Práce v oboru Ekonomika (756) - strana 14

Ekonomika
Provozní manažer
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta Brandeis Clinic s.r.o. hledáme: Název hledané pozice: Provozní manažer Požadavky: dokončené minimálně... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
oblast Praha západ
před 14 dny
Jste zkušená/ý účetní? Máte zkušenosti se zpracováním kompletního účetnictví pro výrobní společnost? A Zkušenosti s vedením menší... zobrazit nabídku»
Finanční specialista - controlling
okres Pardubice
před 14 dny
Pracovní nabídka Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti automotive, hledáme zkušené kandidáty na pozici ... zobrazit nabídku»
Účetní specialista s AJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pracovní nabídka Máte praxi v účetnictví? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Chcete být součástí významné... zobrazit nabídku»
Účetní s AJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pracovní nabídka Pro našeho významného klienta, výrobní společnost v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní... zobrazit nabídku»
Credit controller s RJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pracovní nabídka Pro našeho klienta – mezinárodní výrobní společnost se sídlem v okrese Hradec Králové – obsazujeme pozici CREDIT... zobrazit nabídku»
Materiálová účetní s AJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pracovní nabídka Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost sídlící v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici: ... zobrazit nabídku»
Finanční specialista – controlling
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pracovní nabídka Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Referent obchodního oddělení s AJ
okres Rychnov nad Kněžnou
před 14 dny
Pracovní nabídka Ovládáte dobře anglický jazyk? Máte zkušenosti ze zákaznického servisu, obchodu nebo logistiky? Pokud ano, tak hledáme... zobrazit nabídku»
Plánovač/-ka výroby
Ústí nad Labem
minulý měsíc
- zázemí stabilní výrobní společnosti - dobrou dopravní dostupnost z centra Ústí nad Labem - jazykové vzdělávání - týden dovolení... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní
Tachovsko
minulý měsíc
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Účetní závazků
Tachovsko
minulý měsíc
- zázemí stabilní společnosti - zajímavá a zodpovědná práce v přátelském prostředí - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka - Finance/účetnictví
Královéhradecko
minulý měsíc
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost... zobrazit nabídku»
Účetní
Plzeň
minulý měsíc
- práci ve stabilní společnosti - měsíční bonusy - příspěvek na penzijní připojištění - závodní stravování zdarma - 5... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
okr. Ústí nad Labem
minulý měsíc
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Motivující platové ohodnocení - Možnost kariérního růstu - Zaměstnanecké benefity -... zobrazit nabídku»
Zkušený/Á účetní – teamleader s AJ
 Brno – město
minulý měsíc
  Baví Vás účtovat a hledáte příležitost k profesnímu rozvoji? Umíte jít ostatním příkladem a motivovat je? Hravě se domluvíte... zobrazit nabídku»
Účetní – výrobní společnost
Mostecko
minulý měsíc
Získali jste zkušenosti z pozice účetní, rozumíte anglicky a chcete se dále profesně rozvíjet v zahraniční výrobní společnosti –... zobrazit nabídku»
Junior datový analytik v oblasti automotive
Praha
minulý měsíc
Co Vám společnost na oplátku může nabídnout? - možnost uplatnit se v mezinárodní společnosti v multikulturním prostředí - zajímavou... zobrazit nabídku»
Finanční Analytik – oblast Real Estate
Praha
minulý měsíc
Co Vám společnost může na oplátku nabídnou? - práci ve stabilní společnosti s neformální firemní kulturou - možnost získat komplexní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní s AJ
Plzeň centrum
minulý měsíc
Úspěšná mezinárodní společnost hledá do ekonomického týmu novou kolegyni/kolegu na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ s AJ. * Zajímavou a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace