Práce v oboru Ekonomika (633) - strana 13

Ekonomika
Vedoucí finančního oddělení
Plzeňský
minulý měsíc
* zázemí stabilní společnosti * finanční ohodnocení dle dosavadní praxe + roční bonus * příspěvek na stravování a sportovní... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník - back office s AJ
okres Pardubice směr jih
minulý měsíc
Co vlastně získáte? - práci v mezinárodním prostředí, kde budete neustále komunikovat v cizím jazyce - atraktivní mzdu dle zkušeností (23... zobrazit nabídku»
Účetní
oblast Čejč
minulý měsíc
CO NABÍZÍME? práci ve stabilní úžasné nadnárodní společnosti moderní pracovní prostory odpovídající mzdu 14. mzdu... zobrazit nabídku»
Ekonom s aj/nj
okres Jičín
minulý měsíc
- Váš budoucí zaměstnavatel důvěřuje a nabízí ihned smlouvu na dobu neurčitou - ví, že si každý potřebuje uzpsůobit svůj čas -... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor s AJ
Středočeský, Vysočina
minulý měsíc
* Zázemí stabilní společnosti * Pružnou pracovní dobu * Roční prémie * Stravování * Místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod zobrazit nabídku»
Specialista kontrolingu s AJ
Středočeský, Vysočina
minulý měsíc
* Zázemí silné a stabilní společností s dobrým jménem na trhu * Příspěvek na penzijní pojištění * Dynamický a přátelský kolektiv... zobrazit nabídku»
Controller
Jihomoravský
minulý měsíc
* práci pro stabilní společnost se silným postavením na trhu * mzdové ohodnocení adekvátní Vaší praxi * příspěvek na stravování *... zobrazit nabídku»
Specialista Dealingu
Zlínský
minulý měsíc
Nabízíme: zobrazit nabídku»
Provozní restauračního a sportovně-společenského areálu
okres Frýdek Místek
minulý měsíc
Úspěšnému kandidátovi pak nabízíme: flexibilní pracovní dobu firemní notebook a telefon amortizaci při dojíždění příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Účetní v mezinárodní společnosti
Pardubice
minulý měsíc
- Zázemí mezinárodní společnosti - Příjemný kolektiv a prostředí - Zajímavá práce - Firemní benefity (5 týdnů dovolené, 2 sick days,... zobrazit nabídku»
Specialista/ka osobních půjček
Praha 5
minulý měsíc
Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas Perspektivní, zajímavou práciVýraznou podporu profesního růstu a... zobrazit nabídku»
Controller - senior
Moravskoslezský
před 1 měsíci
* Finanční bonusy * Příspěvky na stravování * Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění * Výhodnou nabídku... zobrazit nabídku»
Finanční kontrolor - vedoucí
Moravskoslezský
před 1 měsíci
* Zaměstnání v mezinárodní stabilní společnosti * Příspěvky na stravování * Příspěvek na penzijní připojištění a životní... zobrazit nabídku»
Účetní – mzdy
Olomoucký
před 1 měsíci
* Práci na HPP * Motivující mzdové ohodnocení překračující jiné nabídky v regionu * Přátelský tým kolegů na pracovišti * Firemní... zobrazit nabídku»
Senior accountant
Pardubický, Olomoucký
před 1 měsíci
* We offer: * Great challenge * Position in middle management in a strong international company * Attractive salary * Opportunity for career and... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní s NJ
Královehradecko
před 2 měsíci
 - vedení účtárny ve společnosti se zahraniční účastí  - zpracovávání měsíčních závěrek pro report do zahraničí  - příprava... zobrazit nabídku»
Materiálová/ý účetní
Hradec Králové
před 2 měsíci
- práce v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti - odborná školení a možnost dalšího vzdělávání  - 5... zobrazit nabídku»
Specialista faktur s NJ i pro absolventy!
Praha
před 2 měsíci
* možnost karierního růstu v mezinárodní společnosti * po zaškolení možnost práce i na home office * dovolenou navíc * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Junior fakturant s němčinou
Praha
před 2 měsíci
* Zázemí nadnárodní společnosti * Šanci pro absolventy, s možností kariérního růstu a denního využití němčiny * 5 týdnů dovolené... zobrazit nabídku»
Účetní s NJ - i pro absolventy
Ústecký
před 2 měsíci
* Šanci zahájit svou kariéru v mezinárodní společnosti * 25 dní dovolené * Zajímavé roční finanční bonusy * Stravenky * Jazykové a... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace