Práce v oboru Ekonomika (775) - strana 13

Ekonomika
Administrátor projektů
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, přední neziskovou organizaci, hledáme novou kolegyni, nebo kolegu na pozici Administrátora/ky projektů. Požadujeme: ... zobrazit nabídku»
Business analyst
Jihomoravský
před 14 dny
Do you want to be a part of something bigger what can influence future? Do you like work with numbers and doing analysis of risks? Do you like asking... zobrazit nabídku»
Credit Controller
Hradec Králové
před 14 dny
práce v úspěšné výrobní nadnárodní společnosti finanční ohodnocení dle zkušeností odborná školení a možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní se znalostí AJ
Hradec Králové
před 14 dny
práce v úspěšné výrobní nadnárodní společnosti finanční ohodnocení dle zkušeností 25 - 33tis. Kč odborná školení a možnost... zobrazit nabídku»
Accountant Specialist
Hradec Králové
před 14 dny
práce v nadnárodní výrobní společnosti v klíčové pozici, finanční ohodnocení dle praxe a znalostí, 5 týdnů dovolené, 13. plat, sleva... zobrazit nabídku»
Rozpočtář TZB se zaměřením na vzduchotechniku a rtch
Hradec Králové
před 14 dny
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Vysoké Mýto
před 14 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst zobrazit nabídku»
Hlavní účetní - controller
Ústecký
před 14 dny
Pracovali jste již na obdobné pozici jako HLAVNÍ ÚČETNÍ a máte znalosti controllingových procesů? Orientujete se v mezinárodních... zobrazit nabídku»
Senior účetní/controller
Ústecký
před 14 dny
Jste systematicky pracující člověk se zálibou v přesně vykonané práci? Chcete zodpovědnou pozici v oblasti účetnictví s možností... zobrazit nabídku»
Specialista daní a účetnictví
Praha
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti retailu se sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta. Vaše... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Brno
před 14 dny
pracovní smlouva na dobu neurčitou bohaté benefity zázemí stabilní společnosti možnost kariérního růstu zobrazit nabídku»
Kalkulant
Brno, Hlinsko, Jablonec
před 14 dny
možnost zaškolení v zahraničí práce pro expandující společnost jazykové kurzy výkonové prémie velká míra flexibility 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Účetní junior – vhodné i pro absolventy
Rokycansko
před 14 dny
- Stabilní práci v perspektivní rostoucí automotive společnosti - Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem - Věrnostní příspěvek ... zobrazit nabídku»
Referent kalkulací
Ústecký
před 14 dny
Baví Vás práce s čísly a oceňování projektů z oblasti prodeje Vám nedělá problém,chcete využívat anglický jazyk na denní komunikaci?... zobrazit nabídku»
Junior analytik úvěrového rizika
Praha
před 14 dny
růst profesně stejně rychle jako firma práce s lidmi, kteří něco ve svém oboru dokázali zajímavé finanční ohodnocení plus variabilní... zobrazit nabídku»
Specialista schvalování servisních služeb (AUTO-MOTO)
Praha
před 14 dny
- Navázání dlouhodobé spolupráce ve firmě s lidským přístupem - Odpovídající zaškolení a možnost dalšího vzdělávání - Kolektiv... zobrazit nabídku»
Specialista pohledávek s maďarským jazykem
Praha
před 14 dny
· pracoviště na Praze 9 v blízkosti metra Kobenova · pracovní smlouvu na HPP na dobu určitou 6 měsíců, poté na dobu neurčitou · fixní... zobrazit nabídku»
Senior účetní - celá Praha a okolí
Praha
před 14 dny
Job Description Požadavky na kandidáta a pracovní náplň Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru Požadovaná praxe na... zobrazit nabídku»
Consultant v oblasti M&A s NJ a AJ Praha
Praha
před 14 dny
Máte zkušenosti s konzultační činností v poradenské společnosti v oblastí fúzí a akvizic? Máte rovněž zkušenosti s projektovým... zobrazit nabídku»
Data analytik s AJ Praha
Praha
před 14 dny
Máte pokročilé znalosti MS Excel? Baví Vás práce s rozsáhlými daty a čísly? Každodenní komunikace v anglickém jazyce s kolegy v... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace