Práce v oboru Ekonomika (785) - strana 14

Ekonomika
Vedoucí mzdové účtárny
Brno
před 14 dny
Nabízíme Vám Stabilní podmínky zaměstnání, smlouva na HPP spravedlivé finanční ohodnocení zohledňující kvalifikaci a zkušenost... zobrazit nabídku»
Technická podpora prodeje (30.000 - 40.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Hledáme vhodného kandidáta na pozici technické podpory prodeje. Máte vzdělání z oboru elektrotechniky a zkušenosti se vzduchotechnikou? Máte... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 14 dny
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»
Risk manager
Praha
před 14 dny
Nabízíme: * zajímavý fixní plat plus velmi motivující odměňování podle kvality odvedené práce * atraktivní zaměstnanecké benefity *... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní s AJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost sídlící v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici: MATERIÁLOVÁ... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní s AJ
okres Kolín
před 14 dny
Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící v Kolíně hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Samostatná účetní s AJ ... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka - Finance/účetnictví
Královéhradecko
před 14 dny
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost... zobrazit nabídku»
Mzdová/ý účetní / HR generalist - vhodné pro absolventy
Klášterec nad Ohří
před 14 dny
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti - široké možnosti vzdělávání a rozvoje - intenzivní... zobrazit nabídku»
Back office s finštinou nebo švédštinou - vhodné pro absolventy
Brno
tento měsíc
Co Vás čeká, když uspějete? Dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností Odborná školení Příjemný kolektiv a... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Jihočeský
tento měsíc
- Perspektivní zaměstnání v příjemném pracovním prostředí mezinárodní výrobní společnosti - Odborné vzdělávání a školení -... zobrazit nabídku»
Účetní
Praha
tento měsíc
Představení našeho klienta: Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost známou po celém světě, hledáme vhodného kandidáta/ku... zobrazit nabídku»
Back office s angličtinou
Moravany u Brna
tento měsíc
Co Vás čeká, když uspějete? stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením profesní zaškolení a možnost... zobrazit nabídku»
Senior účetní s angličtinou
Brno
tento měsíc
Co Vás čeká, když uspějete? dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností odborná školení ... zobrazit nabídku»
Generální ředitel
Brno
tento měsíc
- zázemí prosperující společnosti - práci v mladém kolektivu - dobré platové ohodnocení - zajímavou a zodpovědnou práci -... zobrazit nabídku»
Chief accountant
Pardubický
tento měsíc
Do you want to lead your own team of accountants and do you have any experience of working out a complete accounting agenda? Would you like to pass on... zobrazit nabídku»
Vedoucí účetního oddělení
Pardubický
tento měsíc
Chcete vést svůj vlastní tým účetních a máte zkušenosti se zpracováním kompletní účetní agendy? Líbilo by se vám předávat své... zobrazit nabídku»
Junior účetní / Controller
Praha
tento měsíc
Co Vám můžeme na oplátku nabídnout? Zajímavé finanční ohodnocení Zázemí menší společnosti s mezinárodním zázemím Možnost rychlého... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Mělník
tento měsíc
zajímavá a samostatná pracovní příležitost ve stabilní společnosti možnost rozvoje a dalšího vzdělávání v mzdové agendě bonusy... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele (20.000 - 30.000 Kč)
Středočeský, Praha
tento měsíc
Chceš se podívat do Las Vegas? Domluvíš se bez problémů anglicky? Jsi komunikativní a samostatná? Zahraniční společnost s tradicí hledá... zobrazit nabídku»
Celní deklarant
Rokycany
tento měsíc
-práci na plný úvazek -velice dobré finanční ohodnocení -pracovní smlouvu na dobu neurčitou -výkonnostní prémie -mimořádné prémie... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace