Práce v oboru Ekonomika (772) - strana 14

Ekonomika
Účetní
Rychnov nad Kněžnou
před 14 dny
- moderní zázemí mezinárodní společnosti - zajímavé platové ohodnocení - odborná školení - možnost profesního růstu a rozvoje - řada... zobrazit nabídku»
Accountant/financial assistant
Brno
před 14 dny
WHAT DO WE OFFER? a challenging, comprehensive and responsible position within a growing , international company that thrives on team spirit... zobrazit nabídku»
Plant finanční controller
okolí Hradce Králové
před 14 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici: PLANT FINANČNÍ... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Zlínský, Moravskoslezský
před 14 dny
Jste zkušená/ý účetní? Máte zkušenosti se zpracováním kompletního účetnictví pro výrobní společnost? Potom nám zašlete svůj... zobrazit nabídku»
Provozní účetní - referentka
Brno
před 14 dny
- pestrou pracovní náplň a práci se zajímavými produkty - příjemný kolektiv - nadšenci pro přírodní produkty - nákup kosmetický... zobrazit nabídku»
Konzultant – daňové poradenství
Praha
před 14 dny
Prestižní nadnárodní poradenská kancelář hledá vhodného kandidáta pro pozici Konzultanta daní. Hledáme i kandidáty s manažerskými... zobrazit nabídku»
Credit risk analytik
Praha
tento měsíc
Co Ti nabízíme? Různorodou a zodpovědnou práci Příležitost rozvinout své stávající znalosti a dovednosti a naučit se novým – po... zobrazit nabídku»
Senior účetní
Ústecký
tento měsíc
Job Description Pro výrobní společnost se sídlem v okrese Ústí nad Labem hledáme vhodného kolegu na uvedenou pracovní pozici. Váš... zobrazit nabídku»
Datový specialista (AJ/NJ)
Praha
tento měsíc
Domluvíte se německy i anglicky a máte zkušenosti či zájem o obor financí? Baví Vás práce s Excelem a kontingenční tabulky či... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní / personalista - do Slaného
Praha, Středočeský
tento měsíc
Co Vám na oplátku můžeme nabídnout? · perspektivní práci u nadnárodní společnosti · zajímavou, velmi různorodou a odpovědnou práci ·... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní s AJ
okres Hradec Králové
tento měsíc
Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost sídlící v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici: MATERIÁLOVÁ... zobrazit nabídku»
Finance support with SAP - UP TO 36 000 CZK
Praha
tento měsíc
Job description - communication with clients and solving their requests - verification of POs - cooperation on invoice processes - data maintanance -... zobrazit nabídku»
Asistent/ka ekonoma
Středočeský
tento měsíc
Máte ekonomické vzdělání a mluvíte plynule anglicky? Máte zkušenosti s vedením pokladny a ovládáte výborně EXCEL? A rádi by jste dále... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Praha
tento měsíc
Máte praxi na pozici SAMOSTATNÉ ÚČETNÍ ve firmě zabývající se poskytováním účetního a daňového servisu firmám? Rádi komunikujete s... zobrazit nabídku»
Účetní
Moravskoslezský
tento měsíc
Máte zkušenosti s vedením účetnictví ve výrobní společnosti? Hledáte zodpovědnou práci, kde budete moci pracovat samostatně? Potom nám... zobrazit nabídku»
Vedoucí projektů - investice
Jihočeský
tento měsíc
Zázemí dynamické, perspektivní mezinárodní výrobní společnosti Motivační finanční ohodnocení Příležitost k profesnímu i osobnímu... zobrazit nabídku»
Senior accountant - UP TO 50 000 CZK
Praha
tento měsíc
Job description - month-end closing activities - accounts reconciliations - reporting - provisions and accruals - analyse financial statements -... zobrazit nabídku»
Účetní
Jihomoravský
tento měsíc
Job Description Hledáte zaměstnání ve stabilní společnosti? Baví Vás účetnictví? Právě Vám nabízíme volné místo ÚČETNÍ v... zobrazit nabídku»
Asistent v transferových cenách - rozjezd kariéry
Praha
tento měsíc
Hledáme svěží posily týmu prestižní mezinárodní poradenské kanceláře na pozice Asistent/ka konzultanta pro transferové ceny a... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
okres Hradec Králové
tento měsíc
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Účetní s AJ... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace