Práce v oboru Ekonomika (768) - strana 13

Ekonomika
Konzultant – daňové poradenství
Praha
před týdnem
Prestižní nadnárodní poradenská kancelář hledá vhodného kandidáta pro pozici Konzultanta daní. Hledáme i kandidáty s manažerskými... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní [automotive]
Liberec
před týdnem
- Přátelský kolektiv - Možnost úpravy pracovní doby dle dohody - Firemní kantýna s polední menu (výběr 8 jídel) - Stravenky - Týden... zobrazit nabídku»
Credit risk analytik
Praha
před 14 dny
Co Ti nabízíme? Různorodou a zodpovědnou práci Příležitost rozvinout své stávající znalosti a dovednosti a naučit se novým – po... zobrazit nabídku»
Senior účetní
Ústecký
před 14 dny
Job Description Pro výrobní společnost se sídlem v okrese Ústí nad Labem hledáme vhodného kolegu na uvedenou pracovní pozici. Váš... zobrazit nabídku»
Datový specialista (AJ/NJ)
Praha
před 14 dny
Domluvíte se německy i anglicky a máte zkušenosti či zájem o obor financí? Baví Vás práce s Excelem a kontingenční tabulky či... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní / personalista - do Slaného
Praha, Středočeský
před 14 dny
Co Vám na oplátku můžeme nabídnout? · perspektivní práci u nadnárodní společnosti · zajímavou, velmi různorodou a odpovědnou práci ·... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní s AJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost sídlící v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici: MATERIÁLOVÁ... zobrazit nabídku»
Finance support with SAP - UP TO 36 000 CZK
Praha
před 14 dny
Job description - communication with clients and solving their requests - verification of POs - cooperation on invoice processes - data maintanance -... zobrazit nabídku»
Asistent/ka ekonoma
Středočeský
před 14 dny
Máte ekonomické vzdělání a mluvíte plynule anglicky? Máte zkušenosti s vedením pokladny a ovládáte výborně EXCEL? A rádi by jste dále... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Praha
před 14 dny
Máte praxi na pozici SAMOSTATNÉ ÚČETNÍ ve firmě zabývající se poskytováním účetního a daňového servisu firmám? Rádi komunikujete s... zobrazit nabídku»
Účetní
Moravskoslezský
před 14 dny
Máte zkušenosti s vedením účetnictví ve výrobní společnosti? Hledáte zodpovědnou práci, kde budete moci pracovat samostatně? Potom nám... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů - investice
Jihočeský
před 14 dny
Zázemí dynamické, perspektivní mezinárodní výrobní společnosti Motivační finanční ohodnocení Příležitost k profesnímu i osobnímu... zobrazit nabídku»
Senior accountant - UP TO 50 000 CZK
Praha
před 14 dny
Job description - month-end closing activities - accounts reconciliations - reporting - provisions and accruals - analyse financial statements -... zobrazit nabídku»
Účetní
Jihomoravský
před 14 dny
Job Description Hledáte zaměstnání ve stabilní společnosti? Baví Vás účetnictví? Právě Vám nabízíme volné místo ÚČETNÍ v... zobrazit nabídku»
Asistent v transferových cenách - rozjezd kariéry
Praha
před 14 dny
Hledáme svěží posily týmu prestižní mezinárodní poradenské kanceláře na pozice Asistent/ka konzultanta pro transferové ceny a... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Účetní s AJ... zobrazit nabídku»
Credit controller s RJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pro našeho klienta – mezinárodní výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové – obsazujeme pozici CREDIT CONTROLLER ... zobrazit nabídku»
Senior AP coordinator - attractive salary and benefits
Praha
před 14 dny
Job description - coordiation of AP agenda - solving more difficult tasks - responsibility for particular countries - implementation of new... zobrazit nabídku»
GL accountant with romanian - UP TO 48 000 CZK
Praha
před 14 dny
Job description - month-end closing activities - GL accounts reconciliations - reporting - provisions and accruals - analyse financial statements -... zobrazit nabídku»
Systémový specialista (30-35k)
Brno
před 14 dny
- 5 týdnů dovolené - příspěvek na připojištění - podpora při vzdělávání - příspěvek na stravování - doprava z centra Brna... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace