJ -
Holýšov
před týdnem
stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, nové moderní pracovní prostředí, nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající... zobrazit nabídku»
Akviziční obchodník
Praha
před týdnem
Akviziční obchodník Pro našeho klienta, působícího především v oblasti venture kapitálu, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:... zobrazit nabídku»
Accountant with intermediate French knowledge #7313893 (Praha, CR)
Praha, Středočeský
před týdnem
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accountant! Would you like to to be part of a start up company? Do you... zobrazit nabídku»
Personální konzultant Brno
BRNO
před týdnem
zázemí stabilní společnosti, složené z profesionálů vstupní a průběžná školení každodenní podporu vedoucího pobočky ... zobrazit nabídku»
Hledáte práci v Controllingu?
Středočeský
před 14 dny
Job Description Pro našeho významného klienta, který je součástí mezinárodního koncernu a má dlouholetou tradici v poskytování... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace